طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در نیشابور ⚖️【سال1403】

امروزه طلاق به یکی از معضلات بزرگ اجتماعی تبدیل شده است و معمولا زنان در این زمینه نگرانی بیشتری دارند و این انتظار را دارند که با وجود یک وکیل طلاق خبره و کاربلد، از حق و حقوق خود در دادگاه دفاع کنند. وکالت در زمینه طلاق دارای موقیعت اجرایی خاصی است و یک وکیل طلاق باید تحصیلات عالیه در این حوزه را داشته باشد و همه چیز باید طبق قانون پیش برود. در ادامه قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل طلاق در نیشابور در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در نیشابور کیست؟

بهترین وکیل طلاق در نیشابور کیست؟

بهترین وکیل طلاق در نیشابور فردی توانمند در حقوق است که می تواند به تمامی امورات و دعاوی حقوقی طلاق تسلط کافی را داشته باشد. یک وکیل طلاق خوب باید به تمامی امورات خانواده و طلاق آگاه باشد و همچنین تسلط به مراحل اجرایی. وکیل با تخصص و مهارتی که در انجام امورات حقوقی دارد، می تواند مشاوره های بسیار خوب و کاربردی را به مردم شهر نیشابور ارائه دهد و راه حل های مناسبی را به آن ها پیشنهاد کند. بهترین وکیل نیشابور تمام تلاشش را می کند تا دانش و علوم حقوقی خود را جهت به پیش بردن پرونده موکل به کار ببرد.

یک وکیل طلاق در نیشابور با داشتن تجریبات بالا، تاثیرات بسیار زیادی را در پیشرفت پرونده های حقوقی خواهد داشت پس به اکثریت مشکلات حقوقی موجود در پرونده های حقوقی آشنا بوده و می تواند آن ها را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. یک وکیل طلاق خوب، فردی است که پس از گرفتن پروانه وکالت، به شکل کاملا تخصصی در زمینه امورات حقوقی خانواده قبول وکالت می کند و در قبال دستمزد معین در حدود حوزه وکالت جهت تامین منافع موکل خود اقدام می کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در نیشابور بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در نیشابور سال 1403!

دکتر امیر انتظاری

دکتر امیر انتظاری بهترین وکیل طلاق در نیشابور

آقای انتظاری وکیل پایه یک دادگستری در نیشابور می باشند. ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا در زمینه های حقوقی، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، شهرداری، خانواده هستند. تحصیلات آقای انتظاری کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوص، دکتری خصوصی است.

از سوابق کاری و آموزشی آقای دکتر امیر انتظاری می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • استاد دانشگاه
 • پژوهشگر مجله علمی و پژوهشی
 • استاد دانشگاه جامع علمی و کاربردی
 • مولف کتب تخصصی حقوقی

شماره تماس: 09153529385
آدرس دفتر: نیشابور، میدان 15 خرداد، داخل کوچه ساختمان اداری ایران، پلاک 25، طبقه دوم، واحد 2

مهدی مقدم

مهدی مقدم

جناب آقای مهدی مقدم وکیل پایه یک دادگستری در شهر نیشابور و استان خراسان رضوی هستند و به فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 9 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …

آدرس دفتر: نیشابور، دارایی، انتهای 15 خرداد 4، پلاک 36، ساختمان یاس، طبقه دوم، واحد 6

شماره تماس: 09153522701

علی سلیمانی

علی سلیمانی

جناب آقای علی سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نیشابور می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جزم شناسی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: نیشابور، 15 خرداد 7، ساختمان پاسارگاد، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09155003025

پروین بازوبندی

پروین بازوبندی

سرکار خانم پروین بازوبندی وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نیشابور هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری اند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلا اخذ کرده اند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای طلاق در نیشابور محسوب می شوند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان 15 خرداد، ساختمان پاسارگاد، طبقه دوم، واحد 5

شماره تماس: 09155528689

زینب خالقی فر

زینب خالقی فر

سرکار خانم زینب خالقی فر یکی از وکلای خبره و کاربلد به خصوص در حوزه طلاق در شهر نیشابور می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره راهنمایی های لازم را در اختیار موکلین خود قرار داده اند. خانم خالقی فر دارای شان کاری بسیار بالایی هستند و تا به امروز پرونده های حقوقی بسیاری به ایشان واگذار شده است که توانسته اند با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و تنظیم شکوائیه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر تملک آپارتمان، خیانت در امانت، خلع ید، فسخ قرارداد و …
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده نظیر طلاق، درخواست طلاق از سوی مرد، حضانت فرزند، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن و …

آدرس دفتر: نیشابور، فردوسی جنوبی 19، پلاک 58

شماره تماس: 09155518245

زهرا عارفخانی

زهرا عارفخانی

سرکار خانم زهرا عارفخانی یکی از موفق ترین وکلای زن در حوزه های حقوقی مختلف در نیشابور می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، طلاق، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: نیشابور، بلوار 15 خرداد، مقابل مسجد امیرالمومنین، ساختمان پارسه، واحد 602

شماره تماس: 09153818191

رضا آشنا

جناب آقای رضا آشنا وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در تمامی زمینه های خانواده، کیفری، حقوقی، تجاری و بین المللی فعالیت دارد ولی بصورت تخصصی در حوزه ی خانواده و طلاق پرونده قبول می کند و به ارائه ی مشاوره می پردازد. شما می توانید از مشاوره های تخصصی ایشان بهره مند شوید.

آدرس: نیشابور ،خیابان پانزده خرداد ۹، ساختمان هدیش، طبقه اول، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۳۶۶۶۸۲۸۸۸

شیما آریا زاد

سرکار خانم شیما آریازاد وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 7034 می باشد. ایشان بهترین وکیل طلاق نیشابور بوده و بصورت تخصصی در حوزه خانواده و طلاق پرونده قبول میکند و بصورت حضوری و غیرحضوری به ارائه ی مشاوره می پردازد. شما میتوانید برای اطمینان از مهارت های وکالت ایشان از یک جلسه مشاوره رایگان بهره مند شوید.

آدرس: نیشابور ،فلکه فردوسی جنوبی، به سمت خیابان ایستگاه طالقانی غربی ۲، پلاک ۲۰

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۵۰۰۸۸۳


نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل طلاق در نیشابور

بهترین وکیل طلاق در نیشابور فردی است که تجربه حل و فصل پرونده‌‌ های طلاق را داشته باشد و تعداد کثیری از افراد نسبت به او حس اعتماد لازم را دارند. جست‌ و‌ جوی بهترین مشاور حقوقی در مشهد می‌ تواند در تسریع فرایند رسیدگی به پرونده موکل در استان خراسان رضوی موثر باشد. جهت یافتن بهترین وکیل خانواده در نیشابور می بایست تحقیقات لازم را انجام دهید و به دنبال وکلای متخصص در زمینه حقوق خانواده و پرونده‌ های طلاق باشید.

جهت برگزاری جلسه مشاوره اولیه، با بهترین وکیل طلاق در نیشابور برنامه‌ریزی کنید. این جلسه به شما کمک می‌ کند تا میزان مهارت، سبک ارتباطی و رویکرد وکیل پرونده خود را ارزیابی کنید. نیاز است با بهترین وکیل طلاق در نیشابور در مورد تمامی جنبه‌ های ازدواج و مراحل طلاق شفاف و روراست باشید. تمام اطلاعات مربوطه اعم از جزئیات مالی، بدهی‌ ها، دارایی‌ ها و هرگونه نگرانی که ممکن است داشته باشید را با او به اشتراک بگذارید. در انتخاب بهترین وکیل طلاق در نیشابور به یک سری نکات می بایست توجه شود که عبارتند از:

 • تجربه و تخصص در حقوق: یک وکیل طلاق باید با تجربه، قابل اعتماد و حرفه ای در پرونده های طلاق باشد تا شما مطمئن شوید که دانش و تجربه لازم را برای رسیدگی به پرونده شما را دارد.
 • شهرت و اعتبار: در مورد شهرت وکیل از طریق بررسی اینترنتی، ارجاعات و اظهارات موکلین قبلی تحقیقات لازم را انجام دهید. بازخورد و توصیه‌ های مثبت می‌ تواند نشان‌د هنده میزان شایستگی و باتجربه بودن وکیل باشد.
 • سازگاری و ارتباط: بهترین وکیل طلاق در نیشابور کسی است که با او احساس راحتی داشته باشید و بتوانید به شکل واضح با او ارتباط برقرار کنید. ارتباطات شفاف برای نمایندگی موثر و درک حقوق طرفین مهم است.
 • حق الزحمه و مقرون به صرفه بودن: در مورد ساختار حق‌ الزحمه یک وکیل طلاق، از جمله نرخ‌ های ساعتی مشاوره و هرگونه هزینه اضافی پرس‌ و‌ جو کنید. اطمینان حاصل شود که خدمات آنها با بودجه شما تطابق دارد و شما به درک روشنی از هزینه‌ های مربوط به آن دست یافته اید.
نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل طلاق در نیشابور

مراحل انجام طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در نیشابور

بالا رفتن آمار و ارقام طلاق در جوامع امروزی موجب شده است شاخه ای بسیار تخصصی در دعاوی خانواده و طلاق به عنون وکیل طلاق پدید آید. هنگام طلاق با موارد قانونی متعددی اعم از دریافت نفقه، روش دریافت مهریه، حق حضانت فرزند و … مطرح می شود که نیاز به تخصص و تجربه وکیل جهت به نتیجه رسیدن درست پرونده طلاق را ایجاب می کند. 

بهترین وکیل زن در نیشابور این توانایی را دارد که به شکل کاملا تخصصی در دعاوی خانوادگی از جمله طلاق، وکالت را به عهده گرفته و به نیابت از موکلش در دادگاه حاضر گردد. وظایف وکیل طلاق وابسته به مواردی است که موکل برای انجام آن ها به او وکالت داده باشد. انجام مراحل طلاق توسط یک وکیل معمولاً به شرح موارد ذیل است که عبارتند از:

 • صدور گواهی عدم امکان سازش: در صورتی که طرفین نتوانند به توافق لازم دست یابند، بهترین وکیل طلاق قادر است در اخذ گواهی عدم امکان سازش کمک کند و گواهی می‌ دهد که تلاش‌ ها برای سازش بی‌ حاصل بوده است.
 • دادخواست طلاق توافقی: در صورت توافق طرفین، یک وکیل طلاق دادخواست طلاق توافقی را تنظیم کرده و به دادگاه مربوطه تقدیم می‌ کند. این دادخواست شرایط و ضوابط طلاق اعم از حضانت فرزند، تقسیم دارایی و حمایت از همسر را تعیین می‌ کند.
 • ارجاع به دادگاه خانواده: پس از تقدیم دادخواست، وکیل جلسه دادگاه را تعیین و مراتب را به طرفین طلاق اعلام می‌ کند. هر دو طرف باید در جلسات دادگاه حضور یابند، جایی که قاضی شرایط طلاق را بررسی می‌ کند و مطمئن می‌ شود که آنها منصفانه و مطابق با قانون هستند.
 • اثبات شروط طلاق: یک وکیل طلاق خوب در جمع‌ آوری و ارائه شواهدی مبنی بر حمایت از شرایط طلاق ذکر شده در دادخواست نظیر اسناد مالی، قراردادهای حضانت فرزند، و هرگونه اطلاعات مرتبط دیگری که توسط دادگاه مورد نیاز است، کمک خواهد کرد.
 • اجرای حکم: زمانی که دادگاه توافق‌ نامه طلاق را تأیید می کند، وکیل در نهایی کردن طلاق نقش مهمی دارد که ممکن است شامل تنظیم حکم طلاق یا توافق‌ نامه باشد. این سند شرایط طلاق، از جمله تقسیم اموال، حضانت فرزند، برنامه ملاقات و تعهدات حمایتی را مشخص می‌ کند.
مراحل انجام طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در نیشابور

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل طلاق در نیشابور توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا