وکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در نیشابور ⚖️【سال1403】

انتخاب یک وکیل مهریه متخصص و کاربلد جزوء دشوارترین کارهایی است که افراد در زمان مواجهه با مشکلات حقوقی می بایست انجام دهند. ممکن است هر یک از زنان در جامعه با انواع مشکلات خانوادگی نظیر طلاق، مهریه، حضانت فرزند، نفقه، تمکین و … مواجه شوند و نیاز است در این زمینه مشاوره‌ های حقوقی لازم را از وکلا دریافت کنند تا بتوانند از حق و حقوق خود را دفاع کنند. در ادامه مقاله قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل مهریه در نیشابور در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در نیشابور کیست؟

بهترین وکیل مهریه در نیشابور کیست؟

بهترین وکیل مهریه در نیشابور به کسی گفته می شود که قادر است به تمامی امورات و دعاوی حقوقی مسلط باشد. تمامی وکلا با تخصص و مهارتی که در انجام امورات حقوقی دارند، قادر هستند مشاوره‌ های بسیار خوب و کاربردی را به مردم شهر نیشابور ارائه دهند و از ضایع شدن حق و حقوق زنان جلوگیری کنند. تمامی افرادی که به بهترین وکیل خانواده در نیشابور مراجعه می‌ کنند در صدد آن هستند که پروسه اجرایی پرونده را به سمت پیروزی پیش ببرند و حقوق مالی خود را حفظ کنند.

بهترین وکیل مهریه در نیشابور به تمامی امورات حقوقی آگاه است و به تمامی مراحل اجرایی تسلط کافی دارد و همواره تمام تلاش خود را می‌ کند تا دانش و علوم حقوقی خود را جهت پیش بردن پرونده به کار ببرد. همچنین داشتن تجربیات بالای یک وکیل مهریه خوب تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت پرونده حقوقی خواهد داشت، چرا که به تمامی مشکلات حقوقی موجود در پرونده آشنایت دارد و قادر است آنها را به بهترین صورت ممکن انجام دهد. بهترین وکیل مهریه در نیشابور با دفاعیات خوب خود از موکل در دادگاه می تواند موجب تغییر در رای دادگاه به نفع موکل شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل مهریه در نیشابور می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در نیشابور سال 1403!

دکتر امیر انتظاری

دکتر امیر انتظاری بهترین وکیل مهریه در نیشابور

آقای انتظاری وکیل پایه یک دادگستری در نیشابور می باشند. ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا در زمینه های حقوقی، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، شهرداری، خانواده هستند. تحصیلات آقای انتظاری کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوص، دکتری خصوصی است.

از سوابق کاری و آموزشی آقای دکتر امیر انتظاری می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • استاد دانشگاه
 • پژوهشگر مجله علمی و پژوهشی
 • استاد دانشگاه جامع علمی و کاربردی
 • مولف کتب تخصصی حقوقی

شماره تماس: 09153529385
آدرس دفتر: نیشابور، میدان 15 خرداد، داخل کوچه ساختمان اداری ایران، پلاک 25، طبقه دوم، واحد 2

محمد ناصری

محمد ناصری

جناب آقای محمد ناصری یکی از وکلای مطرح در حوزه دعاوی خانواده و مهریه در شهر نیشابور می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه کار
 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضایی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها، ماشین آلات و جواهرات و …

آدرس دفتر: نیشابور، خ عطار، ساختمان پاستور، ط 2

شماره تماس: 09151516915

مجید بیات

مجید بیات

جناب آقای مجید بیات از وکلای موفق و شناخته شده در حوزه طلاق و مهریه در شهر نیشابور می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های طلاق بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای نظم و انضباط کاری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: نیشابور، فردوسی جنوبی 19، پلاک 58

شماره تماس: 09153520181

مسعود کلامی مقدم

مسعود کلامی مقدم

جناب آقای مسعود کلامی مقدم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نیشابور می باشد. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان 15 خرداد 7، ساختمان پاسارگاد، طبقه 4، واحد 15

شماره تماس:  05142219816

محمد محمدزاده

محمد محمدزاده

جناب آقای محمد محمدزاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نیشابور هستند. ایشان تعداد زیادی پرونده موفق در کارنامه خود را دارا می باشند و تمام تلاش خود را برای به پیروزی رساندن پرونده های مراجعینش انجام می دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: نیشابور، خ گاز مطهری 3، پلاک 199

شماره تماس: 09153113778

سعید برومند

سعید برومند

جناب آقای سعید برومند یکی از وکلای موفق و شناخته شده در حوزه مطالبه مهریه در شهر نیشابور می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های طلاق بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • تسلط بر قوانین حقوقی
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: نیشابور، شهرک ولیعصر، خیابان نور، نور 6، شماره 46

شماره تماس: 09155511053


ویژگی‌ های بهترین وکیل مهریه در نیشابور

مهریه یک حق مسلم برای زنان است و دارای ضمانت اجرا می باشد. در صورتی که زن طلب مهریه کند و شوهر از پرداخت آن امتناع کند، زن قادر است توسط وکیل و مراجعه به مراجع قانونی، اقدام به دریافت مهریه خود کند. بهترین وکیل مهریه در نیشابور با توجه به اینکه راهکارهای لازم را به خوبی می داند و به آن ها اشراف لازم دارد، می تواند در پروسه تسریع پرونده موثر واقع گردد. برخی از ویژگی های بهترین وکیل مهریه در نیشابور عبارت است از:

داشتن اعتماد به‌ نفس کافی: با توجه به این مسئله که افزایش اعتماد به نفس نیاز به صرف زمان و تلاش بسیار زیادی می باشد، اما باید بدانید که اگر فرد حقوق دانی می خواهد به بهترین وکیل مهریه در نیشابور تبدیل شود، باید برای آن تلاش کند. وقتی یک وکیل با اعتماد به‌ نفس از موکل پرونده خود دفاع می‌ کند، جای هیچ شک و شبهه‌ ای برای دادگاه باقی نمی ماند و رضایت موکل نیز به دست خواهد آمد.

داشتن توجه حداکثری به جزئیات پرونده: تمامی وکلا اعم از بهترین وکیل کیفری در نیشابور همواره با پرونده‌ های پیچیده و مستندات مهمی دست و پنجه نرم می‌ کنند. مهارت بیرون کشیدن اطلاعات جزئی و مهم از خلال این پرونده‌ ها، نقش بسیار مهمی را در پیشرفت پرونده ایفا می‌ کند. گاهی نیاز است وکیل آنقدر در جزئیات یک پرونده ریز شود تا بتواند شواهد لازم را برای دفاع از موکل خود پیدا کند. ریزبینی و دقت در جزئیات پرونده آنقدر برای یک وکیل مهم و ضروری است که ممکن است حتی جا انداختن یک کلمه یا پاراگراف کوتاه در یک بند قرارداد مهم، بتواند سرنوشت یک پرونده را به‌ صورت کلی عوض کند.

ویژگی‌ های بهترین وکیل مهریه در نیشابور

داشتن مهارت‌ رهبری: این واقعیت را هیچ گاه نباید نادیده گرفت که هیچ وکیلی بدون دارا بودن مهارت‌ های رهبری نمی‌ تواند در شغل خود به موفقیت دست یابد. بهترین وکیل مهریه در نیشابور علاوه بر مهارت در دفاع از موکل پرونده، باید مهارت‌ های رهبری و مدیریتی بالایی نیز داشته باشد تا بتواند افراد دخیل در پرونده را به‌ درستی راهنمایی و رهبری کند.

داشتن مهارت‌ تصمیم‌ گیری: یک وکیل بر اساس دانسته‌ ها و درک خود از رویدادهای مختلفی که در گذشته رخ داده است، به دفاع از موکل خود می‌ پردازد. تمامی مهارت‌ های تصمیم‌ گیری به مجموعه‌ ای از توانمندی‌ ها اتلاق می گردد که وکیل از آن‌ ها استفاده می‌ کند تا بتواند وقایع را تحلیل کرده و بر اساس آن‌ ها قضاوت صحیحی انجام دهد.

قاطع بودن: قاطعیت یک خصوصیت بسیار مهم و حیاتی برای بهترین وکیل مهریه در نیشابور است که به او کمک می‌ کند تا رسیدن به موفقیت در پرونده، دست از تلاش برندارد. همچنین در صحن دادگاه نیز به او کمک می‌ کند تا بتواند به‌ درستی از موکل خود دفاع کرده و این اطمینان را به قاضی و موکل بدهد که نهایت تلاش خود را برای احقاق حقوق، به کار خواهد بست.

داشتن استقلال فکری: یک وکیل و مشاور حقوقی باید شخصیتی مستقل داشته باشد و نظرات دیگران یا علایق شخصیشان روی طرقه کار او هیچ تأثیری نگذارد. دغدغه یک وکیل خبره باید کسب رضایت موکل و تلاش برای گرفتن حق قانونی او باشد؛ حتی اگر در مسیر گرفتن این حقوق، لازم باشد برخلاف نظرات و تمایلات شخصی خود عمل کند.

لزوم مشاوره با بهترین وکیل مهریه در نیشابور

تمامی افراد این اختیار را دارند که در رابطه با مشکلات پیش آمده ناشی از دعاوی خانواده و حقوقی نظیر دعاوی مربوط مهریه با بهترین وکیل مهریه در نیشابور مشاوره داشته باشند و در صورت نیاز به عقد قرارداد وکالت از وکیل مهریه در این حوزه یاری بطلبند چرا که انتخاب یک وکیل پایه یک دادگستری درست و مجرب در این زمینه می‌ تواند بهترین تصمیم برای رسیدن به حقوق فردی شخص باشد. مشاوره با بهترین وکیل مهریه در نیشابور، مستلزم در نظر گرفتن عواملی نظیر تخصص آنها در حقوق خانواده، تجربه در پرونده‌های مهریه، مهارت های تحلیلی، مهارت‌ های ارتباطی و مذاکره قوی، شهرت حرفه‌ ای و تعهد به موکلین است.

لزوم مشاوره با بهترین وکیل مهریه در نیشابور

برخی از مزایای مشاوره با بهترین وکیل مهریه در نیشابور عبارت است از:

 • انتقال آرامش به موکل
 • تسلط بر تمامی قوانین حقوقی
 • تلاش جهت پیشبرد و پیشرفت اصولی پرونده
 • داشتن دفاعیات درست و صحیح از موکل در دادگاه
 • اجرای مراحل اجرایی پرونده به طور اصولی و صحیح
 • جلوگیری از خسارات و ضرر زیان های احتمالی در آینده
 • ارائه مشاوره های کاربردی در جهت رفع مشکلات موکلین و مراجعین
 • افزایش علم و دانش حقوقی وکیل در جهت رسیدن به نتایج مطلوب
 • حضور داشتن در دادگاه و شرکت در تمامی جلسات دادگاهی یا دادسرا
 • سرعت بخشیدن به تمامی امور حقوقی و وقت شناس بودن در کلیه کارها
 • راهنمایی های درست به مراجعین و ارائه راه حل ها و راهکار های اصولی
 • حامی و نماینده موکل از ابتدای کار حقوقی تا زمان اعلام رای نهایی دادگاه

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل مهریه در نیشابور توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دو =

دکمه بازگشت به بالا