ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در همدان ⚖️【سال1403】

دعاوی ملکی عمدتا جزوء آن دسته از دعاوی می باشند که نتایج آن تاثیر بسیار زیادی در زندگی اقتصادی طرفین دعوا می گذارد. از آن جایی که درصد ریسک این دسته از دعاوی بسیار بالا است، افراد ترجیح می دهند از یک فرد مجرب و مسلط به قوانین ملکی کمک بگیرند تا بتوانند از حقوق خود دفاع کنند و موفقیت لازم را کسب کنند. جهت کسب اطلاعات درباره بهترین وکیل ملکی در همدان می توانید تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در همدان کیست؟

به طور کلی وکیل ملکی به وکیلی گفته می شود که با درنظر گرفتن میزان تجربه، تخصص و اشرافی کاملی که بر پرونده های ملکی دارد، به قبولی وکالت دعاوی و پرونده های ملکی می پردازد. یک وکیل ملکی حاذق و کاربلد برای آن که بتواند نسبت به دیگر وکلا ارجعیت پیدا کند و موفقیت های بیشتری در حوزه پرونده های اجرایی بدست آورد، نیاز است یک سری خصوصیات ویژه و خاص داشته باشد و از هوش و ذکاوت خاصی بهره ببرد.

در یک توضیح جامع تر اینگونه می توان گفت که یکی از خصایص مهم وکلای ملکی، برخورداری او از علم و دانش به روز در حوزه قوانین قدیم و جدید ملکی و اشراف و تسلط بر آرای وحدت و نظرات اساتید در علم فقه و حقوق ملک و املاک می باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل همدان

بهترین وکیل ملکی در همدان کیست؟

وکلای ملکی پس از اختصاص دادن زمان کافی جهت خواندن پرونده های مختلف، مصاحبه و برگزاری جلسات متعدد با موکلان، می بایست بتوانند بهترین استراتژی و متد پیشبرد موفقیت دعاوی ملکی مربوط به پرونده موکلان را انتخاب کنند.

از دیگر مشخصات و خصوصیاتی که در انتخاب بهترین وکیل ملکی بسیار موثر می باشد، این است که علاوه بر داشتن کلیه موارد ذکر شده در نگارش لایحه به شکل متبحرانه، کلیه موارد مربوط به پرونده را ذکر کرده و به علت داشتن قدرت بیان، تسلط حداکثری و اشراف کامل به پرونده، بتواند در حضور قاضی با اقتدار کامل از  حقوق موکل خود دفاع کند. 

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل ملکی در همدان را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای ملکی در همدان همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در همدان ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

مهدی نظری

جناب آقای مهدی نظری

جناب آقای مهدی نظری وکیل پایه یک دادگستری است و دارای سوابق اجرایی بسیار درخشانی می باشد. ایشان به عنوان یکی از برترین وکلای ملکی در شهر همدان فعالیت می کنند و به ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری می پردازند. زمینه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی ملکی، دعاوی اقتصادی، دعاوی خانواده، اسناد رسمی و تجاری، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، مطالبه خسارت و … .

آدرس دفتر: همدان، آرامگاه بوعلی، سیزده خانه، برج آریان، طبقه 12، واحد 4

شماره تماس: 09120130515

لیلا آرین پارسا

سرکار خانم لیلا آرین پارسا

سرکار خانم لیلا آرین پارسا وکیل مجرب، معتمد و پایه یک دادگستری می باشد که توانسته است در طول 15 سال سابقه کاری خود، موفقیت های بسیار چشمگیری را بدست آورد و اعتماد مردم همدان را به خود جلب کند. برخی از امورات تخصصی ایشان عبارت است از:

  • طراحی و تنظیم قرارداد، دادخواست و لوایح تمامی مرجع قضایی و اداری
  • قبولی وکالت کلیه پرونده های قضایی، دعاوی مالیاتی، مراجع تخصصی، شهرداری و …
  • متخصص در کلیه امورات دعاوی خانواده، مطالبه مهریه، تمکین، نفقه، رجوع، ازدواج مجدد و …
  • قبولی وکالت و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری در کلیه امورات ملکی، مالی، ثبتی، مواد مخدر، مالیاتی، شهرداری و …

آدرس دفتر: همدان، آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، اداری 2، طبقه 4، واحد 43

شماره تماس: 09120405033

حسین آراسته

جناب آقای حسین آراسته

جناب آقای حسین آراسته وکیل پایه یک دادگستری است و در حوزه های مختلفی اعم از دعاوی ملکی، اقتصادی، خانواده، راهنمایی و رانندگی و … مشغول به فعالیت می باشد. آقای حسین آراسته به عنوان وکیل و مشاور حقوقی دارای سابقه فعالیت در بانک مهر اقتصاد می باشد.

آدرس دفتر: همدان، آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، طبقه سوم، واحد 29

شماره تماس: 09188120779

علی اسدی حبیب

جناب آقای علی اسدی حبیب

جناب آقای علی اسدی حبیب وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری همدان فعالیت می کند. ایشان در حوزه دعاوی ملکی دارای تخصص بالایی است و توانسته اعتماد وکلای خود را به خود جلب کند.

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی، ابتدای کوچه دادگستری، مقابل اداره پست، ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: 09188114877

حسین حبیبیان

جناب آقای حسین حبیبیان وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 21 سال سابقه وکالت در شهر همدان می باشد که وی با سابقه درخشان خویش در زمینه های دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی (اعسار، تملک اپارتمان ها، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، اجراییات) کیفری (جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، قصاص، قتل، تعزیرات و مجازات های بازدارنده)، شهرداری و … که به صورت تخصصی فعالیت می کنند توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای دادگستری شهر همدان کسب کنند.

آدرس دفتر: همدان، میدان دانشگاه، ابتدای خیابان جهاد، ساختمان جم، طبقه سوم، واحد 10

شماره تماس: 09188117621

مریم عاشری

سرکار خانم مریم عاشری، وکیل پایه یک دادگستری در شهر همدان می باشد و همچنان به عنوان وکیل در این شهر مشغول به فعالیت حقوقی در حوزه های مختلف می باشند. ایشان با بیش از 9 سال سابقه درخشانی که دارد و موفقیتی که در اکثر پرونده های حقوقی کسب کرده، سبب شده است تا به عنوان بهترین وکیل ملکی در همدان مشغول به کار باشد و مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گیرد.

آدرس دفتر: همدان، جنب دادگستری

شماره تماس: 09198158894

سید افشین ابی ابراهیمی

جناب آقای سید افشین ابی ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری بوده و دارای سال ها تجربه در حوزه وکالت است. او در تمامی زمینه ها فعال بوده و پرونده قبول می کند و به ارائه ی مشاوره می پردازد، ولی بصورت تخصصی در حوزه ملکی وکالت پرونده ها را بر عهده میگیرد و به همین دلیل از بهترین وکیل های ملکی همدان به شمار می آیند.

آدرس: همدان، ابتدای پیاده راه بوعلی، ساختمان پزشکان بوعلی، طبقه آخر

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۱۶۵۲۴۲


آیا داشتن وکیل ملکی ضروری است؟

با توجه به توضیحات ارائه شده اینگونه می توان نتیجه گیری کرد که در واقع مهم ترین پرونده های دادگستری، پرونده های ملکی می باشند که تخصص و مهارت بیشتری را در مقایسه با دیگر پرونده ها طلب می کند و نیاز است که فرد جهت طرح نمودن دعاوی به یک وکیل ملکی مجرب و کاربلد در این زمینه مراجعه کند.

معمولا وکلای ملکی اقدامات مختلفی را جهت پیشبرد اهداف موکل انجام می دهند، از جمله اینکه به شکل کاملا تخصصی به اقامه دعاوی در پرونده‌های خلع ید، الزام به تنظیم اسناد و مدارک رسمی، ادعای مالکیت، افراز ملک، فسخ اجاره، ملک تجاری سرقفلی، مطالبه سرقفلی، حق کسب و پیشه تجارت می پردازند.

داشتن آشنایی حداکثری با وظایف و اقدامات وکلای ملکی بسیار ضروری است. در حال حاضر با توجه به تحولات اقتصادی رخ داده و افزایش بی رویه نرخ قیمت ملک و املاک، این نوع از اموال به یکی از مهم ­‌ترین حوزه‌­های سرمایه ­گذاری مردم تبدیل شده­ است. همچنین این مسئله بیانگر این است که وکیل ملکی تا چه میزان می‌ ­تواند در وضعیت اقتصادی افراد تاثیر گذار باشد.

هریک از افراد جامعه ممکن است برای یک بار هم که شده دچار مسائل و مشکلات حقوقی ملکی شده باشند، به همین دلیل چگونگی تنظیم شکایات ملکی و بررسی هر یک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این گونه پرونده ها به میزان سود و زیان هر فرد بستگی دارد و اگر از روی نا آگاهی و عدم شناخت کافی به آن پرداخته شود، ممکن است متقاضی دچار خسارات جبران ناپذیری شود. بنابراین کمک گرفتن از یک وکیل ملکی خبره از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. 

یک وکیل ملکی می تواند با برخورداری از علم و دانش حقوقی و میزان تجربه ای که در حوزه قوانین ملکی دارد، به موکلان خود کمک کند تا دچار ضرر و زیان های احتمالی نشوند. همچنین داشتن آشنایی حداکثری با قوانین حقوقی و پروسه اجرایی پرونده، به موکل در طی کردن مسیر صحیح و دست یافتن به نتیجه مطلوب کمک می کند.

آیا داشتن وکیل ملکی ضروری است؟

انواع مختلف دعاوی ملکی

یکی از خصوصیات بارز یک وکیل ملکی خوب و کاربلد این است که تشخیص دهد که در چه برهه زمانی چه نوع دعاویی را اعمال کند. لازم است گفته شود که به طور کلی دعاوی ملکی به 3 دسته تقسیم بندی می شوند:

  • دعاوی مالکیت کیفری
  • دعاوی مالکیت حقوقی
  • مطالبات ملکی ثبت شده

معمولا در یک معاملات ملکی فقط کافی است که یک نفر از طرفین دعوا، خواه یا ناخواه به تعهدات خود عمل نکند و سپس با بالا گرفتن ماجرا، دشواری ها و پیچیدگی ها بیشتر گردد. در این زمان طرفین یا یکی از آنها راه چاره ای جز روی آوردن به اقدامات قضایی نمی بیند. نقطه شروع دعاوی ملکی به این صورت می باشد.

همان گونه که اشاره شد دعاوی ملکی انواع و اصناف مختلفی دارد. گروهی از آنها مربوط به نقض عهد و پیمان یا عدم انجام تکالیف مقرر در قرارداد، از سوی طرفین دعوا می باشد، بدون آنکه عنصر مجرمانه در قضیه دخالتی داشته باشد.

ممکن است شرایطی پیش آمده باشد که یکی از طرفین دعاوی نسبت به ملک دیگران با سوء نیت عمل مجرمانه‌ ای را انجام دهد، به عنوان مثال ملکی را که متعلق به شخص دیگری است به فروش برساند یا بدون اجازه مالک اجاره بدهد و یا نسبت به املاک دیگران، اقدام به جعل اسناد کند.

انواع مختلف دعاوی ملکی

کلام آخر

از همه شما همراهان گرامی تشکر می کنم که تا این بخش از مقاله همراه ما بودید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات سودمندی را درباره بهترین وکیل ملکی در همدان در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را جهت ارتقای مقاله برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − یک =

دکمه بازگشت به بالا