خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در نیشابور⚖️ + تلفن ☎️【سال1403】

یکی از مباحث مهم علم حقوق، دعاوی خانواده می باشد. یک وکیل خانواده خوب در این زمینه نقش بسیار مهمی را ایفا می کند، چرا که یک وکیل خانواده علاوه بر تجربه و اطلاعات در حوزه مباحث خانواده، تسلط کافی بر مباحث فقهی و شرعی نیز دارد. با توجه به اینکه امورات حقوقی خانواده، برگرفته از شرعیات و فقه اسلامی می باشند، بی شک نمی توان پرونده های خانواده را مانند یک پرونده معمولی تلقی نمود، چرا که از پیچیدگی خاصی برخوردار هستند. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل خانواده در نیشابور در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در نیشابور کیست؟

بهترین وکیل خانواده در نیشابور کیست؟

بهترین وکیل خانواده در نیشابور در امورات دعاوی خانواده متخصص است و در زمینه حل مشکلات و دعاوی هر یک از اعضای خانواده‌ و اشخاص حقیقی فعالیت می‌ کند. از جمله دعاوی خانوادگی که با صلاحدید دادگاه خانواده به آنها رسیدگی می‌ شود می‌توان به دریافت اجرت‌المثل زن، تعیین میزان نفقه و دریافت آن، طرح دعاوی خسارت ناشی از بر هم زدن نامزدی، نکاح دائم و موقت، اذن در نکاح، شروط ضمن عقد زن، ازدواج مجدد، استرداد جهیزیه، دریافت مهریه و … اشاره نمود.

بهترین وکیل نیشابور فردی است که در رشته حقوق تحصیل کرده و تخصص، تجربه و دانش خود را در زمینه ی دعاوی خانواده تقویت کرده است و پرونده های حقوقی خود را در این حوزه انتخاب می کند که به اصطلاح به او بهترین وکیل خانواده در نیشابور گفته می شود. وی باید در حوزه طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و یا طلاق از طرف زن، فعالیت داشته باشد و پرونده‌ های زیادی را به سرانجام رسانده باشد. او به پیگیری و ارزیابی آن پرونده ها می پردازد تا افرادی که در این زمینه با مشکل مواجه هستند، سریع تر و بهتر به نتایج دلخواه خود دست یابند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در نیشابور می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در نیشابور سال 1403!

دکتر امیر انتظاری

دکتر امیر انتظاری بهترین وکیل طلاق در نیشابور

آقای انتظاری وکیل پایه یک دادگستری در نیشابور می باشند. ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا در زمینه های حقوقی، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، شهرداری، خانواده هستند. تحصیلات آقای انتظاری کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوص، دکتری خصوصی است.

از سوابق کاری و آموزشی آقای دکتر امیر انتظاری می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • استاد دانشگاه
 • پژوهشگر مجله علمی و پژوهشی
 • استاد دانشگاه جامع علمی و کاربردی
 • مولف کتب تخصصی حقوقی

شماره تماس: 09153529385
آدرس دفتر: نیشابور، میدان 15 خرداد، داخل کوچه ساختمان اداری ایران، پلاک 25، طبقه دوم، واحد 2

یاسر برزنونی

یاسر برزنونی

جناب آقای یاسر برزنونی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نیشابور است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. جناب آقای یاسر برزنونی دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای خانواده در شهر نیشابور محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: نیشابور، خ دارایی، نبش دارایی 7، ساختمان پاسارگاد، ط 3، واحد 9

شماره تماس: 09151544608

محمد ایروانی

محمد ایروانی

جناب آقای محمد ایروانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نیشابور می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی خانواده محسوب می شوند. آقای ایروانی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و خانوادگی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: نیشابور، بلوار قرنی، نبش قرنی 29، ساختمان 1225، واحد 6

شماره تماس: 09153176749

زهرا عارفخانی

زهرا عارفخانی

سرکار خانم زهرا عارفخانی یکی دیگر از وکلای ملکی کاربلد در شهر نیشابور می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای تعهد کاری بالا
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی پزشکی، دعاوی نظام صنفی، دعاوی نظام مهندسی، دعاوی حمل و نقل، دعاوی رایانه ای، دعاوی سیاسی، دعاوی قاچاق، دعاوی مطبوعاتی و …

آدرس دفتر: نیشابور، بلوار 15 خرداد، مقابل مسجد امیرالمومنین، ساختمان پارسه، واحد 602

شماره تماس: 09153818191

علی سلیمانی

علی سلیمانی

جناب آقای علی سلیمانی یکی دیگر از وکلای حقوقی کاربلد در شهر نیشابور می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: نیشابور، 15 خرداد 7، ساختمان پاسارگاد، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09155003025

صادق فیض آبادی

صادق فیض آبادی

جناب آقای صادق فیض آبادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نیشابور هستند. ایشان تعداد زیادی پرونده موفق در کارنامه خود را دارا می باشند و تمام تلاش خود را برای به پیروزی رساندن پرونده های مراجعینش انجام می دهد. آقای صادق فیض آبادی در زمینه های مختلف حقوقی اعم از ملکی، خانواده، طلاق، کیفری و … مشغول به فعالیت هستند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان عطار 7، ساختمان پزشکان پارس، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09126587363


ویژگی های یک وکیل خانواده خوب

بی شک هیچ دانشگاه و یا موسسه آموزشی که به افراد آموزش دهد برای این که بتوانند وکیل خانواده شوند، وجود ندارد. بلکه کلیه فارغ التحصیلان رشته حقوق پس از کسب نمره قبولی در آزمون وکالت، نوع فعالیت خود را که در بخش های مختلف حقوق باشد را انتخاب می کنند. برخی از این وکلا با اخذ پرونده هایی در مورد مهریه، طلاق، نفقه و … در زمینه دعاوی خانواده و با عنوان بهترین وکیل خانواده در نیشابور فعالیت می کنند و در این زمینه تجربه و مهارت لازم را بدست می آورند و به امورات حقوقی مرتبط با امور خانواده می پردازند.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی یک وکیل خانواده خوب که باید داشته باشد علم، تجربه و تخصصی است که در امور مربوط به دعاوی خانوادگی بدست می آورد. همچنین برخورداری از معلومات و اطلاعات لازم در مورد مسائل حقوقی و مراحل دادرسی در دادگاه های بدوی، از دیگر ویژگی های یک وکیل خانواده خوب به حساب می آید که باعث می شود تا در زمان دفاع از موکل خود با تدبیر عمل کند. علاوه بر ویژگی های ذکر شده، بهترین وکیل خانواده در نیشابور می بایست قابل اعتماد و راستگو باشد و در زمان انجام وظایف، اسرار خانوادگی را فاش نکند و تمامی تلاش خود را به کار گیرد تا موکلین به حقوق قانونی خود دست پیدا کنند.

برخی دیگر از مهمترین خصوصیات بهترین وکیل خانواده در نیشابور عبارت است از:

 • ممکن است هر یک از طرفین دعوا به هر دلیل تمایل به حضور در دادگاه نداشته باشند، در این حالت با وجود بهترین وکیل خانواده در نیشابور دیگر نیازی نیست خودتان به مرجع قضایی مراجعه کنید. بهترین وکیل خانواده به عنوان نماینده خواهان و یا خوانده در محاکم دادرسی حضور پیدا کرده و رسیدگی های لازم را به انجام می رساند.
 • از دیگر خصوصیات یک وکیل خانواده پس از اخذ وکالت، جهت خرید و فروش اموال اعم از منقول و یا غیر منقول، حضور در جلسات شرکت برای مزایده و یا حتی سرمایه گذاری به عنوان نماینده فرد اصیل است
 • یکی دیگر از خصوصیات بارز یک وکیل خانواده، ارائه مشاوره حقوقی خانواده به هر یک از اعضای خانواده است و همچنین به عهده گرفتن وکالت هر کدام از آن ها در صورت بروز هر گونه مشکلی در مسائل دعاوی خانوادگی، کیفری و … است.
ویژگی های یک وکیل خانواده خوب

راه های شناخت بهترین وکیل خانواده در نیشابور

از رایج ترین پرونده ها در دادگاه های خانواده مربوط به اختلافات زناشویی می باشد. اختلافاتی نظیر نفقه، طلاق، مهریه، تمکین و … که بیشترین دلایل اختلافات زناشویی است. هر یک از زوجین با توجه به دلایلی که دارند، تصمیم به جدایی می گیرند و پس از گرفتن تصمیم به جدایی، یکی از موضوعاتی که برای زوجین حائز اهمیت می باشد، انتخاب بهترین وکیل خانواده در نیشابور است که همین مسئله تاثیر بسیار زیادی در روند مثبت پرونده خواهد داشت.

به دلیل اینکه انتخاب بهترین وکیل خانواده در نیشابور می تواند در پیش بردن پرونده در دادگاه خانواده تاثیرات بسیار مهمی داشته باشد ، چرا که یک وکیل خانواده با مهارت و تجربه ای که دارد می تواند با اسناد و مدارکی که به دست آورده در دادگاه، از پرونده دفاع کند و پرونده را با موفقیت به اتمام برساند. بنابراین در مباحث خانوادگی دغدغه ای که ممکن است وجود داشته باشد، انتخاب وکیل است که باید در جای مناسب و با توجه به تخصص وی انتخاب شود.

یکی از راه های انتخاب وکیل بهترین وکیل ملکی در نیشابور یا دیگر وکلا در حوزه های حقوقی مختلف، پرس و جو است. همواره پرس و جو و مشورت جزوء بهترین روش ها بوده است. مشورت با دوستان یا آشنایانی که قبلا سابقه انتخاب وکیل داشته اند و از خدمات وکیلشان راضی بوده اند، می تواند گزینه مناسبی باشد. البته راه های دیگری هم جهت شناخت بهترین وکیل خانواده در نیشابور وجود دارد مانند جستجوی اینترنتی که به راحتی می توان از مقالات و سایت های معتبر مربوط به وکلا و یا سایت شخصی یک وکیل و نظرات مردمی مربوط به آن، در نهایت تصمیم درستی را در برای انتخاب یک وکیل گرفت.

 • پیدا کردن و انتخاب بهترین وکیل خانواده در نیشابور، به اندازه پیدا کردن یک مهدکودک یا مدرسه خوب برای فرزندتان یا یک پزشک خوب برای بیماران، از اهمیت بسیاری برخوردار است و مطمئناً شما دنبال هر وکیلی نیستید. وکیلی را می‌ خواهید که بتوانید به او اعتماد کنید.
 • بی شک برای انتخاب و پیدا کردن وکیلی مجرب در حوزه طلاق و دعاوی خانواده، اول از بقیه پرس ‌و جو کنید، به ویژه دوستان و نزدیکانی که شرایط مشابه داشته‌ اند و از وکیل کمک گرفته اند.
 • انتخاب بهترین وکیل خانواده در نیشابور تصمیم بسیار مهمی است، چرا که وضعیت معیشتی، روانی و مالیتان در خطر است.
راه های شناخت بهترین وکیل خانواده در نیشابور

کلام آخر

ممنونم از این که تا انتهای مقاله بهترین وکیل خانواده در نیشابور همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای مجرب در این شهر پرداختیم تا اگر به دنبال یک وکیل خانواده خوب هستید، انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه مقاله گفتیم که بهترین وکیل چه ویژگی هایی دارد و چه وظایفی بر عهده دارد. امیدوارم مطالبی که در این مقاله بیان شد برای شما مفید باشد. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا