طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در همدان ⚖️【سال1403】

در حال حاضر سیر صعودی آمار طلاق موجب شده است که تعداد مراجعه کنندگان به وکلای طلاق نیز بالا برود. در زمان طلاق موارد مختلفی نظیر دریافت مهریه، دریافت نفقه و … مطرح است که موکل بدون مراجعه به وکیل طلاق نمی تواند از حق و حقوق خود دفاع کند. جهت کسب اطلاعات درباره بهترین وکیل طلاق در همدان می توانید در وب سایت حقوقی برترین وکیل ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل طلاق در همدان کیست؟

بهترین وکیل طلاق در همدان کیست؟

در یک توضیح ساده اینگونه می توان شرح داد که وکیل طلاق جزوء آن دسته از وکلایی می باشد که با در اختیار داشتن پروانه وکالت، به شکل تخصصی در دعاوی خانوادگی نظیر طلاق، وکالت را می پذیرد و جهت موفقیت پرونده موکل خود، تلاش می کند. 

به طور معمول انتخاب بهترین وکیل خانواده در همدان، کار بسیار دشواری است، چرا که تعداد وکلای خبره و کاربلد کم نمی باشد و هر یک در یک حوزه تخصصی مشغول به کار هستند. تمامی وکلای طلاق در محدوده کاری خود با هدف حفظ منافع موکلان، اقدامات واجب و ضروری را انجام می دهند.

یک وکیل طلاق خوب باید شناخت دقیقی از وظایف خود داشته باشد، چرا که موکل انتظار موفقیت صدرصدی دارد و هر گونه سهل انگاری و عدم توجه، موجب تشدید مشکلات می شود. معمولا افراد در انتخاب وکیل طلاق وسواس بسیار زیادی صرف می کنند و از وکلای برتر و پایه یک دادگستری کمک می گیرند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل طلاق در همدان را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای طلاق در همدان همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در همدان ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

فریدون طاهری

جناب آقای فریدون طاهری

جناب آقای فریدون طاهری یکی از وکلای برجسته و پایه یک دادگستری می باشد که دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری است و همواره به قبولی وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری پرداخته اند.

از سوابق اجرایی ایشان می توان به همکاری به عنوان وکیل مجرب در بانک مهر اقتصاد، بانک صنعت و معدن، موسسه کوثر مرکزی اشاره نمود. آقای طاهری متخصص در اموراتی نظیر دعاوی خانواده، ارث و وصیت، اختلاف کارگر و کارفرما، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تملک آپارتمان، موجر و مستاجر، اسناد رسمی و تجاری و … می باشد.

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی، پاساژ محمدی، ساختمان آراد، طبقه دوم

شماره تماس: 09189139918

لیلا آرین پارسا

سرکار خانم لیلا آرین پارسا

سرکار خانم لیلا آرین پارسا وکیل پایه یک دادگستری می باشد که دارای بیش از 16 سال سوابق اجرایی در سطح کشور است. از جمله سوابق اجرایی ایشان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نماینده رسمی و حقوقی شرکت های عمرانی
 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی حاذق
 • دارای مدرک کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه بوعلی سینا همدان
 • فعالیت به عنوان عضو اصلی شعبه 31 شورای حل اختلاف همدان
 • دارای مدرک کارشناس حقوقی اداره کل منابع طبیعی استان همدان
 • فعالیت به عنوان وکیل بانک ملی ایران و اداره کلیه امورات شعب استان همدان
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق گرایش جزا و جرم شناسی از دانشگاه علوم تحقیقات تهران

آدرس دفتر: همدان، آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، از سمت خواجه رشید، اداری 2، طبقه 4، واحد 43

شماره تماس: 09120405033

عرفان صالح

جناب آقای عرفان صالح

جناب آقای عرفان صالح به عنوان یکی از وکلای برجسته استان همدان شناخته شده اند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و اشراف کامل به کلیه مسائل ثبتی و ملکی با هدف کار در دفتر اسناد رسمی و ثبت اسناد می باشد و سابقه قبولی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری، مواد مخدر، خانواده، ثبتی، ملکی و … در کارنامه اجرایی ایشان دیده می شود. دیگر سوابق اجرایی ایشان عبارت است از:

 • پذیرش دعاوی خانواده نظیر مهریه، اجرت المثل، نفقه، طلاق و …
 • پذیرش دعاوی بانکی اعم از ضمانت نامه های بانکی، ابطال قراردادهای مشارکت و …
 • پذیرش کلیه دعاوی کیفری اعم از تصرف عدوانی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، دعاوی مواد مخدر و …
 • پذیرش کلیه دعاوی حقوقی اعم از تنظیم سند رسمی، مطالبه وجه، رفع تصرف عدوانی، حق کسب و …

آدرس دفتر: همدان، نهاوند، خیابان ابوذر، پاساژ گروس، طبقه پایین

شماره تماس: 09120218376

مهدی نظری

جناب آقای مهدی نظری

جناب آقای مهدی نظری وکیل پایه یک دادگستری می باشد که همواره در مسیر ارائه خدمات متنوع به موکلان خود تلاش کرده اند. ایشان به عقد قرارداد، اخذ پرونده های گوناگون، ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری می پردازند.

از جمله موارد تخصصی آقای نظری عبارت است از: دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی خانواده، عقود و معاملات، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، قصاص، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها و … .

آدرس دفتر: همدان، ابتدای خیابان خواجه رشید، پاساژ خواجه رشید، طبقه اول

شماره تماس: 09120130515

حسین آراسته

جناب آقای حسین آراسته وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی و مشاور حقوقی در زمینه دعاوی کیفری، خانوادگی و اعسار با بیش از 18 سال سابقه وکالت خود توانسته است جایگاه ویژه ای را بین وکلای دادگستری شهر همدان کسب کند.

آدرس دفتر: همدان، کبودر اهنگ، بلوار بعثت، روبروی نمایشگاه اتومبیل معینی

شماره تماس: 09188120779

فائزه حسنلو

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در این شهر مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان به عنوان بهترین وکیل در همدان در بین مردم شناخته شده است و موفق شده تا ده ها پرونده موفق را در کارنامه و کالتی خود به ثبت برساند. خانم فائزه حسنلو مورد اعتماد و اطمینان مردم همدان می باشد و با برگزاری مشاوره های حرفه ای خود، توانسته است تا به مردم کمک زیادی در زمینه های مختلف حقوقی داشته باشد.

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی، کوچه دادگستری، ساختمان پردیس، طبقه دوم، واحد 6

شماره تماس: 09188101446

میثم کاظمی ویژه

جناب آقای میثم کاظمی ویژه وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در همدان است و در حوزه های مختلف حقوقی مانند طلاق، کیفری، خانواده، ثبتی، ملکی و غیره مشغول به کار می باشد. ایشان با سعی و کوشش خود توانسته است تا به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق شناخته شود. آقای میثم کاظمی ویژه مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مراجعه کنندگانش برگزار می کند و راهکار های بسیار خوبی در زمینه های مختلف حقوقی ارائه می دهد.

آدرس دفتر: همدان، برج سعیدیه، طبقه 8، واحد 804

شماره تماس: 09182110113

معصومه جعفرزاده

 • دعاوی خانواده و هویت قانونی
  دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • دعاوی مالی، تجاری، قراردادها
  چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
 • دعاوی املاک
  اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

آدرس: همدان- سیزده خانه- برج آریان- طبقه 3- واحد 4

شماره تماس: 09182066855


مهمترین ویژگی یک وکیل طلاق خوب

به طور کلی تمامی افراد جامعه کم و بیش اطلاعاتی مرتبط با بعضی از مسائل حقوقی در اختیار دارند، اما در زمان رویارویی با برخی رخدادهای حقوقی مانند طلاق، نمی‌ توانند به درستی تصمیم بگیرند، به همین خاطر است که مراجعه کردن به یک وکیل طلاق پایه یک دادگستری، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

اکنون سوالی که ممکن است به ذهن مخاطب خطور کند این است که یک وکیل طلاق خوب می بایست چه ویژگی‌ هایی داشته باشد؟ بدون شک مهم ترین و اصلی‌ ترین خصوصیت یک وکیل طلاق خبره، داشتن علم و دانش و تجربه کافی است که تحقق این امر نیازمند صرف نمودن سالیان سال تلاش بی وقفه و مداوم است.

همان گونه که پیش تر اشاره کردیم، کمک گرفتن از بهترین وکیل همدان در تمامی زمینه ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است اما در حوزه طلاق می‌ تواند مشکلات عدیده ای را حل کند. شناخت و آگاهی لازم از وظایف وکیل طلاق جزوء نخستین اقداماتی است که می بایست انجام گردد. اینکه وکیل طلاق چه وظایف و اختیاراتی را دارد می‌تواند به افراد در پروسه حل پرونده کمک بسیار زیادی کند.

اگر افراد بدون مشورت گرفتن و همراهی یک وکیل مجرب وارد جلسه دادگاه شوند، مشکلات بسیار زیادی برایشان ایجاد می‌ شود و نمی توانند از حق و حقوق خود به خوبی دفاع کنند. یک وکیل طلاق خوب و کاربلد باید به خوبی بتواند از پس انتظارات موکل خود برآید و با توجه به نوع مشکل، بهترین راهکار را در اختیارش قرار دهد.

مهمترین ویژگی یک وکیل طلاق خوب و کاربلد

نکات مهم درباره وکالت در طلاق

بر طبق قانون اساسی کشور و به گفته بهترین وکیل زن در همدان، حق طلاق به مردان اختصاص داده شده است و زنان فقط در محدوده برخی موارد خاص در قانون، این قابلیت را دارند که درخواست طلاق کنند . لازم به ذکر است بگوئیم که برخی از زوجین پیش از ازدواج به توافق می رسند که حق طلاق به زن اختصاص داده شود. در یک توضیح دیگر مرد حق وکالت در طلاق را به زن واگذار می کند کرده و بدین طریق زن هم می تواند بدون هیچ گونه محدودیت در قانون نسبت به طلاق اقدام کند.

همان گونه که مشخص است یکی از رایج ترین دعاوی که در دادگاه ها مطرح می شود، دعوای طلاق است و اتمام رابطه زناشویی بین زوجین با طلاق انجام می گیرد. طبق قانون، طلاق به انواع گوناگونی تقسیم بندی می شود که عبارت است از طلاق از طرف مرد یا زن و طلاق توافقی.

نکات مهم درباره وکالت در طلاق

کلام آخر

از تمامی کسانی که تا پایان مقاله بهترین وکیل طلاق در همدان همراه ما بودند، تشکر می کنم. در این مقاله سعی کردیم اطلاعات مفیدی را در اختیار کسانی که به دنبال وکیل کاربلد و خبره هستند، قرار دهیم تا در انتخاب وکیل دچار سردرگمی نشوند. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را برایمان کامنت کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا