خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در همدان ⚖️【سال1403】

در طول سالیان اخیر کلیه دعاوی مرتبط با مهریه به یکی از رایج ترین موضوعات در حوزه پرونده های قضایی خانواده تبدیل شده است. بالا رفتن آمار و ارقام طلاق و به دنبال آن به اجرا گذاشتن مهریه، اصلی ترین دلیل افزایش چنین پدیده‌ای محسوب می شود. به همین دلیل افراد جهت تسریع در روند رسیدگی به پرونده، اغلب از وکیل مهریه کمک می گیرند. در ادامه مقاله توضیحاتی درباره بهترین وکیل مهریه در همدان در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در همدان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در همدان

بهترین وکیل مهریه در همدان کیست؟

به طور معمول هر یک از وکلایی که دارای مدرک رسمی و معتبری هستند، در حوزه‌ های خاصی شروع به فعالیت می‌ کنند و هر وکیل حیطه کاری مخصوص خود را دارد. از معروف ترین حوزه های وکالت می‌ توان به حوزه جرائم کیفری، مسائل مالی و اقتصادی، مهاجرت، مسائل خانوادگی و … اشاره کرد. وکلایی که در حوزه دعاوی خانواده فعالیت دارند، قادرند در حل و فصل پرونده‌ های مربوط به مهریه شرکت کنند.

ممکن است شرایطی پیش آید که پروسه به‌ اجرا گذاشتن و اخذ مهریه با مسائل خانوادگی درآمیخته شود و دچار سختی ها و پیچیدگی های خاصی گردد، در این شرایط وکیل مهریه می‌ تواند با استفاده از دانش و مهارت خود گره این پرونده ها را باز کند. انتخاب بهترین وکیل مهریه کار دشواری است، چرا که می بایست به کارنامه اجرایی هر یک از وکلا توجه شود و درصد موفقیت هر یک مورد بررسی قرار گیرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل همدان

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل مهریه در همدان بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در همدان سال 1403!

علی قائم پناه

جناب آقای علی قائم پناه

جناب آقای علی قائم پناه وکیل پایه یک دادگستری در شهر همدان است. میزان توانایی و سطح علم و دانش ایشان موجب شهرت هر چه بیشتر این وکیل متخصص و کاربلد شده است. آقای قائم پناه دارای رزومه کاری فعالی هستند، به گونه ای که علاوه بر وکالت به مدت 13 سال به عنوان مدرس دانشگاه فعالیت کرده اند. دیگر مشخصات کاری ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در شرکت بیمه آسیا
 • دارای 14 سال سابقه وکالت در حوزه های حقوقی مختلف
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی و تجاری نظیر چک، داوری، فاکتور، اختلافات مالی، سفته، برات، رسید عادی و …
 • متخصص در دعاوی املاک نظیر اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، زمین شهری و اوقاف، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، شهرداری، سرقفلی، حق کسب و پیشه

آدرس دفتر: همدان، برج زاگرس، طبقه 8، واحد 805

شماره تماس: 09188138296

احسان کریمی

جناب آقای احسان کریمی

جناب آقای احسان کریمی یکی از وکلای متخصص در امور قضائیه می باشد. آقای کریمی در طول فعالیت خود موفق شده است اعتماد موکلین خود را جلب کند و رزومه قابل قبولی از خود به ثبت برساند. برخی از خصوصیات ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • دارای رتبه یک در استان همدان
 • فعالیت به عنوان یکی از اعضای انجمن نابغه های حقوقی کشور
 • دارای تعامل مداوم با ارکان دولتی، قوه قضائیه، انتظامی، مراجعین
 • دارای تخصص در حوزه های حقوقی گوناگون نظیر: دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، مناقصات، موجر و مستاجر، دعاوی ثبت احوال و …

آدرس دفتر: همدان، سیزده خانه (بوعلی جنوبی)، بالاتر از برج آریان، ابتدای کوچه لعلی، پلاک 2

شماره تماس: 09124672230

عرفان صالح

جناب آقای عرفان صالح

جناب آقای عرفان صالح وکیل پایه یک دادگستری در شهر همدان می باشد. ایشان دارای تسلط کامل بر کلیه مسائل ثبتی و ملکی جهت کار در دفتر اسناد رسمی و ثبت اسناد می باشد. برخی از مشخصات اجرایی ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه قم
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده اعم از مهریه، جهیزیه اجرت المثل، نفقه، طلاق و …
 • متخصص در حوزه دعاوی املاک اعم از اختلاف در مالکیت، املاک، خرید و فروش اموال غیر منقول، جهاد کشاورزی، شهرداری، منابع طبیعی و …

آدرس دفتر: همدان، نهاوند، خیابان ابوذر، پاساژ گروس، طبقه پایین

شماره تماس: 09120218376

لیلا آرین پارسا

سرکار خانم لیلا آرین پارسا

سرکار خانم لیلا آرین پارسا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر همدان می باشد که دارای بیش از 16 سال سوابق اجرایی در سطح کشور است. ایشان موسس و مدیر عامل موسسه حقوقی گروه یگانه مدافع حق پاس دار عدالت است. از جمله سوابق اجرایی ایشان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • فعالیت به عنوان وکیل بانک ملی ایران و اداره کلیه امورات شعب استان همدان
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق گرایش جزا و جرم شناسی از دانشگاه علوم تحقیقات تهران
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی ثبت احوال، مناقصات، اختلافات مالی و …

آدرس دفتر: همدان، آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، از سمت خواجه رشید، اداری 2، طبقه 4، واحد 43

شماره تماس: 09120405033

علی اصغر ایزدی

جناب آقای علی اصغر ایزدی

جناب آقای علی اصغر ایزدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر همدان است. ایشان دارای تجربه کاری بسیار بالایی در حوزه های حقوقی مختلف است. آقای ایزدی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق می باشد و در کار خود بسیار موفق عمل کرده است. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم، دعاوی ثبت احوال و …
 • متخصص در جرایم کیفری نظیر کلاهبرداری، جعل، تزویر، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر، تقلب، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، سرقت و …
 • متخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر اختلاف در مالکیت، املاک، موجر و مستاجر، جهاد کشاورزی، شهرداری، منابع طبیعی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و …

آدرس دفتر: همدان، میدان امام حسین، 10 متری رضوان، کوچه شهید سلطانی، پلاک 91

شماره تماس: 09189057264


انواع مختلف روش های اخذ مهریه

اخذ مهریه از طریق اجرای ثبت:

 • در این روش ابتدا زن اگر بخواهد برای گرفتن مهر اقدام کند، می بایست به دفترخانه ای که در آن جا عقد نکاح خوانده شده مراجعه کند و درخواست صدور اجرائیه مهریه را بدهد و پس از آن که صدور اجرائیه انجام شد، این مسئله به مرد اطلاع داده می شود تا او فرصتی جهت پرداخت حق تعیین شده داشته باشد.
 • پس از اتمام یافتن مهلت برای پرداخت مهر از سوی مرد، این بار نوبت به زن می‌ رسد که به اداره اسناد رسمی مراجعه کند و اموال مرد را جهت توقیف معرفی کند و اگر درباره اموال مرد اطلاعاتی در اختیار زن نباشد، درخواست استعلام اداره اسناد رسمی از طریق بانک، دفاتر اسناد و … اموال مرد شناسایی شده و مورد توقیف قرار داده می شود.
 • همچنین زن این اختیار را دارد که در صورت وجود شرایطی درخواست ممنوع‌ الخروجی مرد را تا زمان پرداخت مهریه بدهد.

اخذ مهریه از طریق دادگاه:

 • زن می بایست به واسطه یک وکیل مهریه دادخواستی با عنوان مطالبه مهریه در سامانه ثنا ثبت کند، در این شرایط اگر مبلغ مهر کمتر از بیست میلیون تومان باشد، شورای حل اختلاف و اگر بالاتر باشد دادگاه به این موضوع رسیدگی می کند.
 • زن همچنین این اختیار را دارد به‌ منظور آن که مرد اموال خود را در طول رسیدگی منتقل نکند و به نوعی از پرداخت دینی که بر گردن اوست فرار نکند، در کنار دادخواست مهر درخواستی با عنوان تأمین خواسته یا همان توقیف اموال به میزان خواسته را به دادگاه ارائه کند.
 • در مرحله بعد فرایند دادرسی در دادگاه انجام می شود و دادگاه از طریق بررسی پرونده حکم به پرداخت مهر توسط مرد می‌ کند.
 • پس از آن که حکم صادر شد، مرد موظف است مهریه تعیین شده را بپردازد و در صورت عدم پرداخت، زن می‌ تواند درخواست صدور حکم جلب مرد را بدهد.
انواع مختلف روش های اخذ مهریه

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در همدان

مهمترین مزایای وصول مهریه توسط وکیل مهریه

در جامعه کنونی با درنظر گرفتن پیچیدگی علوم مختلف و تخصصی شدن آنها، به سختی می‌ توان در حوزه‌ های گوناگون وارد شد و به نتیجه مطلوب دست یافت. یکی از این علوم تخصصی، علم حقوق است که دارای قوانین بسیار پیچیده ای است و هر فردی نمی‌ تواند درباره پرونده‌ های مربوط به این رشته به تنهایی از حقوق خود دفاع کند. در نتیجه نیاز به استفاده از وکلای متخصص در حوزه پرونده است. یکی از مباحث حقوقی بسیار رایج در زیر شاخه حقوق خانواده، مبحث مهریه است. برخی از مزایای بهره گیری از بهترین وکیل مهریه در چنین پرونده‌هایی به شرح موارد زیر است:

 • استفاده از وکیل مهریه موجب صرفه جویی در وقت موکل می شود
 • با استفاه از وکیل مهریه دیگر هیچ نیازی به مراجعه حضوری زن در دادگاه و مراحل رسیدگی نیست.
 • با درنظر گرفتن این مسئله که وکیل از طریق توقیف اموال زوج به خوبی آگاه است، در نتیجه می‌ تواند از ابتدا موجب جلوگیری از تضعیف حقوق زن شود.
مهمترین مزایای وصول مهریه توسط وکیل مهریه

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زن در همدان

کلام آخر

سپاس گزارم از تمامی شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید. ما در مقاله بهترین وکیل مهریه در همدان تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای مجرب و متخصص در این حوزه را معرفی کنیم. مسائلی نظیر طلاق و به اجرا گذاشتن مهریه، از رایج ترین مسائل در کشور است، داشتن اطلاعات کافی در این زمینه از واجبات به حساب می آید. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا