وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهر قدس ⚖️【سال1402】

در این مقاله قصد داریم که به بررسی بهترین وکیل شهر قدس بپردازیم. امروزه پیدا کردن وکیل مناسب زمان بر می یاشد اما ما به شما کمک می کنیم که بهترین وکیل شهر قدس را انتخاب کنید. هنگام انتخاب بهترین وکیل، مهم است وکلایی را انتخاب کنید که با تجربه و آگاه باشند. سایت برترین وکیل تمام اطلاعات بهترین وکیل شهر قدس را در اختیار شما قرار داده است. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل شهر قدس کیست؟

بهترین وکیل شهر قدس کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل شهر قدس باید چند نکته را در نظر داشته باشید. قبل از هر چیزی وکیل در شهر قدس نام و شهرت خوبی دارد و فردی است که می توانید به او اعتماد کنید.

بهترین وکیل در شهر قدس کسی است که از قانون مطلع باشد و بتواند آن را به خوبی در پرونده شما اعمال کند. وکیل مورد نظر شما باید به طور مدوام با شما در ارتباط باشد و در انتخاب وکیل باید تجربه و اعتبار آن را در نظر بگیرید. سعی کنید وکیلی را انتخاب کنید که در پرونده های مشابه شما از سابقه خوبی برخوردار باشد.

همراهان گرامی در ادامه سعی در معرفی 10 مورد از بهترین وکیل شهر قدس داریم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

جناب آقای احسان دلیریان

جناب آقای احسان دلیریان

آقای دلیریان وکیل پایه یک دادگستری می باشند. تخصص آقای دلیریان در دعاوی خانواده (طلاق، مهریه، نفقه)، کیفری (کلاهبرداری، سرقت، قتل آدم ربایی)، حقوقی، ملکی، ثبت، تنظیم اسناد قراردادی می باشد. همچنین آقای دلیریان وکیل و مشاور حقوقی در شهر قدس هستند.

آدرس دفتر: شهر قدس، میدان قدس، ابتدای بلوار امام خمینی ره، جنب کوچه ارشاد، شماره 70، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 02146853386

سرکار خانم آرزو حسینی لاهرودی

سرکار خانم آرزو حسینی لاهرودی

خانم لاهرودی وکیل پایه یک دادگستری در شهر قدس می باشند. ایشان وکیل متخصص در دعاوی کیفری (کلاهبرداری، سرقت، قتل، آدم ربایی و …) دعاوی خانواده (طلاق، مهریه، حضانت، نفقه و …) حقوقی، ملکی، ثبت، تنظیم اسناد قراردادی هستند.

آدرس دفتر: شهر قدس، بلوار 45 متری انقلاب، نبش بلوار امام خمینی، پلاک 203، ساختمان یاس، طبقه 5، واحد 9

شماره تماس: 09121665891

سرکار خانم فرحناز ملک فام

سرکار خانم فرحناز ملک فام

خانم ملک فام وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی در شهر قدس می باشد. از تخصص های خانم ملک فام می توان به دعاوی حقوقی (خرید و فروش، ارث و …) دعاوی خانواده (طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و …) دعاوی کیفری (کلاهبرداری، سرقت، آدم ربایی و …) ملکی، ثبت، تنظیم اسناد قراردادی اشاره کرد.

آدرس دفتر: شهر قدس، بلوار 45 متری انقلاب، بعد از آتش نشانی، طبقه فوقانی بانک صادرات، پلاک 130، واحد 1

شماره تماس:46880010

جناب آقای سید میثم حسینی

جناب آقای سید میثم حسینی

آقای حسینی وکیل پایه یک دادگستری در شهر قدس می باشد. از تخصص های آقای حسینی قبول وکالت، مشاوره به صورت تخصصی و علمی در امور آتی الذکر پذیرفته می شود: دعاوی خانواده، دعاوی کیفری (جرایم جنایی، مالی و مواد مخدر) دعاوی ملکی، دعاوی بیمه و تصادف، دیوان عدالت اداری اشاره کرد.

از سوابق کاری آقای حسینی می توان به کارشناسی حقوق بیمه تامین اجتماعی، نماینده مرکز وکلای قوه قضاییه می باشد.

آدرس دفتر: شهر قدس، بلوار امام خمینی، پلاک 121، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 09126642298

جناب آقای فرهنگ فقیه لاریجانی

جناب آقای فرهنگ فقیه لاریجانی

جناب آقای لاریجانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر قدس و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. از تخصص های آقای لاریجانی می توان به دعاوی خانواده (طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و…) دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، ارث، ملکی، موجر و مستاجر، اعسار و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: شهر قدس، ساختمان پزشکان سینا، واحد 1

شماره تماس: 09121865982

جناب آقای اقبال موگویی

جناب آقای اقبال موگویی

آقای موگویی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه می باشند. ایشان وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی خلع ید، دعوی ابطال سند و دعاوی ملکی و ثبتی و دعاوی کیفری (کلاهبرداری، تصادف، رانندگی، سرقت و …) را می پذیرند.

آدرس دفتر: شهر قدس، میدان قدس، ابتدای امام ره، نبش کوچه رجبی، پلاک 135، طبقه 2

شماره تماس: 02146075643

جناب آقای نورالدین غلامی چمنی

جناب آقای نورالدین غلامی چمنی

جناب آقای نورالدین غلامی چمنی وکیل پایه یک دادگستری در شهر قدس می باشد. وی به صورت تخصصی در زمینه های دعاوی کیفری، ملکی، خانواده، حقوقی و … فعالیت می کند.

آدرس دفتر: شهر قدس، 45متری انقلاب، روبروی شهرداری، نرسیده به آتش نشانی، نبش کوچه گل گندم، طبقه فوقانی نمایشگاه اتومبیل، پلاک 12،طبقه 1،واحد 2

شماره تماس: 09122585930

سرکار خانم ستاره اسماعیلی

سرکار خانم ستاره اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از چندین سال سابقه وکالت خود در شهر قدس و فعالیت تخصصی در زمینه هایی از جمله دعاوی کیفری، خانواده (طلاق، مهریه، حضانت فرزندان، طلاق توافقی، نفقه و …) ملکی دارند که یکی از شناخته ترین وکلای شهر قدس هستند.

آدرس دفتر: شهرقدس، میدان قدس، ابتدای بلوار امامزاده، ساختمان‌ پاردایس، واحد۲۰۴

شماره تماس: 09126587462

جناب آقای فریدون ارسخانی

جناب آقای فریدون ارسخانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از چند سال سابقه وکالت در زمینه های دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده و … که به صورت تخصصی فعالیت می کنند، توانسته است تا یکی از وکیل های شناخته شده شهرقدش شود.

آدرس دفتر: شهر قدس، ضلع شرقی، میدان آزادی (سرقنات)، پلاک 14، طبقه 5، واحد 9

شماره تماس: 09126729634

خصوصیات وکیل خوب در شهر قدس چیست؟

از جمله خصوصیات بهترین وکیل شهر قدس پیش از جلسه رسیدگی و قبل از دفاع از موکل خود، مطالعه دقیق پرونده موکل و گفتگو با متهم پرونده و ضمن اطلاع کامل از موضوع اتهامات و نیز آشنایی کامل با متهم است تا بتواند به نحوه شایسته ای از موکل خود دفاع کند.

از خصوصیات وکیل خوب در شهر قدس چیست؟

بهترین وکیل شهر قدس موظف است تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل خود به کار ببرد. از خصوصیات یک وکیل خوب این است که در مقابل موکل خود پاسخگو باشد احساس مسئولیت از خصوصیات شخصیتی یک وکیل است.

از ویژگی های یک وکیل حرفه ای در شهر قدس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در ابتدا ساده سازی مسائل حقوقی برای موکل است.
  • وکیل باید شان و مقام قاضی را رعایت نموده و به وی احترام بگذارد.
  • وکیل باید دانش علمی و معلومات حقوقی بالایی داشته باشد.
  • وکیل باید از گفتن مطالب غلو آمیز و غیرممکن اجتناب نماید.
  • وکیل باید محرم اسرار موکل و امین وی باشد.

انتخاب بهترین وکیل شهر قدس ممکن است چالش های بسیار زیادی را به همراه داشته داشته باشد. وکیل باید از مهارت ارتباطی خوبی برخوردار باشد و بتواند با دیگران به راحتی ارتباط برقرار کند و پیگیر پرونده های حقوقی شما باشد و آن را به سرانجام برساند و همچنین باید شنونده خوبی باشد و بتواند مشکلات حقوقی شما را به بهترین شکل برررسی کند.

مشخصه های یک وکیل خوب در شهر قدس

از بهترین مشخصه های یک وکیل حرفه ای در شهر قدس عبارتند از:

  • بهترین وکیل شهر قدس، باید توانایی علمی، تجربه، حسن شهرت، سابقه مفید و در نهایت حق الوکاله منصفانه داشته باشد.
  • سوابق وکیل معمولا از طریق کانون وکلای دادگستری قابل استعلام است.
  • یک وکیل حداقل باید مدرک کارشناسی حقوق را داشته باشد. مراحل دشوار کانون وکلا را طی کرده باشد تا موفق به دریافت پروانه وکالت شده باشد.
  • برای انتخاب وکیل فقط ملاک را بر سن و جنسیت قرار ندهید.
مشخصه های یک وکیل خوب در شهر قدس چیست؟

بهترین وکیل شهر قدس دارای امتیازاتی است که موجب می شود افراد با اطمینان خاطر پرونده های خود را به آن بسپارند. دانش تخصصی یکی از ویژگی های یک وکیل خوب است که می تواند در رشته های حقوق خصوصی، حقوق عمومی، حقوق جزا و … باشد.

کلام آخر

از شما همراهان گرامی سپاسگزارم که تا پایان مقاله بهترین وکیل شهر قدس همراه ما بوده اید. سعی کردیم به معرفی 10 مورد از بهترین وکلای شهر قدس بپردازیم. همچنین در این مطلب ویژگی های یک وکیل خوب را بررسی کردیم و با ارزیابی ویژگی های شخصیتی وکیل، دانستیم خصوصیات یک وکیل خوب چیست. اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید خوشحال می شوم که برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

فاطمه بیگلر

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا