وکلا

10 تا از بهترین وکیل رباط کریم ⚖️【سال1403】

ما در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی را درباره ی بهترین وکیل رباط کریم در اختیارتان قرار دهیم. وکیل در لغت به معنی جانشین، کسی که از طرف شخص دیگر به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می شود. همچنین وکالت در لغت به معنی عقد جایزی است که توسط آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری، جانشین خود قرار می دهد. اگر به دنبال بهترین وکیل در رباط کریم هستید ما در این سایت تلاش کرده ایم بهترین وکیل ها را در اختیارتان قرار دهیم. در ادامه همراه ما در سایت برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل در رباط کریم کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل رباط کریم کیست؟

همان طور که پیش تر گفته شد از لحاظ پروانه وکالت، ما دو نوع وکیل داریم که هر کدام وظایف خود را داشتند. وکلا در کل وظایفی دارند که باید برای موکل خود انجام دهند. وکیل می تواند قبل از انجام هرگونه اقدام به افرادی که درباره ی موارد قانونی مسئله ی مورد نظرشان مشاوره تخصصی لازم را بدهد و آن ها را راهنمایی کنند.

وکیل بدون آن که به صورت رسمی قبول وکالت طرف مقابل را به عهده بگیرد، می تواند با توجه به درخواستش به تهیه ی داد خواست یا لایحه قانونی برای وی اقدام کند. مهم ترین مراحل هر دعوایی تنظیم داد خواست یا شکوائیه صحیح می باشد. اگر دادخواست به درستی تنظیم نشود موجب بروز مشکل و صدور حکم اشتباه و غیر مرتبط می شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه 10 نفر از بهترین وکیل رباط کریم را معرفی می کنیم همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل رباط کریم ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

سید عادل هفت لنگ بختیاری

سید عادل هفت لنگ بختیاری بهترین وکیل رباط کریم

آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در رباط کریم می باشند. ایشان موفق به اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه تهران شده و بیش از یک دهه سابقه فعالیت حقوقی در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، اسناد تجاری، اداری و … دارند. از خدمات دیگری که توسط ایشان ارائه می گردد امکان اخذ وکالت از اتباع بیگانه در خصوص امور تابعیت و احوال شخصیه در ایران می باشد.

ایشان با بیش از 12 سال سابقه در امر حقوقی، کیفری، خانواده، داوری و وکالت امور احوال شخصیه اتباع همواره تلاش می کنند بهترین خدمات را به موکلین ارائه نمایند. تسلط به زبان فرانسه، انگلیسی و عربی موجب شده تا ایشان بدون نیاز به مترجم، به امور موکلین و اتباع رسیدگی کنند.

برخی از تخصص و خدمات آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری:

  • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
  • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
  • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)
  • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و تقسیم ترکه و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره ایشان، با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

شماره تماس: 09125869910
آدرس دفتر:
پرند، میدان استقلال، ساختمانf4،طبقه پنجم، واحد146


حسین فرحزادی

حسین فرحزادی

آقای حسین فرحزادی یکی از وکلای مجرب و کار بلد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران هستند. آقای فرحزادی تاکنون توانسته پرونده های زیادی را با موفقیت به اتمام برساند.

از جمله خدمات دفتر وکالت ایشان عبارت است از:

  • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، کلیه دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری،
  • وكالت تخصصی در پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جعل اسناد وکالت در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
  • وکالت در دعاوی خانواده طلاق، مهریه، حضانت فززند، نفقه
  • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته

شماره تماس: 09124937330
آدرس دفتر: یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، مجتمع اداری ترنج، طبقه 3 شرقی، واحد 4

مجید یوسفی

مجید یوسفی

جناب آقای مجید یوسفی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری شهر رباط کریم هستند. آقای یوسفی در دعاوی کیفری قتل، کلاهبرداری، جعل و خیانت در امانت اختلاس،مطالبه دیه، قتل،فروش مال غیر و در دعاوی خانواده مهریه، طلاق به درخواست زوج و زوجه و توافقی، جهیزیه فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: رباط کریم، جنب اداره برق، پاساژ طلا، طبقه 2، پلاک 8

تلفن تماس: 09122493986

حسین نصیری

حسین نصیری

آقای حسین نصیری وکیل پایه یک دادگستری هستند. همچنین آقای نصیری مشاور حقوقی نیز هستند. در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت می کنند. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: رباط کریم، خیابان دادگستری، روبروی مجتمع تجاری واداری عطا، طبقه همکف

تلفن تماس: 09125790760

زرین مهرور

زرین مهرور

خانم زرین مهرور وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. زمینه فعالیت خانم مهرور در دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و حقوقی است. شما می توانید جهت پیشبرد بهتر پرونده خود از ایشان راهنمایی و مشورت بگیرید.

آدرس دفتر: رباط کریم، خیابان ملکی، پاساژ درخشان، طبقه 5، واحد 13

تلفن تماس: 09126862801

مریم لطفی

مریم لطفی

سرکار خانم مریم لطفی یکی دیگر از وکلای با تجربه شهر رباط کریم هستند. خانم لطفی پرونده های موفق متعددی در زمینه های کیفری، حقوقی و خانواده دارند و با علم و دانش قضایی تلاش می کنند تا بهترین نتیجه را برای موکل به دست آورند.

آدرس دفتر: رباط کریم، خیابان کلهر، پاساژ میلاد قائم، طبقه 2، واحد 4

تلفن تماس: 09126756834

مرضیه قاسمی

مرضیه قاسمی

خانم مرضیه قاسمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. متخصص در پرونده های خانوادهطلاق، مهریه، نفقه،حضانت فرزند و پرونده های کیفری مانند قتل، کلاهبرداری، ذفروش مال غیر، مواد مخدر هستند.

آدرس دفتر: رباط کریم، ابتدای خیابان ملکی، بالای داروخانه پاستور، طبقه 3

تلفن تماس: 09123943554

علی فرهودی

علی فرهودی

جناب آقای علی فرهودی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان تجربه بسیار بالایی در دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده دارند که می توانید از تجربه های آقای فرهودی کمک بگیرید.

آدرس دفتر: رباط‌کریم‌‌، جنب‌ اداره‌ برق‌، پاساژطلا‌، طبقه‌ 3

تلفن تماس: 09125837908

عیسی فرجی

عیسی فرجی

یکی دیگر از وکلای با سابقه که در شهر رباط کریم فعالیت دارند، جناب آقای عیسی فرجی هستند. جناب فرجی با مشاوره های حضوری و غیرحضوری به موکلین خود برای روند بهتر پرونده ها کمک می کنند. تخصص آقای فرجی در انواع دعاوی اعم از کیفری، خانواده، ملکی و حقوقی است.

آدرس دفتر: رباط کریم، بلوار امام، نرسیده به میدان فرمانداری، مجتمع فتوحی، طبقه 2

تلفن تماس: 09122172543


ویژگی های بهترین وکیل در رباط کریم

استخدام یک وکیل خوب شما را در مسیر موفقیت در پروندهای حقوقی مختلف تان همراهی و راه را برایتان هموار خواهد کرد. یک وکیل خوب به زیر و بم قانون آگاهی کافی دارد و شما می توانید در کمترین زمان و ساده ترین روش راهکار قانونی و مناسب برای حل مشکل پیدا کند.

یک وکیل خوب باید امن باشد. باید راز ها و سخنان موکل هایش را مانند اسرار خود حس نموده و از بازگو کردن آن برای دیگران امتنا کند. ویژگی مهم دیگری که باید داشته باشد دقت بالاست او باید به جزئیات پرونده ی شما دقت کند تا بتواند برای حل آن بهترین و ساده ترین و کم هزینه ترین مسیر را انتخاب کند.

یک وکیل باید رک و صادق باشد و هرگز در توانایی خود اغراق نکند. او باید حقایق را بدون هیچگونه پنهان کاری با موکل خود در میان بگذارد و موکل خود را از چند و چون شرایط آگاه کند. علاوه بر این ها وکلا باید روابط اجتماعی خوب داشته باشد و یک شنونده خوب و گوینده عالی باشد. وقتی موکل درباره ی پرونده ی خود صحبت می کند یک وکیل خبره و کار بلد، باید به دقت به حرف های او گوش دهد تا جزئیات مهم آن را پیدا کند.

یک وکیل خوب باید اطلاعات به روز داشته باشد زیرا با گذر زمان شرایط زندگی افراد تغییر می کند در نتیجه قوانین مقتضی نیز تغییر می کند. بنابراین اطلاعات قدیمی دیگر کاربرد ندارد و برای اینکه یک وکیل بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد باید اطلاعات خود را به روز کند.

ویژگی های بهترین وکیل در رباط کریم

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو

طبق قانون وکالت 1315، لایحه استقلال کانون وکلای مصوب 1333 و قانون کیفیت اخذ پروانه دادگستری مصوب 1376، وکیل های دادگستری برای این که بتوانند در کلیه امور حقوقی، مشاوره حقوقی، تنظیم داد خواست و لایحه برای موکل خود، بتواند وکالت را انجام دهد، باید دارای پروانه وکالت دادگستری از مراجع ذی صلاح و قانونی باشد.

این پروانه با دو عنوان متفاوت به متقاضی ارائه می شود و آن پروانه وکالت دادگستری پایه یک و پایه دو می باشد. این دو پروانه جهت اجازه ی قانونی برای انجام امور حقوقی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو دادگستری ارائه می گردد. وکیل پایه یک و وکیل پایه دو هر دو می توانند در زمینه انجام وکالت در امور حقوقی فعالیت داشته باشند ولی در بعضی امور با یک دیگر متفاوت هستند.

وکیل پایه یک مجاز است بدون هیچ محدودیتی در تمام محاکم حقوقی یا کیفری کل کشور فعالیت داشته باشد. اما وکیل پایه دو فقط حق شرکت در آن دسته محاکم کیفری را دارد که به جرایم حبس کمتر از ده سال، شلاق وجزای نقدی، و در محاکم حقوقی پرونده های مالی کمتر از دویست و پنجاه میلیون تومان و خواسته های غیر مالی به جز نکاح و طلاق و اثبات نسب و نفی نسب را دارد.

معرفی بهترین وکیل در رباط کریم

کلام آخر

همراهان گرامی بسیار سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل رباط کریم با ما همراه بودید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم تا بتوانیم اطلاعات مفید و جامعی را در مورد انواع وکالت و ویژگی های یک وکیل را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهاد های خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا