کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در همدان ⚖️【سال1403】

دعاوی کیفری در واقع آن دسته از جنایاتی می باشند که برخلاف عرف و اصول جامعه هستند. با توجه به اهمیت مسئله دعاوی کیفری و تصمیمات حیاتی در این حوزه، نیاز است که هر فرد متهم جهت جلوگیری از تضییع حقوق و حفظ منفعت خود از وکیل کیفری کاربلد کمک بگیرد. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل کیفری در همدان در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در همدان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری در کرمان

بهترین وکیل کیفری در همدان کیست؟

وکلای کیفری می بایست شرایط ویژه ای را جهت کسب موفقیت هر چه بیشتر در مسیر قضاوت دارا باشند. یک وکیل کیفری خوب علاوه بر داشتن دانش و تحصیلات کافی در حوزه علوم جزا و جرم شناسی، موظف است تسلط و اشراف کافی بر پرونده های کیفری، پروسه اجرایی در دادسرا، دادگاه، دیوان عالی کشور و همچنین قوای متفرقه ای که با جرم و جزا در ارتباط هستند را داشته باشد.

به طور کلی دعاوی کیفری به یک سری دعاوی گفته می شود که مستلزم مجازات و صادر کردن حکم محکومیت برای مرتکب آن می باشد، در نتیجه در هر موردی که مجازاتی برای رفتار مشخصی از سوی قانون تعیین شده باشد، با یک نمونه دعوای کیفری روبرو هستیم.

وکیل کیفری خوب فردی است که با قوانین جزایی از جمله مجموعه قوانین مجازات اسلامی، قوانین مبارزه با مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، آیین دادرسی کیفری و قوانین مرتبط دیگری که در این حوزه وجود دارد، نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه و متخصصان حقوقی آشنایی لازم را داشته باشد.

درنظر داشتن این مسئله که در امورات جزایی و در موارد متعددی با مسائلی روبرو می شویم که عواطف و احساسات انسان را درگیر خود می کند و همچنین با توجه به این مسئله که عمدتا پرونده های کیفری دارای ذاتی خشن و درگیرانه هستند، بسیار مهم و حیاتی است که وکیل کیفری آمادگی روحی روانی لازم را جهت حل و فصل این مسائل داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل کیفری در همدان را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای کیفری در همدان همراه ما باشید:

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل همدان

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری درهمدان سال 1403!

وحید جلائی

جناب آقای وحید جلائی

جناب آقای وحید جلائی وکیل پایه یک دادگستری است که دارای توانایی های لازم در تمامی حوزه های حقوقی علی الخصوص حوزه کیفری می باشد. آقای جلائی تا به امروز موفق شده اند رزومه موفقی را از خود به جا بگذارند و پرونده های متعدد بسیاری را به نفع موکلان خود به اتمام رسانده اند. ایشان به ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری می پردازند.

آدرس دفتر: همدان، میدان جهاد، ابتدای جهان نما، نرسیده به هلال احمر، ساختمان ایران مهر، طبقه 6، واحد 24

شماره تماس: 09188185624

فریدون طاهری

جناب آقای فریدون طاهری

آقای فریدون طاهری وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یکی از وکلای برجسته کیفری در شهر همدان می باشد. ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت های حقوقی می باشد. آقای فریدون طاهری به اخذ پرونده، ارائه مشاوره های حضوری، غیر حضوری و همچنین نگارش اوراق قضایی می پردازند. دیگر حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: استنکاف از اجرای حکم، مطالبه خسارت، دعاوی امور وکالت، تملک اپارتمان ها و … .

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی، پاساژ محمدی، ساختمان آراد، طبقه ی دوم

شماره تماس: 09189139918

لیلا آرین پارسا

سرکار خانم لیلا آرین پارسا

سرکار خانم لیلا آرین پارسا وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یکی از معتمدترین وکلای دادگستری در شهر همدان فعالیت می کند. ایشان دارای 21 سال سبقه کاری می باشد که در این سال ها به موفقیت های بسیار زیادی دست یافته است. از جمله سوابق کاری و اجرایی خانم آرین پارسا عبارت است از:

 • دارای سابقه فعالیت به عنوان یکی از اعضای سازمان ملی جوانان
 • انتشار مقاله علمی و پژوهشی رویکرد حبس زدایی در قانون مجازات اسلامی
 • قبول پرونده های مختلف قضایی، کیفری، مالیاتی، تعزیرات، اداره کار، کمیسیون های شهرداری و …
 • دارای تخصص لازم در حوزه دعاوی خانواده، طلاق یک طرفه یا توافقی، نفقه، تمکین، مهریه، ازدواج مجدد و …
 • قبولی وکالت و ارائه مشاوره های حقوقی در کلیه دعاوی حقوقی، امورات ثبتی، ملکی، شهرداری، مواد مخدر و …

آدرس دفتر: همدان، آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، اداری 2، طبقه 4، واحد 43

شماره تماس: 09120405033

مریم عاشری

سرکار خانم مریم عاشری

سرکار خانم مریم عاشری وکیل پایه یک دادگستری در همدان است و یکی از وکلای برتر در حوزه جرایم کیفری می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد و بیش از 6 است که به ارائه مشاوره های حقوقی می پردازد. ایشان در حوزه های کیفری، تجاری، خانوادگی، ملکی و … مشغول به فعالیت هستند.

آدرس دفتر: همدان، فامنین، خیابان معلم، جنب دادگستری

شماره تماس: 09198158894

مصطفی ضیغمی

جناب آقای مصظفی ضیغمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. وکیل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان همدان، مشاور و کارشناس حقوقی سابق دانشگاه علوم پزشکی، مسئول سابق واحد ارشاد ومعاضدت قضایی مرکز امور وکلا، کارشناسان حقوقی قوه قضاییه همدان، وکیل پایه یک دانشگاه علوم پزشکی استان همدان من جمله سوابق کاری و شغلی این وکیل نمونه است.

وی دارای 17 سال سابقه درخشان وکالت در امور املاک و قراردادها دعاوی سرقفلی و اجاره، چک و سفته، دعاوی خانواده، تمکین، مهریه و طلاق و اثبات نسب، جرائم کلاهبرداری و خیانت در امانت و جرائم پرونده‌های قتل اجاره و سرقفلی، دعاوی علیه دستگاه‌های دولتی به غیرعلوم پزشکی، شهرداری، پیش فروش ساختمان، تصرف عدوانی، اجرت المثل و خلع ید و … می‌باشد.

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی 13، خانه برج آریان، طبقه 10، واحد 115

شماره تماس: 09183133570

علیرضا عطایی اطهرپور

جناب آقای علیرضا اطهرپور وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت 0863 در حوزه ی وکالت شهر همدان فعالیت دارد. ایشان در تمامی حوزه های حقوقی، خانواده، علی الخصوی در زمینه کیفری پرونده قبول میکند و نتایج مثبت بسیاری را در کارنامه ی وکالت خود دارد. آقای اطهرپور همچنین در زمینه های حقوقی به مشتریان مشاوره تخصصی حقوقی ارائه می دهد.

آدرس: همدان،خیابان بوعلی، کوچه دادگستری، ساختمان پردیس، طبقه دوم، واحد 6

شماره تماس: 09120343080

زهرا مهدی نیا

سرکار خانم زهرا مهدی نیا وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای همدان می باشد. خانم زهرا مهدی نیا با بیش از 5 سال سابقه وکالت در حوزه های حقوقی و امور تخصصی وکالت مشغول می باشد. در سری پرونده هایی که ایشان در حوزه ی کیفری به عهده گرفته و نتایج و آراء مثبتی که رقم زده، می توان مهارت او را در این عرصه به وضوح تماشا کرد.

آدرس: همدان، خیابان بوعلی، سیزده خانه، کوچه لعلی، ساختمان دادگستری، پلاک 27، طبقه دوم

شماره تماس: 09183197678

حسین حبیبیان

جناب آقای حسین حبیبیان وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکلای کیفری در همدان می باشد. اخلاق حرفه ای و مهارت های تحلیلی آقای حبیبیان در حل پرونده کاملا مشهود می باشد. ایشان با چندین سال تجربه ی حرفه ای در زمینه وکالت در حوزه های جرایم کیفری عمد، جرایم کیفری اهمال موفقیت های چشمگیری را کسب نموده اند و بصورت تخصصی به ارائه ی مشاوره به موکلین می پردازند.

آدرس: همدان، میدان دانشگاه، ابتدای خیابان جهاد، ساختمان جم،طبقه سوم، واحد 10

شماره تماس: 09188117621


مزایای مشاوره با وکیل کیفری در همدان!

در حال حاضر در جامعه کنونی یک سری دعاوی کیفری رایج اعم از مسائلی مانند: سرقت، جعل وکلاهبرداری، تجاوز به عنف، قتل عمد و غیر عمد، ایراد ضرب و جرح عمدی، خیانت در امانت و … دیده می شود. این دسته از جرایم شامل متهمان بسیار زیادی هستند، در نتیجه تعداد مراجعات به وکلای کیفری خبره در این حوزه بالا می رود.

باید توجه نمود که استفاده از مشاوره های هوشمندانه یک وکیل کیفری در دعاوی مربوطه بسیار با اهمیت است. به این علت که هر نوع دعوایی فقط امکان یک بار حل شدن را دارد و اگر دعوایی به اشتباه و یا بدون درنظر داشتن موارد اصلی مطرح شود، موجب پدید آمدن خسارات غیر قابل جبران خواهد شد.

برخورداری از مشاوره های یک وکیل کیفری کاربلد و یا تیم کیفری در حوزه دعاوی کیفری نه فقط حائز اهمیت است بلکه موجب می شود، بهترین دفاع و نتیجه ممکن نیز به وجود آید. همچنین طریقه مطرح کردن شکایت، نوع شکایت، زمان طرح شکایت و اینکه اوراق مربوطه مانند لوایح دفاعیه، شکواییه، اظهارنامه به چه صورتی باید تنظیم شوند بسیار حیاتی است.

البته در دعاوی کیفری که در طرف مقابل مطرح می شود، با استفاده از مشاوره های یک وکیل کیفری خوب می توان دفاع موثرتری را انجام داد که از عواقب کیفری نشات گرفته از شکایت جلوگیری گردد، چرا که عمدتا عدم استفاده از حق و حقوق دفاع به منزله قبولی اتهام است.

مزایای مشاوره با وکیل کیفری

نقش وکیل کیفری در دادگاه

زمانی که یک وکیل در درجات بالاتر تحصیلات و تحصیلات عالیه خود نظیر کارشناسی ارشد و دکترای حقوق، رشته جزا و جرم شناسی را انتخاب می کند، به تمامی مباحث کیفری اعم از مسئولیت دعاوی کیفری و جرم شناسی، کیفرشناسی و سیاست های کیفری تسلط یافته و تمام ذهن خود را بر روی انجام پرونده های مقبول در زمینه کیفری متمرکز می کند.

یک سری از وکلا وجود دارند که با همان مدرک کارشناسی، در حوزه وکالت خود، فقط پرونده های کیفری و وکالت در جرایم کیفری را دریافت می کنند و در دیگر دعاوی حقوقی، خانواده، اقتصادی هیچ گونه فعالیتی ندارند. به این گونه وکلای اختصاصی، وکلای کیفری گفته می شود. وکلای کیفری در حوزه کاری خود نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند که در ادامه با چند نمونه آشنا می شویم.

 • وجود وکیل کیفری برای محاکم بسیار واجب و ضروری است
 • وکیل کیفری موظف است به موکل خود اعلام کند که جلسه تفهیم اتهام چیست
 • وکیل کیفری می بایست به موکل خود بگوید که با خودش چه تعداد وثیقه ای بیاورد که بازداشت نشود
 • در دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی و خانواده، وکیل نقش بسیار مهمی را در تمامی ابعاد پرونده ایفا می کند
 • وکیل کیفری می بایست برای موکلش توضیح بدهد که احتمالا مقام رسیدگی کننده چه سوالاتی از او خواهد پرسید
 • در وهله اول وکیل برای موکل خود به عنوان امینی است که باعث برقراری حس اطمینان و اعتماد و آرامش می شود
نقش وکیل کیفری در دادگاه

کلام آخر

از تمامی کسانی که تا پایان مقاله بهترین وکیل کیفری در همدان همراه ما بودند، تشکر می کنم. در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات سودمندی را درباره نقش اساسی وکیل کیفری در دادگاه در اختیارتان قرار دهیم، امیدواریم مفید حاصل شده باشد. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 17 =

دکمه بازگشت به بالا