وکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در ایلام ⚖️【سال1402】

مهریه مالی است که بر اساس قانون مدنی پس از جاری شدن خطبه عقد به زن تعلق می گیرد و مرد متعهد می شود که آن را به زن پرداخت کند. زن می تواند که هر زمانی تمایل داشت، مهر خود را از همسرش طلب کند و در صورتی که مرد از پرداخت آن امتناع کند، این امکان برای زن فراهم است که از طریق مراجعه به مرجع قضایی برای مطالبه مهر خود اقدامات لازم را انجام دهد. در این زمینه نیاز است که زن پیش از هرگونه اقدامی با بهترین وکیل مهریه در ایلام مشاوره داشته باشد. در ادامه توضیحات بیشتری در اختیارتان قرار می دهیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در ایلام کیست؟

بهترین وکیل مهریه در ایلام کیست؟

بهترین وکیل مهریه در ایلام وکیلی است که آگاهی و تسلط کاملی بر قوانین مربوط به مهریه را داشته باشد و به موکل خود در صرف کمترین هزینه و در سریع ترین برهه زمانی ممکن کمک کند تا به حق و حقوق خود دست پیدا کند. بهترین وکیل خانواده در ایلام در تمامی امورات مرتبط با دعاوی مهریه تخصص و تبحر بالایی داشته و با تسلطی که بر قوانین مدنی در این حوزه دارد، مناسب ترین راهکار را به موکل خود ارائه می کند.

بهترین وکیل مهریه در ایلام باید تمام مشاوره های لازم در جهت دعاوی مهریه را به مراجعه کنندگان خود بدهد، همچنین در صورتی که بخواهد برای طلب مهریه شکایت کند، وکالت و رسیدگی به پرونده او را در مرجع قضایی قبول کرده و بر طبق تجربه و توانایی کافی که دارد از حقوق قانونی موکل خود دفاع می کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در ایلام بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در ایلام سال 1402

مهدی مهری

مهدی مهری

جناب آقای مهدی مهری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام هستند. ایشان دارای رزومه درخشانی می باشند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، تعدیل مهریه، دعاوی راهنمایی و رانندگی، الزام به تهیه مسکن، مطالبه نفقه، مطالبه نحله و اجرت المثل، تملک آپارتمان، تعیین مهرالمثل، تقسیط مهریه، تعیین تاریخ و مدت ملاقات، حضانت و استرداد فرزند، سلب حضانت، تحویل فرزند، تقسیط نفقه فرزند، صدور اجازه خروج از کشور و …

آدرس دفتر: ایلام، میدان کشوری، خیابان آیت اله حیدری، خیابان ابوذر غفاری، نبش کوچه شهید صالحی

شماره تماس: 09188414228

عالم شریفی

عالم شریفی

سرکار خانم عالم شریفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام می باشند. ایشان دارای 14 سال سابقه درخشان وکالت می باشند که در این مدت با فن بیان قوی، امانت داری نسبت به پرونده موکلین، تسلط بر قوانین، توانسته است خود را میان بهترین وکلای ایلام جای دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • 14 سال سابقه کار
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی پزشکی، دعاوی حمل و نقل، دعاوی رایانه ای، دعاوی سیاسی، دعاوی قاچاق، دعاوی مطبوعاتی، دعاوی نظام صنفی، دعاوی نظام مهندسی و …

آدرس دفتر: ایلام، آبدانان، خ امام، جنب مخابرات

شماره تماس: 09188410732

فضل اله محمدی

فضل اله محمدی

جناب آقای فضل اله محمدی یکی از وکلای معتبر و شناخته شده به خصوص در حوزه مهریه می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام هستند و به عنوان یک وکیل موفق محسوب می شوند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای 10 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: ایلام، آبدانان، خیابان 15 خرداد جنوبی، کوچه شاهد 2

شماره تماس: 09189416675

اسحق مرادی

اسحق مرادی

جناب آقای اسحق مرادی یکی از وکلای مطرح در حوزه دعاوی خانواده و مهریه در شهر ایلام می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 11 سال سابقه کار
 • عضو اصلی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها، ماشین آلات و جواهرات و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی و تجاری، قرارداد، چک، داوری، سفته، مناقصات، اختلافات مالی، برات، فاکتور، رسید عادی و …

آدرس دفتر: ایلام، چرداول هلیلان، شهر توحید، جنب بانک ملی، طبقه دوم، پاساژ آزادی

شماره تماس: 09187220789

زیدان پنجستونی

زیدان پنجستونی

جناب آقای زیدان پنجستونی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ایلام می باشد. ایشان با توجه به سابقه کم خود توانسته اند با تکیه بر آگاهی خویش، پشتکار و اخلاق پسندیده خود را در میان بهترین وکلای شهر ایلام جای دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، دیون، دعاوی راهنمایی و رانندگی، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال به طور غیر مشروع، تعزیرات، مهریه، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، جرایم پزشکی، دعاوی مربوط به کارکنان دولت، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: ایلام، خیابان فردوسی، نبش بانک سپه، کوچه بن بست زاگرس، مجتمع خلیج فارس، طبقه 3

شماره تماس: 09188415646

مزایای مراجعه به بهترین وکیل مهریه در ایلام

زمانی که به افراد متخصص در حوزه های تخصصی مراجعه می کنیم، بی شک از مزیت های بسیار زیادی برخوردار می شویم و امکان کسب موفقیت در این زمینه ها نیز افزایش پیدا می کند. بهترین وکیل مهریه در ایلام نیز دارای مهارت و تخصص کافی در حوزه پرونده های مهریه است و تمامی اشخاصی که به یک وکیل مجرب و کاربلد مراجعه می کنند، می توانند از مزیت های خدمات حقوقی ارائه شده توسط وکیل مهریه بهره کافی ببرند.

اولین و اصلی ترین مزیت مراجعه به بهترین وکیل مهریه در ایلام آن است که شما در طول جلسه مشاوره حقوقی مهریه می توانید از کلیه جزییات قانونی مرتبط با پرونده خود اطلاع پیدا کنید و پاسخ تمامی سوالات خود را در کمترین برهه زمانی ممکن دریافت نمایید. در بسیاری از موارد به طور مکرر دیده شده است که برخی از وکلای غیر متخصص نمی توانند پاسخ مراجعان خود را در زمینه مهریه به درستی ارائه دهند و همین مسئله موجب می شود تا موکل دچار سردرگمی شود.

مزایای مراجعه به بهترین وکیل مهریه در ایلام

بهترین وکیل مهریه در ایلام کسی است که علاوه بر داشتن دانش حقوقی و تجربه کافی، دارای صبر و حوصله نیز می باشد و به صورت کامل پاسخ سوالات موکل خود را به شکل دقیق و مشخص بیان کند. در بیشتر مواقع زمانی که مردم دچار مشکل می شوند و در زندگی خود با موانع گوناگون روبرو می شوند، به دلیل از دست دادن آرامش خود، دقیقا نمی دانند که باید چه عکس العملی را بروز دهند. در چنین مواردی یک وکیل مهریه حرفه ای می تواند مانند یک روانشناس خوب عمل کند و با در نظر گرفتن شرایط روحی موکل خود و با ارائه اطلاعات حقوقی و راهکارهای قانونی، تلاش کند پرونده را به سمت موفقیت سوق دهد.

نکته مهم دیگری که در رابطه با مراجعه به وکیل مهریه وجود دارد، تسریع در روند دادرسی پرونده است. تغریبا اکثر مردم به طور دقیق نمی دانند که باید از چه روش های قانونی برای دفاع از حقوق خود استفاده کنند و مورد دیگری که در موضوعاتی نظیر اخذ مهریه توسط زنان، راهکارهای قانونی متعددی وجود دارد، انتخاب اینکه باید از کدام یک از این راهکارها استفاده کرد تا امکان موفقیت افراد بیشتر شود، کار هر فردی نمی باشد و تنها وکیل مهریه است که می تواند آن را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

انواع مهریه براساس نوع مطالبه آن کدام است؟

برخلاف تصور برخی افراد که فکر می کنند تنها در زمان طلاق می توان برای مطالبه مهریه اقدام نمود، زن می تواند هر زمان که تمایل داشته باشد در زمان زندگی با همسرش و یا حتی بعد از فوت او برای مطالبه مهریه خود اقدام کند. در حالت کلی نوع مطالبه مهریه شامل دو دسته زیر می باشد که عبارت است از:

انواع مهریه براساس نوع مطالبه آن کدام است؟
 • مهریه عندالمطالبه: در این نوع مهریه به محض جاری شدن صیغه عقد، زن مالک مهریه می شود و هر زمان که تمایل داشته باشد می تواند آن را از همسر خود طلب کند و مرد وظیفه دارد که مهریه زن را به شکل تمام و کمال پرداخت کند. مسئله مهمی که باید به آن توجه شود این است که زن حتی در صورت عدم تمکین می تواند تمام مهریه خود را از زوج مطالبه کند و در صورتی که کار به طلاق برسد و زوج بتواند عدم تمکین زوجه را در دادگاه ثابت کند نصف مهریه به زن تعلق خواهد گرفت. البته لازم است که زن در این زمینه حتما با بهترین وکیل مهریه در ایلام مشورت کند.
 • مهریه عندالاستطاعه: در این نوع از مهریه، مرد زمانی موظف و مکلف به پرداخت مهریه خواهد بود که استطاعت مالی او در دادگاه توسط زوجه اثبات شده باشد. در روند دادرسی این نوع دعاوی زن با کمک بهترین وکیل در ایلام اموال شوهرش که جزء مستثنیات دین نباشد را به دادگاه اعلام نموده و برای توقیف اموال و وصول مهریه خود اقدام می کند. کلیه حساب های بانکی و حقوق شوهر نیز جزیی از اموال او محسوب می شوند. در مطالبه این نوع مهریه تا زمانی که استطاعت مالی زوج به اثبات نرسیده باشد نمی توان اقدامی برای ممنوع الخروج کردن او انجام داده و حتی امکان جلب او از طریق دادگاه نیز منتفی خواهد بود. لذا می توان گفت که مهریه عندالاستطاعه بر خلاف مهریه عندالمطالبه زندان ندارد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل مهریه در ایلام توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا