وکیل

10 تا از بهترین وکیل میدان آرژانتین ⚖️【سال1402】

متاسفانه مشکلات حقوقی متعدد در جامعه موجب افزایش نیاز مردم به وکیل خوب شده است. آرژانتین به عنوان یکی از محله های منطقه 6 تهران ساکنان بسیاری دارد که هر کدام از آنها بنا به دلایلی نیازمند وکیل متخصص برای پیگیری دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، تجاری و … هستند. بهترین وکیل میدان آرژانتین فردی است که دانش و توانایی لازم برای دفاع از حقوق موکل را دارد و او را در این مسیر یاری می کند. در ادامه به معرفی وکلای خبره و مجرب در آرژانتین می پردازیم، ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

بهترین وکیل میدان آرژانتین کیست؟

وکیل خوب در آرژانتین برای حل پرونده های کیفری، حقوقی، خانوادگی، ثبتی و … باید اطلاعات کاملی داشته و به تمامی قوانین جدید آگاه باشد تا از این طریق از حق موکل خود دفاع کند. زمان انتخاب وکیل لازم است به چند نکته توجه کنیم. در ابتدا وکیل پایه یک دادگستری را انتخاب کنیم تا اجازه حضور در تمامی دادگاه ها را داشته باشد و بعد وکیلی را انتخاب کنیم که در زمینه پرونده مورد نظر ما تجربه داشته و بتواند به راحتی از حق ما دفاع کند.

بهترین وکیل آرژانتین کیست؟

از طرف دیگر عدالت، صداقت، امانت داری و اطلاعات به روز از قوانین جدید، از دیگر معیارهایی است که می توانیم با در نظر گرفتن آن ها وکیلی کارکشته را برای پرونده خود انتخاب کنید. اگر دچار مشکل حقوقی یا کیفری شده اید، وکلای معرفی شده در این مقاله می توانند شما را راهنمایی کرده و به عنوان وکیل شما در دادگاه حاضر شوند.

محله آرژانتین در منطقه 6 تهران است که جمعیت زیادی در آن ساکن هستند. وکلای بسیاری در این منظقه فعالیت می کنند که حاذق و خبره هستند. ما در ادامه سعی داریم به معرفی تعدادی از وکلای آرژانتین بپردازیم، برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلا در مجله حقوقی برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

حبیب اله میرزا حسینی

 آقای حبیب اله میرزا حسینی وکیل آرژانتین

آقای میرزا حسینی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، متخصص در امور حقوقی و کیفری و عضو رسمی انجمن ایرانی حقوقی اداری می باشند. ایشان در طی بیش از 18 سال سابقه وکالت خود موفق به کسب نتایج درخشانی در پرونده های موکلین خود شده اند. آقای میرزا حسینی عضو کمیسیون وکالت های تسخیری کانون وکلای دادگستری مرکز و عضو هیات امناء موسسه خیریه مهر دخت البرز نیز هستند.

آدرس دفتر: میدان آرژانتین، نبش خیابان 18 احمد قصیر، پلاک 45، طبقه 4، واحد 21

شماره تماس: 02188732610

احمد کوکبی

آقای احمد کوکبی وکیل آرژانتین

آقای کوکبی وکیل پایه یک دادگستری تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از وکلای متخصص در منطقه آرژانتین تهران می باشند. پیگیری انواع دعاوی در حوزه حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … هستند.

آدرس دفتر: میدان آرژانتین، خیابان الوند، شماره23، طبقه سوم

شماره تماس: 09123981524

آرش نجفی

 آقای آرش نجفی وکیل ارژانتین

آقای نجفی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای سابقه ای بیش از 15 سال می باشند متخصص در امور داوری، دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری، تجاری، بانکی و قراردادهای تجاری هستند. آقای نجفی رفتار مناسبی با موکلین دارند و از فن بیان بالایی برخوردار می باشند. سوابق آقای نجفی عبارتند از: در پرونده های حقوقی در حوزه فوتبال و تجاری سوییس شهر لوزان، به عنوان وکیل فعالیت داشته اند. آقای نجفی مسلط به زبان انگلیسی به صورت نوشتاری و گفتاری در تنظیم قراردادهای بین المللی است.

درس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان بیستم، کوچه سهیل، پلاک 2، واحد 2

شماره تماس: 0912258884

حمیدرضا کیائی

 آقای حمیدرضا کیائی وکیل ارژانتین

آقای کیائی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در جرایم جنایی، ضرب و جرح، قتل، سرقت و … می باشند. مدارک تحصیلی که کسب نموده اند، فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی و دکتری جرم شناسی است. بیش از 20 سال سابقه وکالت دارند و سوابق بسیاری به دست آورده اند از جمله، وکالت و مشاوره در بانک ها، بیمارستان های خصوصی، شرکت ها و کارخانجات.

آدرس دفتر: یوسف آباد، خیابان دوم، پلاک 9، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09121117091

حامد شاکری نیا

آقای حامد شاکری نیا وکیل آرژانتین

آقای شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری در تهران، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. متخصص در زمینه پرونده های مربوط به زمین، زمین خواری، پرونده های کیفری، خانوادگی و … هستند. در حرفه وکالت سابقه ای بیش از 15 سال دارند و یکی از وکلای شناخته شده در تهران می باشند. آقای شاکری نیا عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه هستند. بیش از 93% پرونده هایی که در دست داشته اند با موفقیت حل شده است.

آدرس دفتر: میدان آرژانتین، خیابان 8، بخارست، پلاک ۳ واحد ۷

شماره تماس: 09122356157

بهناز عوضی فرد

خانم بهناز عوضی فرد وکیل آرژانتین

خانم عوضی فرد وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در امور حسبی هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد و سابقه ای بیش از 25 سال می باشند. در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده انحصار وراثت، داوری، دیوان عدالت اداری قبول پرونده می کنند و از وکلای حاذق در زمینه قراردادها هستند.

آدرس دفتر: یوسف آباد، خیابان 37، پلاک 25، طبقه دوم، واحد 5

شماره تماس: 02188628536

هزینه وکیل در میدان آرژانتین

هزینه وکالت به صورت توافقی میان وکیل و موکل توافق می شود و تجربه و تخصص وکیل پایه یک دادگستری در آرژانتین در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. دستمزد وکیل جهت حل پرونده شامل هزینه های دادرسی، کارشناسی، ثبت درخواست، تمبر و … نیست و این هزینه ها باید از سوی موکل به صورت جداگانه پرداخت شود.

میزان حق الوکاله وکیل، نحوه دریافت آن، شرایط محاسبه دستمزد و … از موضوعات مهمی است که برای طرفین دعوی اهمیت دارد. اما پاسخ این پرسش مهم چیست؟ وکلا چه مقدار باید دستمزد دریافت کنند؟ حق الوکاله یا هزینه وکالت، همان مبلغی است که وکیل برای بررسی و پیگیری پرونده موکل دریافت می کند. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت شود اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت شود.

هزینه وکیل در آرژانتین چقدر است؟

یکی از عواملی که در هزینه حق الوکاله وکیل در آرژانتین موثر است، نوع پرونده می باشد. بنابراین در پرونده های مالی همچون دعاوی ملکی، چک و … که ارزش مالی دارند، دستمزد وکیل نیز افزایش می یابد. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، هزینه وکالت آنها نیز بیشتر است.

چرا باید در انتخاب وکیل خوب در میدان آرژانتین دقت کنیم؟

انتخاب وکیل برای پیگیری پرونده های موجود در دادگاه، یکی از مهمترین کارها است. باید در انتخاب خود دقت کنیم و وکیلی را انتخاب کنیم که تخصص و مهارت بالا دارد. انتخاب درست وکیل موجب می شود حقی که به صورت کامل از دست رفته، زنده شود و دادگاه رای را به نفع ما صادر کند. به عنوان مثال اگر در پرونده ای بی گناه باشیم برای اثبات آن باید دانش و آگاهی کاملی از قوانین و نحوه دفاع در داگاه داشته باشیم. در غیر این صورت با استخدام وکیل می توانیم به حقوق قانونی خود برسیم.

چرا باید در انتخاب وکیل خوب در آرژانتین دقت کنیم؟

وکیل با توجه به تخصص و مهارتی که دارد و با استفاده از راه های دیگر قاضی پرونده را مجاب می کند تا به نفع موکل رای بدهد. بنابراین مهم است که وکیلی انتخاب کنیم که سابقه موفقی در امر وکالت دارد. همینطور برای انتخاب وکیل باید دقت کنیم که وکیل را باتوجه به موضوع پرونده انتخاب کنیم. در پرونده های حقوقی بهتر است به بهترین وکیل حقوقی تهران مراجعه کنیم. برخی از وکلا در سال های وکالت خود به طور ویژه به پیگیری دعاوی خاصی می پردازند و طبیعتا در این زمینه ها تخصص بیشتر نیز دارند.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل میدان آرژانتین همراه ما بودید. افزایش مشکلات در مسائل ملکی، خانوادگی، ثبتی و … موجب افزایش نیاز مردم به وکیل شده است. تلاش کردیم تا به معرفی وکلای خبره در آرژانتین بپردازیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم توانسته باشیم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل همراهی کنیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا