خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بابلسر ⚖️【سال1403】

خانواده را می توان اصلی ترین نهاد هر جامعه ای به شمار آورد. تمامی رفتارها و خلقیات ما در خانواده شکل می گیرد و احترام به قانون را نیز در همان ابتدا از این نهاد است که فرا می گیریم. قوانین و مقررات بسیاری سعی دارد روابط بین اعضای خانواده را تعیین کرده و اختلافات پیش آمده در میان آن ها را حل و فصل نماید. همواره در مواردی مانند طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، تقسیم ارث، حضانت فرزندان، انحصار وراثت و مواردی از این جنس ملزم هستیم تا از این قوانین اطلاع حاصل کرده و با دستی پر در محاکم قضایی حاضر شویم. استفاده از یک وکیل با تجربه و متخصص در زمینه حقوق خانواده می تواند ضعف های حقوقی موکل در این زمینه را جبران کند. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در بابلسر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در بابلسر

بهترین وکیل خانواده در بابلسر کیست؟

حقوق خانواده با پیچیدگی هایی همراه است که همین مسئله باعث شده است درک و تسلط بر قوانین مربوط به آن از توان افراد عادی خارج باشد. در دعاوی مربوط به طلاق، مهریه، حضانت فرزند و… تنها با در اختیار داشتن تجربیات لازم است که می توانید حرفی در دادگاه داشته باشید و از حقوق قانونی خود دفاع کنید. باید این موضوع را در نظر داشته باشید که دانش حقوقی افراد عادی به اندازه ای نیست که بتوانند امید چندانی به کسب پیروزی در دادگاه داشته باشند و در واقع استفاده از برترین وکیل خانواده در بابلسر الزامی است.

بهترین وکیل بابلسر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و نماینده قانونی فرد این وظیفه را بر عهده دارد تا از منافع موکل خود دفاع کرده و حافظ حقوق قانونی او در محاکم قضایی باشد. در واقع بهترین وکیل خانواده در بابلسر از تجربیاتی که در طی سال های فعالیت در زمینه حقوق خانواده به دست آورده است در جهت رفع مشکلات حقوقی موکل استفاده می کند و سعی دارد با ارائه مشاوره حقوقی و خدمات لازم در این زمینه به افراد کمک کند تا دفاع موثری از خود در دادگاه داشته باشند و در نهایت موفقیت را به دست آورند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی خانواده در بابلسر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بابلسر سال 1402!

محسن قربانی افروزی

محسن قربانی افروزی بهترین وکیل خانواده در بابلسر

آقای محسن قربانی افروزی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در بابلسر با تکیه بر قوانین وکالت و دانش حقوقی مکفی برای رساندن حق به حق دار در محضر دادگاه با ارائه ادله محکمه سپند رای مثبت دادگاه را ازآن پرونده ای که عهده دار آن است می کند. وی با روش های نوین وکالت آشنایی کامل دارد و به بهترین نحو به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از حقوق خود مطلع می سازد.

آدرس: بابلسر

شماره تماس: 09119060021

شهربانو استادشریف پوربابلی

شهربانو استادشریف پوربابلی بهترین وکیل خانواده در بابلسر

سرکار خانم شهربانو استادشریف پوربابلی از وکلای پایه یک دادگستری می باشد. ایشان از بهترین وکیل های خانواده در بابلسر بوده و همچنین از دیگر زمینه های فعالیت او می توان به حوزه حقوق، کیفری، ثبتی و ملکی اشاره کرد. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری خانم شهربانو استادشریف پوربابلی بهره مند شوید.

آدرس: بابلسر، خیابان امام، ساختمان حاجی بابایی

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۱۵۶۸۵۶

علی اصغر باباپور چهره

علی اصغر باباپور چهره بهترین وکیل خانواده بابلسر

جناب آقای علی اصغر باباپور چهره وکیل پایه یک دادگستری بوده و از بهترین وکیل های خانواده در بابلسر شناخته می شود. موکلین او همواره از پیگیری و حسن اخلاق آقای علی اصغر باباپور چهره رضایت کامل داشتند. شما برای اطمینان از مهارت های ایشان می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان او استفاده کرده و از راهنمایی های آقای باباپور بهره مند شوید.

آدرس: بابلسر، میدان دوم سمت تامین اجتماعی، روبروی بانک صادرات، ساختمان نیکان، طبقه ۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۱۲۳۴۷۱

حلیمه باباجانیان بیشه

حلیمه باباجانیان بیشه وکیل خانواده در بابلسر

سرکار خانم حلیمه باباجانیان بیشه وکیل پایه یک دادگستری بوده و از بهترین وکیل های حوزه خانواده در شهر بابلسر به حساب می آید. ایشان در تمامی حوزه های حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری فعالیت می کند ولی بصورت تخصصی در حوزه خانواده پرونده قبول می کند. همچنین خانم حلیمه باباجانیان بیشه مشاوره های حضوری و غیر حضوری ارائه می دهد.

آدرس: بابلسر، خیابان شهید بهشتی، مجتمع تجاری محمدی

شماره تماس: ۰۹۱۱۸۵۵۳۹۵۹

ابوطالب پیوند

ابوطالب پیوند وکیل خانواده بابلسر

جناب آقای ابوطالب پیوند وکیل پایه یک دادگستری در شهر بابلسر می باشد. ایشان به لحاظ پیگیری های مداوم پرونده و نظم و انضباط در مراحل دادرسی، به عنوان بهترین وکیل خانواده در بابلسر شناخته می شود. از دیگر زمینه های آقای ابوطالب پیوند می توان به حوزه کیفری و ملکی اشاره کرد. شما می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان او نیز بهره مند شوید.

آدرس: بابلسر، روبروی بازار جدید، پاساژ محمدی

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۱۱۵۵۴۷

سیده فاطمه بهرامی

سیده فاطمه بهرامی بهترین وکیل خانواده در بابلسر

سرکار خانم سیده فاطمه بهرامی وکیل پایه یک دادگستری بوده و در تمامی حوزه های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و تجاری فعالیت می کند ولی زمینه تخصصی فعالیت ایشان خانواده می باشد. در حوزه خانواده نیز تعداد بالایی پرونده های موفق ارائه داده و همواره رضایت موکلین خود را جلب کرده است.

آدرس: بابلسر، بلوار شریفی، نبش شریفی ۲، ساختمان سیمیا، طبقه ۵، واحد ۱۱۸

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۱۳۲۰۳۸


نکاتی که در انتخاب وکیل خانواده در بابلسر باید به آن توجه کرد!

قیمت یک وکیل تضمین کننده کیفیت او نیست: باید دقت داشته باشید که در بسیاری از موارد دستمزد بهترین وکیل خانواده در بابلسر به صورت توافقی تعیین می گردد. این موضوع نشان می دهد که ممکن است وکلای متعدد در خصوص پرونده ای مربوط به دعاوی خانواده نظرات مختلفی در خصوص میزان حق الوکاله داشته باشند. هرگز نباید تصور کنید که اگر دستمزد وکیلی بالا باشد، پس توانایی و مهارت های آن وکیل در مقایسه با دیگران بیشتر است. چرا ممکن است این مبلغ هنگفت از سوی وکیلی تازه کار نیز ارائه شود.

به تخصص وکیل توجه داشته باشید: وکلای متعددی در سطح شهر بابلسر آماده هستند تا در دفاتر وکالت یا موسسات حقوقی به آن ها مراجعه کرده و برای مشکلات خانوادگی خود از آن ها کسب تکلیف نمایید؛ اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که حقوق خانواده با گستردگی های بالایی همراه است و باید به سراغ وکلایی بروید که در موضوع دعاوی مطرح شده تخصص لازم را داشته باشند. می دانیم که بازدهی وکلا در زمینه تخصصی شان بالاتر خواهد رفت و احتمال کسب پیروزی افزایش پیدا می کند.

سابقه وکیل خانواده یک عنصر مهم در انتخاب وی است: در صورتی که سابقه بهترین وکیل خانواده در بابلسر را مرور کنیم به دقت درخواهیم یافت که تجربه وکیل مورد نظر در چه سطحی است. لازم است به سراغ آن دسته از وکلا بروید که در فعالیت های حقوقی، سابقه طولانی تری را از خود به جای گذاشته اند. پرونده شما محل آزمون و خطای یک وکیل تازه کار نیست. باید به سراغ وکیلی بروید که سال های زیادی را در زمینه حقوقی به فعالیت پرداخته و پیچ و خم های مسیر را به درستی درک کرده است.

سن و سال وکیل را در نظر نگیرید: دقت داشته باشید که سن و سال یک وکیل به هیچ عنوان نمی تواند معیار مناسبی برای انتخاب حقوق دان مورد نظرتان برای واگذاری پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی باشد. ممکن است یک وکیل در عین جوانی به میزانی از سابقه و تجربه رسیده باشد که یک وکیل در عین مسن بودن در آرزوی آن ها باشد.

بهترین وکیل خانواده در بابلسر

تصورات نادرست درباره حق الوکاله وکیل خانواده بابلسر

میزان حق الوکاله تمامی وکلای خانواده بالا نیست: یکی از تصورات غلطی که همواره با افراد درگیر در پرونده های خانوادگی همراه بوده این است که میزان دستمزدی که بهترین وکیل خانواده در بابلسر برای قبول وکالت از موکل خود درخواست می کند همواره میزان بالایی است و هر شخصی در جامعه توانایی مالی لازم برای استخدام وکیل را ندارد. این در حالی است که وکلای بسیاری در سطح شهر شما حضور دارند که حاضر می باشند با رقمی معقولانه به عنوان حق الوکاله وکالت پرونده های حقوقی و کیفری را بر عهده بگیرند.

تفاوتی میان دستمزد وکلای زن و مرد نیست: هرگز نباید چنین تصور کنید که وکلای مرد یا زن دستمزدهای متفاوتی را از یکدیگر دریافت می کنند. در واقع در سال های اخیر وکلای خانم توانسته اند در خدمات حقوقی خوش بدرخشند و رضایت موکلان را به خوبی به دست آورند؛ اما نکته ای که می تواند در میزان حق الوکاله وکلا اثر بگذارد، میزان سابقه آن ها است. فارق از جنسیت وکلا، وکیلی که دارای سابقه بالاتر و درخشان تری در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده باشد، دستمزد بالاتری را مطالبه خواهد کرد.

می توان حق الوکاله را قسط بندی کرد: ممکن است فرد دخیل در پرونده های مرتبط با دعاوی خانواده با مشکلات جدی مالی رو به رو باشد و چنین تصور کند که در صورت استخدام بهترین وکیل خانواده در بابلسر ملزم است تمامی دستمزد او را به صورت یکجا پرداخت نماید. این در حالی است که شخص با توافقی که با وکیل خود انجام می دهد می تواند شیوه پرداخت را مشخص و حق الوکاله را در چند قسط به وکیل پرداخت نماید؛ اما باید در نظر داشته باشید که به طور معمول حق الوکاله در دو یا سه قسط پرداخت می شود.

عوامل مختلفی در میزان حق الوکاله موثر است: یکی از تصورات غلطی که در خصوص حق الوکاله وجود دارد این است که افراد جامعه تصور می کنند که تمامی وکلای خانواده پیشنهادهایی یکسان در خصوص میزان دستمزد در پرونده ای یکسان خواهند داشت. این در حالی است که عوامل مختلفی وجود دارد که باعث می شود میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل کاهش یا افزایش داشته باشد. سابقه وکیل، پیچیدگی پرونده، زمان بر بودن حل اختلافات و… از جمله موارد موثر در میزان حق الوکاله هستند.

بهترین وکیل خانواده در بابلسر

کلام آخر

تشکر می کنیم که تا پایان مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل خانواده در بابلسر آشنا کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده وکلای مورد نظرتان را انتخاب کرده و به خدمت بگیرید. در ادامه به بیان نکاتی مهم پرداختیم که به کارگیری آن ها در انتخاب وکیل برای پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی الزامی است. در پایان مقاله نیز تصورات غلط در خصوص حق الوکاله را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات خود را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دکمه بازگشت به بالا