طلاقوکلا

10تا از بهترین وکیل طلاق در ایلام⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

براساس قوانین کشور، حق استفاده از وکیل حقوقی، از جمله حقوق قانونی افراد می باشد و می توانند در انجام امور قضایی و حقوقی خود، از وکیل بهره ببرند. بالا رفتن آمار و ارقام طلاق در دنیای کنونی موجب شده است شاخه ای بسیار تخصصی در دعاوی خانواده و طلاق به عنوان وکیل طلاق ایجاد شود. طلاق یک مسئله قانونی است که به علت سختی ها و تخصصی بودن آن، اغلب افراد بیشتر ترجیح می دهند، جهت انجام آن، به یک فرد متخصص و کاربلد در این زمینه اعتماد کنند تا او بتواند موضوع را به بهترین شکل، حل و فصل کند. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل طلاق در ایلام در اختیارتان قرار دهیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید. 

بهترین وکیل طلاق در ایلام کیست؟

بهترین وکیل طلاق در ایلام کیست؟

بهترین وکیل طلاق در ایلام جزوء آن دسته از وکلایی هستند که دارای پروانه وکالت بوده و می توانند به شکل کاملا تخصصی، در دعاوی خانوادگی، از جمله طلاق، قبول وکالت کرده و به نیابت از موکل خود، در دادگاه ها حضور یابند. وظایف بهترین وکیل خانواده در ایلام کاملا وابسته به حدود وکالت و مواردی دارد که موکل، جهت انجام آن ها به او اعطای وکالت کرده است. پیدا کردن یک وکیل طلاق خوب، از طریق مراجعه به سایت کانون وکلا یا مشورت با دیگران، کاملا امکان پذیر است.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل خانواده در ایلام

بهترین وکیل طلاق در ایلام می تواند به شکل تخصصی، در دعاوی خانوادگی از جمله طلاق، وکالت را به عهده بگیرد و به احقاق حقوق موکل خود بپردازد. یک وکیل طلاق نیز مانند سایر وکلای دادگستری باید در رشته حقوق تحصیل کرده باشد و در آزمون کانون وکلا قبول شده باشد و دوره کارآموزی را گذرانده و پروانه وکلات داشته باشد. طلاق گرفتن یک مسئله قانونی است که ریزه کاری های بسیاری دارد و کاملا تخصصی است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایلام بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایلام سال 1403!

حبیب اله رحمتی

حبیب اله رحمتی

جناب آقای حبیب اله رحمتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از سوی مرکز قوه قضاییه هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی طلاق را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: ایلام، آبدانان، خ ولیعصر، روبروی بانک کشاورزی، مجتمع آفتاب، طبقه دوم

شماره تماس: 09189413576

محمود کرمی

محمود کرمی

جناب آقای محمود کرمی وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری اند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلا اخذ کرده اند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای طلاق در ایلام محسوب می شوند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 15 سال سابقه
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: ایلام، چهارراه مادر، به سمت دادگاه تجدیدنظر، نبش کوچه شهید بیگ محمدی

شماره تماس: 09188424047

مهدی مهری

مهدی مهری

جناب آقای مهدی مهری یکی از موفق ترین وکلای مرد در حوزه های حقوقی مختلف در ایلام می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی خانوده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، طلاق، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: ایلام، میدان کشوری خیابان آیت اله حیدری، خیابان ابوذر غفاری، نبش کوچه شهید صالحی

شماره تماس:  09188414228

سعید احمدی

سعید احمدی

جناب آقای سعید احمدی یکی دیگر از وکلای موفق و شناخته شده در حوزه طلاق در شهر ایلام می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های طلاق بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای 11 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: ایلام، بلوار سید الشهدا، کوچه کاج، جنب بیمارستان قائم، مجتمع پزشکی سینا، طبقه سوم

شماره تماس: 09183427497

زیدان پنجستونی

زیدان پنجستونی

جناب آقای زیدان پنجستونی یکی از وکلای مطرح در حوزه دعاوی خانواده و طلاق در شهر ایلام می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره های حقوقی مختلف
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها، ماشین آلات و جواهرات و …

آدرس دفتر: ایلام، خیابان فردوسی، نبش بانک سپه، کوچه بن بست زاگرس، مجتمع خلیج فارس، طبقه 3

شماره تماس: 09188415646

اسحق مرادی

جناب آقای اسحق مرادی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و از بهترین وکلای زمینه طلاق شهر ایلام شناخته می شوند. ایشان در تمامی دعاوی خانواده اعم از حضانت، نفقه، مهریه خوش درخشیده اند و همواره حس اعتماد و اطمینان موکلین خود را جلب کرده اند. ناگفته نماند که پیگیری های مداوم جناب آقای مرادی از عوامل مهم دخیل در موفقیت پرونده های ایشان می باشد و در جریان پرونده ایشان از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند.

آدرس: ایلام، چرداول هلیلان، شهر توحید، جنب بانک ملی، طبقه دوم پاساژ آزادی

شماره تماس: 09187220789

حبیب الله تورنگ

جناب آقای حبیب الله تورنگ از وکلای پایه یک دادگستری و همچنین بهترین وکیل حوزه طلاق ایلام هستند. شمار پرونده های موفق ایشان در حوزه خانواده مثل حضانت فرزند، نفقه، دریافت مهریه بسیار بالا می باشد. مشاوره های موفق ایشان در تمامی زمینه ها نیز طرفدار زیادی دارد، به صورتی که آقای تورنگ برای مدیریت حجم بالای مشاوره ها، مشاوره تلفتی نیز قبول می کند و شما می توانید در پرونده های خود از خدمات او بهره مند شوید.

آدرس: ایلام، ملکشاهی، ارکواز، خیابان آیت، پاساژ مرکزی

شماره تلفن: 09188430489

مراحل انجام طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در ایلام

مراحل انجام طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در ایلام

انجام مراحل طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در ایلام به شرح موارد زیر می باشد که عبارتند از:

 • صدور گواهی عدم امکان سازش: در شرایطی که هر یک از طرفین نتوانند به توافق متقابل برسند، بهترین وکیل طلاق در ایلام می‌ تواند در اخذ گواهی عدم امکان سازش کمک کند و گواهی می‌ دهد که تلاش‌ ها برای سازش بی‌ نتیجه بوده است.
 • دادخواست طلاق توافقی: در صورت انجام توافق از سوی هر یک از طرفین، وکیل موظف به تنظیم دادخواست طلاق توافقی است و آن را به دادگاه مربوطه تقدیم می‌ کند. این دادخواست شرایط و چارچوب طلاق اعم از حضانت فرزند، تقسیم کردن میزان دارایی و حمایت از همسر را تعیین می‌ کند.
 • ارجاع به دادگاه خانواده: پس از تقدیم دادخواست، وکیل جلسه دادگاه را تعیین و مراتب را به طرف مقابل اعلام می‌کند. هر دو طرف می بایست در جلسه دادگاه شرکت کنند، جایی که قاضی شرایط طلاق را بررسی می‌ کند و مطمئن می‌ شود که آنها منصفانه و متناسب با قانون هستند.
 • اثبات شروط طلاق: بهترین وکیل مهریه در ایلام در جمع‌ آوری و ارائه شواهدی جهت حمایت از شرایط طلاق ذکر شده در دادخواست نظیر اسناد مالی، قراردادهای حضانت فرزند، مهریه و هرگونه اطلاعات مرتبط دیگری که توسط دادگاه مورد نیاز است، کمک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل مهریه در ایلام

 • اجرای حکم: هرگاه که دادگاه توافق‌ نامه طلاق را تأیید کند، بهترین وکیل طلاق در ایلام در نهایی کردن طلاق نقش مهمی ایفا می کند که ممکن است شامل تنظیم حکم طلاق یا توافق‌ نامه باشد. این سند شرایط طلاق از جمله تقسیم اموال، برنامه ملاقات، حضانت فرزند و تعهدات حمایتی را مشخص می‌ کند.

طلاق از سوی زن چه زمانی رخ می دهد؟

براساس قوانین کشور، داشتن حق طلاق از سوی زن از چندین طریق امکان پذیر می باشد. یکی از راه ها، وکالت در طلاق و دیگری طلاق با داشتن عسر و حرج یا شرایط دیگر است. با درنظر گرفتن پرونده های موجود در مراجع قضایی، درخواست طلاق از سوی زن جزوء آن دسته از پرونده هایی است که رسیدگی به آن علاوه بر نیاز به دلایل و ادله محکمه پسند، راهی سخت و دشوار در پیش روی خواهان داشته که نیاز به حضور بهترین وکیل طلاق در ایلام آگاه به قوانین حقوقی به خوبی حس می شود. برخی از شرایطی که زن به موجب آن می تواند درخواست طلاق دهد، عبارت است از:

عدم پرداخت نفقه از جانب شوهر: بر اساس قانون در صورت عدم توجه مرد به دادن نفقه و عدم امکان اجراء حکم و اجبار او به دادن نفقه، زن می تواند برای طلاق به قاضی مراجعه کند و قاضی شوهر او را مجبور به طلاق می کند. همچنین در صورت عجز و ناتوانی شوهر از دادن نفقه، اگر زن بتواند در دادگاه ثابت کند که شوهر از دادن نفقه خودداری می کند و توانایی پرداخت نفقه را ندارد، قاضی پرونده با درنظر گرفتن دلایل و مستندات، حکم طلاق را صادر می کند و در صورتی که شوهر حکم را اجرا نکند، دادگاه خود اقدام به اجرای صیغه طلاق و امضای سند طلاق می کند.

طلاق از سوی زن چه زمانی رخ می دهد؟

عسر و حرج زن: عسر و حرج زن در قانون به وضعیتهای خاصی اشاره دارد که زنان ممکن است در آنها با مشکلات و محدودیت‌هایی روبرو شوند. این مفهوم در قوانین حقوقی مختلف و در حوزه‌های مختلف مانند حقوق خانواده، کیفری و اجتماعی مورد بحث و استفاده قرار می‌گیرد.

هدف اصلی در نظر گرفتن عسر و حرج زن در قانون، ایجاد تعادل و انصاف در حقوق زنان و تسهیل در رسیدگی به نیازها و مشکلات آنها است. این مفهوم به منظور تضمین حقوق برابر برای زنان و مردان و ایجاد فرصتهای برابر در تمامی زمینه‌های زندگی به کار می‌رود

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، آدرس، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در ایلام آشنا کنیم تا دغدغه ای از طرف انتخاب وکیل ذهن شما را به خود درگیر نکند و بتوانید با خیال راحت گزینه مطلوب را برگزینید. در ادامه تلاش کردیم امکان طلاق از طرف زن را بررسی نماییم و به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم. همچنین مراحل انجام طلاق توسط یک وکیل طلاق خوب در ایلام را شرح دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در این زمینه را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 17 =

دکمه بازگشت به بالا