ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در نیشابور ⚖️【سال1403】

اگر فردی قصد خرید ملک داشته باشد یا اینکه بخواهد در زمینه ملک و املاک معاملاتی انجام دهد، پیشنهاد می‌ شود که از یک وکیل ملکی متخصص و کاربلد کمک بگیرد. یک وکیل ملکی خوب وظایف بسیار زیادی بر عهده دارد و چه بسا این وظایف سنگین و پیچیده باشند، لذا یک وکیل ملکی خوب در زمینه حل و فصل دعاوی کیفری و حقوقی درباره مسائل مالی و ملکی از حقوق موکل خود در دادگاه دفاع می‌ کند. در ادامه مقاله قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل ملکی در نیشابور در اختیارتان قرار دهیم. لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در نیشابور کیست؟

بهترین وکیل ملکی در نیشابور کیست؟

بهترین وکیل ملکی در نیشابور در حوزه املاک از تخصص و مهارت لازم برخوردار است. یک وکیل ملکی خوب پیش از عقد هرگونه قرارداد از جانب موکل خود کلیه اسناد و مدارک را بررسی می‌ کند و در صورت بروز هرگونه مشکل در اسناد ارائه شده، توصیه‌ های لازم را در اختیار موکل خود قرار می‌ دهد. به همین دلیل بهترین وکیل نیشابور به عنوان وکیل مدافع منافع شما عمل می‌ کند و وظیفه دارد کلیه اسنادی که در اختتامیه خرید املاک امضا می‌ شود را تهیه کند و از لحاظ حقوقی مورد بررسی قرار دهد.

بهترین وکیل ملکی در نیشابور در حوزه‌ های حقوقی مختلفی نظیر الزام به تنظیم سند رسمی، رفع مزاحمت از ملک، فسخ قرارداد اجاره، تعدیل اجاره بها، تخلیه ملک استیجاری، تقسیم ملک مشاع، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و … فعالیت دارد. بهترین وکیل ملکی در نیشابور کسی است که از سوی موکل اختیار امورات مالی و دعاوی مربوط به ملک موکل را بر عهده دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در نیشابور می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در نیشابور سال 1403!

دکتر امیر انتظاری

دکتر امیر انتظاری بهترین وکیل کیفری در نیشابور

آقای انتظاری وکیل پایه یک دادگستری در نیشابور می باشند. ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا در زمینه های حقوقی، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، شهرداری، خانواده هستند. تحصیلات آقای انتظاری کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوص، دکتری خصوصی است.

از سوابق کاری و آموزشی آقای دکتر امیر انتظاری می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • استاد دانشگاه
 • پژوهشگر مجله علمی و پژوهشی
 • استاد دانشگاه جامع علمی و کاربردی
 • مولف کتب تخصصی حقوقی

شماره تماس: 09153529385
آدرس دفتر: نیشابور، میدان 15 خرداد، داخل کوچه ساختمان اداری ایران، پلاک 25، طبقه دوم، واحد 2

جواد رشیدآبادی

جواد رشیدآبادی

جناب آقای جواد رشیدآبادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نیشابور است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. جناب آقای جواد رشیدآبادی دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای ملکی در شهر نیشابور محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان 15خرداد 4، ساختمان یاس، طبقه سوم، واحد 10

شماره تماس: 09105645925

عذرا نصرآبادی

عذرا نصرآبادی

سرکار خانم عذرا نصرآبادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نیشابور می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی ملکی محسوب می شوند. خانم نصرآبادی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و ملکی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق
 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: نیشابور، خ 15 خرداد 40، پ 21

شماره تماس: 09373593068

مجید محبتی

مجید محبتی

جناب آقای مجید محبتی یکی دیگر از وکلای ملکی کاربلد در شهر نیشابور می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پزوانه وکالت از سوی کانون وکلا
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان امام خمینی، امام خمینی 16، پلاک 365

شماره تماس: 09151541823


انواع خدمات مهم یک وکیل ملکی خوب

یکی از پیچیده ترین حوزه های مربوط به علم حقوق، حوزه دعاوی ملکی می باشد و اگر در شهر نیشابور و استان خراسان رضوی دچار مشکلات حقوقی ملکی شدید، با مراجعه به بهترین موسسه حقوقی در مشهد می توانید بهترین وکیل ملکی در نیشابور را بیابید و از او کمک بخواهید. توانایی دفاع و اقامه دعوا در خصوص امورات ملکی و املاک از وظایف اصلی یک وکیل ملکی خوب در نیشابور است. باتوجه به این مسئله که دعاوی ملکی بسیار پیچیده هستند، تنها داشتن دانش در این زمینه کافی نمی باشد، بلکه علاوه بر دانش و تخصص، به تجربه نیز نیاز است.

این نوع از پرونده ها با توجه به این مسئله که بهترین وکیل ملکی در نیشابور کیست و چه قابلیت هایی دارد؟ می تواند هم به راحتی حل و فصل شود و هم دارای پیچیدگی های خاصی باشد. تصرف در ملک به معنای تسلط و استیلای قانونی بر ملک توسط شخص می باشد. به شرط آن که این تسلط کاملاً واضح و مشخص باشد. در این حالت وکیل ملکی می تواند با پیگیری شکایتی از سوی شخص شاکی به پرونده رسیدگی کند. دعواهای عدوانی خود به سه گروه تقسیم می شوند، که در صورت تمایل به دانستن می توانید از یک بهترین مشاور حقوقی در مشهد کمک بگیرید.

انواع خدمات مهم یک وکیل ملکی خوب

برخی از خدمات مهم یک وکیل ملکی خوب عبارت است از:

 • بهترین وکیل ملکی در نیشابور وظایف مهمی بر عهده دارد، اما نیاز است تجربه وکیل در زمینه پیگیری پرونده‌ های ملکی حقوقی بالا باشد تا بتواند راه‌ حل‌ های بهتر و سریع تری را جهت دفاع از حقوق موکل ارائه کند.
 • تمامی وکلای ملکی قادر به پیگیری دعاوی ملکی مختلفی اعم از خلع ید، تنظیم سند رسمی، اخذ پایان کار، تقسیم و افراز املاک مشاع تا دعاوی کیفری مثل فروش مال غیر و … را می‌ باشند. تمام این دعاوی و موضوعاتی که حول و حوش این حوزه‌ها وجود دارند توسط یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص در حوزه املاک مورد پیگیری قرار می گیرد.
 • بهترین وکیل ملکی در نیشابور هر چه سابقه بالاتر و بیشتری در حرفه کاری خود داشته باشد، بی شک به امورات مربوطه نیز تسلط بیشتری خواهد داشت. معمولا وکلایی که تخصص و تجربه آنها امور ملکی می باشد، دخالت چندانی در امور خانواده و دعاوی حقوقی و کیفری ندارند.

ویژگی بهترین وکیل ملکی در نیشابور

کلیه دعاوی مربوط به ملک و املاک دارای پیچیدگی های فراوانی هستند، در نتیجه به وکیلی نیاز هست که بر تمام پیچ و خم های این راهاشراف کامل داشته باشد. بهترین وکیل ملکی در نیشابور باید با تمامی آیین و قوانین مربوط به املاک آشنایی کامل داشته باشد. داشتن تخصص فراوان یکی از ویژگی های بارز یک وکیل ملکی خوب است، چرا که تجربه و تخصص موجب می شود که درصد موفقیت بیشتری در محاکم دادگستری داشته باشد.

در توضیح ویژگی های مهم یک وکیل ملکی خوب می توان به دانش حقوقی متناسب با نوع حرفه تخصصی را معیار قرار داد، چرا که با توجه به گستردگی مباحث حوزه وکالت و دعاوی مختلف کیفری و ثبتی، حقوقی، وکیل انتخابی شما باید با قوانین و مقررات، نظرات دکترین حقوق، رویه و عرف رایج در دادگاه ها و آرا وحدت رویه ی مربوط به آن آشنایی و تسلط کامل داشته باشد تا بتواند در دادگاه از حق و حقوق شما به بهترین صورت ممکن دفاع کند.

ویژگی بهترین وکیل ملکی در نیشابور

همچنین از دیگر ملاک ها جهت انتخاب بهترین وکیل ملکی در نیشابور، میزان تجربه وکیل در دعاوی ملکی است. تجربه و سابقه وکالت وکلای ملکی می تواند از جمله نکات مهم و حائز اهمیت در این زمینه باشد که می بایست حتما به آن توجه لازم شود. چرا که یک وکیل متخصص ملکی با تجربه ای که سابقه وکالت در این زمینه را داراست، شانس موفقیت بیشتری نیز در پرونده های ملکی مشابه خواهند داشت. بهترین وکیل ملکی در نیشابور، مانند هر فرد متخصص دیگری می بایست یک سری ویژگی‌ ها داشته باشد تا افرادی که در مورد معاملات ملکی و دیگر موارد مربوط به املاک با مشکل مواجه می شوند، بتوانند با اطمینان خاطر از نتیجه‌ مطلوب، رسیدگی به دعاوی ملکی خود را به آنها بسپارند.

برخی از ویژگی های یک وکیل ملکی خوب عبارت است از:

 • تجربه: یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ هایی که بهترین وکیل ملکی در نیشابور باید برخوردار باشد، تجربه‌ بالای او در رسیدگی به دعاوی و مسائل مربوط به املاک و اراضی است که موجب می‌ شود تا وی بتواند با درصد موفقیت بالاتری در تمامی دعاوی ملکی عمل کرده و نتایج مطلوبی کسب کند.
 • دانش حقوقی: از دیگر ویژگی‌ های وکلای متخصص ملکی، دانش حقوقی و تسلط بر زمینه های مختلف حقوقی، کیفری و ثبتی مربوط به املاک است. یک وکیل متخصص ملکی می بایست به قوانین و مقررات مربوطه، آرای وحدت رویه مرسوم در دادگاه‌ها، نظریات اساتید برجسته حقوقی و دکترین حقوقی و همچنین به عرف هر منطقه مسلط باشد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل ملکی در نیشابور توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا