خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در نجف آباد ⚖️【سال1403】

خانواده، کانون و هسته اصلی جامعه است. این نهاد، از پیوند زن و مرد و فرزندان آنها شکل می گیرد و نقش مهمی در پرورش و تربیت فرزندان، تأمین نیازهای عاطفی و مادی اعضای خانواده و ایجاد ثبات و امنیت در جامعه ایفا می کند. با این حال، خانواده نیز مانند هر نهاد دیگری، ممکن است با مشکلات و اختلافات مواجه شود. این مشکلات می توانند از مسائل ساده و قابل حل تا مسائل پیچیده و حادی مانند طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و ارث را شامل شوند. در این شرایط، حضور یک وکیل خانواده با تجربه و متخصص، می تواند نقش مهمی در حل اختلافات و حفظ خانواده ایفا کند؛ اما حساسیت های موجود در دعاوی خانواده باعث شده است تا هر وکیلی نتواند موفقیت چندانی در پرونده هایی از این جنس به دست آورد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در نجف آباد آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در نجف آباد

بهترین وکیل خانواده در نجف آباد کیست؟

همواره در انتخاب وکیل خوب در نجف آباد باید به این موضوع توجه داشته باشید که تجربیاتی که حقوقدان مد نظرتان در طی سال های متمادی بر اثر فعالیت در زمینه های مختلف به دست آورده است می تواند به طور مستقیم در نتیجه پرونده تاثیر بگذارد. از این رو، باید به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در دعاوی خانواده سابقه کافی را در اختیار داشته باشد. تحصیلات و تجربیات برترین وکیل خانواده در نجف آباد باعث شکل گیری تخصص های او در زمینه دعاوی خانواده و بازدهی بیشتر او خواهد شد.

در نظر داشته باشید که تسلط بر قوانین و مقررات می تواند در دعاوی خانواده راه گشا باشد. چرا که بهترین وکیل نجف آباد می تواند با در نظر گرفتن همین قوانین و تبصره های مربوطه موثرترین راه کار را در اختیار موکل خود قرار دهد. موکل با پیروی از دستورات بهترین وکیل خانواده در نجف آباد می تواند سهولت در رسیدن به اهداف را تجربه کرده و راه را برای کسب موفقیت هموارتر از هر زمان دیگری کند. در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در نجف آباد همواره منافع موکل را پیش روی خود قرار می دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل خانواده در نجف آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در نجف آباد سال 1402!

محمد لطفی جلال آبادی

محمد لطفی جلال آبادی بهترین وکیل خانواده در نجف آباد

آقای محمد لطفی جلال آبادی وکیل پایه یک دادگستری از سال1389 با تبحر و تخصص لازمه در امور مختلف وکالت می پذیرد. وی به صورت حرفه ای در دعوی خانواده فعالیت دارد و در زمینه های مهریه، حضانت، تمکین و … پرونده های متعددی را به موفقیت رسانده است، همین امر موجب شده تا افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت کنند. لازم به ذکر است که آقای جلال آبادی جهت صرفه جویی در وقت و هزینه موکل خود ایفای نقش می کند.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان امام خمینی، بعداز چهارراه شهرداری، نبش کوچه شهامت

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۳۳۸۳۰۴

اکبر داوری نجف آبادی

اکبر داوری نجف آبادی بهترین وکیل خانواده در نجف آباد

جناب آقای اکبر داوری نجف آبادی وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت 17208 می باشد. ایشان در تمامی زمینه ها ی حقوقی، کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت کرده و پرونده قبول می کند ولی بطور تخصصی در حوزه خانواده وکالت کرده و از این رو تجربیات زیادی در این حوزه دارد و از بهترین وکیل های خانواده در نجف آباد به حساب می آید.

آدرس: نجف آباد، خیابان امام، ابتدای خیابان ۲۲ بهمن جنوبی

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۳۱۲۹۷۵

امیرحسین ثابتی

امیرحسین ثابتی بهترین وکیل خانواده نجف آباد

جناب آقای امیرحسین ثابتی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل خانواده در نجف آباد می باشد. او سال های طولانی در امر وکالت تجربه داشته و سابقه ی درخشانی در حوزه خانواده دارا می باشد. نتیجه مثبت در پرونده های موفق او به دلیل پیگیری های منظم و جدیت آقای امیرحسین ثابتی حاصل شده است.

آدرس: نجف آباد، خیابان ۲۲ بهمن شمالی، روبروی بیمارستان شهید منتظری، طبقه فوقانی داروخانه شفا

شماره تماس: ۰۹۱۳۰۹۲۶۰۲۹

حمیده سادات ابطحی فروشانی

حمیده سادات ابطحی فروشانی وکیل خانواده در نجف آباد

سرکار خانم حمیده سادات ابطحی فروشانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او سال های طولانی در حوزه خانواده پرونده قبول کرده و به وکالت و مشاوره می پردازد. همچنین خانم حمیده سادات ابطحی فروشانی علاوه بر این زمینه، در حوزه های دیگر نیز مشاوره های تخصصی ارائه می دهد و شما می توانید از مشاوره های ایشان بهره مند شوید.

آدرس: نجف آباد، خیابان ۲۲ بهمن، دفتر وکالت خانم آزاده معین و حمیده سادات ابطحی

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۸۸۴۱۱۳

محسن بهارلویی

محسن بهارلویی وکیل خانواده نجف آباد

جناب آقای محسن بهارلویی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه وکالت 17207 می باشد. او در حوزه کیفری، ملکی، حقوقی، تجاری و ثبتی پرونده قبول می کند و سابقه خیلی خوبی در حوزه خانواده دارد، به همین دلیل از بهترین وکیل های خانواده در نجف آباد به شمار می رود و بصورت حضوری و غیر حضوری به ارائه ی مشاوره می پردازد.

آدرس: نجف آباد، خیابان امام غربی، نرسیده به پارکینگ میرداماد، کوی انتشاری، پلاک ۱۶۳

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۳۳۰۰۴۸

سلمان یادگار صالحی

سلمان یادگار صالحی بهترین وکیل خانواده در نجف آباد

جناب آقای سلمان یادگار صالحی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان از بهترین وکیل های خانواده در نجف آباد بوده و با پیگیری های منظم و جدیت خود در دادرسی پرونده تاثیر بسزایی در نتیجه رای دادگاه گذاشته است. موکلین آقای سلمان یادگار صالحی همواره از او رضایت کامل داشته و مشاوره های او را توصیه میکنند.

آدرس: نجف آباد، خیابان امام خمینی، نرسیده به چهاراه شهرداری، جنب بانک ملی مرکزی، مجتمع نخل، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۳۳۸۹۸۷


اقداماتی که باید پس از انتخاب وکیل خانواده نجف آباد انجام دهید!

تدارک جلسه ای برای ملاقات حضوری با وکیل: در ابتدا لازم است عوامل مختلف را در نظر داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید به بهترین وکیل خانواده در نجف آباد دسترسی پیدا کنید. مهم نیست که وکیل را از چه روشی انتخاب کرده باشید، بلکه مهم این است که در جلسات حضوری میزان توانایی های او را مورد بررسی قرار دهید. دقت داشته باشید که حضور به موقع در جلسات ملاقات حضوری می تواند رفتار حرفه ای وکیل را به نمایش بگذارد و شما را از تصمیم تان مطمئن تر نماید.

ارائه اطلاعات در خصوص پرونده خانواده: ممکن است پرونده خانواده دارای موضوعاتی نظیر طلاق، مهریه، تمکین، نشوز، اجرت المثل، انحصار وراثت و موارد دیگری از این جنس باشد. باید دقت داشته باشید در صورتی وکیل می تواند در این زمینه ها به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کند که پیش از آن اطلاعات خود در خصوص پرونده را افزایش داده باشد. لازم است وکیل را در جریان ابعاد مختلف پرونده قرار دهید و اجازه ندهید هیچ نکته ای در خصوص پرونده بازگو نکرده باقی بماند.

با وکیل مورد نظرتان آشنا شوید: یکی دیگر از اقداماتی که لازم است پس از انتخاب بهترین وکیل خانواده در نجف آباد به انجام برسانید، شناخت کافی از او است. در این جلسات می توانید با وکیل در خصوص پرونده تبادل نظر کرده و نظر او را در خصوص مسائل مختلف جویا شوید. در خلال همین صحبت ها است که میزان توانایی های وکیل در ارتباط با فن بیان، حسن اخلاق و موارد دیگر مشخص می شود. در این صورت است که می توانید برای ادامه همکاری با وکیل به اطمینان برسید.

تکلیف حق الوکاله را مشخص کنید: یکی از موضوعات مهمی که لازم است پس از انتخاب وکیل در خصوص آن تصمیم گیری کنید، حق الوکاله وکیل در ازای حل و فصل دعاوی مطرح شده است. به این منظور می توانید نظر وکیل را در خصوص هزینه وکالت جویا شوید. در بسیاری از موارد، وکلا ترجیح می دهند به جای استفاده از تعرفه های وکالت، به صورت توافقی دستمزد مد نظرشان را تعیین کرده و به موکل نیز اعلام دارند.

بهترین وکیل خانواده در نجف آباد

سه راز مهم درباره دستمزد وکیل خانواده نجف آباد

همواره لازم است با استفاده از بهترین وکیل خانواده در نجف آباد شانس کسب پیروزی در محاکم قضایی را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. در ازای دریافت چنین خدماتی از وکیل مورد نظر لازم است مبلغی را به عنوان دستمزد به او پرداخت کنید که آن را در اصطلاحات حقوقی، حق الوکاله می گویند. در نظر داشته باشید که همواره تصورات غلطی در خصوص حق الوکاله وکلای خانواده وجود داارد که در ادامه سعی داریم با بیان سه راز مهم در این خصوص، آگاهی عمومی را افزایش دهیم.

می توان حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین کرد: برخلاف تصور عموم، دستمزد وکیل، توافقی است و هیچ قانون یا مقرراتی برای تعیین آن وجود ندارد. در واقع، وکیل و موکل می توانند در مورد میزان دستمزد توافق کنند. اگر چه هر ساله آیین نامه ای برای محاسبه تعرفه وکالت به چاپ می رسد و در اختیار عموم قرار می گیرد، اما با توجه به اینکه وکالت شغلی آزاد محسوب می شود، دست وکیل و موکل برای محاسبه توافقی دستمزد باز است و نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت.

حق الوکاله قابل چانه زنی است: یکی دیگر از موضوعاتی که باید در زمان تعیین حق الوکاله به آن توجه داشته باشید این است که میزان دستمزد پیشنهادی از سوی وکیل قابل چانه زنی است. به این منظور ممکن است وکیل با در نظر گرفتن عوامل مختلفی، حق الوکاله را مشخص کرده و به اطلاع موکل برساند. در این شرایط لازم است موکل نیز شرایط مالی خود را مورد بررسی قرار دهد تا به این شکل بتواند از مبلغ حق الوکاله کم کرده و مبلغ مورد نظر خود را به وکیل اعلام دارد.

عوامل مختلفی بر روی میزان دستمزد وکیل تاثیر می گذارد: این نکته را باید در نظر داشته باشید میزان دستمزدی که وکیل مطالبه می کند با بررسی عوامل مختلفی صورت می پذیرد. سابقه وکیل و میزان تجربه ای که در رسیدگی به پرونده های مختلف در اختیار دارد یکی از این عوامل است. همچنین منطقه جغرافیایی که دفتر وکیل در آن واقع شده است نیز در این زمینه موثر است. علاوه بر این وکیل در زمان تعیین دستمزد به میزان پیچیدگی پرونده و مدت زمان و انرژی که لازم است برای کسب موفقیت صرف کند نیز توجه خواهد کرد.

بهترین وکیل خانواده در نجف آباد

کلام آخر

از این که تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، ویژگی ها و مشخصات بهترین وکیل خانواده در نجف آباد آشنا کردیم تا به این شکل بتوانید با آسودگی بیشتری وکیل انتخاب کنید. در ادامه به مجموعه اقداماتی اشاره داشتیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل الزامی است. در انتهای مقاله نیز سه راز مهم در خصوص دستمزد وکیل را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری دارید با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا