خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در مازندران ⚖️【سال1403】

در اختیار داشتن یک وکیل خبره و با تجربه که بتواند در دعاوی خانوادگی با اطلاع از تمام قوانین و مقررات ها پرونده شما را به خوبی حل کند می تواند برای شما بسیار مناسب و ضروری باشد. در مازندران وکلای با تجربه متعددی هستند که شما می توانید پرونده های دعاوی خانوادگی خود را به آنان بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده را به نتیجه مطلوب برسانند و مشکل شما را حل کنند. اگر می‌خواهید با بهترین وکیل خانواده در مازندران آشنا شوید با ما همراه باشید تا آنها را به شما معرفی کنیم.

بهترین وکیل خانواده در مازندران کیست؟

بهترین وکیل خانواده در مازندران کیست؟

بهترین وکیل خانواده در مازندران مسلما وکیلی می باشد که هم به تمام قوانین، بند ها و ماده ها آگاه باشد و هم دارای وکالت پایه یک دادگستری باشد و از همه مهمتر سابقه درخشانی در حل کردن این گونه پرونده ها داشته باشد تا افراد با اطمینان کامل براساس میزان سابقه و فعالیت وکیل پرونده خود را در اختیار او قرار بدهند. امروزه دعاوی خانوادگی نه تنها بسیار رایج و زیاد شده اند بله سبب گشته اند تا افراد به وکلای با تجربه نیاز بیشتری پیدا کنند که این امر باعث شده تا وکلای خانوادگی اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنند.

بهترین وکیل خانواده در مازندران باید بتواند پرونده های خانوادگی را در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین نتیجه حل کند و از بحث ها و شکایات بدون پایه و اساس جلوگیری نماید. بهترین وکیل ماندران به شما عزیزان برای دستیابی به وکلا خبره و پیش برد پرونده های شما با هماهنگی قبلی و به صورت حضوری آماده ارائه مشاوره می باشد.

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

از بهترین وکلای خانواده در مازندران ۵ مورد را نام خواهیم برد تا در صورت لزوم بتوانید به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید، این وکلا عبارتند از:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در مازندران سال 1403!

سجاد موسوی

سید سجاد رزاقی موسوی

آقای سجاد موسوی به عنوان یکی از برجسته ترین وکلای دعاوی خانوادگی در مازندران شناخته می شوند که در طول سابقه فعالیت خود توانسته اند موفقیت های زیادی را کسب کنند که این شهرت و اعتبار ایشان را افزایش داده است. ایشان از وکلای مشهور شهر بابل به شمار می روند که به طور مستمر پرونده ها را دنبال می کنند و قدرت کلام نافذ و بالایی دارند که باعث موفقیت ایشان در پرونده ها می گردد.

شماره تماس: ۰۹۱۱۹۱۰۴۹۶۶

زین الدین فرهادی

این وکیل حاذق دارای پایه یک دادگستری می باشد که در خود مازندران فعالیت می کند و به دلیل فعالیت گسترده و حل بسیاری از پرونده های خانوادگی توانسته شهرت و اعتبار زیادی به دست بیاورد. ایشان مولف کتاب حقوقی با عنوان قرارداد های نمایندگی تجاری و توزیع بین الملل می باشند و در سراسر حوزه ها و محاکم قضایی در مازندران بسیار فعال بوده هستند. آقای زین الدین فرهادی در برنامه های متعدد تلویزیون به عنوان کارشناس حقوقی دعوت شده اند از این رو می توانید با اطمینان کامل پرونده های دعاوی خانوادگی خود را در اختیار ایشان قرار بدهید تا در کوتاه ترین زمان به نتیجه مثبت برسد.

آدرس دفتر: مازندران، قائمشهر، خیابان تهران، روبه‌روی مخابرات، نبش البرز دوازدهم، ساختمان البرز، طبقه پنجم، واحد ۵۵

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۱۴۲۴۷۸

مسلم عباسپور ریکنده

آقای عباسپور از وکلای پایه یک دادگستری ساری هستند که در این منطقه کاملا شناخته شده و معروف هستند زیرا توانسته اند هر گونه پرونده ای را به خصوص پرونده های خانوادگی را به سرانجام برسانند. ایشان در شرکت ها و سازمان های معتبری مانند شرکت توسعه دهنده و برنامه ساز، بانک صادرات، شرکت انبوه سازان و غیره وکالت به عهده داشته که توانسته موفقیت های زیادی هم به دست بیاورد.

آدرس دفتر: مازندران، شهر ساری، میدان شهرداری، خیابان فرهنگ، نبش پانزدهم خرداد، ساختمان خورشید طبقه سوم شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۵۱۷۸۵

سمیرا شمس تبار کامی

این بانوی با تجربه و خبره وکیل دادگستری در شهر بابل استان مازندران است که سوابق کاری بسیار درخشان و زیاد دارد به همین دلیل در مازندران به عنوان بهترین وکیل شناخته می شود که می تواند پرونده های شما به خصوص پرونده های دعاوی خانوادگی را به خوبی حل نماید. ایشان بیش از ۱۰ سال در زمینه وکالت سابقه دارند از این رو شهرت و اعتبار زیادی دارند.

آدرس دفتر: شهر بابل، خیابان مدرس، روبه‌روی بانک آینده، خیابان عرفانی هجدهم، مجتمع پردیس، طبقه پنجم

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۱۰۲۱۲۷

علیرضا بابویه دارابی

آقای دارابی در شهر ساری استان مازندران بسیار معروف و شناخته شده می باشد زیرا هر نوع پرونده ای را می توان با تجربه و اطلاعات قانونی بالای خود به راحتی حل نماید و به نتیجه مطلوب برساند. ایشان به عنوان بازرس هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضاییه در استان مازندران فعالیت دارند از این رو به خوبی شناخته شده اند. حل کردن پرونده های خانوادگی مختلف به خوبی باعث شده تا ایشان شهرت زیادی داشته باشند و افراد با اطمینان بیشتری پرونده خود را در اختیار ایشان قرار بدهند.

آدرس دفتر: استان مازندران، شهر ساری، خیابان خیام، کوچه معراج، ساختمان معراج واحد اول

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۳۹۸۳۲

سیده لیلا حسینی

سرکار خانم سیده لیلا حسینی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و با سال ها تجربه ی موفق در حوزه خانواده مازندران وکالت می کند. ایشان در زمینه های مختلف حوزه خانواده اعم از حضانت، نفقه، مهریه، طلاق پرونده قبول می کند و رزومه ی بسیار موفقی در این عرصه دارد. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان بهره مند شده و جهت مهارت ایشان اطمینان حاصل کنید.

آدرس: استان مازندران، محمودآباد، دریای 14، برج سفید، طبقه 6

شماره تماس: 09127028156

روح اله فلاحی طالشی

جناب آقای روح اله فلاحی طالشی وکیل پایه یک دادگستری و دارای چندین سال سابقه در حوزه ی خانواده می باشد. ایشان در زمینه ی طلاق بصورت تخصصی فعالیت می کند و تعداد بالایی پرونده ی موفق در این زمینه دارد. شما در صورت همکاری با آقای فلاحی شاهد تعهد و دلسوزی ایشان خواهید بود.

آدرس: محمود آباد، مازندران

شماره تماس: 09113256188

وظایف بهترین وکیل خانواده در مازندران

بهترین عنوان برترین وکلا شناخته شود که هر روزه پرونده های متعددی در اختیار ایشان قرار می گیرد. هر وکیل باید وظایفی را که عهده دار است به بهترین نحو انجام بدهد. وظایفی را که یک وکیل خوب باید انجام بدهد عبارتند از:

  • وکیل به عنوان نماینده و حامی موکل اش محسوب می شود و مجاز است تا بدون حضور موکل در دادگاه، به جای او حاضر شود.
  • ارائه مشاوره تخصصی حقوقی به موکلین
  • حفظ رازداری در مسائل و مشکلات مراجعه کنندگان
  • حفظ امانتداری از مستندات و مدارک موکل
  • تنظیم لایحه دفاعیات جهت ارائه در دادگاه
  • پیگیری های مداوم در جهت به ثمر رساندن پرونده
  • حضور به موقع در جلسات دادگاه
  • همراهی موکل تا لحظه اعلام رای نهایی دادگاه
در چه مواردی می توان به وکیل خانواده مراجعه کرد؟

در چه مواردی می توان به وکیل خانواده مراجعه کرد؟

در صورتی شما می‌خواهید دادخواست طلاق بدهید، مهریه و نفقه به اجرا بگذارید، حضانت فرزند دریافت کنید و بسیاری مشکلات خانوادگی دیگر همواره باید به یک وکیل خانواده مراجعه کنید تا با کمک و راهنمایی ایشان بتوانید به راحتی مراحل تشکیل پرونده و به اجرا گذاشتن پرونده را طی کنید و انجام بدهید.

وکیل باتجربه با تمام قوانین و مقررات آشنایی کامل دارد و می داند که در هر زمینه باید از کدام بند و ماده استفاده کند تا بتواند پرونده را به نفع شما به نتیجه برساند، مسلما صحبت نادرست به ضرر شما خواهد بود ازاین رو در زمینه دعاوی خانوادگی حتما به کمک یک وکیل خانوادگی نیاز مبرم دارید تا بتوانید بدون بروز هیچ گونه مشکلی پرونده را حل نمایید.

کلام آخر

در بالا بهترین وکلای باتجربه و خبره موجود در مازندران را به شما معرفی کردیم و کمک نمودیم تا شما هم با وظایف یک وکیل خانواده آشنا شوید و هم بدانید که در چه شرایطی می توانید به وکیل خانواده مراجعه کنید. با توجه به اطلاعاتی که ما در اختیار شما قرار دادیم مسلما شما هم می توانید به راحتی بهترین وکیل خانواده در مازندران را برای مشکل خود انتخاب کرده و با اطمینان پرونده را در اختیار ایشان قرار بدهید. در صورتی که از خدمات هر یک از وکلا بهره‌مند شده اید می توانی. آن را با دیگران به اشتراک بگذارید تا آنها نیز بتوانند انتخاب درستی انجام بدهند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا