وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در زاهدان ⚖️【سال1403】

شهر زاهدان یکی از شهر های پرجمعیت در کشور است و شهروندان آن ممکن است به صورت روزانه در معرض انواع مشکلات حقوقی، خانوادگی، کیفری و … باشند. روند پیگیری انواع مختلف دعاوی حقوقی در شهر زاهدان، بسیار طولانی و زمانبر است. به همین دلیل نیاز به دریافت مشاوره و کمک گرفتن از یک وکیل حرفه ای و کاربلد در زاهدان می باشد. وکیلی که بتواند با برخورداری از دانش و تخصص خود، به مشکلات موکلین رسیدگی کند. برخی از افراد علی الخصوص زنان بیشتر ترجیح می دهند از یک وکیل زن خوب و کاربلد کمک بگیرند. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل زن در زاهدان در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در زاهدان کیست؟

بهترین وکیل زن در زاهدان کیست؟

بهترین وکیل زن در زاهدان به کلیه قوانین و مقررات حقوقی مسلط است و نسبت به وظایف کاری خود تعهد بالایی دارد تا بتواند آنها را به بهترین فرم ممکن انجام دهد و موکلین را راضی نگه دارد. در طول یک قرارداد وکالت، تمامی وظایف بهترین وکیل زاهدان مشخص شده است و وکیل موظف است کلیه وظایفی که در طول آن قرارداد ذکر شده است را به خوبی انجام دهد و به موکل خود بیشترین کمک را کند.

بهترین وکیل زن در زاهدان به کسی گفته می شود که بر روی تمامی ارکان حرفه خود تسلط داشته باشد و از تمرکز لازم برخوردار باشد. یک وکیل زن خوب و موفق از سوابق درخشانی در حوزه وکالت برخوردار است و در برابر پرونده هایی که بر عهده می گیرد، دارای تعهد اخلاقی و مسئولیت بسیار بالایی است و تلاش می کند که آنها را به بهترین فرم ممکن انجام دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در زاهدان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در زاهدان سال 1403

شیما فهیمی

شیما فهیمی وکیل زن در زاهدان

سرکار خانم شیما فهیمی یکی از وکلای مجرب و کاربلد در شهر زاهدان و در استان سیستان و بلوچستان می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. سرکار خانم فهیمی با پیگیری دقیق و سریع در کوتاه ترین برهه زمانی ممکن، پرونده های حقوقی موکلین را به بهترین صورت به پایان می رساند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در مسائل سیاسی امنیتی نظیر جرایم امنیتی، جرایم سیاسی، جرایم مطبوعات، رسانه ها و …
 • متخصص در حوزه اعمال منافی عفت و اخلاق شامل جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، تجاوز، روابط نامشروع، زنا، لواط، قاچاق و مصرف مواد مخدر، توزیع مواد مخدر و …
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، قاچاق کالا و ارز، موجر و مستاجر، تملک اپارتمان‌ها، اعسار و …

آدرس دفتر: زاهدان، تقاطع سعدی و آزادی، پاساژ وحیدنیا، طبقه اول، دفتر وکالت شیما فهیمی

شماره تماس: 09126105675

 آزاده ترابی دلشاد

 آزاده ترابی دلشاد وکیل زن در زاهدان

سرکار خانم آزاده ترابی دلشاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان هستند. ایشان بسیار اخلاق مدار هستند و همواره منافع موکلین را مدنظر قرار داده اند. خانم آزاده ترابی دلشاد یکی از بهترین وکلای شهر زاهدان می باشند و سالهاست که در این شهر در حوزه های حقوقی مختلف به فعالیت می پردازند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه کار
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، دیات، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، قصاص، دعاوی دیه، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی و …

آدرس دفتر: زاهدان، زابل، خیابان امام خمینی

شماره تماس: 09124173071

حدیث حق دوست

حدیث حق دوست وکیل زن در زاهدان

سرکار خانم حدیث حق دوست وکیل پایه یک دادگستری در استان سیستان و لوچستان و شهر زاهدان هستند و به فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند تا مردم راحت تر بتوانند مشکلات حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در دعاوی اموال منقول شامل خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان امیرالمومنین 3، ساختمان سپیده، طبقه 4، واحد 15

شماره تماس: 09153415658

سمانه شکیبا

سمانه شکیبا وکیل زن در زاهدان

سرکار خانم سمانه شکیبا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان می باشند و به علت جلب رضایت تعداد بی شماری از موکلین، به یکی از بهترین وکلای شهر زاهدان تبریل شده اند. ایشان در حوزه های حقوقی مختلفی تبحر و تخصص دارند و در طول مدت فعالیت خود صداقت و حفظ منفعت موکلین را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه کار
 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، دیون، دعاوی راهنمایی و رانندگی، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال به طور غیر مشروع، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، جرایم پزشکی، دعاوی مربوط به کارکنان دولت، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: زاهدان، بلوار قدس، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09151913561

ملیحه دانش رمرودی

ملیحه دانش رمرودی وکیل زن در زاهدان

سرکار خانم ملیحه دانش رمرودی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان است. ایشان با توجه به سابقه کم خویش توانسته اند با تکیه بر آگاهی، پشتکار و اخلاق پسندیده خود را میان بهترین وکلای زاهدان قرار دهند. خانم دانش رمرودی در سال 1396 موفق به دریافت پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری شده است. به نظر ایشان صادق بودن یک وکیل نشانگر حرفه ای بودن آن وکیل است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی کیفری، دعاوی تصرف عدوانی، دعاوی خلع ید، ممانعت از حق و مزاحمت، دعاوی مربوط به اثبات مالکیت و اثبات اصل حق ارتفاق و انتفاع، دعاوی سرقفلی و حق کسب و پیشه، دعاوی تخلیه عین مستاجره
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، قاچاق کالا و ارز، موجر و مستاجر، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، تملک اپارتمان‌ها، اعسار و …

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان آزادی، خیابان امام خمینی، جنب عکاسی خندان

شماره تماس: 09155412729

زهرا بامدی گریزپا

زهرا بامدی گریزپا وکیل زن در زاهدان

سرکار خانم زهرا بامدی گریزپا وکیل پایه یک دادگستری دارای پروانه وکالت 2504 می باشد و از بهترین وکلای زن در زاهدان شناخته می شود. او در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و بین المللی فعالیت کرده و پرونده قبول می کند. شما می توانید در تمامی زمینه ها از خانم بامدی مشاوره تخصصی دریافت کنید.

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، حد فاصل بهشتی ۱۱و۱۳، مجتمع رایان واحد ۲

شماره تماس: 09151414453

مریم افتخاریان

مریم افتخاریان وکیل زن در زاهدان

سرکار خانم مریم افتخاری وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل زن در زاهدان می باشد. خانم افتخاری در تمامی زمینه ها فعالیت کرده و پرونده قبول می کند. ایشان در حوزه خانواده سابقه ی طولانی داشته و موفقیت های زیادی کسب کرده است. شما می توانید از مشاوره های تخصصی او برخوردار باشید.

آدرس: زاهدان، تقاطع مصطفی خمینی و امیر المومنین، پاساژ اقبال

شماره تماس: 09155494011

بهترین وکیل زن در زاهدان چه تعهداتی نسبت به موکل خود دارد؟

در هر حرفه ای مانند وکالت معمولاً قراردادی میان موکل و وکیل تنظیم می شود که وظایف و تعهدات هر یک از طرفین در آن ذکر می گردد. در قرارداد وکالت هم وکیل زن و هم موکل نسبت به یکدیگر تعهداتی دارند به عنوان مثال هرگاه از سوی بهترین وکیل زن در زاهدان خساراتی به موکل وارد گردد که وکیل مسبب آن باشد، وکیل در قبال آن مسئول خواهد بود.

بهترین وکیل زن در زاهدان چه تعهداتی نسبت به موکل خود دارد؟

همچنین بهترین وکیل زن در زاهدان باید در اقدامات خود مصلحت موکل را در نظر بگیرد و به هیچ وجه از اختیارات داده شده فراتر نرود. اگر موکل چیزی را با وکیل خود در میان بگذارد، وکیل باید آن را در نزد خود نگه دارد و هیچ جایی فاش نکند. ممکن است شرایطی رخ دهد که برای انجام کاری نیاز به چندین وکیل باشد، در نتیجه وکلا باید با یکدیگر هماهنگی های لازم را داشته باشند و هیچ یک بدون اجازه دیگری اقدامی خارج از قرارداد انجام ندهند. موکل نیز در برابر وکیل خود یکسری تعهدات دارد که عبارت است از:

 • پرداخت هزینه وکالت
 • پرداخت اجرت وکیل زن که بر اساس قرارداد یا عرف یا اجرت‌ المثل پرداخت می‌ گردد
 • الزام عملی به تعهدات وکیل در برابر افراد ثالث، زیرا یک وکیل زن از سوی او به انجام وظیفه پرداخته است

میزان دستمزد یک وکیل زن بر اساس چه معیاری تعیین می شود؟

بهترین وکیل زن در زاهدان با تنظیم لایحه دفاعیات به بهترین شکل از دفاعیات را از موکل خود انجام میدهد و حتی قادر است رای دادگاه را به نفع موکل خود تغییر دهد همچنین یک وکیل خوب علاوه بر تخصص کاری بالا می بایست ارتباط بسیار خوبی با موکلین خود داشته باشد و با آن ها احساس همدردی کند چرا که تمامی مراجعینی که دارای مشکل حقوقی هستند نیاز به درد و دل دارند. ملاک ها و ارزش هایی که میزان درآمد و دستمزد وکلای پایه یک دادگستری را تعیین می کنند، می توانند برای هر فردی متفاوت باشند.

در کل بعضی از معیارهایی که در تعیین نمودن میزان دستمزد وکلای دادگستری تاثیرگذار هستند عبارتند از:

میزان دستمزد یک وکیل زن بر اساس چه معیاری تعیین می شود؟

شهرت وکیل پایه یک دادگستری: میزان شهرت و محبوب بودن یک وکیل دادگستری می تواند در درصد درآمد و دستمزد او بسیار تاثیر گذار باشد و یک وکیل زمانی می تواند به این درجه از محبوبیت برسد که توانایی و موفقیت خود را در پرونده های حقوقی و کیفری به اثبات رسانده باشد.

میزان سابقه وکیل پایه یک دادگستری و تخصص او: هر چه سابقه و تجربه کاری یک وکیل زن بیشتر باشد، میزان درامد بهترین وکیل زن د زاهدان نیز بیشتر خواهد شد. چرا که تعداد سال های وکالت وکیل زن، نشان دهنده تخصص و سابقه کاری وکیل می باشد. شایان ذکر است بگوئیم هستند وکلایی که سال های خدمت آن ها کم بوده اما به علت تخصص و مطالعات زیادی که داشته اند، توانسته اند موفقیت های درخشانی برای خود بدست آورند.

شهر و محل اقامت وکیل پایه یک دادگستری: موکلان باید بدانند که محل خدمت و سکونت یک وکیل دادگستری زن، بر روی میزان درآمد او تاثیرگذار می باشد. بدین منظور که دستمزد وکلای دادگستری زن در حوزه شهرستان های بزرگ نسبت به شهرستان کوچک بیشتر می باشد.

کلام آخر

تمامی وکلا تلاششان را جهت گرفتن حق و حقوق موکل خود دارند تا بتوانند حقی را که پایمال شده است را به او بازگردانند. البته مسائل حقوقی و مشکلات با یکدیگر متفاوت هستند و هر وکیل با توجه به نوع موضوع و پیچیدگی هایی که در پرونده وجود دارد، به حل و رفع امورات حقوقی می پردازد و ممکن است جهت انجام این گونه دعاوی حقوقی، مدت زمان هر پرونده نسبت به پرونده ی دیگر متفاوت باشد. در این مقاله از وب سایت برترین وکیل به معرفی لیستی 10 تایی از بهترین وکیل زن در زاهدان در حوزه های حقوقی مختلف پرداختیم. خواهشمندم پس از اتمام مطالعه نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا