خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در همدان ⚖️【سال1403】

منظور از دعاوی خانوادگی در واقع یک سری اختلافات مرتبط با خانواده می باشد که جهت حل این قبیل اختلافات و حفظ نمودن بنیان خانواده از طریق قوانین و مقرارت، نیاز به یک وکیل خانواده خبره است. وکیل خانواده نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت جامعه ایفا می کند. در ادامه مقاله توضیحاتی درباره بهترین وکیل خانواده در همدان در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در همدان کیست؟

بهترین وکیل خانواده در همدان کیست؟

به طور معمول وکیل خانواده در امورات دعاوی خانوادگی تخصص دارد و در حوزه حل مشکلات و دعاوی اعضای خانواده‌ها و اشخاص حقیقی فعالیت می‌ کند. از جمله دعاوی خانوادگی که از سوی دادگاه خانواده به آن‌ها رسیدگی می‌ شود می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از: دعاوی خسارت ناشی از بر هم زدن نامزدی، تمکین و نشوز، دریافت مهریه، ازدواج مجدد، نکاح دائم و موقت، اذن در نکاح، طلاق، رجوع از طلاق و … .

با درنظر گرفتن این مسئله که مشاوره خانواده از سوی وکلای بسیار زیادی ارائه می شود، کسانی که نیاز به یک وکیل خانواده حرفه‌ ای و کاربلد دارند نمی‌ توانند به آسانی درباره انتخاب وکلای حقوقی مدنظر خود جهت مطرح نمودن دعاوی خانوادگی تصمیم‌ گیری کنند. لذا متقاضی ممکن است پروسه زمانی بسیار زیادی را صرف جستجوی بهترین وکیل همدان مد نظر خود کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده نیاز است سوابق اجرایی وکیل و پرونده‌ های موفقی که در این حوزه داشته است را مورد بررسی قرار دهید. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در همدان بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در همدان ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

بهرنگ زرندی

جناب آقای بهرنگ زرندی

جناب آقای بهرنگ زرندی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و در شهر همدان مشغول به فعالیت است. ایشان دارای سابقه فعالیت به عنوان مشاور حقوقی شهردار همدان می باشد و همچنین مدیریت حقوقی کلیه قراردادهای شهرداری همدان نیز در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. جناب آقای بهرنگ زرندی یکی از وکلای معروف و شناخته شده در شهر همدان است و توانسته است اعتبار بسیاری به عنوان وکیل خانواده بدست آورد.

برخی از حوزه های تخصصی آقای زرندی عبارت است از:

 • دارای مدرک دکترای حقوق جزا و جرم شناسی
 • دارای سابقه عضویت در کمیسیون معاملات عمده شهرداری در همدان
 • دارای گواهینامه تایید صلاحیت از سوی معاونت حقوقی ریاست جمهوری
 • دارای سابقه عضویت در کمیته حقوقی مدیران شهرداری های کلانشهرهای کشور
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان رییس کمیته حقوقی مرکز مطالعات شورای اسلامی در شهر همدان

آدرس دفتر: همدان، صالح آباد، روبروی مسجد جامع

شماره تماس: 09183149800

علی قائم پناه

جناب آقای علی قائم مقام

جناب آقای علی قائم پناه وکیل پایه یک دادگستری در شهر همدان می باشد و دارای 14 سال سابقه کار در امور وکالتی است. ایشان سابقه فعالیت به عنوان مشاور حقوقی در شرکت های معتبری نظیر شرکت بیمه آسیا را در کارنامه خود دارا می باشد. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی مالی، اسناد ثبتی و … .

آدرس دفتر: همدان، برج زاگرس، طبقه 8، واحد 805

شماره تماس: 09188138296

مهدی نظری

جناب آقای مهدی نظری

جناب آقای مهدی نظری وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به طور حرفه ای به عنوان مشاور حقوقی در شهر همدان فعالیت می کند. ایشان در طور سال ها فعالیت خود موفق شده است پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برساند و اعتماد موکلین را بدست آورد. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: خانواده، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی ملکی، مطالبه وجه، موجر و مستاجر، اجراییات و … .

آدرس دفتر: همدان، آرامگاه بوعلی، سیزده خانه، برج آریان، طبقه 12، واحد 4

شماره تماس: 09120130515

فریدون طاهری

جناب آقای فریدون طاهری

جناب آقای فریدون طاهری وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در بانک مهر اقتصاد و موسسه کوثر سابقه فعالیت داشته اند و یکی از موفق ترین وکلای شهر همدان محسوب می شود. آقای طاهری دارای 7 سابقه فعالیت حقوقی می باشد و برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی کیفری، ملکی، مالی و اقتصادی، ثبتی و تجاری، خانوادگی و … .

آدرس دفتر: همدان، چهارراه تختی، ساختمان جام جم، طبقه دوم، واحد 11

شماره تماس: 09189139918

فائزه حسنلو

سرکار خانم فائزه حسنلو وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در همدان شناخته شده است و توانسته است تا ده ها پرونده موفق را در کارنامه حقوقی خود به ثبت برساند. خانم فائزه حسنلو مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده است و با برگزاری مشاوره های تخصصی خود، توانسته است تا به مردم همدان کمک زیادی در زمینه های حقوقی داشته باشد.

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی، کوچه دادگستری، ساختمان پردیس، طبقه دوم، واحد 6

شماره تماس: 09188101446


اصلی ترین خصوصیات یک وکیل خانواده 

یک وکیل خانواده خوب فردی است که در مسیر تحقق حقوق موکلان خود، مشاوره های لازم را در اختیارشان قرار دهد و کلیه حقوق مادی و معنوی افراد را در چارچوب خانواده به آنان معرفی کند. زمانی که افراد جامعه از حقوق طبیعی و قانونی خود اطلاعات کافی را در اختیار نداشته باشند، دچار سردرگمی می شوند و دقیقا مطلع نیستند که چگونه می بایست از ضایع شدن حقوق خود خودداری کنند.

اکثر افرادی که نیاز به مطرح نمودن دعاوی خانوادگی دارند و به دنبال یک وکیل خانواده معروف و متبحر هستند، سوالات بسیاری در این زمینه برایشان پیش می آید. جهت آنکه انتخاب وکیل خانواده برایتان راحت تر باشد، نیاز است از خصوصیات یک وکیل خانواده کاربلد آگاه شوید. برخی از این خصوصیات عبارت است از:

 • توجه نمودن به صلاحدید موکل
 • داشتن دانش و آگاهی لازم در حوزه دعاوی خانواده
 • داشتن اخلاق حرفه‌ ای جهت رسیدگی کامل به پرونده موکل
 • داشتن توانایی لازم در طرح دعاوی به شکل حرفه‌ ای، قدرت سخنوری و تمرکز بالا
 • داشتن تمرکز بر روی یکی از حوزه‌ های دعاوی خانوادگی و تسلط کامل بر روی آن
 • داشتن صداقت در کلیه مراحل طرح دعاوی خانوادگی و رسیدگی به پرونده‌های طلاق، نفقه و …
اصلی ترین خصوصیات یک وکیل خانواده 

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در همدان

مهمترین وظایف یک وکیل خانواده خوب

یک وکیل خانواده در وظایف متعددی در حوزه های حقوقی می باشد، اما مهم ترین وظیفه یک وکیل خانواده تلاش جهت تحقق عدالت، رعایت نمودن اصول اخلاقی در کار و کلیه اقدامات ضروری با هدف پیروزی در پرونده است.

یک وکیل حقوقی خوب می بایست مشاوره های حقوقی خانواده را با توجه به شرایط موکل خود و تلاش جهت صلح و مدارا میان زوجین می بایست ایفا کند. به عنوان مثال از طریق توضیح کامل و تفهیم شرایط ضمن عقد ازدواج، حقوق و تکالیف طرفین را برای هر یک شفاف سازی کند و بدین شکل مانع از بروز اتفاقات ناپسند و طلاق در بین زوجین شود.

برخی دیگر از وظایف یک وکیل خانواده خوب عبارت است از:

 • دفاع تمام قد از حقوق موکل
 • ارائه اطلاعات جامع و کامل در کلیه مراحل پیشبرد پرونده به موکل
 • اجرای امورات قضایی، طرح لوایح، قرارداد و نامه‌ نگاری جهت پیش بردن پرونده
 • تلاش جهت نتیجه‌ بخش بودن دعاوی به وجود آمده از طریق رعایت اصول اخلاقی
 • ثبت و بایگانی جلسات دادگاه، گزارشات و مدارک موجود جهت دفاع از حقوق موکل
 • حفظ نمودن اسرار موکلین و عدم اشاره به مواردی که کمکی به پیشبرد پرونده نمی‌ کند
 • جلوگیری از بیشتر شدن اختلاف و برقراری صلح در میان هر یک از اعضای خانواده تا حد امکان
 • حضور یافتن در دادگاه جهت رسیدگی به پرونده دعاوی خانوادگی به عنوان نماینده موکل جهت دفاع از او
مهمترین وظایف یک وکیل خانواده خوب

کلام آخر

بسیار ممنونم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل خانواده در همدان شما را با تعدادی از وکلای کاربلد این شهر آشنا کردیم. دعاوی خانوادگی از اهمیت بسیار زیادی در جامعه برخوردارند و افراد در این دعاوی دچار تنش های روانی بسیاری می شوند، وجود یک وکیل خانواده در این گونه دعاوی واجب است. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. سلام درود به همگی دوستان
  چند سال پیش بابت حادثه در شهر بازی همدان برادرم دچار شکستگی کمر شد که متاسفانه روال قانونی و مراحل اداری جهت درمان و خسارت عمدا انجام نشده بود توسط مجموعه تفریحی . جناب بهرنگ زرندی با چنان کیفیت و دقت پشتکار و تعهدی بدون دریافت مبالغ خارج عرف از ما و مهم تر از آن
  رد قبول پیشنهاد های مختلف مالی از مجموعه برای بستن پرونده با چنان جدیت و صداقتی پرونده تقریبا نا ممکن را به نتیجه و دریافت خسارت و دیه و طول درمان کارشناسی مجدد ایمنی شهر بازی توسط اداره استاندارد و کارشناسان دادگستری همدان رساندند برای جلوگیری از تکرار حوادث مشابهه که ماکه هیچ باقی مردم همدان و مسافران هم باید قدران زحمات همچین وکیل درجه یک نمونه انسان متعهد و مسول باشیم .

  در انتخاب و مشاوره با ایشون یک لحظه شک نکنید

  اصلا نمیتوانم از لحاظ سواد و جدیت و اخلاق کاری
  و شخصیت ایشون را با کلمات توصیف کنم .
  نه به خاطر این که ما به مبلغ ناچیزی رسیدیم در این تورم بلکه به این دلیل که با جدیت و وجدان کاری جلوی تکرار حوادث مشابهه را به خاطر بچه های مردم گرفتن کار کوچکی نبود …امیدوارم همیشه سالم تن درست باشن که افتخار جامعه وکلا همدان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا