ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در زاهدان ⚖️【سال1403】

اگر شخصی درگیر دعاوی ملکی باشد حضور حتمی یک وکیل متخصص در زمینه دعاوی ملکی نیاز است. یک وکیل خبره ملکی با دانش حقوقی خود باید به حل و فصل دعاوی حقوقی و کیفری بپردازد و در زمینه مسائل مالی و ملکی از حقوق موکل خود دفاع کند. منظور از دعاوی ملکی در واقع دعاویی می باشد که به موضوعات اموال غیر منقول یا ملک و املاک پرداخته اند. در ادامه به ارائه یک سری مطالب درباره بهترین وکیل ملکی در زاهدان می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در زاهدان کیست؟

بهترین وکیل ملکی در زاهدان کیست؟

بهترین وکیل ملکی در زاهدان به کسی گفته می‌ شود که از سوی موکل خود اختیار انجام امورات مالی و دعاوی مربوط به ملک و املاک موکل را دارا می باشد. به طور معمول پرونده های ملکی از چالش ها و پیچیدگی های خاصی برخوردار هستند و جهت عبور از این چالش ها نیاز به کمک گرفتن از یک وکیل ملکی متخصص می باشد. تمامی ساکنین شهر زاهدان درصدد آن هستند که از بهترین وکیل زاهدان در زمان انجام امورات حقوقی خود کمک بگیرند تا بتوانند پروسه اداری و قضایی پرونده خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و با نتایج موفقیت آمیز به اتمام برسانند.

بهترین وکیل ملکی در زاهدان باید به تمامی آیین و قوانین مربوط به ملک و املاک اشراف کامل داشته باشد. داشتن تخصص و دانش لازم در این زمینه از نیازهای یک وکیل ملکی کار بلد است، چرا که تجربه و تخصص موجب می گردد درصد موفقیت بیشتری در محاکم قضایی حاصل گردد. همچنین موکلین باید پیش از انتخاب وکیل مدنظر درباره رزومه کاری او تحقیقات لازم را انجام دهند تا با مشکل مواجه نشوند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در زاهدان می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در زاهدان سال 1403!

محمود جهان تیغ

محمود جهان تیغ بهترین وکیل ملکی در زاهدان

آقای محمود جهان تیغ یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری، عضوء هییت مدیره مرکز وکلای استان سیستان و بلوچستان دارای 17 سال سابقه وکالت و صدهای پرونده موفق در زمینه های حقوقی، ملکی، کیفری، شناسنامه، چک، سفته، دیه و مواد مخدر، خانواده و ایشان را در زمره متبحرترین و حرفه ای ترین وکلای زاهدان و استان سیستان و بلوچستان قرار داده است.

برخی از تخصص آقای محمود جهان تیغ:

 • طرح و پیگیری شکایات و دعاوی مرتبط با اخذ دیه به طرفیت شرکت های بیمه و صندوق تامین خسارات بدنی (حوادث رانندگی )
 • دعاوی علیه ادارات ثبت احوال با موضوعات تایید تابعیت و منع خدمات سجلی
 • پرونده های مرتبط با مواد مخدر (اعلام وکالت از متهمین و مالکین خودروهای توقیفی، ورود یا اعتراض به آرا مصادره و ضبط اموال “ملک و خودرو” ناشی از حمل و نگهداری مواد مخدر
 • دعاوی اموال غیر منقول (املاک)
 • سازمان تعزیرات
 • خانواده
 • و سایر دعاوی حقوقی و کیفری

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای محمود جهان تیغ، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09151408602
شماره تماس جهت تعیین وقت مشاوره: 09156713245
آدرس دفتر: 
زاهدان خیابان شهید بهشتی، بهشتی 20، ساختمان مهران، طبقه اول، واحد دوم

اسماعیل کیخا

اسماعیل کیخا

جناب آقای اسماعیل کیخا وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان هستند. ایشان از وکلای معتبر و شناخته شده در این شهر هستند و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. آقای کیخا همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: زاهدان، میدان امام علی (ع)، مجتمع تجاری و اداری حسینی، طبقه 3، واحد 301

شماره تماس: 09151414402

ابوطالب ایاز

ابوطالب ایاز

جناب آقای ابوطالب ایاز وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی ملکی محسوب می شوند. آقای ایاز تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و ملکی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 11 سال سابقه وکالت
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: زاهدان، نبش بهشتی 2، طبقه سوم، دفتر وکالت ابوطالب ایاز

شماره تماس: 09178107789

داوود متقیان

داوود متقیان

جناب آقای داوود متقیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان می باشد. ایشان در مدت 9 سال سابقه وکالت خود توانسته است پرونده‌ های حقوقی بسیار زیادی را به نتیجه دلخواه موکلین برساند و خود را در میان موفق ترین وکلای زاهدان قرار دهد. آقای متقیان نسبت به قوانین آشنایی کامل دارد و نسبت به پرونده موکلین راز دار می‌ باشد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 9 سال سابقه کار
 • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: زاهدان، تقاطع خ شهید بهشتی و مصطفی خمینی، ساختمان دکتر سعیدیان، طبقه اول

شماره تماس: 09159491022

علی روانان

علی روانان

جناب آقای علی روانان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در زاهدان هستند و به ارائه فعالیت های تخصصی وکالتی در این شهر می پردازند. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و … مشغول به کارند و رزومه قابل قبولی دارند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری و …

آدرس دفتر: زاهدان، میدان امام علی (ع)، نبش خیابان امیرالمومنین 3، مجتمع سپیده، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09153411526

معصومه عابدی

معصومه عابدی

سرکار خانم معصومه عابدی یکی دیگر از وکلای ملکی کاربلد در شهر زاهدان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: زاهدان، تقاطع آزادی وامام خمینی، روبروی داروخانه فارابی

شماره تماس: 09153780437


بهترین وکیل ملکی در زاهدان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین وکیل ملکی در زاهدان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی از ویژگی های مهمی که بهترین وکیل ملکی در زاهدان باید داشته باشند، مسئولیت پذیری بالا است. موکلین باید تلاش کنند وکیلی انتخاب کنند که تعهد کاری بالا و حس مسئولیت پذیری در وی وجود داشته باشد و بداند که در چه زمانی چه اقدامی را باید انجام دهد و به صورت مستمر پرونده ملکی را پیگیری کند. به طور معمول دعاوی ملکی نیازمند پیگیری های قوی هستند تا خیلی سریع به نتیجه برسند، چرا که این پرونده های ملکی معمولاً دارای اسناد و مدارک متنوع می باشند که اگر در تهیه کردن آن ها کوتاهی صورت گیرد ممکن است پرونده شما به نتیجه نرسد. لذا در زمان انتخاب بهترین وکیل ملکی در زاهدان باید به مسئولیت پذیری او توجه شود.

علاوه بر حوزه ملک و املاک، در تمامی حوزه ها وکلا باید از یک سری خصوصیات ویژه برخوردار باشند. به عنوان مثال بهترین وکیل زن در زاهدان باید نسبت به حقوق مالی موکلین حس مسئولیت پذیری داشته باشد و تنها به منفعت خویش فکر نکند، چرا که ممکن است خسارات مالی بسیاری برای موکل پدید آید و وکیل در اتمام پرونده نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

ویژگی مهم دیگری که یک وکیل ملکی خوب باید دارا باشد، قابل اعتماد بودن اوست. لذا موکلین باید به سراغ وکیلی بروند که قابل اعتماد باشد و شما به راحتی بتوانید تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار او قرار دهید. دریافت حق الوکاله معقول و منصفانه در ازای ارائه خدمات حقوقی با کیفیت از از دیگر ویژگی‌ های یک وکیل ملکی خوب است، چرا که یک وکیل باید توان مالی موکل را در نظر بگیرد و تنها به فکر سود خود نباشد.

در زمان انتخاب بهترین وکیل ملکی در زاهدان نکته مهمی را مد نظر داشته باشید، یک وکیل خوب باید از مهارت کلامی بالایی برخوردار باشد. هرچه یک وکیل بتواند به شکل بهتری با سایر افراد ارتباط برقرار کند و از حقوق شما در دادگاه دفاع کند، شانس پیروزی شما در پرونده افزایش می یابد. ویژگی مهم دیگر یک وکیل خوب، توانایی ارتباط برقرار کردن به شکل صحیح با دیگران است. چرا که یک وکیل باید بتواند موکل و اطرافیان را قانع کند و از حقوق آنها دفاع کند. یک وکیل باید با انواع اسناد و مدارک ملکی آشناییت داشته باشد و از آن ها در راستای پیروزی پرونده بهره ببرد. داشتن تجربه و تخصص در زمینه قوانین حقوقی از دیگر ویژگی های مهم یک وکیل ملکی محسوب می شود.

وظایف بهترین وکیل ملکی در زاهدان

وظایف بهترین وکیل ملکی در زاهدان

به صورت کلی بهترین وکیل ملکی در زاهدان از حقوق افراد در مورد مسائل مالی و دعاوی که مربوط به املاک هستند، دفاع می کنند. این موضوعات آن چنان وسیع و گسترده هستند که در سال های اخیر وجود وکلای متخصص در این زمینه واجب شمرده شده است. از این رو وکلای که در زمینه املاک فعالیت می کنند، می توانند در مورد یک سری مسائلی اظهار نظر کنند که عبارت است از:

 • دعاوی خلع ید
 • دعاوی تخلیه ید
 • دعاوی تصرف عدوانی
 • دریافت مجوز پایان کار
 • دعاوی بر سر مالکیت ملک
 • دعاوی الزام به اخذ تخلیه ید
 • تقسیم و افراز املاک مشاع
 • دعاوی مزاحمت و ممانعت از حق

احتمالاً بسیاری از این مسائل برای مردم عادی ناشناخته و گنگ هستند، اما باید به شکل خلاصه گفته شود که دعاوی ملکی در کل به دو دسته تقسیم بندی می شوند که در هر دو صورت با توجه به مشروعیت اینکه وکیل ملکی کیست و چه عواملی بر عهده او است، می توان در آن ها دخالت کرد. جرائم ملکی به دو بخش کیفری و حقوقی تقسیم می شوند. دعاوی کیفری ملکی شامل:

 • تصرف عدوانی
 • فروش ملک غیر
 • جعل سند ملکی
 • دعاوی کیفری مزاحمت و ممانعت از حق
 • خیانت در ملکی که به امانت گذاشته شده است

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل ملکی در زاهدان توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − دو =

دکمه بازگشت به بالا