طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در زاهدان ⚖️【سال1403】

بالا رفتن آمار و ارقام طلاق در جوامع امروزی موجب شده است که شاخه ای بسیار تخصصی که در گروه دعاوی خانواده قرار دارد به وکیل طلاق اختصاص پیدا کند. زمانی که فردی تصمیم به جدایی می گیرد، موارد قانونی مختلفی نظیر مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … مطرح می باشد و نیاز به تجربه و تخصص یک فرد حقوقدان برای به نتیجه رساندن پرونده طلاق است. یک وکیل طلاق خوب و کار بلد می‌ تواند به صورت تخصصی دعاوی مربوط به طلاق را پیگیری کند و به جای موکل خود در دادگاه حضور پیدا کند. در ادامه قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل طلاق در زاهدان در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وبسایت برترین کیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در زاهدان کیست؟

منظور از بهترین وکیل طلاق در زاهدان فردی است که به موجب یک قرارداد میان خود و موکل موظف است تمامی امورات مربوط به پرونده طلاق را در دادگاه به نیابت از موکل خود پیگیری کند و در قبال آن، دستمزد معقول و منصفانه ای در محدوده نوع پرونده دریافت نمایند. یک وکیل طلاق خوب این اختیار را دارد که علاوه بر پیگیری پرونده طلاق، به حقوق مالی موکل و حضانت فرزندان نیز رسیدگی کند.

پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در زاهدان جهت حل مشکلات حقوقی، کار بسیار دشواری است. اما راه حل منطقی ای وجود دارد که با پرس و جو از آشنایان درباره پرونده‌ های مشابه پرونده طلاق خود، می توانید بهترین وکیل طلاق در زاهدان را پیدا کنید و نیاز است رزومه کاری و میزان تجربه او را مورد بررسی قرار دهید. چرا که در صورت شکست در پرونده طلاق ضربه بزرگی به موکل وارد می شود و نیاز است با دقت بالا این کار انجام شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در زاهدان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در زاهدان سال 1403!

حدیث حق دوست

حدیث حق دوست

سرکار خانم حدیث حق دوست یکی از وکلای خبره و کاربلد به خصوص در حوزه طلاق در شهر زاهدان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره راهنمایی های لازم را در اختیار موکلین خود قرار داده اند. خانم حق دوست دارای شان کاری بسیار بالایی هستند و تا به امروز پرونده های حقوقی بسیاری به ایشان واگذار شده است که توانسته اند با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و تنظیم شکوائیه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر تملک آپارتمان، خیانت در امانت، خلع ید، فسخ قرارداد و …
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده نظیر طلاق، درخواست طلاق از سوی مرد، حضانت فرزند، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن و …

آدرس دفتر: زاهدان، خ امیرالمومنین، نبش امیرالمومنین 3، ساختمان سپیده، طبقه چهارم، واحد 15

شماره تماس: 09153415658

محمدرضا حسنی

محمدرضا حسنی

جناب آقای محمدرضا حسنی یکی دیگر از وکلای موفق و شناخته شده در حوزه طلاق در شهر زاهدان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های طلاق بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای نظم و انضباط کاری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان مصطفی خمینی، تقاطع بهشتی، مجتمع تجاری طاها، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09121220397

بهروز بهبودیان

بهروز بهبودیان

جناب آقای بهروز بهبودیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان مدرس، جنب مدرس 9، پلاک 4، دفتر وکالت بهروز بهبودیان

شماره تماس: 09151419252

علی اصغر تسبیحی

علی اصغر تسبیحی

جناب آقای علی اصغر تسبیحی یکی از موفق ترین وکلای مرد در حوزه های حقوقی مختلف در زاهدان می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، طلاق، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: زاهدان، خ بهشتی، بهشتی 2، ساختمان وکلا

شماره تماس: 09122197922

معصومه رمضانی

معصومه رمضانی

سرکار خانم معصومه رمضانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان می باشد. ایشان دارای کارنامه اجرایی قابل قبولی هستند و در طول سال ها فعالیت خود توانسته است پرونده های حقوقی بسیاری را با نتایج موفقیت آمیزی به اتمام برساند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، شهرداری، اجراییات، مطالبه خسارت، قصاص، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، حدود، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: زاهدان، خ آزادی، چهارراه سعدی، جنب نانوائی

شماره تماس: 09155223882

طلاق توافقی چه زمانی میان زوجین رخ می دهد؟

طلاق توافقی چه زمانی میان زوجین رخ می دهد؟

طلاق آخرین مرحله‌ ای است که زوجین با توجه به مشکلات زندگی و عدم تفاهم در زندگی مشترک به آن می رسند. جهت حل نمودن این قبیل مشکلات، اکثر افراد تصمیم می‌ گیرند راهی را پیدا کنند که کمترین صدمه روحی و روانی را برای هر یک از اعضای خانواده به دنبال داشته باشد. بدین معنی که توافق با یکدیگر و طلاق توافقی اتفاق می افتد و به زندگی مشترک خود به صورت صلح آمیز پایان می دهند. در طلاق توافقی زوجین موظف هستند با به خدمت گرفتن بهترین وکیل طلاق در زاهدان، مسیر قانونی طلاق و تشریفات قرار داده شده در طلاق را طی کنند.

گاهی اوقات زنان در طلاق ترجیح می دهند از بهترین وکیل زن در زاهدان مشاوره های لازم را دریافت کنند و مشکلات خود را با او در میان بگذارند، سپس اقدام به انجام طلاق توافقی کنند. در این نوع طلاق که در کمترین زمان ممکن و به دور از استرس و عدم آسیب به فرزندان و حفظ حریم و حرمت ها انجام می شود، با حضور وکیل طلاق بر سر تمامی موضوعات نظیر نفقه، مهریه، حقوق مالی، حضانت فرزندان به توافق میرسند.

نکته ای که می بایست به آن توجه شود این است که هزینه های پرداختی در طلاق توافقی از مرحله شروع اقدام به طلاق تا رای دادگاه، قابل پیش بینی است. یک وکیل طلاق از تمامی این ارقام مطلع است و یکی از طرفین ملزم به پرداخت این هزینه ها در پروسه طلاق می باشد. به صورت کلی برخی از هزینه‌ های پرداختی عبارت است از:

برای مطلع شدن از هزینه های طلاق می توان از یک وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه طلاق تخصص و تبحر لازمه را دارد به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره گرفت. طلاق توافقی، یکطرفه و … هر کدام از آنها هزینه ی مجزایی برای درخواست دادرسی دارد و یکی از شرایط مهم قبل از اجرای طلاق پرداخت هزینه 5 جلسه اجباری مشاوره از سوی دادگاه می باشد و این یکی از شرایط تمامی شهر های کشور برای طی کردن پروسه طلاق می باشد. همچنین پرداخت هزینه های پزشکی قانونی، جهت معاینات بکارت دوشیزه و یا ارائه گواهی بارداری جهت ثبت طلاق واجب و ضروری است. مراحلی که زوجین جهت طلاق توافقی باید طی کنند عبارت است از:

 • مراجعه به دفاتر خدمات قضایی جهت ثبت دادخواست طلاق توافقی توسط زوجین یا وکیل طلاق
 • اعلام دادخواست به دادگاه خانواده توسط زوجین یا وکیل طلاق
 • تشکیل پرونده در دادگاه بدوی، معرفی زوجین به اداره بهزیستی جهت صلح و سازش و تشویق به ادامه زندگی
 • معرفی زوجه به پزشکی قانونی جهت دریافت گواهی بارداری
 • امضاء صورت جلسه دادگاه توسط زوجین یا وکیل طلاق طبق عدم سازش در موضوعات مالی و غیر مالی
 • جمع بندی مراحل مشاوره و نظر داوران و عدم سازش زوجین، دادگاه رای بر طلاق توافقی می دهد.
 • مراجعه زوجین و یا وکیل طلاق به دفترخانه ثبت طلاق

برد در پرونده طلاق با کمک بهترین وکیل طلاق در زاهدان

یکی از دغدغه های بسیار رایج افرادی که در دادگاه پرونده دارند و پرونده آنها در حال بررسی می باشد، نتیجه پایانی پرونده است. در یک پرونده طلاق فقط داشتن مدارک کافی نیست، بلکه باید فرد حقوق دانی وجود داشته باشد که به زیر و بم قوانین آگاه باشد. این مسئله در تمامی پرونده های طلاق بسیار حائز اهمیت است. بهترین وکیل طلاق در زاهدان کارآمدترین فردی است که می‌ تواند در این زمینه به شما کمک کند. یک وکیل حرفه ای اطلاعات حقوقی کاملی در اختیار دارد. همچنین با جمع‌ آوری مدارک و ارائه آنها به دادگاه می‌ تواند حضور موثری برای موکل در دادگاه داشته باشد.

یک موکل با کمک بهترین وکیل طلاق در زاهدان می تواند به برد پرونده دست یابد. هر چند که پیدا کردن یک وکیل طلاق خوب در زاهدان کار دشواری است، اما با در نظر گرفتن یک سری ویژگی ها و با انجام جستجوی ساده در وب سایت های اینترنتی می توان این کار را انجام داد. به طور کلی پروسه طلاق در صورتی که طلاق توافقی نباشد، بسیار خسته کننده و زمانبر است. اگه فرد متقاضی اطلاعات کافی حقوقی نداشته باشد با مشکل روبرو می شود. به عنوان مثال زنی که متقاضی طلاق است و خواهان دریافت مهریه می باشد، می بایست از بهترین وکیل مهریه در زاهدان کمک بگیرد و پروسه اداری طلاق را کوتاه کند.

برای آن که پرونده طلاق در کوتاه ترین برهه زمانی به نتیجه برسد، اصلی ترین کار مشورت با یک وکیل متخصص و مجرب در حوزه طلاق است. شناخت راه حل های حقوقی می تواند به طور کلی نتیجه پرونده را تغییر دهد. یک موکل می تواند از ابتدا تا انتهای رسیدگی، پرونده طلاق را بر عهده یک وکیل مجرب قرار دهد و منتظر بماند تا پرونده به نتیجه برسد. یک وکیل طلاق خوب این اختیار را دارد که به جای موکل در دادگاه حضور پیدا کند و هیچ گونه نیازی نیست که موکل به شکل شخصی در دادگاه حضور یابد و به نوعی در وقت و هزینه موکل صرفه جویی بسیار زیادی می شود.

برد در پرونده طلاق با کمک بهترین وکیل طلاق در زاهدان

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل طلاق در زاهدان توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا