کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهر قدس ⚖️【سال1403】

مشکلات وامور قضایی از گذشته دور، بین تمامی جوامع وجود داشته اند وامری جدایی ناپذیر از زندگی اجتماعی می باشند. دعاوی قضایی شامل دسته بندی های مختلفی می شودند که یکی از آنها دعاوی کیفری می باشند و شامل دیه، سرقت، کلاهبرداری، قتل، خیانت در امانت، روابط نامشروع و … می باشند. حل کردن این امور پیچیده و مبهم قضایی، نیازمند فردی متبحر است تا بتواند با علم بالا و قدرت تجزیه و تحلیل خود ، حقیقت را آشکار و از موکل خود دفاع نماید؛ بنابراین، انتخاب فردی ماهر، با سابقه درخشان برای حل این دعاوی کیفری، امری مهم و بسیار حساس می باشد. ما دراین مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهر قدس پرداختیم که به منظور حل مشکلات و دعاوی کیفری خود، دیگر سرگردان نباشید.

بهترین وکیل کیفری در شهر قدس کیست؟

با وجود افزایش چشمگیر خشم و خشونت در سراسرجهان، میزات دعاوی کیفری و حقوقی در سراسر دادگاه های جهان، از جمله ایران، به شدت افزایش یافته است. در این شرایط، در صورت بروز مشکل و درگیری قانونی، انتخاب بهترین وکیل شهر قدس میتواند شانس شما را در پیروزی در محاکمه افزایش دهد. حال سوال می شود که از بین وکلای برتر شهر قدس، بهترین وکیل کیفری در شهر قدس کیست؟

بهترین وکیل کیفری در شهر قدس، فردی است که آگاهی کامل و تسط بالا برروی تمام قوانین و تبصره های قانون اساسی دارد؛ به علاوه اینکه این فرد شناخت بالایی از دادگاه ها و انواع محاکمه ها در شهر قدس دارد.بهترین وکیل کیفری همواره باید به قوانین به روز شده کیفری و حقوقی تسلط کافی داشته باشد تا بتواند به هرنحوی که شده است موکل خود را از محکمه نجات دهد و پرونده موکل خود را به اهداف مورد نظر برساند. این فرد مدرک وکالت پایه یک دادگستری خود را  از بهترین دانشگاه های کشوراخذ  کرده است و در تلاش است تا پرونده موکل خود را به سمت موفقیت پیش ببرد و به نتجیته کطلوب برساند.

با توجه به اطلاعات بالا و به روز این وکیل، موکل تواند نحوه تنظیم شکایت، تنظیم لایحه، زمان صدور شکایت و …. را با کمک وکیل کیفری خود تنظیم نماید و بدین طریق گام بزرگی در جهت پیروزی در محاکمه پیش رو خود، بردارد. با توجه به حیطه فعالیت وکیل، که حیطه کیفری است، لازم است تا این شخص اشراف کامل برروی قوانین مختلف نظیر قانون مجازات اسلامی، قانون مبارزه با مواد مخدر و قوانین آیین دادرسی داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهر قدس سال 1403!

سامان توانگر

سامان توانگر

اقای سامان توانگر، از بهترین وکلا شهر قدس در حوزه کیفری محسوب می شوند. ایشان تا کنون با به سرانجام رساندن بسیاری از پرونده ها در حوزه سرقت، کلاهبرداری و … توانسته اند تا رضایت موکلان خود را کسب نمایند. ایشان در سایر حوزه ها نظیر گمرک، طلاق، حضانت فرزند و … نیز فعالیت داشته و توانسته اند تا به خوبی این پرونده ها را مدیریت نمایند.

آدرس:  شهرقدس، ابتدای بلوار شورای جنوبی، روبروی دادگستری، پلاک ۲۷، طبقه ۳، واحد ۷

شماره تماس:  09124635718

زینب حاجی زاده شرقی

زینب حاجی زاده

 سرکار خانوم حاجی زاده، یکی از ماهر ترین وکلا شهر قدس در زمینه امور و دعاوی کیفری می باشند. این وکیل مشهور، دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی می باشد و تاکنون تعداد بی‌شماری از پرونده های حوزه کیفری را با موفقیت به سرانجام رسانده است. ایشان در امورتجاری نیز فعالیت دارند و وکیل چندین شرکت صنعتی و تجاری نیز می باشند.

آدرس: شهر قدس، میدان جهاد، ابتدای خیابان جویبار، خیابان میرهادی شرقی، پلاک ۲۳، طبقه دوم واحد 6

شماره تماس: 09123443799

احسان دلیریان

احسان دلیریان

از بهترین و مشهور ترین وکلا شهر قدس، جناب آقا احسان دلیریان می باشند . این وکیل پایه یک دادگستری ، مهارت و تبحر بالایی در به سرانجام رساندن پرونده های حقوقی و کیفری شرکت های دولتی، خصوصی و تجاری دارد. این وکیل خوش آوازه در شهر قدس، علاوه بر دعاوی خانواده و حقوقی، سابقه درخشانی در حل و فصل پرونده های کیفری نظیر سرقت، کلاهبرداری، آدم ربایی و … نیز دارد.

آدرس: شهرقدس، میدان قدس، ابتدای بلوار امام خمینی ره جنب کوچه ارشاد، شماره 70، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 09122478727

وحید رحيمی

وحید رحیمی

از دیگر وکلا خوش آوازه شهر قدس در زمینه کیفری آقای وحید رحیمی، عضو فعال کانون وکلا دادگستری مرکز، می باشند. ایشان علاوه بر دعاوی کیفری به برسی پرونده های حقوقی نظیر ملکی، اسناد رسمی و … و پرونده های تجاری مانند چک، سفته، مجتمع ها و … نیز می پردازند.


آدرس: شهر قدس، میدان آزادی(سرقنات)، بعد از خیابان سجاد، جنب مخابرات قدیم، ساختمان محمدی، طبقه چهارم، واحد ۱۵

شماره تماس: 09125689032

آرزو حسینی لاهرودی

 از جمله وکلایی که با سابقه چندین ساله خود در حیطه وکالت، اکنون از کارکشتگان این حیطه به شمار می روند، سرکار خانوم آرزو لاهرودی هستند. ایشان با سابقه چندین ساله خود در حیطه وکالت و با استفاده از تجربیات بی شمار خود در این زمینه، توانسته اند تا به امروز دعاوی مختلفی را به سرانجام برسانند و پیشینه ای درخشان را برای خود ثبت نمایند .

آدرس: شهرقدس، بلوار 45 متری انقلاب، نبش بلوار امام خمینی، پلاک 203، ساختمان یاس، طبقه 5، واحد 9

شماره تماس: 09121665891

ویژگی بهترین وکیل کیفری

امکان ندارد که صحبت از وکالت و دفاع از حقوق شود اما سخنی از فن بیان بالا و قوی وکلا که در بین تمامی افراد جامعه زبانزد می باشد، نشود. وکیل خوب با بیان مناسب و قدرت اقناع سازی بالا خود، میتواند سرنوشت یک پرونده را به راحتی تغییر دهد. بنابراین از مهم ترین معیار ها به منظور سنجش مهارت یک وکیل، فن بیان وی  و واضح و مجک صحبت کردن وی در برابر هیئت منصفه می باشد .

علاوه بر فن بیان، یک وکیل کار بلد و موفق، دارای قدرت نوشتاری بالایی نیز می باشد که از این تخصص خود، در زمینه استدلال های محکم کتبی به مراجع قضایی استفاده می کند. درک درست و صحیح پرونده و توانایی تجزیه و تحلیل شرایط و موقعیت ها، از دیگر ویژگی های بهترین وکیل کیفری می‌باشد که منجر می‌شود تا وی بتواند به خوبی گوش بدهد و به صورت منطقی و با استفاده از علم و تجربیات خود، به موکل کمک نماید.

همانند تمامی شته ها و حوزه ها، به روز بودن از ویژگی های برجسته و برگ برنده وکلا موفق می‌باشد؛ زیرا به آنها کمک می‌کند تا با آگاهی از تمامی تغیرات ایجاد شده در قانون کشور، از آنها به نفع موکل خود استفاده نمایند. احترام به سایر وکلا و قاضی نیز میتواند نشانی از حرفه ای بودن وکیل کیفری و تبحر وی در زمینه برقرای ارتباطات موثر و مفید باشد.

کلام آخر

ما در این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکلا کیفری در شهر قدس پرداختیم. همانگونه که متوجه شدیم، یک وکیل ماهر و کاربلد در حیطه کیفری، از فن بیان قوی به منظور قانع سازی هیئت منصفه و قاضی برخوردار است؛ به علاوه اینکه دارای قدرت شنیداری خوب و قدرت تجزیه و تحلیل حوادث و اتفاقات به منظور پیش بینی اتفاقات و درک درست پرونده و همین طور قدرت مکاتبه بالا به منظور ارائه  استدلال های محکم در زمینه های نوشتاری می باشد. در کنار تمامی این موارد، یک وکیل خوب همواره جانب احترام را رعایت می نماید و شخصیت والا خود را به تمامی افراد نشان می‌دهد. درنهایت به معرفی 10 مورد از کارکشته ترین و خوش نام ترین وکلا شهر قدس ، با ارائه آدرس و شماره تماس آنها پرداختیم تا در صورت نیاز بتوانید با استفاده از علم و تجربیات این افراد متخصص، دعاوی کیفری خود را به هدف دلخواه برسانید. امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

میلاد توکلی

میلاد توکلی هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا