وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهر قدس ⚖️【سال1402】

در این مقاله قصد داریم که به بررسی بهترین وکیل شهر قدس بپردازیم. امروزه پیدا کردن وکیل مناسب زمان بر می یاشد اما ما به شما کمک می کنیم که بهترین وکیل شهر قدس را انتخاب کنید. هنگام انتخاب بهترین وکیل، مهم است وکلایی را انتخاب کنید که با تجربه و آگاه باشند. سایت برترین وکیل تمام اطلاعات بهترین وکیل شهر قدس را در اختیار شما قرار داده است. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بهترین وکیل شهر قدس کیست؟

بهترین وکیل شهر قدس کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل شهر قدس باید چند نکته را در نظر داشته باشید. قبل از هر چیزی وکیل در شهر قدس نام و شهرت خوبی دارد و فردی است که می توانید به او اعتماد کنید.

بهترین وکیل در شهر قدس کسی است که از قانون مطلع باشد و بتواند آن را به خوبی در پرونده شما اعمال کند. بهترین وکیل غرب تهران باید به طور مدوام با شما در ارتباط باشد و در انتخاب وکیل باید تجربه و اعتبار آن را در نظر بگیرید. سعی کنید وکیلی را انتخاب کنید که در پرونده های مشابه شما از سابقه خوبی برخوردار باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل شهر قدس را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای شهر قدس همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل شهر قدس⚖️ + شماره تلفن ☎️️ و آدرس

احسان دلیریان

جناب آقای احسان دلیریان

آقای دلیریان وکیل پایه یک دادگستری می باشند. تخصص آقای دلیریان در دعاوی خانواده (طلاق، مهریه، نفقه)، کیفری (کلاهبرداری، سرقت، قتل آدم ربایی)، حقوقی، ملکی، ثبت، تنظیم اسناد قراردادی می باشد. همچنین آقای دلیریان وکیل و مشاور حقوقی در شهر قدس هستند.

آدرس دفتر: شهر قدس، میدان قدس، ابتدای بلوار امام خمینی ره، جنب کوچه ارشاد، شماره 70، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 0912119206609122478727

وحید رحیمی

وحید رحیمی بهترین وکیل شهر قدس

آقای وحید رحيمی وکیل دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، متخصص در انواع دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی، کیفری و … میباشند و سوابق درخشانی از خوی به جای گذاشته اند.

برخی از تخصص ایشان:

 • قراردادهای حقوقی مخصوصا قراردادهای ملکی، مشارکت درساخت ، اسناد رسمی، ابطال معاملات و …. .
 • شرکت ها و اسناد تجاری ،چک ، سفته ، تنظیم اساسنامه شرکتها و یا مجتمع های تجاری و اداری
 • خانواده، طلاق، مهریه، اجرت المثل، حضانت فرزندان و … .
 • قبول وکالت در دعاوی حقوق، تجاری، کیفری ، و… .

همچنین شایان ذکر است که در صورت ارجاع امر وکالتی توسط ایشان تمامی مراحل با پشتیبانی دو وکیل و با بهترین کیفیت ممکن در پرونده ها انجام خواهد شد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای وحید رحیمی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125689032
آدرس دفتر:
شهر قدس، میدان آزادی(سرقنات)، بعد از خیابان سجاد، جنب مخابرات قدیم، ساختمان محمدی، طبقه چهارم، واحد ۱۵

زینب حاجی زاده شرقی

زینب حاجی زاده شرقی بهترین وکیل شهر قدس

خانم زینب حاجی زاده شرقی وکیل کانون وکلای دادگستری، مشاور حقوقی و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه سراسری می باشند. ایشان پس از گذراندن تحصیلات آکادمیک خود مبادرت به گذراندن دوره های تخصصی بسیاری در زمینه دعاوی مربوط به شرکت ها، املاک، ثبت، وصول مطالبات و…. نموده اند.

خانم حاجی زاده شرقی علاوه بر فعالیت تخصصی در پرونده های حقوقی و موضوعات مذکور؛ اکنون وکیل چندی از شرکت های شهرک صنعتی شهرقدس بوده و به فعالیت های جانبی از قبیل تنظیم قرارداد، ثبت برند، ثبت شرکت و تغییرات آن نیز تسلط دارند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم زینب حاجی زاده شرقی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09123443799
آدرس دفتر:
شهر قدس، میدان آزادی(سر قنات)، بعد از خیابان سجاد، جنب مخابرات قدیم، ساختمان محمدی، طبقه چهارم، دفتر وکالت

محمد صادق بامداد تنیانی

محمد صادق بامداد تنیانی بهترین وکیل شهر قدس

آقای محمدصادق بامداد تنیانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری تهران و دارای سابقه حقوقی بالا در حرفه وکالت می باشند.

برخی از تخصص آقای محمدصادق بامداد تنیانی:

 • انجام وکالت در کلیه امور دعاوی خانواده (مهریه، نفقه، طلاق، رابطه نامشروع، اجرت المثل ایام زناشویی، نفقه و حضانت فرزندان مشترک)
 • کلیه امور کیفری (انواع جرائم از جمله انواع سرقت، ضرب و جرح عمدی با چاقوی سلاح سرد، کلاهبرداری، خیانت در امانت و سایر دعاوی کیفری)
 • کلیه امور حقوقی از جمله دعاوی ملکی (الزام به تنظیم سند، الزام به ایفای تعهد، الزام به ایفای تعهد، رفع مزاحمت و ممانعت و رفع تصرف از ملک و سایر امور حقوقی)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای محمدصادق بامداد تنیانی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: : 09127661843
آدرس دفتر: شهر قدس، روبروی دادگستری، نبش کوچه شهید خانی اصفهانی، پلاک۴۷، طبقه اول، واحد۲

سامان توانگر

سامان توانگر بهترین وکیل شهرقدس

آقای سامان توانگر وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از چندین سال سابقه وکالت خود در شهر قدس و فعالیت تخصصی در زمینه هایی از جمله دعاوی کیفری کلاهبرداری سرقت خیانت در امانت، خانواده، ملکی دعاوی اوقاف، اسناد صلحی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی خلع ید، دعوی ابطال سند دارند که یکی از شناخته ترین وکلای شهر قدس هستند.

آدرس دفتر: قدس، ابتدای بلوار شورای جنوبی، روبروی دادگستری، پلاک ۲۷، طبقه ۳، واحد ۷

شماره تماس: ٠٩١٢٤٦٣٥٧١٨ (پاسخگویی در اسرع وقت)

آرزو حسینی لاهرودی

سرکار خانم آرزو حسینی لاهرودی

خانم لاهرودی وکیل پایه یک دادگستری در شهر قدس می باشند. ایشان وکیل متخصص در دعاوی کیفری (کلاهبرداری، سرقت، قتل، آدم ربایی و …) دعاوی خانواده (طلاق، مهریه، حضانت، نفقه و …) حقوقی، ملکی، ثبت، تنظیم اسناد قراردادی هستند.

آدرس دفتر: شهر قدس، بلوار 45 متری انقلاب، نبش بلوار امام خمینی، پلاک 203، ساختمان یاس، طبقه 5، واحد 9

شماره تماس: 09121665891

فرحناز ملک فام

سرکار خانم فرحناز ملک فام

خانم ملک فام وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی در شهر قدس می باشد. از تخصص های خانم ملک فام می توان به دعاوی حقوقی (خرید و فروش، ارث و …) دعاوی خانواده (طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و …) دعاوی کیفری (کلاهبرداری، سرقت، آدم ربایی و …) ملکی، ثبت، تنظیم اسناد قراردادی اشاره کرد.

آدرس دفتر: شهر قدس، بلوار 45 متری انقلاب، بعد از آتش نشانی، طبقه فوقانی بانک صادرات، پلاک 130، واحد 1

شماره تماس:46880010

اقبال موگویی

جناب آقای اقبال موگویی

آقای موگویی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه می باشند. ایشان وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی خلع ید، دعوی ابطال سند و دعاوی ملکی و ثبتی و دعاوی کیفری (کلاهبرداری، تصادف، رانندگی، سرقت و …) را می پذیرند.

آدرس دفتر: شهر قدس، میدان قدس، ابتدای امام ره، نبش کوچه رجبی، پلاک 135، طبقه 2

شماره تماس: 02146075643

نورالدین غلامی چمنی

جناب آقای نورالدین غلامی چمنی

جناب آقای نورالدین غلامی چمنی وکیل پایه یک دادگستری در شهر قدس می باشد. وی به صورت تخصصی در زمینه های دعاوی کیفری، ملکی، خانواده، حقوقی و … فعالیت می کند.

آدرس دفتر: شهر قدس، 45متری انقلاب، روبروی شهرداری، نرسیده به آتش نشانی، نبش کوچه گل گندم، طبقه فوقانی نمایشگاه اتومبیل، پلاک 12،طبقه 1،واحد 2

شماره تماس: 09122585930

ستاره اسماعیلی

سرکار خانم ستاره اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از چندین سال سابقه وکالت خود در شهر قدس و فعالیت تخصصی در زمینه هایی از جمله دعاوی کیفری، خانواده (طلاق، مهریه، حضانت فرزندان، طلاق توافقی، نفقه و …) ملکی دارند که یکی از شناخته ترین وکلای شهر قدس هستند.

آدرس دفتر: شهرقدس، میدان قدس، ابتدای بلوار امامزاده، ساختمان‌ پاردایس، واحد۲۰۴

شماره تماس: 09126587462


خصوصیات وکیل خوب در شهر قدس چیست؟

از جمله خصوصیات بهترین وکیل شهر قدس پیش از جلسه رسیدگی و قبل از دفاع از موکل خود، مطالعه دقیق پرونده موکل و گفتگو با متهم پرونده و ضمن اطلاع کامل از موضوع اتهامات و نیز آشنایی کامل با متهم است تا بتواند به نحوه شایسته ای از موکل خود دفاع کند.

بهترین وکیل شهر قدس موظف است تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل خود به کار ببرد. از خصوصیات یک وکیل خوب این است که در مقابل موکل خود پاسخگو باشد احساس مسئولیت از خصوصیات شخصیتی یک وکیل است.

از ویژگی های یک وکیل حرفه ای در شهر قدس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در ابتدا ساده سازی مسائل حقوقی برای موکل است.
 • وکیل باید شان و مقام قاضی را رعایت نموده و به وی احترام بگذارد.
 • وکیل باید دانش علمی و معلومات حقوقی بالایی داشته باشد.
 • وکیل باید از گفتن مطالب غلو آمیز و غیرممکن اجتناب نماید.
 • وکیل باید محرم اسرار موکل و امین وی باشد.

انتخاب بهترین وکیل شهر قدس ممکن است چالش های بسیار زیادی را به همراه داشته داشته باشد. وکیل باید از مهارت ارتباطی خوبی برخوردار باشد و بتواند با دیگران به راحتی ارتباط برقرار کند و پیگیر پرونده های حقوقی شما باشد و آن را به سرانجام برساند و همچنین باید شنونده خوبی باشد و بتواند مشکلات حقوقی شما را به بهترین شکل برررسی کند.

از خصوصیات وکیل خوب در شهر قدس چیست؟

مشخصه های یک وکیل خوب در شهر قدس

از بهترین مشخصه های یک وکیل حرفه ای در شهر قدس عبارتند از:

 • بهترین وکیل شهر قدس، باید توانایی علمی، تجربه، حسن شهرت، سابقه مفید و در نهایت حق الوکاله منصفانه داشته باشد.
 • سوابق وکیل معمولا از طریق کانون وکلای دادگستری قابل استعلام است.
 • یک وکیل حداقل باید مدرک کارشناسی حقوق را داشته باشد. مراحل دشوار کانون وکلا را طی کرده باشد تا موفق به دریافت پروانه وکالت شده باشد.
 • برای انتخاب وکیل فقط ملاک را بر سن و جنسیت قرار ندهید.

بهترین وکیل شهر قدس دارای امتیازاتی است که موجب می شود افراد با اطمینان خاطر پرونده های خود را به آن بسپارند. دانش تخصصی یکی از ویژگی های یک وکیل خوب است که می تواند در رشته های حقوق خصوصی، حقوق عمومی، حقوق جزا و … باشد.

مشخصه های یک وکیل خوب در شهر قدس چیست؟

کلام آخر

از شما همراهان گرامی سپاسگزارم که تا پایان مقاله بهترین وکیل شهر قدس همراه ما بوده اید. سعی کردیم به معرفی 10 مورد از بهترین وکلای شهر قدس بپردازیم. همچنین در این مطلب ویژگی های یک وکیل خوب را بررسی کردیم و با ارزیابی ویژگی های شخصیتی وکیل، دانستیم خصوصیات یک وکیل خوب چیست. اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید خوشحال می شوم که برایمان کامنت کنید.

2.6/5 - (5 امتیاز)

فاطمه بیگلر

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا