طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهر قدس ⚖️【سال1403】

وقتی صحبت از پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در شهر قدس می شود، داشتن یک وکیل مجرب و کار بلد در کنار شما می تواند مایه آرامش و اطمینان شما در ادامه مسیر پر فراز و نشیب طلاق بشود. طلاق اغلب به عنوان یک میدان جنگ با ناراحتی های بسیار زیاد به تصویر کشیده میشود. در مقاله ما معیار های انتخاب بهترین وکلای طلاق شهر قدس و معرفی آنان و نقشی که در دادگاه ایفا می‌کنند را برای شما توضیح می‌دهیم.

بهترین وکیل طلاق در شهر قدس

معیار انتخاب بهترین وکیل طلاق در شهر قدس

فرایند و قوانین طلاق پیچیدگی خاص خود را دارد که در نگاه اول اصلا به چشم نمی آیند، ولی زمانی که وارد جریان پرونده می شوید با اصطلاحات حقوقی و قوانین پیچیده برخورد می کنید و دچار سردرگمی می شوید و گاه این سختی برای بانوان در دفاع از حقوق خود دو برابر می شود و یافتن بهترین وکیل شهر قدس دغدغه ی اصلی آن ها می شود.

به این نکات قبل از انتخاب بهترین وکیل طلاق در شهر قدس، حتما توجه کنید:

آشنایی با قوانین به روز و دارای تجربه: برای انتخاب وکیل خوب حتما داشتن تخصص در زمینه خانواده را مد نظر بگیرید، چرا که با قوانین به روز طلاق بایستی آشنایی داشته باشد و وکیلی را انتخاب کنید با موفقیت پرونده های مشابه دیگری را پشت سر گذاشته باشد و با پیچیدگی های مسیر طلاق آشنا باشد، علاوه بر این موارد حتما این مورد مهم که بتوانید با وکیل خوب ارتباط بگیرید و بتوانید راحت نیازهایتان را بگویید نیز مد نظر قرار بدهید.

شرایط پرداختی حق‌الوکاله: حتماً قبل از هر چیزی با نحوه و میزان پرداختی وکیل برای پرونده طلاق صحبت کنید تا در میانه راه غافلگیر نشوید و سعی کنید قبل از اختصاص پرونده به وکیل قراردادی فی‌مابین شما و وکیل ایجاد شود و تمام شرایط پرداخت و… در آن قرارداد مکتوب شود.

درک نیازهای منحصربه‌فرد: یک وکیل کارآمد بر ارتباط خود با موکلین ارزش زیادی قائل است و همواره سعی می‌کند تا بهترین ارتباط را با موکل بگیرد و نیازهای منحصربه‌فرد پرونده را به‌خوبی درک نماید و آن‌ها را در دفاع به کار بگیرد.

پرس‌وجو از منابع قابل‌اعتماد: در نهایت توصیه می‌شود از منابع قابل‌اعتماد در مورد وکیل تحقیق و بررسی کنید تا از کارآمد بودن و پاسخگو بودن وکیل در تمام مراحل مطمئن شوید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در اینجا ۱۰ تا از بهترین وکیل طلاق در شهر قدس را که به دلیل تخصص و تعهد خود به موکلان در شهر قدس شهرت یافته‌اند را معرفی می‌کنیم:

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهر قدس سال 1403!

علی باقری

علی باقری

وکیل برجسته شهر قدس، آقای علی باقری، وکیل پایه یک دادگستری است که به دلیل رویکرد استراتژیک و تعهد تزلزل‌ناپذیرش برای رسیدن به بهترین نتیجه در پرونده‌های طلاق برای موکلانش شناخته شده است، علی باقری علاوه بر رسیدگی به پرونده‌های طلاق به‌ پرونده‌های دعاوی کیفری، ملکی و حقوقی رسیدگی می‌کند.

آدرس: شهر قدس، خیابان امامزاده، ساختمان پارادایس، طبقه ۵، واحد ۵۰۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۷۷۸۸۳۵

مسعود بیرانوند

مسعود بیرانوند

آقای مسعود بیرانوند یک وکیل طلاق موردتوجه در شهر قدس است که به‌خاطر حمایت دلسوزانه و درعین‌حال قاطعانه از موکلانش شناخته شده است، تعهد وکیل بیرانوند، به درک نیازهای منحصربه‌فرد هر پرونده طلاق او را خوشنام کرده است. آقای مسعود بیرانوند وکیل پایه یک دادگستری است، که علاوه بر اینکه در زمینه دعاوی طلاق خوش درخشیده است در زمینه‌های دیگری همچون دعاوی کیفری، ملکی و حقوقی خود را به اثبات رسانده است.

آدرس: شهر قدس، میدان قدس، ابتدای بلوار کلهر، سمت چپ، طبقه فوقانی فروشگاه هزاره طلایی

شماره تماس: ۰۹۱۲۹۴۵۸۲۶۱

علی تیموری مقدم

علی تیموری مقدم

آقای علی تیموری مقدم، مشاور باتجربه و وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه طلاق پرونده‌های موفق زیادی داشته و همواره سعی بر افزایش دانش حرفه‌ای خودکرده است. ایشان علاوه بر طلاق در حوزه‌های حقوقی، کیفری، ملکی نیز فعالیت داشته‌اند و می‌توانید با اطمینان از تجربه و کیفیت خدمات ارائه شده توسط آقای تیموری مقدم، به رسیدگی به مسائل حقوقی خود اعتماد کامل داشته باشید.

آدرس دفتر: شهر قدس، بلوار ۴۵ متری انقلاب، جنب کوچه توحید، پلاک ۹۷، ساختمان پاسارگاد، طبقه ۴، واحد ۱۰

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۵۸۸۵۹۰

فاطمه جعفری

فاطمه جعفری

سرکار خانم فاطمه جعفری، وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری، در حوزه‌های گوناگونی از جمله خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت دارند. ایشان از جمله وکلای توانا و معروف در زمینه طلاق شناخته می‌شوند و توانایی‌های خود را در این زمینه به‌خوبی اثبات کرده‌اند، با اعتماد به تجربه و کیفیت خدمات ارائه شده توسط سرکار خانم جعفری، می‌توانید به‌راحتی به رسیدگی به مسائل حقوقی خود اقدام کنید و از توجه و مراقبت حرفه‌ای ایشان بهره‌مند شوید.

آدرس دفتر: شهر قدس، سی‌متری، رو به روی دادگستری، جنب ایساکو، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۰۳۴۳۲۱۵۴۰

نقش بهترین وکیل طلاق شهر قدس در جلسات دادگاه

بهترین وکیل طلاق در شهر قدس اطلاعات حقوقی کاملی در رابطه با قوانین و مقررات مربوط به طلاق به موکل خویش می‌دهد. این اطلاعات و مشاوره حقوقی می‌تواند شامل: تعهدات و حقوق هر یک از طرفین، نفقه و مهریه، حضانت فرزندان و تقسیم اموال باشد. همچنین او به عنوان نماینده حقوقی و قانونی موکل خود در دادگاه حاضر می‌شود و مسئول ارائه دفاعیات و مستندات از موکل خویش است.

بهترین وکیل طلاق در شهر قدس می‌تواند با قاضی و سایر افراد حاضر در دادگاه به خوبی ارتباط برقرار کند و درخواست های موکل خویش را به شکل کاملا حرفه ای و قانع کننده در دادگاه مطرح کند و می‌تواند ریسک های احتمالی پرونده را شناخته و مدیریتشان کند تا درباره نقاط ضعف و قوت پرونده به موکل خود اطلاعات لازم را بدهد و بهترین راه حل را پیشنهاد دهد.

همچنین این وکلای مجرب طلاق در شهر قدس، بعد از هر جلسه ی دادگاه، مراحل بعدی پرونده را پیگیری می‌کند و درمورد اقدامات بعدی و نتایج جلسات دادگاه اطلاعاتی دقیقی به موکل خود می‌دهد. در نهایت انتخاب این موکلان کاربلد با تجربه در شهر قدس می‌تواند در پرونده های طلاق، اضطراب و استرس موکلشان را کم کنند و مطمئن شوند که حق موکل خود را به بهترین شکل ممکن خواهند گرفت.

بهترین وکیل طلاق در شهر قدس

کلام آخر

انتخاب بهترین وکیل طلاق در شهر قدس کار آسانی نیست، بایستی تمام معیارها، در کنار هم چیده شوند و بر اساس شرایط موجود ما، بهترین وکیل ممکن انتخاب شود. انتخاب بهترین وکیل طلاق نه‌تنها به مشتریان اطمینان می‌دهد که حقوقشان حفظ خواهد شد، بلکه به آن‌ها امید به یافتن راه‌حل‌های مؤثر و مناسب برای مسائل خانوادگی خود می‌دهد. ما در این مقاله سعی کردیم شما را با معیار های بهترین وکیل طلاق و معرفی آنان و نقششان در جلسات دادگاه را با شما در میان بگذاریم. امیدواریم مسائل مفیدی را در اختیار شما قرار داده باشیم؛ از این که نظرات خود را با ما درمیان می‌گذارید سپاسگزاریم.

5/5 - (1 امتیاز)

میلاد توکلی

میلاد توکلی هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفده =

دکمه بازگشت به بالا