وکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در زاهدان ⚖️【سال1403】

خانواده به عنوان یکی از بنیان های اساسی در جامعه محسوب می شود، در نتیجه کنار هم بودن هر یک از اعضای خانواده از اهمیت بسیاری برخوردار است. اما مشکلات ریز و درشتی میان اعضای خانواده رخ می دهد که معمولا اجتناب ناپذیر هستند، به همین دلیل جهت طرح دعاوی خانواده نیاز به یک وکیل خانواده خوب می باشد. در ادامه به ارائه مطالب مفیدی درباره بهترین وکیل خانواده در زاهدان می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین و کیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در زاهدان کیست؟

بهترین وکیل خانواده در زاهدان کیست؟

بهترین وکیل خانواده در زاهدان در امورات دعاوی خانوادگی تخصص دارد و در زمینه حل مشکلات و دعاوی اعضای خانواده به فعالیت حقوقی می پردازد. دعاوی خانوادگی از طریق دادگاه خانواده رسیدگی می شوند و از جمله آنها می توان به طرح دعاوی خسارت ناشی از به هم خوردن نامزدی، شروط ضمن عقد زن، استرداد جهیزیه، دریافت مهریه، اذن در نکاح، ازدواج مجدد، دریافت اجرت المثل، نفقه و … اشاره نمود. تمامی ساکنین شهر زاهدان با کمک گرفتن از بهترین وکیل زاهدان درصدد آن هستند که از حق و حقوق خود دفاع کنند و به نوعی از شکست در پرونده حقوقی دوری کنند.

گاهی مشکلات خانوادگی خیلی پیچیده تر از آنچه که تصور می کنید هستند. برای آنکه بهترین وکیل خانواده در زاهدان بتواند به قبولی پرونده دعاوی خانواده بپردازد، باید به تمامی جوانب مسلط باشد. گاهی اوقات دیده شده است که آقایان بیشتر تمایل دارند از یک وکیل آقا کمک بگیرند و مشکلات خانوادگی خود را با او در میان بگذارند، چرا که تمایل دارند پرونده حقوقی آن ها با سرعت و دقت بیشتری پیش برود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در زاهدان می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در زاهدان سال 1403!

سعید فیروزی

سعید فیروزی

جناب آقای سعید فیروزی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان هستند. ایشان به عنوان یکی از کاربلدترین وکلا به خصوص در حوزه دعاوی خانواده شناخته شده اند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: زاهدان، نبش بهشتی 20

شماره تماس: 09151409126

محمدرضا مالکی

محمدرضا مالکی

جناب آقای محمدرضا مالکی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری زاهدان هستند. ایشان همواره مشاوره های حقوقی خود را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین خود قرار داده اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان آزادی، مرکز بورس و طلای برادرا، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09151417515

حسین صبوری

حسین صبوری

جناب آقای حسین صبوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در زاهدان هستند. ایشان دارای 15 سال سابقه درخشان وکالت می باشند که در این مدت با فن بیان قوی، امانت داری نسبت به پرونده موکلین، آشنایی به قوانین توانسته است خود را میان بهترین وکلای زاهدان قرار دهد. ایشان پروانه وکالت خود را از سوی کانون وکلای دادگستری اخذ نموده اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • بیش از 15 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، طبقه دوم بانک پاسارگاد

شماره تماس: 09151431311

مسلم عمادی انور

مسلم عمادی انور

جناب آقای مسلم عمادی انور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان است و در مدت چند سال سابقه وکالتی خود توانسته است پرونده‌ های بسیاری مربوط به دعاوی خانوادگی، ملکی، ثبتی، حقوقی را به نتیجه دلخواه موکل برساند و خود را میان بهترین وکلای زاهدان قرار دهد.

 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، تحصیل مال از طریق نامشروع، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا و …

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان آزادی، مقابل بانک مسکن، ساختمان 44 وکلا، طبقه 1

شماره تماس: 09395784086

زهرا گورگانی

زهرا گورگانی

سرکار خانم زهرا گورگانی یکی از موفق ترین وکلای زن در حوزه دعاوی خانواده در زاهدان می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: زاهدان، تقاطع سعدی و آزادی، پاساژ وحیدنیا، ط اول، واحد 27 دفتر وکالت

شماره تماس: 09153418856

اصلی ترین وظایف بهترین وکیل خانواده در زاهدان

اصلی ترین وظایف بهترین وکیل خانواده در زاهدان

بهترین وکیل خانواده در زاهدان دارای یک سری وظایف خاص و اساسی می باشد و موظف است نسبت به تعهدات خود وفادار باشد و از هرگونه سهل انگاری نسبت به موکل خود جلوگیری کند. برخی از اموراتی که یک وکیل خانواده در آن نقش مهمی ایفا می کند عبارت است از:

ازدواج مجدد: یک مرد به هیچ وجه نمی تواند بدون اجازه همسر اول خود ازدواج مجدد داشته باشد، اما اگر یک سری شرایط خاص وجود داشته باشد امکان ازدواج مجدد فراهم است که از جمله این شرایط عقیم بودن همسر، رضایت همسر اول، عدم انجام وظایف زناشویی و … می باشد. در غیر این صورت مجاز به ازدواج مجدد نمی باشد و چنانچه بدون شرایط به چنین کاری اقدام کند همسر اول می تواند بر علیه او شکایت کند. بهترین وکیل خانواده در زاهدان موظف است به این موضوع رسیدگی کند.

مهریه: مهریه حقی است که به موجب عقد نکاح به زن تعلق می گیرد و بر عهده مرد می باشد. مهریه را می توان در زمان عقد و یا پس از آن تعیین نمود و میزان معینی برای مهریه در قانون وجود ندارد و به توافق زن و مرد بستگی دارد. مهریه به شکل عند المطالبه است، به این معنی که هرگاه زن درخواست کند مرد موظف است آن را پرداخت کند. اگر مرد از پرداخت مهریه امتناع کند، زن می تواند از بهترین وکیل مهریه در زاهدان کمک بگیرد و نسبت به دریافت حق قانونی خود اقدامات لازم را انجام دهد.

جهیزیه: جهیزیه یک سری اسباب و لوازم خانگی است که زن در شروع زندگی به خانه مرد می برد و معمولا لیست این اسباب نوشته می شود و مرد باید آن را امضا کند. این لیست به سیاهه نیز معروف است، اگر زن قصد جدایی داشته باشد جهیزیه متعلق به زن است و می تواند جهیزیه خود را مطالبه کند. اگر مرد از مطالبه جهیزیه امتناع کند، زن می تواند در دادگاه خانواده تقاضای استرداد جهیزیه دهد.

نفقه زن و اجرت المثل ایام زوجیت: نفقه به معنای خرجی است و زن و مرد پس از ازدواج موظف هستند تا زمانی که زن در قید زوجیت او است، خرجی روزانه به او بدهد و اجرت المثل نیز همان حق الزحمه کاری است که زن در منزل شوهر خود انجام می دهد. این حقوق به زن تعلق دارد و پرداخت آن به عهده مرد است. اگر مرد از پرداخت آن امتناع کند، زن باید اقدامات لازم را در دادگاه خانواده پیگیری کند. زنان معمولا ترجیح می دهند از بهترین وکیل زن در زاهدان کمک بگیرند و مشکلات خود را با او در میان بگذارند.

طلاق: طلاق در واقع به معنای جدایی زن ‌و مرد از یکدیگر می‌ باشد که احکام خاص خود را دارا می باشد. حق طلاق در قوانین جمهوری اسلامی از حقوق مرد است و مرد است که می تواند همسر خود را طلاق بدهد. اما در شرایط خاصی زن نیز می تواند درخواست طلاق بدهد‌، از جمله این شرایط این است که زن تحت عسر و حرج قرار گرفته باشد که در این صورت می تواند با مراجعه به دادگاه خانواده در خواست طلاق را ارائه دهد.

بهترین وکیل خانواده در زاهدان چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین وکیل خانواده در زاهدان چه ویژگی هایی دارد؟

اغلب افرادی که نیاز به طرح دعاوی خانوادگی دارند و به دنبال یک وکیل کاربلد و متبحر هستند، این سوال برایشان مطرح می شود که بهترین وکیل خانواده در زاهدان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ برای اینکه انتخاب یک وکیل خانواده خوب برایتان راحت تر باشد، باید به ویژگی های آن توجه کنید که برخی از آنها عبارت است از:

 • توجه به مصلحت موکل و پیش بردن پرونده با صلاحدیدهای موجود
 • داشتن دانش و آگاهی کافی در زمینه طرح نمودن دعاوی خانوادگی
 • دارا بودن اخلاق حرفه‌ ای جهت رسیدگی تمام و کمال به پرونده موکل
 • داشتن تخصص بر روی یکی از حوزه‌ های خانواده و حرفه‌ ای بودن در این زمینه
 • داشتن حسن صداقت و امانت داری در مراحل طرح دعاوی خانوادگی و رسیدگی به پرونده‌های طلاق، نفقه

کلام آخر

ممنونم از این که تا انتهای مقاله بهترین وکیل خانواده در زاهدان همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای مجرب در این شهر پرداختیم تا اگر به دنبال یک وکیل خانواده خوب هستید، انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه مقاله گفتیم که بهترین وکیل چه ویژگی هایی دارد و چه وظایفی بر عهده دارد. امیدوارم مطالبی که در این مقاله بیان شد برای شما مفید باشد. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا