خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در زاهدان ⚖️【سال1403】

هریک از ساکنین شهر زاهدان ممکن است با انواع مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و … روبرو شوند و نیاز دارند تا وکیلی مجرب و مستعد را اخذ کنند تا با برخورداری از دانش و تخصصی که وکیل مربوطه دارد، از او مشورت و مشاوره لازم را بگیرند تا امورات حقوقی خود را به بهترین صورت ممکن پیش ببرند، در نتیجه جلوی ضرر و زیان را بدین شکل می گیرند. بهترین وکیل مهریه در زاهدان به کلیه قوانین و مقررات حقوقی مسلط است و نسبت به وظایف کاری و حقوقی خود، تعهد لازم را دارد تا آن ها را به بهترین فرم ممکن انجام دهد و موکلین خود را راضی نگه دارد. در ادامه توضیحات بیشتری در اختیارتان قرار می دهیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در زاهدان کیست؟

بهترین وکیل مهریه در زاهدان کیست؟

بهترین وکیل مهریه در زاهدان به کسی گفته می شود که به کلیه قوانین مربوط به حقوق آگاه باشد و از تسلط و تمرکز کافی برخوردار باشد. همچنین یک وکیل خوب و موفق دارای سوابق درخشان و بسیار خوبی در حوزه وکالت است و در مقابل پرونده هایی که بر عهده می گیرد، تعهد و مسئولیت بسیار زیادی دارد و تلاش می کند تا آن ها را به بهترین شکل انجام دهد، بدین شکل به عنوان بهترین وکیل زاهدان شناخته می شود.

بهترین وکیل مهریه در زاهدان، با تنظیم لایحه دفاعیات، بهترین دفاعیات را از موکل خود انجام می دهد و این توانایی را دارد که رای دادگاه را به نفع موکل خود تغییر دهد. همچنین یک وکیل خوب علاوه بر تخصص کاری بالا، باید دارای اخلاقیات بسیار خوبی در زمان برقراری ارتباط با موکلینش باشد و با آن ها احساس همدردی داشته باشد، چرا که موکلین و مراجعینی که دچار مشکلات حقوقی می شوند، به کسی نیاز دارند تا با او درد و دل کنند و مشکلات را بیان کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در زاهدان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در زاهدان سال 1403

محمد زارعی ایرندگان

محمد زارعی ایرندگان وکیل مهریه در زاهدان

جناب آقای محمد زارعی ایرندگان یکی از وکلای معتبر و شناخته شده به خصوص در حوزه مهریه می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان هستند و به عنوان یک وکیل موفق محسوب می شوند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای 10 سال سابقه کار
 • یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری مرکز
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: زاهدان، نبش خیابان امیرالمومنین شش، مجتمع نعیم، طبقه سوم، واحد هشت، دفتر وکالت محمد زارعی

شماره تماس: 09155414938

ابوطالب ایاز

ابوطالب ایاز وکیل مهریه در زاهدان

جناب آقای ابوطالب ایاز یکی از وکلای مطرح در حوزه دعاوی خانواده و مهریه در شهر زاهدان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای 11 سال سابقه کار
 • دارای پروانه وکالت از سوی قوه قضایی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی
 • دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها، ماشین آلات و جواهرات و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی و تجاری، قرارداد، چک، داوری، سفته، مناقصات، اختلافات مالی، برات، فاکتور، رسید عادی و …

آدرس دفتر: زاهدان، نبش بهشتی 2، طبقه سوم، دفتر وکالت ابوطالب ایاز

شماره تماس: 09178107789

حسین صبوری

حسین صبوری وکیل مهریه در زاهدان

جناب آقای حسین صبوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان می باشند. ایشان دارای 15 سال سابقه درخشان وکالت می باشند که در این مدت با فن بیان قوی، امانت داری نسبت به پرونده موکلین، تسلط بر قوانین، توانسته است خود را میان بهترین وکلای زاهدان جای دهد. پروانه وکالت آقای حسین صبوری در سال 1386 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. 

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • 15 سال سابقه کار
 • دارای تعهد کاری بالا
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی پزشکی، دعاوی حمل و نقل، دعاوی رایانه ای، دعاوی سیاسی، دعاوی قاچاق، دعاوی مطبوعاتی، دعاوی نظام صنفی، دعاوی نظام مهندسی و …

آدرس دفتر: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، طبقه دوم بانک پاسارگاد

شماره تماس: 09151431311

ملیحه دانش رمرودی

ملیحه دانش رمرودی وکیل مهریه در زاهدان

سرکار خانم ملیحه دانش رمرودی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان می باشد. ایشان با توجه به سابقه کم خود توانسته اند با تکیه بر آگاهی خویش، پشتکار و اخلاق پسندیده خود را در میان بهترین وکلای شهر زاهدان جای دهد. خانم دانش رمرودی در سال 1396 موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری شده اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، دیون، دعاوی راهنمایی و رانندگی، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال به طور غیر مشروع، تعزیرات، مهریه، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، جرایم پزشکی، دعاوی مربوط به کارکنان دولت، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر:  زاهدان، خیابان آزادی، خیابان امام خمینی، جنب عکاسی خندان

شماره تماس:  09155412729

علیرضا پورملائی

علیرضا پورملائی وکیل مهریه در زاهدان

جناب آقای علیرضا پورملائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان هستند. ایشان دارای رزومه درخشانی می باشند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، تعدیل مهریه، دعاوی راهنمایی و رانندگی، الزام به تهیه مسکن، مطالبه نفقه، مطالبه نحله و اجرت المثل، تملک آپارتمان، تعیین مهرالمثل، تقسیط مهریه، تعیین تاریخ و مدت ملاقات، حضانت و استرداد فرزند، سلب حضانت، تحویل فرزند، تقسیط نفقه فرزند، صدور اجازه خروج از کشور و …

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان بهشتی، بعثت 16، ساختمان سامسونگ، طبقه 1، واحد 3

شماره تماس: 09155418641

مریم افتخاریان

 مریم افتخاریان وکیل مهریه در زاهدان

سرکار خانم مریم افتخاریان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و بهترین وکیل مهریه در زاهدان به شمار می رود. خانم افتخاریان در تمامی زمینه های حوزه خانواده پرونده قبول می کند و موفقیت های زیادی را در پرونده های مربوط به مهریه کسب کرده و همچنین در این زمینه مشاوره های تخصصی ارائه می دهد.

آدرس: زاهدان، تقاطع مصطفی خمینی و امیر المومنین، پاساژ اقبال

شماره تماس: 09155494011

زهرا بامدی گریزپا

زهرا بامدی گریزپا وکیل مهریه در زاهدان

سرکار خانم زهرا بامدی گریزپا وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل مهریه در زاهدان می باشد. او در تمامی زمینه های کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی پرونده قبول می کند و مشاوره های تخصصی ارائه می دهد. خانم بامدی با پیگیری های منظم خود زمینه موفقیت بسیاری از پرونده ها را فراهم کرده است.

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، حد فاصل بهشتی ۱۱و۱۳، مجتمع رایان واحد ۲

شماره تماس: 09151414453

بهترین وکیل مهریه در زاهدان چه وظایفی بر عهده دارد؟

بهترین وکیل مهریه در زاهدان به وکیلی گفته می شود که به موکل خود کمک می‌ کند از راه ها قانونی و به شکل کاملا مسالمت آمیز حقوق خود را از جمله مهریه درخواست کند. مهریه مالی است که مرد در زمان عقد نکاح به زن می‌ بخشد، این مال ممکن است در قالب سکه بهار آزادی، پول نقد، ملک، زمین، اموال منقول و غیر منقول و … و به صورت عند المطالبه و عند الاستطاعه باشد.

بر خلاف انتظار بعضی از افراد، دعاوی مهریه نوعی دعاوی حقوقی است و جهت مطالبه آن، ارائه دادخواست نیاز است. در واقع این کار در شرایط امروز جامعه بسیار پیچیده شده و تخصص کافی برای رسیدگی به آن نیاز است. برخی از موکلین زن بیشتر ترجیح می دهند که برای مطالبه مهریه از وکلای زن کمک بگیرند، به همین منظور نیاز است به بهترین وکیل زن در زاهدان مراجعه کنند و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

بهترین وکیل مهریه در زاهدان چه وظایفی بر عهده دارد؟

در نتیجه مطالبه مهریه از طریق یک وکیل مهریه خوب، بسیار راحت تر و سریع‌ تر است و موجب می‌ شود موکل به دور از هر گونه نگرانی‌، به حق و حقوق خود در رابطه با مهریه دست یابد. در اکثر موارد درخواست مهریه پیچیده می‌ شود و انتخاب وکیل متخصص مهریه می‌ تواند موجب صرفه جویی در زمان و هزینه شود و احتمال موفقیت را به حداکثر برساند. بهترین وکیل مهریه در زاهدان کسی است که در زمینه مهریه تخصص و تجربه لازم دارد و به قوانین و پروسه‌ های این چنینی مسلط است.

نکته مهمی که وجود دارد معمولا زن ها زمانی مهریه خود را مطالبه می‌ کنند که قصد طلاق یا تحت فشار قرار دادن همسر خود را داشته باشند، در نتیجه یک وکیل مهریه خوب باید تمام تلاش خود را جهت ایجاد صلح و سازش میان زوجین انجام بدهند. وکیل مهریه خوب موظف است تمام نکات لازم را به موکل خود تذکر دهد و از هیچ مشاوره‌ای در این مورد دریغ نکند. همچنین وکیل باید پروسه‌های قانونی مثل دادخواست مهریه را پیگیری کند و در جلسات دادگاه برای احقاق حق موکل تلاش کند.

مزایای مراجعه به بهترین وکیل مهریه در زاهدان

زمانی که به افراد متخصص در زمینه های حقوقی مختلف مراجعه می کنیم، بی شک از مزایای بسیار زیادی برخوردار می شویم و امکان موفقیت در این زمینه نیز افزایش می یابد. بهترین وکیل مهریه در زاهدان دارای مهارت و تخصص بسیاری در حوزه پرونده های مهریه است و کلیه افرادی که به این وکیل مجرب مراجعه می کنند، می توانند از مزایای خدمات حقوقی ارائه شده توسط وکیل مهریه برخوردار شوند.

مهم ترین مزیت مراجعه به بهترین وکیل مهریه در زاهدان آن است که شما در طی جلسه مشاوره حقوقی مهریه می توانید از تمامی جزییات قانونی مربوط به پرونده خود مطلع شوید و پاسخ کلیه سوالات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید. در بسیاری از موارد دیده می شود که بعضی از وکلای غیر متخصص نمی توانند پاسخ مراجعان خود را در زمینه مهریه به خوبی ارائه دهند و همین مسئله موجب می شود تا موکل دچار سردرگمی گردد.

مزایای مراجعه به بهترین وکیل مهریه در زاهدان

 یک وکیل مهریه خوب کسی است که علاوه بر داشتن دانش حقوقی و تجربه کافی، دارای صبر و حوصله نیز می باشد و بر روی جزئیات پرونده وقت می گذارد. بی شک زمانی که مردم عادی دچار مشکل می شوند و در زندگی خود با موانع مختلفی مواجه می شوند، ارامش خود را تا حد زیادی از دست می دهند و دقیقا نمی دانند که باید چه عکس العملی از خود نشان دهند.

دومین مزیتی که می توان در رابطه با مراجعه به وکیل مهریه به آن اشاره نمود، تسریع روند دادرسی پرونده است. مسلما مردم عادی دقیقا نمی دانند که باید از چه راه های قانونی برای احقاق حقوق خود استفاده کنند و مسئله دیگر آن می باشد که در موضوعاتی همچون اخذ مهریه توسط زنان، راهکارهای قانونی متعددی وجود دارد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل مهریه در زاهدان توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا