وکیل

10 تا از بهترین وکیل ظفر ⚖️【سال1402】

اکثر مردم با تمامی قوانین آشنا نیستند و درصورت مواجه شدن با مشکلات حقوقی نمی دانند که باید چه اقداماتی انجام دهند. در چنین شرایطی تنها یک وکیل حاذق است که به تمامی قوانین حقوقی آشناست و بهتر از هرکسی می تواند در پرونده های حقوقی و کیفری به ما کمک کند. ظفر یکی از مناطق لوکس و گران قیمت تهران است، باتوجه به افزایش نیاز مردم در زمینه های مختلف خانوادگی، حقوقی، کیفری و … تصمیم داریم در این مقاله به معرفی تعدادی از بهترین وکیل ظفر بپردازیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل میرداماد

بهترین وکیل ظفر کیست؟

وکلا آشنایی کاملی با تمامی مراحل رسیدگی به پرونده، مراحل دادرسی، قوانین مربوط به دعاوی مختلف و … دارند. بدین ترتیب بهتر از افراد عادی پرونده را پیش می برند و نتیجه بهتری کسب می کنند. معمولا زمانی که افراد به تنهایی پیگیری پرونده را برعهده می گیرند، به دلیل برخورد احساسی با پرونده قطعا نمی توانند نتیجه مطلو را به دست آورند.

بهترین وکیل ظفر کیست؟

مراجعه به وکیلی که در نزدیکی محل زندگی و یا محل کارمان است موجب می شود تا با خیالی آسوده به امور روزمره خود برسیم، چرا که وکالت پرونده را به وکیلی خبره واگذار کرده ایم. وکیل خوب در ظفر موضوعی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. بهترین وکیل، اشراف کاملی به زیروبم های قانون دارد و با ارائه راهکارهای قانونی در زمان های مورد نیاز موجب حل پرونده می شود.

بهترین وکیل ظفر در زمینه های مختلف خانواده، کیفری، کلاهبرداری، سرقت، مالیات، بیمه و … به ما کمک های حقوقی ارائه می دهد. در ادامه به معرفی تعدادی از وکلای متخصص و متبحر در این منظقه تهران می پردازیم تا درصورت نیاز دسترسی راحتی داشته باشید. در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

جناب آقای دکتر مهراب داراب پور

دکتر مهراب داراب پور وکسل ظفر

آقای دکتر داراب پور وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و استاد تمام دانشگاه هستند. به عنوان قاضی در دادگستری فعالیت داشته اند. مدرک کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه ملی ایران دارند، آقای داراب پور کارشناسی ارشد حقوق را از دانشگاه منچستر انگلستان دریافت کرده اند و نیز مدرک دکترای حقوق تجارت بین المللی را از دانشگاه ردینگ انگلستان اخذ کرده اند.

ایشان چندین کتاب و مقاله چاپ کرده اند و در زمینه حقوقی از وکلای بسیار فعال هستند. استادیار دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی بوده اند و ارائه مشاوره حقوقی به نهادهای دولتی به صورت محدود از خدمات ایشان است.

آدرس دفتر: ظفر، خیابان آرش شرقی، نبش عمرانی، پلاک 61، ساختمان آرش، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 0212220230

جناب آقای دکتر حسن رسولی

 آقای دکتر حسن رسولی وکیل ظفر

آقای دکتر رسولی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و داور دعاوی حقوقی هستند. موفق به کسب رتبه 1 کانون وکلای مرکز در دهه 80 شده اند و مدرک دکترای تخصصی حقوق خصوصی دارند. در دانشگاه تهران و میرداماد مدرس هستند و وکالت انواع دعاوی را می پذیرند.

آدرس دفتر: خیابان ظفر، مقابل خیابان نفت شمالی، ساختمان نازگل، پلاک 147، واحد 1

شماره تماس: 09123989638

جناب آقای سروش سلامیان

آقای سروش سلامیان وکیل ظفر

آقای سروش سلامیان وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل و دارای بیش از یک دهه فعالیت حقوقی تجاری است. تخصص ایشان در زمینه پرونده های ملکی، تجاری، بازرگانی با طرف های ایرانی و خارجی، مشاوره به شرکت های بین المللی و ایرانی، وکالت و داوری در دعاوی ملکی و کیفری و تنظیم و نظارت بر قراردادهای گوناگون به دو زبان فارسی و انگلیسی است.

آقای سلامیان وکیلی متخصص و مجرب برای مشاوره و پر تلاش برای ایجاد سازش بین طرفین دعوا هستند زیرا تسلط کاملی بر قوانین دارند و در زمان و هزینه های شما صرفه جویی می کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر شرقی، پلاک 218، واحد 1 جنوبی

شماره تماس: 02122227551

جناب آقای محمد حاجیلو

آقای محمد حاجیلو وکیل ظفر

آقای حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در ظفر می باشند. ایشان در دفتر حقوقی خود از بهترین خدمات و راهکارها برای حل مشکلات موکلین خود استفاده می کنند. در دفتر حقوقی آقای حاجیلو به صورت تخصصی خدماتی در زمینه های دعاوی خانوادگی، ملکی، کیفری، خانوادگی، طلاق، تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی، وصول مطالبات، امور قانونی ثبت شرکت ها، امور ورشکستگی و … ارائه می شود.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، مصدق شمالی، کوچه دامغانی یازدهم، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 02128425688

خصوصیات وکیل خوب در ظفر

زمانی که به دنبال بهترین وکیل ظفر هستیم باید به چند خصوصیات مهم توجه کنیم تا انتخابی درست داشته باشیم و درصد موفقیت ما در دادگاه بالا رود. از مهمترین خصوصیات وکیل می توانیم به صبوری در شنیدن توضیحات موکل اشاره کنیم. یک وکیل باید با شکیبایی به پای حرف های موکل خود بنشیند و راه حل های درست را به او پیشنهاد دهد.

معرفی بهترین وکیل در ظفر

در ادامه به چند مورد مهم از خصوصیات وکیل اشاره می کنیم:

  • وکیل متخصص در ظفر باید صلاحیت و تخصص های لازم در خصوص حل مشکل پرونده موکل را داشته باشد.
  • یک وکیل باید به دنبال حل مشکل موکل باشد و صرفا برای دریافت حق الوکاله، وکالت پرونده ای را نپذیرد، به این معنی که اگر نیاز بود زمینه صلح و سازش موکل و طرف مقابل را فراهم سازد.
  • وکیل باید موکل خود را به درستی راهنمایی کند و راه هایی که به نفع او است برای پیشبرد پرونده ارائه دهد.
  • وکیل خوب در ظفر باید در قبال موکل خود مسئول و پاسخگو باشد و تمام کارهایی که برای پرونده انجام می دهد را به موکل اطلاع دهد.
  • یک وکیل باید توانایی های لازم برای بحث در دادگاه و دفاع از موکل خود را داشته باشد، در واقع با اعتماد به نفس و دانش بالا در دادگاه حاضر شده و دفاعیات خود را ارائه دهد.
  • وکیل باید موکل را از حقیقت پرونده آگاه سازد، اگر احتمال می دهد که او پیروز دادگاه نخواهد بود، باید این موضوع را به موکل انتقال دهد و به دروغ وعده های پیروزی و موفقیت ندهد.

هزینه وکیل خوب در ظفر چقدر است؟

هزینه بالای وکیل و تصورات غلط موجب شده تا بسیاری از مردم از مراجعه به وکیل خودداری کنند. دستمزد بهترین وکیل در ظفر، نحوه دریافت دستمزد، شرایط محاسبه دستمزد و … از موضوعات مهمی است که برای طرفین دعوی اهمیت دارد. هزینه وکیل به نوع پرونده بستگی دارد، به صورت کلی برای حق الوکاله وکیل نمی توان مبلغ مشخصی را تعیین کرد. این هزینه میان طرفین توافق می شود و در قراردادی که بین موکل وکیل منعقد می گردد درج می شود.

وکیل در ظفر

در پرونده های مالی همچون دعاوی ملکی، چک و … که ارزش مالی دارند، دستمزد وکیل نیز افزایش می یابد. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت شود اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت شود. پرونده های پیچیده و زمان بر هزینه بیشتری برای وکیل به همراه دارند. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، هزینه وکالت آنها نیز بیشتر است.

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل ظفر تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و … را معرفی کنیم تا افرادی که شناختی از وکلای این منطقه ندارند در صورت نیاز به وکیل انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم با مطالعه این مقاله، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید در کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا