وکلا

10 تا از بهترین وکیل زن در همدان ⚖️【سال1403】

در زمان گذشته اکثر مشاغل قضایی و وکالت، به عنوان یک حرفه مردانه محسوب می شدند. اما امروزه اوضاع تغییر کرده است و با بالا رفتن جایگاه زنان در محاکم دادگستری و وجود تعداد زیادی وکیل مجرب و کاربلد زن در محاکم قضایی، پرونده های مختلفی به وکلای زن سپرده می شوند. در ادامه مقاله توضیحاتی درباره بهترین وکیل زن در همدان در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در همدان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در همدان

بهترین وکیل زن در همدان کیست؟

مسئله مهمی که همواره می بایست درنظر داشت این است که همواره کانون وکلای دادگستری از بین شرکت کنندگان آقا و خانم، نفرات برتر آزمون وکالت را جهت کارآموزی انتخاب می کنند، در نتیجه کلیه مراحل کار آموزی و کسب پروانه وکالت برای وکلای زن و مرد به طور برابر صورت می گیرد و این تلاش و مهارت یک وکیل است که می تواند او را جهت کسب موفقیت در یک پرونده یاری دهد.

آمار و ارقام بدست آمده نشان می دهد که در تعداد زیادی از پروندهای حقوقی با موضوعات متنوعی نظیر نفقه، مهریه، طلاق، حضانت، اجرت المثل ایام زوجیت و … استفاده از بهترین وکیل زن باعث کسب نتایج بهتری برای اکثر موکلین به خصوص برای موکلین زن شده است.

وکلای زن مجرب و حرفه ای بسیاری در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری وجود دارند که هریک قادر هستند به افرادی که درگیر پرونده و محاکم دادگستری می باشند در رسیدن به موفقیت کمک کنند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل همدان

ویژگی بهترین وکیل :

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل زن در همدان بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در همدان سال 1403!

فاطمه ترکاشوند

سرکار خانم فاطمه ترکاشوند

سرکار خانم فاطمه ترکاشوند یکی از وکلای شناخته شده در شهر همدان می باشد. ایشان در طول سال ها فعالیت مستمر و مداوم خود توانسته است موفقیت های بسیاری را کسب کند و اعتماد موکلین خود را جلب کند. برخی از مشخصات رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • اخذ پرونده های حقوقی
 • دارای 14 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه ارث و میراث، تملک آپارتمان، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، موجر و ماجر

آدرس دفتر: همدان، ملایر، میدان امام خمینی، جنب بانک صادرات مرکزی، پاساژ شهر نوروز، پلاک 9

شماره تماس: 09187045423

سمیرا افشاری ایمان

سرکار خانم سمیرا افشاری ایمان

سرکار خانم سمیرا افشاری ایمان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر همدان می باشد. ایشان دارای تخصص در حوزه های مختلفی می باشد، اعم از: اختلاف در مالکیت، املاک، شهرداری، خرید و فروش اموال غیر منقول، منابع طبیعی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، جهاد کشاورزی، موجر و مستاجر، حق کسب و پیشه و … . برخی دیگر از مشخصات کاری ایشان عبارت است از:

 • ارائه مشاوره های حقوقی
 • دارای تخصص در دعاوی خانواده، دعاوی ثبت احوال، هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، قیم و سرپرست
 • دارای تخصص در جرایم علیه اموال و اسناد نظیر کلاهبرداری، جعل، تقلب، خیانت در امانت، سرقت، تحصیل مال از طریق نامشروع، تزویر، ربا، فروش و انتقال مال غیر و …

آدرس دفتر: همدان، سیزده خانه، برج آرین، طبقه 3، واحد 7

فائزه حسنلو

سرکار خانم فائزه حسنلو

سرکار خانم فائزه حسنلو وکیل پایه یک دادگستری است که در حوزه های حقوقی مختلفی متخصص می باشد. برخی از این حوزه های تخصصی عبارت است از:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در دعاوی اموال نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
 • دارای تخصص در دعاوی مالی و تجاری، قراردادها نظیر چک، سفته، مناقصات، اختلافات مالی، برات، فاکتور، رسید عادی و …

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی، کوچه دادگستری، ساختمان پردیس، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09188101446

معصومه صفری

وکیل زن در همدان

سرکار خانم معصومه صفری وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری شهر همدان می باشند که وی با سابقه چند ساله خود و پرونده های موفق خویش توانسته کارنامه درخشانی را برای خود در قبولی پرونده های دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی، ملکی و … را کسب کند.

آدرس دفتر: همدان، خیابان سیزده، خانه برج آرین طبقه 5

شماره تماس: 09122562362


یک وکیل زن چه خصوصیاتی دارد؟

در اکثر پرونده هایی قضایی که موکل آن یک زن است، استفاده از یک وکیل زن می تواند برای او بسیار یاری دهنده و آرامش بخش باشد، چرا که او را هم جنس و هم نظر خود می داند و این حس را دریافت می کند که از سوی یک وکیل زن بیشتر درک می شود.اکثر اوقات زنان در پرونده های حقوقی از دقت و ریزبینی بسیار بالایی برخوردارند. در نتیجه یک وکیل زن می تواند از طریق دقت بالایی که دارد، ریز جزئیات پرونده را ببیند و بهترین راه حل ها را ارائه دهد.

وکلای زن این توانایی را دارند با استفاده از هوش اجتماعی و عاطفی بسیار بالایی که دارند، از حق و حقوق قشر آسیب پذیر جامعه به خوبی دفاع کنند و از طریق درک بالایی که دارند به موکل خود یاری دهند. در حال حاضر وجود زنان در مشاغل مهم رشد چشم گیر و روز افزونی داشته است و هر سالی که رو به جلو می رویم، اعتماد به نفس هر یک جهت تصدی شغل های مختلف بیشتر می شود و موفقیت های چشم گیری نیز در حوزه های مختلف کسب کرده اند.

در جامعه ما با درنظر گرفتن شرایط خاص فرهنگی و اجتماعی، بعضی افراد تمایل چندانی ندارند مسائل و مشکلات موجود بین زوجین را از طریق وکیل مرد مطرح کنند، به همین دلیل بیشتر ترجیح می دهند که یک وکیل پایه یک دادگستری زن را انتخاب کنند تا راحت تر بتوانند با او ارتباط بگیرند. دیگر خصوصیاتی که بین اکثر وکلای زن مشترک می باشد، عبارت است از:

 • تیز هوشی و حرفه ای بودن در حرفه
 • صادق بودن، درستکاری و امانت داری
 • داشتن شناخت و آگاهی حداکثری از قوانین و مقررات حقوقی و همچنین به روز بودن این قبیل اطلاعات
 • داشتن شجاعت و صبور بودن که البته برای یک وکیل زن در انجام حرفه وکالت به علت وضعیت برخی پرونده ها، شجاعت بیشتری طلب می کند.
یک وکیل زن چه خصوصیاتی دارد؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری در همدان

اهمیت مشاوره با وکیل زن برای طلاق

به صورت کلی اینگونه می توان شرح داد که موکلین خانم ترجیح می دهند برای پرونده های نظیر طلاق، نفقه، جهیزیه و … از یک وکیل مجرب زن کمک بگیرند. خانم ها به طور معمول می توانند راحت تر و سریع تر یکدیگر را درک کنند و یک وکیل زن برای طلاق می تواند از لحاظ بعد احساسی به موکل خانم خود کمک بیشتری کند. در واقع استفاده از یک وکیل زن برای موکل زن می تواند موجب تخلیه احساسات او گردد.

همچنین اکثر خانم ها غالبا با وکیل زن احساس راحتی بیشتری می کنند، زیرا گاهی اوقات یک سری اتفاقات در زندگی زناشویی رخ می دهد که بسیار خصوصی و محرمانه هستند و نمی توان آنها را به راحتی با یک مرد در میان گذاشت. در حالی که یک وکیل زنمی تواند این گونه مفاهیم را به خوبی دریافت کند و آن را به زبان قانون و مودبانه ای در دادگاه عنوان کند.

با وجود اینکه همچنان دیدگاه غلط بعضی از افراد بر عدم توانایی وکیل خانم در پیگیری دعاوی حقوقی می باشد، اما همان گونه که اشاره شد، آنچه که در انتخاب یک وکیل بسیار مهم است و ملاک قرار داده می شود نه زن یا مرد بودن او، بلکه میزان تخصص و مهارت، هوش و زیرکی، نظم و انضباط، صداقت، درستکاری و فن بیان قوی می باشد که تمامی این موارد از مهمترین خصوصیات یک وکیل خوب است. این قبیل خصوصیات در بسیاری از وکلای زن به آسانی پیدا می شود و هیچ گونه ارتباطی به جنسیت وکیل ندارد.

اهمیت مشاوره با وکیل زن برای طلاق

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در همدان

کلام آخر

بسیار ممنونم از کسانی که تا پایان مقاله همراه ما بودند. در مقاله بهترین وکیل زن در همدان شما را با تعدادی از وکلای کاربلد و مجرب زن در این شهر آشنا کردیم. امیدواریم مطالب ذکر شده مفید واقع شده باشد. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 3 =

دکمه بازگشت به بالا