خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کاشان ⚖️【سال1403】

اختلافات مربوط به خانواده را می توان یکی از پر تکرارترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی به شمار آورد. دعاوی خانواده نظیر انحصار وراثت، تقسیم ملک ورثه ای، مهریه، طلاق، حضانت فرزندان و هر چیز دیگری که به بنیان خانواده مربوط می شود از پیچیدگی و حساسیت های خاص خود برخوردار است. برای افزایش احتمال پیروزی در دعاوی خانواده لازم است در صدد استخدام وکلای کاربلد و خبره بر آییم. اما انتخاب وکیل همواره یک فرآیند زمان بر و دشوار است. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در کاشان آشنا کنیم تا بدون هیچ دغدغه ای بتوانید در کوتاه ترین زمان به گزینه های مطلوب دست پیدا کنید.

بهترین وکیل خانواده در کاشان

بهترین وکیل خانواده در کاشان کیست؟

برای کسب پیروزی در دعاوی خانواده لازم است به دنبال وکلایی باشیم که در حرفه خود جزو شاخص ترین ها محسوب می شوند. تعدد وکلا در شهر کاشان باعث شده است تا یافتن مطلوب ترین گزینه ها قدری سخت و طاقت فرسا باشد. حال اگر متر و معیار مناسبی برای سنجش توانایی وکلای مختلف در اختیار نداشته باشیم ممکن است از این وظیفه مهم باز بمانیم. بهترین وکیل خانواده در کاشان دانش آموخته یکی از شاخص ترین و مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است.

بهترین وکیل خانواده در کاشان سعی دارد تا اطلاعات خود را از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده به میزان قابل توجهی افزایش دهد تا بتواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل کاشان همواره خود را در جریان آخرین تغییرات قانون تغییر می دهد تا اینکه از سایر رقبای خود عقب نماند. او سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و تجربیات او در این زمینه به شما کمک می کند تا احتمال پیروزی را افزایش دهید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای خانواده در کاشان به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کاشان سال 1403!

رضا الیاسی

رضا الیاسی وکیل خانواده در کاشان

آقای رضا الیاسی از وکلای خبره در کاشان می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلا و متخصص در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و …. هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی دارند و به انواع پرونده ها رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: کاشان، مهرگان خاتم الانبیاء، خیابان ام‌البنین، بلوک غدیر ۲۱۳، طبقه ۴

شماره تماس: 09120446823

حمید حسینی یزدلی

حمید حسینی یزدلی وکیل خانواده در کاشان

آقای حمید حسینی یزدلی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، عضو کانون وکلا و یکی از وکلای خبره در پیگیری انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … هستند. ایشان سابقه ای نزدیک به 15 سال دارند و به انواع دعاوی، امور قراردادها، تنظیم سند و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: کاشان، خیابان بهشتی، کوچه آزادی11، مجتمع نور، طبقه2، واحد 14

شماره تماس: 09132622186

مونا استادی بیدگلی

مونا استادی بیدگلی وکیل خانواده در کاشان

خانم مونا استادی بیدگلی وکیل پایه یک دادگستری در کاشان، وکیل مجرب در وکالت دعاوی خانواده، حقوقی، ثبتی، تنظیم قرارداد، تنظیم شکوائیه و … هستند. دانش حقوقی بالا دارند و در سال های وکالت خود توانسته اند موفقیت های بسیاری را در دادگاه به دست بیاورند.

آدرس دفتر: کاشان، میدان جهاد، بلوار دانش، دانش هشتم، جنب بنگاه املاک آفرینا، ساختمان 119، طبقه اول

شماره تماس: 09132771629

منیر السادات قندچی

منیر السادات قندچی وکیل خانواده در کاشان

خانم منیر السادات قندچی وکیل پایه یک دادگستری در کاشان، کارشناس ارشد حقوق، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، ارث و میراث و تقسیم ترکه هستند. ایشان سابقه موفقی در وکالت دارند و تجارب ارزشمندی را در سال های وکالت خود به دست آورده اند.

آدرس دفتر: كاشان، خيابان رجايی، مجتمع اداری صفويه، طبقه ٤

شماره تماس: 09131631702

مرتضی مصطفائی

مرتضی مصطفائی وکیل خانواده در کاشان

آقای مرتضی مصطفائی وکیل پایه یک دادکستری در کاشان، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلا، وکیل خبره در وکالت انواع دعاوی خانوادگی به ویژه پرونده های طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت و … . همینطور ایشان به سایر دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و تنظیم قرارداد رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: کاشان، میدان امام رضا، بلوار گلستان، ابتدای خیابان بهارستان، قطعه دی۵، طبقه تحتانی

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۶۱۵۰۰۷

در انتخاب وکیل خانواده خبره در کاشان باید به چه نکاتی توجه کرد؟

شهرت وکیل: لازم است برای رسیدن به نتایج مطلوب به دنبال وکلایی باشید که در شهر کاشان توانسته اند برای خود اسم و رسمی دست و پا کنند. دقت داشته باشید که شهرت بهترین وکیل خانواده در کاشان از توانایی و مهارت های او سرچشمه گرفته و نتیجه کسب پیروزی های متعدد در پرونده های مختلف است. لازم به ذکر است که مشهور بودن یک وکیل کاملا متفاوت از تبلیغات پر سر و صدایی است که همه روزه در شبکه های اجتماعی و تریبون های مختلف از وکلای تازه کار می بینیم.

تخصص وکیل: در بالا لیستی از وکلای توانمند در کاشان به شما ارائه شده است. در این لیست به اختصار تخصص هر یک از وکلا را توضیح داده ایم. لازم است در ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و سپس به دنبال آن دسته از وکلا باشید که در دعاوی مطرح شده تخصص لازم را دارند. تجربه نشان داده است که تخصص بهترین وکیل خانواده در کاشان نقش موثری در افزایش احتمال کسب پیروزی از سوی او دارد. علاقه و کارایی خود وکیل نیز در قبول پرونده های منطبق بر تخصص او است.

سنجیدن توانایی ها: در ابتدا لازم است تحقیقات بسیاری در خصوص وکیل مورد نظر انجام دهید. پس از کسب اطمینان لازم است با دفتر وکیل مورد نظر تماس گرفته و یک جلسه برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید. در این جلسه لازم است مهم ترین دغدغه ها و خواسته های خود را با وکیل در میان بگذارید. گذشته از این لازم است دقت ویژه ای بر روی مهارت های او داشته باشید. زمان شناس بودن، پر انرژی بودن، قدرت برقراری ارتباط و… جزو مهم ترین ویژگی هایی است که می توانید در ملاقات حضوری متوجه آن شوید.

صادق بودن وکیل: لازم است در انتخاب وکیل مورد نظر به میزان صداقت و امانت داری او نیز توجه داشته باشید. در ابتدا لازم است وکیل خانواده پرونده را به دقت مورد مطالعه قرار دهد تا از کلیات آن مطلع گردد. سپس لازم است موکل نیز اطلاعات مفیدی در خصوص دعاوی مطرح شده به وکیل ارائه دهد. در پایان لازم است وکیل نظر خود در خصوص احتمال موفقیت در دادگاه و جایگاه فرد در پرونده را بازگو نماید. وکیل می بایست از قول های خلاف واقع و دلگرم کننده بپرهیزد.

بهترین وکیل خانواده در کاشان

حق الوکاله وکیل خانواده مجرب در کاشان چقدر است؟

حق الوکاله در اصل میزان دستمزدی است که از سوی موکل به وکیل در ازای انجام امور مربوط به پرونده پرداخت می شود. هر یک از وکلا دستمزد مربوط به خود را دارند. از این رو، نمی توان رقم مشخص و واحدی را به عنوان حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در کاشان اعلام کرد. وکالت از جمله شغل های آزاد است و هر یک از وکلا بسته به پیچیدگی پرونده و مهارتی که در حل آن پرونده دارند می توانند مورد علاقه خود را برای قبول وکالت به فرد مراجعه کننده اعلام نمایند.

دقت داشته باشید که میزان حق الوکاله وکیل خانواده به صورت توافقی با مراجعه کننده تعیین می شود. در ابتدا وکیل پرونده مورد نظر را مورد مطالعه قرار می دهد و صحبت های موکل را نیز با دقت می شنود. در پایان رقم درخواستی خود را اعلام می کند. البته موکل نیز می تواند در این رقم دخل و تصرف داشته باشد و میزان آن را کاهش دهد. در پایان دو طرف بر روی مبلغ واحدی به توافق رسیده و قرارداد امضا می کنند. در صورت عدم امضای توافق، حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت تعیین می شود.

تعرفه وکالت در واقع به دنبال نوعی وحدت رویه در بین وکلای مختلف در شهرهای گوناگون کشور است. لازم است در قرارداد امضا شده، تمامی اطلاعات مهم درج گردد. این قرارداد از بروز مشکلات در آینده جلوگیری خواهد کرد. در قرارداد تنظیم شده لازم است نحوه پرداخت و میزان حق الوکاله ذکر شود. همچنین لازم است زمان پرداخت دستمزد تعیین گردد. همچنین نیاز است که مشخص شود پرداخت این مبلغ در ازای دریافت چه نوع وظایفی از سوی وکیل انجام می شود.

بهترین وکیل خانواده در کاشان

کلام آخر

از اینکه تا پایان در کنار ما بودید از شما متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در کاشان آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب در کمترین زمان ممکن از سوی شما انجام شود. در ادامه تلاش کردیم نکات مهمی در خصوص انتخاب وکلای خانواده به شما ارائه دهیم. در انتهای مقاله نیز تلاش ما بر این بود تا میزان حق الوکاله وکیل خانواده را مورد بررسی قرار دهیم و عوامل موثر در تعیین آن را اعلام کنیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب بالا دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا