وکیل

10 تا از بهترین وکیل رباط کریم ⚖️【سال1402】

ما در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی را درباره ی بهترین وکیل رباط کریم در اختیارتان قرار دهیم. وکیل در لغت به معنی جانشین، کسی که از طرف شخص دیگر به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می شود. همچنین وکالت در لغت به معنی عقد جایزی است که توسط آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری، جانشین خود قرار می دهد. اگر به دنبال بهترین وکیل در رباط کریم هستید ما در این سایت تلاش کرده ایم بهترین وکیل ها را در اختیارتان قرار دهیم. در ادامه همراه ما در سایت برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل در رباط کریم کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل رباط کریم کیست؟

همان طور که پیش تر گفته شد از لحاظ پروانه وکالت، ما دو نوع وکیل داریم که هر کدام وظایف خود را داشتند. وکلا در کل وظایفی دارند که باید برای موکل خود انجام دهند. وکیل می تواند قبل از انجام هرگونه اقدام به افرادی که درباره ی موارد قانونی مسئله ی مورد نظرشان مشاوره تخصصی لازم را بدهد و آن ها را راهنمایی کنند.

وکیل بدون آن که به صورت رسمی قبول وکالت طرف مقابل را به عهده بگیرد، می تواند با توجه به درخواستش به تهیه ی داد خواست یا لایحه قانونی برای وی اقدام کند. مهم ترین مراحل هر دعوایی تنظیم داد خواست یا شکوائیه صحیح می باشد. اگر دادخواست به درستی تنظیم نشود موجب بروز مشکل و صدور حکم اشتباه و غیر مرتبط می شود. در ادامه 10 نفر از بهترین وکیل رباط کریم را معرفی می کنیم همراه ما باشید.

جناب آقای اصغر اسکندری

جناب آقای اصغر اسکندری

جناب آقای اصغر اسکندری یکی از وکیل های پایه یک دادگستری می باشد و با هشت سال سابقه ی کاری در حوزه ی وکالت و دوازده سال مدیر حقوقی یکی از واحد های اجرایی دولتی، بسیار خوش درخشیده اند. اقای اصغر اسکندری در پرونده های اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، دیات، عقودت و معاملات، مطالبه خسارت و .. بسیار متخصص هستند.

آدس دفتر: رباط کریم، خیابان ملکی، جنب پاساژ تندیس، ساختمان پزشکان، طبقه ی دوم، پلاک چهل و هفت

شماره تماس: 09126369482

سرکار خانم فاطمه ایزدی فیروز آبادی

سرکار خانم فاطمه ایزدی فیروز آبادی

خانم فاطمه ایزدی فیروز آبادی یکی از وکیل های پایه یک دادگستری و در محله ی رباط کریم می باشد که در کار خود بسیار خبره و با سابقه است. تخصص های سرکار خانم ایزدی فیروز آبادی جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، شهرداری، عقودت و معاملات، نوشتن اوراق قضایی، امور حسبی و ثبت احوال، اجرائیات، اسناد رسمی و تجاری،موجر ومستاجر و … می باشد

آدرس دفتر: تهران، رباط کریم، اول بلوار امام خمینی، جنب بانک ملی، پاساژ نیکنام، طبقه ی اول، واحد دوم

شماره تماس: 09124126383

جناب آقای وفا بیگ زاده

جناب آقای وفا بیگ زاده

جناب آقای وفا بیگ زاده یکی از وکیل های دادگستری می باشند و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. آقای بیگ زاده همچنان مشغول فعالیت در حوزه ی وکالت هستند و در زمینه های دعاوی حقوقی و کیفری بسیار خوش درخشیده اند.

آدرس دفتر: رباط کریم، خیابان امام خمینی، نرسیده به میدان هفت تیر، پلاک 465، طبقه ی سوم، واحد شش

شماره تماس: 09193266723

جناب آقای محمد اهوراکی

جناب آقای محمد اهوراکی

آقای اهوراکی یکی از بهترین و خبره ترین وکیل های پایه یک دادگستری می باشد. ایشان متخصص در وکالت، خدمات مهاجرت و خروج از کشور، مالی، موسسه ی حقوقی، روانشناسی و … می باشد.

آدرس دفتر: رباط کریم، خیابان اصلی، بلوار امام خمینی، جنب بانک ملی، پاساژ میلاد قائم، طبقه ی سوم، واحد شش

شماره تماس: 09122495112

جناب آقای سید ابراهیم شاهرخی

جناب آقای سید ابراهیم شاهرخی

آقای سید ابراهیم شاهرخی از وکیل های پایه یک داد گستری و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. در رباط کریم یکی از بهترین وکلا می باشند. آقای شاهرخی در زمینه های دعاوی کیفری و حقوقی بسیار ماهر هستند.

آدرس دفتر: رباط کریم، بلوار امام، روبروی بانک کشاورزی، پاساژ میلاد قائم، طبقه ی سوم، واحد هشت

شماره تماس: 09106385254

جناب آقای مصطفی صیدلو

جناب آقای مصطفی صیدلو وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از چند سال سابقه وکالت خود و قبول کلیه دعاوی و ارائه مشاوره در زمینه حقوقی کیفری ثبتی و خانواده، پشتیبانی و ارائه برنامه برای آزمون وکالت توانسته است یکی از وکلای شناخته شده در شهرستان رباط کریم شود.

آدرس دفتر: رباط کریم، مجتمع تجاری میلادقائم، طبقه همکف، پلاک۲۰

شماره تماس: 09354545654

ویژگی های بهترین وکیل در رباط کریم

استخدام یک وکیل خوب شما را در مسیر موفقیت در پروندهای حقوقی مختلف تان همراهی و راه را برایتان هموار خواهد کرد. یک وکیل خوب به زیر و بم قانون آگاهی کافی دارد و شما می توانید در کمترین زمان و ساده ترین روش راهکار قانونی و مناسب برای حل مشکل پیدا کند.

یک وکیل خوب باید امن باشد. باید راز ها و سخنان موکل هایش را مانند اسرار خود حس نموده و از بازگو کردن آن برای دیگران امتنا کند. ویژگی مهم دیگری که باید داشته باشد دقت بالاست او باید به جزئیات پرونده ی شما دقت کند تا بتواند برای حل آن بهترین و ساده ترین و کم هزینه ترین مسیر را انتخاب کند.

ویژگی های بهترین وکیل در رباط کریم

یک وکیل باید رک و صادق باشد و هرگز در توانایی خود اغراق نکند. او باید حقایق را بدون هیچگونه پنهان کاری با موکل خود در میان بگذارد و موکل خود را از چند و چون شرایط آگاه کند. علاوه بر این ها وکلا باید روابط اجتماعی خوب داشته باشد و یک شنونده خوب و گوینده عالی باشد. وقتی موکل درباره ی پرونده ی خود صحبت می کند یک وکیل خبره و کار بلد، باید به دقت به حرف های او گوش دهد تا جزئیات مهم آن را پیدا کند.

یک وکیل خوب باید اطلاعات به روز داشته باشد زیرا با گذر زمان شرایط زندگی افراد تغییر می کند در نتیجه قوانین مقتضی نیز تغییر می کند. بنابراین اطلاعات قدیمی دیگر کاربرد ندارد و برای اینکه یک وکیل بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد باید اطلاعات خود را به روز کند.

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو

طبق قانون وکالت 1315، لایحه استقلال کانون وکلای مصوب 1333 و قانون کیفیت اخذ پروانه دادگستری مصوب 1376، وکیل های دادگستری برای این که بتوانند در کلیه امور حقوقی، مشاوره حقوقی، تنظیم داد خواست و لایحه برای موکل خود، بتواند وکالت را انجام دهد، باید دارای پروانه وکالت دادگستری از مراجع ذی صلاح و قانونی باشد.

معرفی بهترین وکیل در رباط کریم

این پروانه با دو عنوان متفاوت به متقاضی ارائه می شود و آن پروانه وکالت دادگستری پایه یک و پایه دو می باشد. این دو پروانه جهت اجازه ی قانونی برای انجام امور حقوقی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو دادگستری ارائه می گردد. وکیل پایه یک و وکیل پایه دو هر دو می توانند در زمینه انجام وکالت در امور حقوقی فعالیت داشته باشند ولی در بعضی امور با یک دیگر متفاوت هستند.

وکیل پایه یک مجاز است بدون هیچ محدودیتی در تمام محاکم حقوقی یا کیفری کل کشور فعالیت داشته باشد. اما وکیل پایه دو فقط حق شرکت در آن دسته محاکم کیفری را دارد که به جرایم حبس کمتر از ده سال، شلاق وجزای نقدی، و در محاکم حقوقی پرونده های مالی کمتر از دویست و پنجاه میلیون تومان و خواسته های غیر مالی به جز نکاح و طلاق و اثبات نسب و نفی نسب را دارد.

کلام آخر

همراهان گرامی بسیار سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل رباط کریم با ما همراه بودید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم تا بتوانیم اطلاعات مفید و جامعی را در مورد انواع وکالت و ویژگی های یک وکیل را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهاد های خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا