ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ایلام ⚖️【سال1403】

تمامی افرادی که به وکالت از طرفین دعاوی ملکی، در دادگاه حاضر می شوند و به دفاع از آنها می پردازند، یا وکیل پایه یک دادگستری هستند یا وکیل مرکز وکلای قوه قضاییه. این گروه از وکلا با داشتن پروانه وکالت، اصولا در تمامی دعاوی حقوقی و ملکی که در مراجع قضایی مطرح هستند، امکان وکالت کردن دارند و هیچ گونه محدودیتی نیز ندارند. به آن دسته از وکلایی که به شکل تخصصی در حوزه املاک به وکالت از افراد مشغول هستند، وکیل ملک یا وکیل ملکی گفته می شود. در ادامه مقاله قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل ملکی در ایلام در اختیارتان قرار دهیم. لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در ایلام کیست؟

بهترین وکیل ملکی در ایلام کیست؟

بهترین وکیل ملکی در ایلام مانند دیگر وکلا در حوزه های حقوقی مختلف می تواند در پرونده های دیگری نظیر دعاوی خانواده یا دعاوی کیفری از قبیل قتل، سرقت و … نیز قبولی وکالت کند، اما به این دلیل به آنها وکیل ملکی گفته می شود که عمدتا از پذیرش پرونده های حقوقی دیگر خودداری می کنند و به شکل تخصصی در دعاوی ملکی، مشغول به فعالیت می باشند. به عنوان مثال بهترین وکیل ایلام در تمامی حوزه های حقوقی به شکل تخصصی به فعالیت می پردازد.

به همین دلیل بهترین وکیل ملکی در ایلام در کلیه پرونده های حقوقی در حوزه املاک، دانش و اطلاعات حقوقی کافی را به دست آورده است و به رویه قضایی دادگاه ها در حوزه رسیدگی به دعاوی ملکی، تسلط دارد که همین مسئله نقش بسیار مهمی در موفقیت وکیل ملکی در پرونده های مطروحه، خواهد داشت.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در ایلام می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ایلام سال 1403

محمود کرمی

محمود کرمی

جناب آقای محمود کرمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی ملکی محسوب می شوند. آقای محمود کرمی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و ملکی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 15 سال سابقه کار
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: ایلام، چهارراه مادر، به سمت دادگاه تجدیدنظر، نبش کوچه شهید بیگ محمدی 

شماره تماس: 09188424047

زهره آهن جگر

زهره آهن جگر

سرکار خانم زهره آهن جگر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام هستند. ایشان تعداد زیادی پرونده موفق در کارنامه خود را دارا می باشند و تمام تلاش خود را برای به پیروزی رساندن پرونده های مراجعینش انجام می دهد. خانم زهره آهن جگر در زمینه های مختلف حقوقی اعم از ملکی، خانواده، طلاق، کیفری و … مشغول به فعالیت هستند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: ایلام، ملکشاهی، پاساژ بهرامی

شماره تماس: 0939798088

محسن مشهدی

محسن مشهدی

جناب آقای محسن مشهدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام می باشد. ایشان در مدت بیش از 10 سال سابقه وکالت خود توانسته است پرونده‌ های حقوقی بسیار زیادی را به نتیجه دلخواه موکلین برساند و خود را در میان موفق ترین وکلای ایلام قرار دهد. آقای محسن مشهدی نسبت به قوانین آشنایی کامل دارد و نسبت به پرونده موکلین راز دار می‌ باشد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه کار
 • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: ایلام، خ فردوسی، جنب بانک سپه، مجتمع خلیج فارس، ط 3، واحد 12

شماره تماس: 09120278223

سعید احمدی

سعید احمدی

جناب آقای سعید احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام هستند. ایشان بیش از 11 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 11 سال سابقه کار
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: ایلام، بلوار سیدالشهداء، کوچه کاج، جنب بیمارستان قائم، مجتمع پزشکی سینا، طبقه سوم

شماره تماس: 09183427497

رضا فاضلی پور

رضا فاضلی پور

جناب آقای رضا فاضلی پور وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام هستند. ایشان از وکلای معتبر و شناخته شده در این شهر هستند و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. آقای رضا فاضلی پور همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 16 سال سابقه کار
 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: ایلام، خ سمندری، مجتمع تجاری سوگند، طبقه اول، واحد 18

شماره تماس: 09181411328

نورمحمد ایار

جناب آقای نورمحمد ایار وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان بصورت تخصصی در حوزه ملکی فعالیت کرده و پرونده قبول می کند. آقای ایار از بهترین وکیل های ملکی ایلام شناخته می شود و شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری او بهره مند شوید. از خدمات او می توان به تنظیم دادخواست، تنظیم اسناد و مدارک اشاره کرد.

آدرس: ایلام، خیابان جمهوری اسلامی، جنب اداره پست، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۴۲۹۶۸۰

فاطمه ابدالی

سرکار خانم فاطمه ابدالی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه وکالت 45333 می باشد. او در تمامی حوزه های خانواده، کیفری ، حقوقی و ملکی فعالیت می کند ولی حوزه تخصصی او به واسطه ی موفقیت های کسب شده، حوزه ملکی به شمار می رود. خانم ابدالی پیگیری های بسیار منظمی از پرونده های خود دارد و همین استمرار در مراجعات دلیل موفقیت بیشتر پرونده های او می باشد.

آدرس: ایلام، میدان شهدا، به سمت خیام ، روبروی بانک صادرات

شماره تماس: ۰۹۱۸۶۱۵۳۳۷۰

وظایف بهترین وکیل ملکی در ایلام

به طور کلی وظایف بهترین وکیل ملکی در ایلام مانند دیگر وکلا می باشد. به این معنا که یک وکیل ملکی نیز وظیفه دارد طبق مفاد وکالت نامه و در حدود اختیارات وکیل، در دعاوی ملکی، به دفاع از موکل خود بپردازد و برای احقاق حقوق موکل تلاش کند. همچنین یک وکیل ملکی خوب به صورت منظم اقدام به پیگیری پرونده موکل می کند، در جلسات دادرسی حاضر می شود و در صورت نیاز اقدام به تنظیم لایحه می کند و موکل را در جریان اقدامات صورت گرفته قرار می دهد.

علاوه بر موارد ذکر شده، از جمله وظایف بهترین وکیل ملکی در ایلام می توان به انعقاد قرارداد با موکلین و تعیین نمودن مبلغ دقیق حق الوکاله اشاره نمود. یک وکیل ملکی خوب باید از گرفتن هرگونه وجه دیگری از موکل خودداری کند و در قبال اسناد و وجوهی که از موکل دریافت می کند، به او رسید بدهد. در زمان انجام تمامی وظایف، وکلا باید در برابر موکلین خود، پاسخ گو و مسئول باشند.

وظایف بهترین وکیل ملکی در ایلام

در مواردی که مشاجرات مربوط به تقسیم میراث، اختلافات در خصوص حقوق مالکیت، تصرف غیر مجاز در ملک، برخورد با مشکلات در قراردادهای اجاره و مشکلات مربوط به امورات ملکی دیگر به وجود آمده باشد، بهترین وکیل ملکی در ایلام می تواند به عنوان مشاور حقوقی و نماینده حقوقی موکل در دادگاه ها و مراجع قضایی به او کمک کند. او می تواند وظایفی مانند مشاوره حقوقی، تهیه و پیگیری اسناد و مدارک قانونی، تحقیقات حقوقی، نظارت بر رفع ایرادات قانونی و دفاع در دادگاه را بر عهده بگیرد.

همچنین، وکیل ملکی می تواند در مسائل مربوط به تنظیم قراردادهای ملکی، تهیه سند مالکیت، تنظیم قراردادهای اجاره و مشاوره در خصوص حقوق ملکی، به موکل خود کمک کند. در کل، وکیل ملکی با تخصص خود در حوزه امورات مرتبط با املاک، می تواند به موکل خود در دفاع از حقوقش کمک کند و در صورت نیاز دعاوی مربوطه را در دادگاه پیگیری کند

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده د ایلام

دلایل مراجعه به یک وکیل ملکی خوب

بهترین وکیل ملکی در ایلام به وکیلی گفته می شود که تخصص او وکالت در زمینه املاک است. در‌ واقع رشته‌ حقوق شاخه‌ ای مجزا به نام وکالت ملکی ندارد. یک وکیل ملکی نیز مانند سایر وکلا در رشته حقوق تحصیل کرده و پس از شرکت در آزمون وکالت و کسب پروانه وکالت، در این شغل، مشغول به‌ کار شده است. لذا یک وکیل ملکی به‌ صورت کامل به علم حقوق اشراف دارد و توانایی اقامه دعوا در همه دعاوی از جمله دعاوی خانوادگی و پرونده‌های مختلف حقوقی و جزایی را دارد. اما به‌ صورت اختصاصی فقط در پرونده‌ های مربوط به دعاوی ملکی فعالیت می‌ کند.

دلایل مراجعه به یک وکیل ملکی خوب

همان گونه که بالاتر ذکر شده برای موفقیت در پرونده دعاوی ملکی که پیچیدگی فراوانی دارد وکیل می بایستی اطلاعات جامع نسبت به معاملات، املاک و مشتقات آن داشته باشد. معمولا افراد عادی اطلاعات زیادی در رابطه با دعاوی حقوقی ندارند و این امر باعث شکست در پرونده می شود و خسارت بزرگی به جا می گذارد.

همچنین انجام هرگونه معاملات کوچک‌ تر با میزان سود کمتر مثل خرید لوازم خانه، ماشین و … قابل جبران هستند، اما درباره ملک شرایط کاملا متفاوت می باشد. ملک ارزش مالی بالایی دارد و با زحمت و برنامه‌ریزی خیلی بیشتری تهیه می‌ شود. به عنوان مثال فرض کنید فردی با پس‌ انداز‌ کردن، گرفتن وام و فروش اموالی مانند خودرو یا طلا، توانسته پولی برای خرید خانه جمع کند. کوچک‌ ترین اشتباهی در معامله می‌ تواند منجر به از‌دست‌ رفتن تمام سرمایه این فرد شود. لازم به ذکر است بگوییم که این خسارت چه ضربه بزرگی به زندگی چنین فردی می‌ زند. اما اگر همین شخص هنگام عقد قراداد با یک وکیل ملکی خوب مشورت کند به‌ آسانی می‌ تواند از بروز چنین اتفاقی جلوگیری کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مهریه در ایلام

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل ملکی در ایلام توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا