وکلا

10 تا از بهترین وکیل زن در ایلام ⚖️ آدرس و شماره☎️【سال1403】

کمک گرفتن از یک وکیل زن متبحر و متخصص می تواند پرونده شما را در مسیر موفقیت قرار دهد. ضمن اینکه یک وکیل زن از طریق تجربه و تخصصی که دارد، به شما برای حل مشکلاتتان راهنمایی های لازم را ارائه می دهد و تا به موفقیت رسیدن پرونده همراهیتان می کند. با انتخاب یک وکیل خوب که به ریزترین مسائل قانون تسلط داشته باشد، موکل می‌ تواند در کوتاه ترین برهه زمانی و به آسان ترین روش، راهکار قانونی مناسب را جهت حل مشکل خود پیدا کند. در ادامه مقاله توضیحات بیشتری درباره بهترین وکیل زن در ایلام در اختیارتان قرار می دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در ایلام کیست؟

بهترین وکیل زن در ایلام کیست؟

بهترین وکیل زن در ایلام به فرد متخصصی گفته می شود که اگر واجد شرایط لازم باشد، نه فقط از طرح شکایت و دعوای بی مبنا خودداری می کند، بلکه در طی نمودن صحیح و قانونی پرونده و سرعت جریان دادرسی و روشن شدن موضوع و ماهیت امر، همچنین پیدا کردن حکم منطبق با آن با دادگاه همکاری کرده و صدور رأی منطبق بر موضوع و موافق قانون را که از جمله موجب افزایش اعتبار قاضی، قوه قضاییه و کشور است، امکان پذیر می کند. بهترین وکیل زن در ایلام همواره درصدد آن است که مسیر اجرایی پرونده موکل را هموار سازد.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل ایلام

بهترین وکیل زن در ایلام باید به شأن و مقام قاضی احترام بگذارد و ارزش او را نزد همگان حفظ کند. در واقع یک وکیل زن خوب نه فقط نباید با چاپلوسی و تملق و تحقیر نمودن خود با قاضی رفتار کند، بلکه نباید از طریق درجه علمی و اطلاعاتی که دارد، نسبت به قاضی و مقام دادگاه فخر بفروشد. بلکه بهترین وکیل زن در ایلام باید با رفتار و شأن خود احترام دادگاه و جامعه را نگه دارد، بنابراین هر قدر متواضع تر باشد، احترام بیشتری را جذب خواهد نمود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل زن در ایلام می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در ایلام سال 1403!

سمیه خدایی پور

سمیه خدایی پور

سرکار خانم سمیه خدایی پور وکیل پایه یک دادگستری با سال ها تجربه وکالت در تمامی دعاوی می باشد. او وکیلی با تجربه و ماهر در زمینه‌های دعاوی ملکی، دعاوی ارثی و دعاوی قراردادی می باشد و شما می توانید از مشاوره های فوق تخصصی ایشان در دعاوی خود بهره مند شوید.

آدرس: استان ایلام، شهرستان دره شهر

شماره تماس: 09189424750

کبری رشیدی سربکوه

کبری رشیدی سربکوه

سرکار خانم کبری رشیدی سربکوه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. خانم کبری رشیدی سربکوه دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای خانواده در شهر ایلام محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 •  عضو کانون وکلای ایلام
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: ایلام، اسلام آباد غرب، میدان شهید بهشتی، جنب دادگستری

شماره تماس: 09188595383

زهره آهن جگر

زهره آهن جگر

سرکار خانم زهره آهن جگر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام هستند. ایشان تعداد زیادی پرونده موفق در کارنامه خود را دارا می باشند و تمام تلاش خود را جهت موفقیت پرونده های مراجعینش بکار می گیرد. خانم زهره آهن جگر در زمینه های مختلف حقوقی اعم از ملکی، خانواده، طلاق، کیفری و … مشغول به فعالیت هستند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: ایلام، ملکشاهی، پاساژ بهرامی

شماره تماس: 0939798088

زهرا پیری

زهرا پیری

سرکار خانم زهرا پیری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام می باشند. ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه درخشان وکالت می باشند که در این مدت با فن بیان قوی، امانت داری نسبت به پرونده موکلین، تسلط بر قوانین، توانسته است خود را میان بهترین وکلای ایلام جای دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • 10 سال سابقه کار
 • وکیل و مشاور حقوقی
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی پزشکی، دعاوی حمل و نقل، دعاوی رایانه ای، دعاوی سیاسی، دعاوی قاچاق، دعاوی مطبوعاتی، دعاوی نظام صنفی، دعاوی نظام مهندسی و …

آدرس دفتر: ایلام، چهار راه سعدی، خ طالقانی، کوچه پشت بانک مسکن، مجتمع ماهان، طبقه سوم، واحد 7

شماره تماس: 09389755066

عالم شریفی

عالم شریفی

سرکار خانم عالم شریفی یکی دیگر از وکلای صاحب نام در شهر ایلام می باشد. ایشان در طول سالها فعالیت خود به خوبی توانسته است اعتماد موکلین خود را جلب کند و نتایج حقوقی بسیار موفقی را بدست آورد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلا
 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر قراردادها، مناقصات، چک، داوری، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور و …
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …

آدرس دفتر: ایلام، آبدانان، خ امام، جنب مخابرات

شماره تماس: 09188410732

بهار رادمنش

بهار رادمنش

سرکار خانم بهار رادمنش وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه های حقوقی مختلف را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند و اعتماد موکلین را بدست آورند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: ایلام، ضلع غربی میدان شهدا

شماره تماس: 09183437418

زینب سبزعلی زاده

سرکار خانم زینب سبز علی زاده از بهترین وکیل های زن ایلام شناخته می شود تبحر او در حوزه خانواده زبان زد است. ایشان در تمامی زمینه های خانواده اعم از حضانت و نفقه و مهریه پرونده قبول می کند و مشاوره های پر بازدهی ارائه می دهد. خانم سبزعلی زاده برای جلب اعتماد شما مشتریان عزیز یک جلسه مشاوره رایگان ارائه می دهد.

آدرس: ایلام میدان شهدا خ عدالت پایین تر از دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۸۷۴۱۹۶۹۳

منظور از وکیل مدافع کیست؟

وظایف بهترین وکیل زن ایلام

فاکتورهای گوناگونی برای انتخاب بهترین وکل زن در ایلام وجود دارد. برای این کار شما می‌ توانید از گفته های افراد معتمدی که با پرونده‌ های حقوقی مشابه مواجه بوده اند، بهره ببرید. علاوه بر موارد ذکر شده می‌ توانید به وب سایت های اینترنتی نیز مراجعه کنید و وکلای مجرب نزدیک خود را مورد جستجو قرار دهید. هیچ گونه تفاوتی وجود ندارد که از چه طریقی برای انتخاب یک وکیل خوب اقدام می‌ کنید. در کل شما باید ویژگی‌ ها و معیارهای خوب بودن یک وکیل را شناسایی کنید تا بر‌اساس آن بهترین وکیل زن در ایلام را برای خود انتخاب کرده و راهنمایی های لازم را دیافت کنید. اما چه ویژگی‌ هایی خوب بودن یک وکیل زن را نشان می دهند؟ برخی از این خصوصیات و ویژگی ها عبارت است از:

تنظیم لایحه دفاعیه: لایحه دفاعی یا متن حقوقی یک واکنش متاقبل نسبت اظهارت طرف مقابل تنظیم می شود برای قاضی دادگاه ارائه داده می شود.در قانون اعلام شده است که همه افراد دخیل در پرونده این اجازه را دارند که به صورت اختصاصی لایحه دفاعی خود را ارائه دهد اما از آنجا که این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است و ارکان نگارشی خاصی دارد بهتر آن دست که کاردان یعنی بهترین وکیل مربوطه ایلام آن را ویراستاری کند.

ارائه دفاعیات در دادگاه: از مهم ترین مهارت های موفقیت در دادگاه توانایی ارائه ادله و مستندات می باشد که مردم عادی این قابلیت را به درستی ندارند چرا که برای انجام این ارئه می بایست تسلط مکفی درباره قوانین حقوقی داشته باشند.وکلا برای دفاع از موکل و ارائه این مستندات قبل از هرچیزی به جمع آوری اطلاعات می پردازند و برای به دست آورد حق از دست رفته در دادگاه حاضر می شود و با مهارت و بیان شیوا از موکل خود دفاع می می کنند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در ایلام

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل زن در ایلام توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 16 =

دکمه بازگشت به بالا