کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ایلام ⚖️【سال1403】

در جوامع کنونی هر فردی ممکن است در برهه‌ ای از زمان، به هر علتی درگیر مسائل و مشکلات کیفری شود و با توجه به اینکه این مشکلات به شکل مستقیم با جان و مال و آبرو و حیثیت افراد درگیر می باشد، نیاز است آگاه باشیم که در صورت درگیر شدن با چنین مشکلاتی بهتر است به یک وکیل کیفری خوب و کاربلد مراجعه کنیم تا در کوتاه‌ ترین برهه زمانی ممکن بر این مشکلات غلبه کنیم و یا حداقل از شدت گرفتن آنها جلوگیری کنیم. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل کیفری در ایلام در اختیارتان قرار دهیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید. 

بهترین وکیل کیفری در ایلام کیست؟

بهترین وکیل کیفری در ایلام کیست؟

بهترین وکیل کیفری در ایلام یکی از اشخاص مهمی است که قادر است در این زمینه به افراد کمک کند. وکلای کیفری ماهر و کاربلد که تمامی ویژگی‌ ها و خصوصیات مورد نیاز را داشته باشند، می‌ توانند به بهترین شکل عمل کنند تا احقاق حقوق موکل انجام شود که در این حالت به اصطلاح حق به حق‌ دار می رسد و حق هیچ فردی ضایع نمی‌ گردد. منظور از بهترین وکیل ایلام، وکیلی می باشد که اجازه دارد در خصوص دعاوی حقوقی و کیفری ورود کند و تمام تلاش خود را به کار گیرد.

مهم ترین عملکرد بهترین وکلا کیفری ایلام که آنان را با وکلای دیگر دعاوی متمایز می کند این است که به بهترین نحو از موکل خود دفاع می کند و به شکل مستقیم با مسئله حقوق اشخاص در ارتباط است. دقیقا به همین خاطر عنوان وکیل مدافع را دارند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ایلام بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ایلام سال 1403

علی اشرف داودی نیا

علی اشرف داودی نیا

جناب آقای علی اشرف داودی نیا یکی از وکلای صاحب نام در شهر ایلام می باشد. ایشان در طول سالها فعالیت خود به خوبی توانسته است اعتماد موکلین خود را جلب کند و نتایج حقوقی بسیار موفقی را بدست آورد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • دارای مدرک تحصیلی دکترا حقوق
 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر قراردادها، مناقصات، چک، داوری، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور و …
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …

آدرس دفتر: ایلام، بلوار آزادی، طبقه دوم، ساختمان آژرانس هواپیمایی آسمان

شماره تماس: 09183451914

جعفر جعفرزاده

جعفر جعفرزاده

جناب آقای جعفر جعفرزاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام هستند. ایشان در طول سال ها فعالیت درخشان خود توانسته است از طریق پشتکار و توانایی خویش، مسلط بودن بر کلیه قوانین و همچنین ارائه مشاوره های آگاهانه به موکلین، به یکی از بهترین وکلای ایلام تبدیل شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی خانواده، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، دعاوی ملکی و …

آدرس دفتر: ایلام، میدان شهدا، دفتر وکالت جعفر جعفرزاده

شماره تماس: 09185104800

زهرا علی زمانی

زهرا علی زمانی

سرکار خانم زهرا علی زمانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام هستند. ایشان به عنوان یکی از موفق ترین وکلای این شهر به ویژه در حوزه دعاوی کیفری به حساب می آیند. خانم زهرا علی زمانی دارای رزومه درخشانی هستند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای پروانه وکالت از سوی قوه قضاییه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ارث و میراث، موجر و مستاجر، اعسار، اجراییات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، قصاص و …

آدرس دفتر: ایلام، میدان شهدا، کوچه کمالی، طبقه 2

شماره تماس: 09189438003

محسن الماسی

محسن الماسی

جناب آقای محسن الماسی یکی دیگر از وکلای موفق و شناخته شده در حوزه دعاوی کیفری در شهر ایلام می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های طلاق بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای نظم و انضباط کاری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: ایلام، میدان 22 بهمن، ساختمان توحید، طبقه 2

شماره تماس: 09183439498

سمانه خسروانیان

سمانه خسروانیان

سرکار خانم سمانه خسروانیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام می باشد. ایشان دارای کارنامه اجرایی قابل قبولی هستند و در طول سال ها فعالیت خود توانسته است پرونده های حقوقی بسیاری را با نتایج موفقیت آمیزی به اتمام برساند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی مالی و اقتصادی، شهرداری، اجراییات، مطالبه خسارت، قصاص، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، حدود، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: ایلام، سعدی شمالی، روبروی آزمایشگاه مرکزی، طبقه دوم

شماره تماس: 09180580151

مهدی مهری

جناب آقای مهدی مهری وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان سال های زیادی در حوزه کیفری فعال بوده و به همین سبب طبق تجربه های بسیار زیادی که کسب کرده است از بهترین وکیل های کیفری ایلام شناخته می شود. آقای مهری همچنین برای مشتریان خود یک جلسه مشاور رایگان ارائه می دهد و در تمامی زمینه ها نیز ارائه ی تخصصی مشاوره حقوقی و کیفری دارند.

آدرس: ایلام، میدان کشوری خیابان آیت اله حیدری، خیابان ابوذر غفاری، نبش کوچه شهید صالحی

شماره تماس: 09188414228

حبیب اله رحمتی

جناب آقای حبیب اله رحمتی به عنوان بهترین وکیل کیفری ایلام شهرت دارد. او بصورت تخصصی در حوزه کیفری فعالیت دارد ولی در کل در انواع حوزه های کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی، تجاری و … نیز پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره می پردازد. آقای رحمتی پیگیری های بسیار مستمری در روند رسیدگی پرونده دارد و همین امر رضایت موکلین سابق او را در پی داشه است.

آدرس: ایلام، آبدانان، خیابان ولیعصر، رو به روی بانک کشاورزی مجتمع آفتاب، طبقه دوم

شماره تماس: 09189413576

ویژگی های مهم بهترین وکیل کیفری در ایلام

بهترین وکیل کیفری در ایلام می بایست از یک سری ویژگی ها برخوردار باشد که برخی از آنها عبارت است از:

اصلی ترین ویژگی یک وکیل کیفری خوب، حسن امانت‌ داری است: در واقع این چنین می توان عنوان کرد که یک وکیل باید محرم اسرار موکلین باشد. یک وکیل کیفری مانند بهترین وکیل خانواده در ایلام ممکن است به علت ماهیت شغلی خود با واقعیت‌ ها و اسرار زیادی از سوی موکلین خود روبه رو شود که اخلاق حرفه ای ایجاب می‌ کند که اسرار را به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی فاش نکند.

یک وکیل کیفری موظف به داشتن تعهد اخلاقی حرفه ای است و باید از گفتن مطالب غلوآمیز و غیرممکن خودداری کند: عمدتا ارائه وعده های دروغین به موکلین و بی علت امیدوار ساختن آنها خارج از اخلاق حرفه ای می باشد. تعهد یک وکیل کیفری خوب در ایلام، تعهد به نتیجه نمی باشد و تعهد او به نوعی تعهد به وسیله است.

ویژگی های مهم بهترین وکیل کیفری در ایلام

ویژگی بعدی یک وکیل کیفری خوب آن است که موکل را از انتخاب بیراهه نجات دهد: از مهمترین ویژگی بهترین وکیل کیفری در ایلام صداقت و مسئولیت پذیری او در برخورد با مسائلی است که موکل با آنها مواجه شده و چاره کار را از وکیل خود می‌ خواهد.

چه تفاوتی میان دعاوی کیفری و حقوقی وجود دارد؟

اصولا دعاوی بر اساس موضوعاتی که دارند به چند دسته تقسیم می شوند.میان دعاوی حقوقی و کیفری یک سری تمایزات وجود دارد که می بایست نسبت به آنها دانش کافی داشت.برخی از این تفاوت ها عبارتند از:

 • در بدو حوزه دعاوی کیفری و حقوقی مشابه یکدیگر می باشد اما در بطن ماجرا تفاوت های بسیاری دارند. دعاوی حقوقی شامل خسارت و جبران میزان خسارت و … در حوزه حقوق مدنی است و دعاوی کیفری، مربوط به جرم و جنایت می باشد.
 • صدور حکم قانونی پرونده های کیفری بدین صورت است که قبل از هر چیز حکم جلب صادر شده به دادگاه های کیفری انتقال پیدا می کند و پس از گذر از مراحل لازم توسط قاضی مربوطه حکم صادر می شود.
 • در دعاوی کیفری فرد مجرم با تعیین مجازات به سزا اعمالش می رسد اما در دعاوی حقوقی این طور نیست و فقط حقی که مجرم از شاکی ضایع کرده را می بایست جبران کند.
 • در دعاوی کیفری برای اجرای قانون نسبت به مجرم قوانینی تعیین شده، وجود دارد و خارج از چارت نمی توان عمل کرد اما در دعاوی حقوقی،تا زمانی که پرونده شاکی خصوصی نداشته باشد قانون متوجه خسارتی که به افراد وارده شده نمی شود و همچنین محدودیتی در تشخیص موارد خسارت در قانون وجود ندارد.
 • در دعاوی کیفری بدون حضو وکیل می توان در دادگاه از حق خود دفاع کرد یا درخواست تجدید نظر داد اما در دعاوی حقوقی برای دفاع یا درخواست تجدید نظر نیاز به حضور موثر یک وکیل توانا است
 • در پرونده های کیفری به ترتیب به شخصی که شکایت می کند شاکی به شخصی که از او شکایت شده متهم و به موضوع آن پرونده اتهام می گونید و در مقابل در پرونده های حقوقی شکایت کننده را خواهان و شخصی که از او شکایت شده خوانده و موضوع پرونده را خواسته می نامند
چه تفاوتی میان دعاوی کیفری و حقوقی وجود دارد؟

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل کیفری در ایلام توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا