وکیل

10 تا از بهترین وکیل ایلام ⚖️【سال1403】

در این مقاله قصد داریم که به معرفی بهترین وکیل ایلام بپردازیم. وکلای خبره دانش حقوقی بالایی نسبت به قوانین کشور دارند و همین موضوع موجب افزایش درصد پیروزی آنها در پرونده های پذیرفته شده می شود. افراد بسیاری در ایلام برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود به دنبال وکیل متخصص می گردند. از این رو قصد داریم تا به معرفی 10 وکیل در شهر ایلام بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل ایلام کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل ایلام کیست؟

وکیل نقش مهمی در روند پرونده ها و دفاعیه ها در طی جلسات دادگاه دارد. یک وکیل خوب در ایلام باید بتواند با استفاده از تکنیک ها و راهبردهای مخصوص، به حل پرونده موکل بپردازد. هر وکیل، باید ویژگی های به خصوصی داشته باشد و طبق معیارهای خاصی رفتار کند. به عنوان مثال وکیل باید رازدار و امین موکل خود باشد و تحت هیچ شرایطی نباید راز موکل خود را افشا کند.

یک وکیل خوب در ایلام باید از قدرت کلام بسیار بالایی بهره مند باشد تا بتواند بدون هیچ مشکلی، صحبت ها و ادعاهای خود را در طی جلسات دادگاه بیان کند. مواردی که در بالا ذکر کردیم بدون شک جزء مهم ترین معیارهای انتخاب یک وکیل برای ارزیابی می باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل ایلام را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای ایلام همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل ایلام ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

کاوه رضایی

کاوه رضایی بهترین وکیل ایلام

کاوه رضایی وکیل پایه یک دادگستری، محقق و پژوهشگر، مولف ۱۴ جلد کتاب و بیش از  ۳۰ مقاله علمی حقوقی ، دانشجوی دکتری حقوق، مدرس دانشگاه حقوقی و تخصص حوزه ملکی نیز می باشد.

برای اعطای وکالت و مشاوره حضوری و غیر حضوری با وکیل می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید:

(جهت هماهنگی و وقت ملاقات با مدیر دفتر هماهنگ بفرمایید)

(خانم شوهانی منشی): 09140061509
شماره تماس وکیل: 09120487055
آدرس دفتر وکالت:
ایلام، چهار راه سعدی، سعدی جنوبی، جنب داروخانه دکتر رشیدی

(ساعات کار دفتر ساعت ۵ عصر تا ۹ شب)

زینب سبزعلی زاده

سرکار خانم زینب سبزعلی زاده

خانم سبزعلی زاده وکیل پایه یک دادگستری در ایلام می باشند. ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا در زمینه های حقوقی تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده (طلاق، مهریه و …) هستند. تحصیلات خانم سبزعلی زاده کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد.

آدرس دفتر: ایلام، میدان شهدا، خیابان عدالت، پایین تر از دادگستری

شماره تماس: 09187419693

رضا فاضلی پور

جناب آقای رضا فاضلی پور

آقای فاضلی پور وکیل پایه یک دادگستری در ایلام می باشند. ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا و فعال در زمینه های اعسار، تعزیرات حکومتی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، هستند.

از خدمات ایشان می توان به تنظیم قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری اشاره کرد. تحصیلات ایشان کارشناسی فقه و حقوق اسلامی، کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا می باشد.

آدرس دفتر: ایلام، خیابان سمندری، مجتمع تجاری سوگند، طبقه اول واحد 18

شماره تماس: 09181411328

فضل اله محمدی

جناب آقای فضل اله محمدی

جناب آقای فضل اله محمدی وکیل پایه یک دادگستری در ایلام می باشد. ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا در زمینه حقوقی اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات هستند. تحصیلات آقای محمدی کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد.

آدرس دفتر: ایلام، آبدانان، خیابان 15 خرداد جنوبی، کوچه شاهد 2

شماره تماس: 09189416675

محمود کرمی

جناب آقای محمود کرمی

آقای کرمی وکیل پایه یک دادگستری در استان ایلام می باشند. از سوابق کاری ایشان می توان به وکالت شرکت مخابرات استان ایلام به مدت 7 سال، وکالت شهرداری های استان بیش از ده سال، وکالت بانک های متعدد در وصول مطالبات، وکالت دعاوی حقوقی و کیفری در محاکم عمومی و دیوان عدالت اداری و دادگاه انقلاب اسلامی، نایب رئیس کانون وکلای دادگستری اشاره کرد. تحصیلات ایشان کارشناسی فقه و حقوق اسلامی، کارشناسی ارشد مجموعه الهیات و معارف اسلامی فقه و حقوق می باشد.

آدرس دفتر: ایلام، چهارراه مادر، به سمت دادگاه تجدید نظر، نبش کوچه شهید بیگ محمدی

شماره تماس: 08433381139

حبیب اله رحمتی

جناب آقای حبیب اله رحمتی

آقای رحمتی وکیل پایه یک دادگستری در استان ایلام می باشد. ایشان وکیل متخصص با سابقه فعال در زمینه های حقوقی اعسار، امور ثبتی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق وعفت عمومی و … هستند. تحصیلات آقای رحمتی کارشناسی حقوق قضائی، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است.

آدرس دفتر: ایلام، آبدانان، خیابان ولیعصر، روبه روی بانک کشاورزی مجتمع آفتاب، طبقه دوم

شماره تماس: 09189413576

مهدی مهری

وکیل مهدی مهری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز هستند و در شهر ایلام فعالیت می کنند. وی در زمینه هایی نظیر دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی نیز فعالیت می کنند. آقای مهدی مهری با سابقه بالای کاری در این زمینه توانسته اند تا سابقه درخشانی از خود به جای بگذارد.

آدرس دفتر: ایلام، میدان کشوری خیابان آیت اله حیدری، خیابان ابوذر غفاری، نبش کوچه شهید صالحی

شماره تماس: 09188414228

اسحق مرادی

جناب آقای اسحق مرادی

جناب آقای اسحق مرادی وکیل پایه یک دادگستری شهر ایلام، عضو کانون وکلای دادگستری می باشد که در زمینه هایی همچون زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده و … به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: ایلام، چرداول هلیلان، شهر توحید، جنب بانک ملی، طبقه دوم پاساژ آزادی

شماره تماس: 09187220789

حبیب الله تورنگ

جناب آقای حبیب الله تورنگ وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا، دانشجوی دکتری، متخصص در دعاوی بیمه ای، املاک و شهرداریها می باشند که وی با سابقه بالای کاری خویش و همینطور متخصص در زمینه های کیفری، اجزا و جرم شناسی، خانواده و … می باشند که یکی از بهترین وکلای شهر ایلام شناخته شده است.

آدرس دفتر: ایلام، ملکشاهی، ارکواز، خیابان آیت، پاساژ مرکزی

شماره تماس: 09188430489

عالم شریفی

عالم شریفی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ایلام

عالم شریفی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ایلام وکیلی توانا در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستن و به مراجعین بسته به سختی پروندشان مشاوره ارائه می دهد و در محضر دادگاه با دستی پر وارد می شود و از موکل خود دفاع میکند. ایشان بیش از 14 سال سابقه وکالت دارد و همیشه برای بهبود روند پرونده با قاضی مربوطه نهایت همکاری را به عمل می آورد از این رو یکی از بهترین وکلا ایلام شناخته شده اند.

آدرس دفتر: ایلام، آبدانان، خیابان امام، جنب مخابرات

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۴۱۰۷۳۲


ویژگی های انتخاب یک وکیل خوب با امور حقوقی چیست؟

گرفتن مشاوره حقوقی از بهترین وکیل ایلام، هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری واقعی است تا شما را از بحران های حقوقی و کیفری نجات دهد. از ویژگی ها یک وکیل خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از ویژگی های شخصیتی یک وکیل، امانت داری است. در واقع یک وکیل باید محرم اسرار موکل و امین وی باشد.
 • وکیل این تعهد را در مقابل موکل خود دارد که از گفتن مطالب غلوآمیز و غیرممکن اجتناب نماید.
 • یک وکیل خوب باید موکل خود را از بیراهه باز دارد.
 • یک وکیل خوب باید تا حد ممکن از پیچیده کردن دادرسی اجتناب نماید. بنابراین حتی در بعضی مواقع وکیل موظف است از فنون و مهارت های که آموخته است برای راهنمایی قاضی نیز استفاده کند.
 • یک وکیل خوب باید شأن و مقام قاضی را رعایت نموده و به وی احترام بگذارد.
 • یک وکیل خوب باید از اطلاعات و معلومات و دانش حقوقی لازم برخوردار باشد.

پرونده های قضایی در بسیاری از موارد دارای پیچیدگی هایی است که بدون داشتن آگاهی از قوانین، نمی توان نتیجه مدنظر و دلخواه را به دست آورد به همین علت با گرفتن یک وکیل خوب علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت، بهترین نتیجه ممکن را رقم بزنید.

ویژگی های انتخاب یک وکیل خوب با امور حقوقی چیست؟

وکیل ماهر باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در اینجا قصد داریم که به چند مورد از ویژگی های برتر یک وکیل خوب را برایتان ذکر کنیم:

 • مهارت پاسخگویی: این مهارت را بیشتر وکلا ندارند و اکثر موکل ها از آن آگاه می شوند. تمام وکلا باید به موکلان، دبیران، شرکای حقوقی و هر شخص دیگری که درگیر پرونده است پاسخ بدهند. به تعویق انداختن مکالمه و یا در دسترس نبودن، منجر به ناموفق بودن پرونده می شود. به این علت که اطلاعاتی که موکل می خواهد ارائه بدهد برای یکپارچگی پرونده بسیار مهم است.
 • مهارت شنیدن: برای درک صحیح پرونده، وکلا باید صحبت های موکل خود را گوش بدهند.
 • مهارت نوشتن: توانایی نوشتن واضح، مختصر و متقاعد کننده از ویژگی های بهترین وکیل ایلام است.
 • مهارت ارتباطی: مهارت های ارتباطی برای یک وکیل خوب است. وکلا باید در ارتباط کلامی خود، بیانی شیوا و رسا داشته باشند.
 • پشتکار و تعهد به کار: در بعضی از مسائل حقوقی، مسائل به سرعت حل نمی شود و نیاز به پشتکار دارد، پشتکار شما برای متعهد بودن به موکل و روند کار، آن ها را به یک وکیل موفق تبدیل می کند.
 • مهارت نوشتن: توانایی نوشتن واضح، مختصر و متقاعد کننده از ویژگی های بهترین وکیل ایلام است.
وکیل ماهر باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

کلام آخر

از شما همراهان گرامی سپاس گذارم تا پایان مقاله بهترین وکیل ایلام همراه ما بودید. در این مقاله سعی کردیم که 10 مورد از بهترین وکیل ایلام به همراه آدرس و شماره تماس به شما معرفی کنیم. اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید خوشحال می شویم برایمان کامنت کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

میلاد توکلی

میلاد توکلی هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا