کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در زاهدان ⚖️【سال1403】

مواجه شدن با جرایم و مسائل کیفری نظیر سرقت، کلاهبرداری، ضرب و شتم و … بی شک حداقل یکبار در زندگی تمامی افراد یا اینکه دوستان یا آشنایان رخ داده است و با توجه به میزان پیچیدگی و حساسیت مسائل کیفری، نیاز است که از یک وکیل کاربلد کمک گرفته شود. چرا که پس از اتمام پرونده های کیفری ممکن است افراد جان یا مال خود را از دست دهند. در نتیجه وکالت این نوع پرونده ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. در ادامه به ارائه یک سری مطالب درباره بهترین وکیل کیفری در زاهدان می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در زاهدان کیست؟

بهترین وکیل کیفری در زاهدان کیست؟

منظور از بهترین وکیل کیفری در زاهدان در واقع فرد حقوقدانی می‌ باشد که دارای پروانه وکالت دادگستری است و می‌ تواند از جانب موکل جهت انجام وظایفی نظیر طرح دعوای کیفری در محاکم قضایی حضور پیدا کند. یک وکیل کیفری خوب می بایست تجربه لازم در حل مسائل کیفری را داشته باشد، چرا که این پرونده‌ ها از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند و کلیه موکلین ساکن در زاهدان با انتخاب بهترین وکیل زاهدان خواهان این هستند که در پرونده‌ های کیفری به موفقیت دست یابند.

بهترین وکیل کیفری در زاهدان به وکیلی گفته می شود که امکان حضور و ایفای نقش وکالت در پرونده های کیفری را دارا می باشد. اگر فردی درگیر دعوای کیفری باشد یا که از او شکایت کیفری شده باشد، نیاز مبرم به کمک گرفتن از یک وکیل کیفری خوب دارد که با قوانین کیفری و جزا، آیین دادرسی کیفری، قاچاق، قوانین دادگاه نظامی، خرید و فروش مواد مخدر، قوانین مجازات اسلامی و … آشنا باشد. یک وکیل کیفری خوب کسی است که دارای روحیه قوی و مبارز جهت حضور یافتن در دادگاه‌های سنگین کیفری است در پرونده های کیفری مشابه از سوابق قابل قبولی برخوردار می باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در زاهدان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در زاهدان سال 1403!

محمدامیر ره دار

محمدامیر ره دار

جناب آقای محمدامیر ره دار یکی دیگر از وکلای صاحب نام در شهر زاهدان می باشد. ایشان در طول سالها فعالیت خود به خوبی توانسته است اعتماد موکلین خود را جلب کند و نتایج حقوقی بسیار موفقی را بدست آورد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر قراردادها، مناقصات، چک، داوری، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور و …
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …

آدرس دفتر: زاهدان، تقاطع آزادی و خیابان امام خمینی، جنب بانک کشاورزی

شماره تماس: 09153400452

حسن رمضانی

حسن رمضانی

جناب آقای حسن رمضانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان هستند. ایشان در طول سال ها فعالیت درخشان خود توانسته است از طریق پشتکار و توانایی خویش، مسلط بودن بر کلیه قوانین و همچنین ارائه مشاوره های آگاهانه به موکلین، به یکی از بهترین وکلای زاهدان تبدیل شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی خانواده، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، دعاوی ملکی و …

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان ازادی، کوچه 10، درب اول، سمت راست

شماره تماس: 09152615473

صدرا شکوری

صدرا شکوری

جناب آقای صدرا شکوری وکیل پایه یک دادگستری در شهر زاهدان است و سال های بسیار زیادی است که در این شهر به فعالیت های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلا در زاهدان توسط مردم انتخاب شده اند و خدمات حقوقی بسیار خوبی را به مردم در جهت رفع مشکلات حقوقی شان ارائه می دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان موسوی، مولوی 12، مجتمع پویان واحد 6

شماره تماس: 09122893506

هدی کیخا

هدی کیخا

سرکار خانم هدی کیخا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان هستند. ایشان به عنوان یکی از موفق ترین وکلای این شهر به ویژه در حوزه دعاوی کیفری به حساب می آیند. خانم کیخا دارای رزومه درخشانی هستند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای پروانه وکالت از سوی قوه قضاییه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ارث و میراث، موجر و مستاجر، اعسار، اجراییات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، قصاص و …

آدرس دفتر: زاهدان، خ آزادی، مقابل بانک مسکن مرکزی، ساختمان وکلا

شماره تماس: 09151498445

حسین مودی

حسین مودی

جناب آقای حسین مودی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان هستند. ایشان یکی دیگر از وکلای موفق و شناخته شده در این شهر به خصوص در حوزه دعاوی کیفری می باشند و دارای رزومه قابل قبولی در حوزه وکالت هستند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و تنظیم شکوائیه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن، طلاق توافقی و …

آدرس دفتر: زاهدان، خ بهشتی، بهشتی 2، طبقه 1

شماره تماس: 09151408312

هزینه مشاوره با بهترین وکیل کیفری در زاهدان چقدر است؟

پرداخت هزینه های پرونده های کیفری از دغدغه های رایج افراد در زمان مواجهه با مشکلات حقوقی می باشد. هزینه هایی که در این مسیر بر عهده موکلین است شامل انجام جلسات مشاوره با کارشناسان حقوقی می باشد. مشاوره گرفتن از بهترین وکیل کیفری در زاهدان به صورت آنلاین این مزیت را دارد که در هزینه های موکل صرفه جویی شود و از رفت و آمد های بی مورد و معطل شدن در ترافیک و شلوغی شهر و همچنین گشتن به دنبال دفتر وکالت وکیل متخصص جلوگیری می کند و موکل فقط با یک جستجوی سریع در فضای مجازی و وب سایت های معتبر حقوقی می تواند وکیل کیفری مدنظر خود را بیابد.

هزینه مشاوره با وکلا در حوزه های مختلف کاملا متفاوت می باشد. ممکن است هزینه مشاوره با بهترین وکیل خانواده در زاهدان کمتر از بهترین وکیل کیفری در زاهدان باشد و همه چیز بسته به نوع پرونده و میزان تجربه و تخصص وکیل دارد. هزینه دیگری که بر عهده موکلین می باشد، هزینه نگارش شکایت است. زمانی که یک جرم بر علیه افراد رخ می دهد، می بایست با مراجعه به دادسرا، درخواست بررسی و تعقیب متهم را ارائه دهند اما نگارش این درخواست و شکایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. اگر فرد نتواند دلایل قانع کننده ای را ارائه کند، درخواست او مورد قبول واقع نمی شود و زمان بسیار زیادی در مراحل نخست قضایی تلف می گردد.

هزینه مشاوره با بهترین وکیل کیفری در زاهدان چقدر است؟

در حالی که اگر از بهترین وکیل کیفری در زاهدان کمک گرفته شود با نوشتن شکایت به شکل مستند موجب می‌ شود مراحل رسیدگی به پرونده کیفری با سرعت بیشتری طی گردد. هزینه دیگری که پیگیری مسائل کیفری دارد، هزینه دادرسی است که با توجه به نوع جرمی که رخ داده و آثاری که همراه با آن است، هزینه های متفاوتی خواهد داشت و دستگاه قضایی همواره تلاش می کند با تعدیل هزینه ها، موانع موجود در مسیر پیگیری جرایم کیفری را رفع کند. همچنین در قوانین آیین دادرسی کیفری پیش بینی شده است که اگر متهم توانایی معرفی وکیل را نداشته باشد و یا از معرفی وکیل خودداری کند، مقام قضایی از میان وکلای دادگستری یک وکیل خوب را برای او انتخاب می کند و به چنین فردی وکیل تسخیری نیز گفته می شود.

یک وکیل تسخیری دارای شرایط ویژه‌ ای است اما می توان اینگونه گفت که به افرادی که توان مالی بالایی ندارند خدمات حقوقی را به شکل رایگان ارائه می دهد که البته این کار در راستای اجرای دادرسی عادلانه انجام می شود. چرا که تمامی انسان ها در هر جایگاه مالی که قرار دارند با داشتن شان و شخصیت انسانی حق دفاع از حقوق خود را دارند در نتیجه با کمک گرفتن از یک وکیل کیفری خوب می بایست مراحل رسیدگی قضایی طی گردد.

مهمترین وظایف یک وکیل کیفری خوب

مهمترین وظایف یک وکیل کیفری خوب

بعد از شکایت کیفری و ارائه به دادسرا تحقیقات لازم نسبت شکواییه انجام می شود، جمع آوری اطلاعاتی همچون حرف زدن با شاهدان، استشهاد محلی و … از موارد مهم اولیه تحقیقات است که با تایید شدن جرم رخ داده با توجه به مستندات به دست آمده دستور کیفرخواست صادر می شود و بعد از آم پرونده جهت رسیدگی به دادگاه ارسال می شود.

یک وکیل کیفری خوب در تمامی مراحل حضور دارد و با توجه به قانون آیین دادرسی کیفری از همان لحظه شروع تحقیقات، بهترین وکیل کیفری در زاهدان می تواند به صورت فیزیکی حضور داشته باشد و راهنمایی های لازم را در اختیار موکلین قرار دهد. یک وکیل کیفری خوب با شفاف‌ سازی نوع جرم رخ داده می‌ تواند مسیر پیشروی موکل خود را شفاف‌ سازی کند و با توضیح اتهام، او را از تبعات سنگین کیفری مطلع سازد.

بهترین وکیل کیفری در زاهدان موظف است در تمامی مراحل قضایی موکل خود را همراهی کند و پس از رسیدگی پرونده در دادگاه ممکن است رای بر علیه موکل صادر گردد. اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد و می توان از طریق تجدید نظر خواهی، پرونده را بار دیگر به جریان انداخت و وکیل کیفری باید تمام تلاش خود را در مسیر رسیدن به نتیجه موفقیت آمیز به کار گیرد. تمامی وظایف گفته شده فقط بر عهده وکلای کیفری نمی باشد بلکه به عنوان مثال بهترین وکیل مهریه در زاهدان نیز وظایف ای مشابه با وکلای کیفری در این شهر دارد و تمامی وکلا در حوزه های حقوقی مختلف باید نسبت به موکلین خود حس مسئولیت پذیری بالایی داشته باشند و خود را مسئول اصلی پرونده حقوقی بدانند.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل کیفری در زاهدان توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − 1 =

دکمه بازگشت به بالا