کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در پرند ⚖️【سال1403】

نکته‌ای که لازم است درباره دعاوی کیفری به آن اشاره داشته باشیم این است که این دعاوی دارای پیچیدگی و حساسیت بسیار بالایی هستند و هرگز بدون اعطای وکالت به وکلای شاخص و ممتاز نمی‌توانید قدمی به سمت کسب پیروزی در دعاوی کیفری بردارید. دعاوی کیفری هر چقدر هم که ساده به نظر برسند باز هم پیچیدگی‌های خاص خود را دارند و از آنجایی که در صورت شکست در این دعاوی ممکن است شما به عنوان متهم با مجازات‌های سنگین روبرو شوید نیاز به استخدام وکیل چند برابر بیشتر از دعاوی دیگر احساس می‌شود؛ اما نکته حائز اهمیت این است که هر وکیلی در دعاوی کیفری نمی‌تواند برای شما راهگشا بوده و شما را به سمت کسب پیروزی نزدیک کند. شما ملزم هستید که از وکلای متخصص و مجرب در این زمینه استفاده کنید بنابراین در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در پرند آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در پرند

بهترین وکیل کیفری در پرند کیست؟

اگر در کتابفروشی‌ها و کتابخانه‌ها به سراغ قفسه کتاب‌های حقوقی رفته باشی حتماً شما نیز با کتاب‌های روبرو شده‌اید که روی آنها شعاری درج شده که تنها با مطالعه این کتاب می‌توانید مهیای حضور در دادگاه شده و دیگر از استخدام بهترین وکیل کیفری در پرند بی‌نیاز گردید؛ اما لازم است در اینجا به این نکته اشاره داشته باشیم که چنین شعارهایی تنها جنبه تبلیغاتی دارد وگرنه هر کسی خوب می‌داند که دعاوی کیفری معمولاً با پیچیدگی‌های بالایی همراه هستند و بدون استخدام وکیل هرگز نخواهید توانست در آنها به پیروزی برسید.

مشاوره و دسترسی آسان با بهترین وکیل پرند را از دست ندهید!

تخصص برترین وکیل کیفری در پرند به شما کمک خواهد کرد تا با سهولت بیشتری دفاعیات خود را در دادگاه ارائه داده و به موفقیت نزدیک و نزدیک‌تر شوید. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل کیفری در پرند شخصی است که بتواند از مهارت‌های کلامی و ارتباطی خود برای تشریح مباحث حقوقی و ارتباط گرفتن با قاضی استفاده کند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در پرند سابقه بالایی در زمینه مسائل کیفری دارد و می‌تواند با ورود به پرونده‌های مختلف راهگشای اختلافات پیش آمده باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص کیفری در پرند را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در پرند سال 1402!

سید عادل هفت لنگ بختیاری

سید عادل هفت لنگ بختیاری بهترین وکیل کیفری در پرند

آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در پرند می باشند. ایشان موفق به اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه تهران شده و بیش از یک دهه سابقه فعالیت حقوقی در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، اسناد تجاری، اداری و … دارند. از خدمات دیگری که توسط ایشان ارائه می گردد امکان اخذ وکالت از اتباع بیگانه در خصوص امور تابعیت و احوال شخصیه در ایران می باشد.

ایشان با بیش از 12 سال سابقه در امر حقوقی، کیفری، خانواده، داوری و وکالت امور احوال شخصیه اتباع همواره تلاش می کنند بهترین خدمات را به موکلین ارائه نمایند. تسلط به زبان فرانسه، انگلیسی و عربی موجب شده تا ایشان بدون نیاز به مترجم، به امور موکلین و اتباع رسیدگی کنند.

برخی از تخصص و خدمات آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری:

  • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
  • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
  • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)
  • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و تقسیم ترکه و …)
  • ملکی ( الزام به تنظیم سند رسمی، تصرف عدوانی، خلع ید، سرقفلی و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره سید عادل هفت لنگ بختیاری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125869910
آدرس دفتر:
 پرند، میدان استقلال، ساختمانf4،طبقه پنجم، واحد146

آرزو محمدی

احمد جعفری بهترین وکیل کیفری در پرند

خانم آرزو محمدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص مکفی در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری وکالت می پذیرد. ایشان در امور کیفری اعم از سرقت، کلاهبرداری، سرقت و ضرب و جرح و … پرونده های موفق متعددی را به ثبت رسانده است. وی تجارب خود را به صورت تخصصی در اختیار مراجعین قرار می دهد و همچنین برای بهبود روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه مستنداتی حاکی بر بی گناهی موکل خود جمع آوری می کند و در روز موعد ادله جمع آوری شده را به دادگاه ارائه می دهد.

آدرس دفتر: پرند، میدان استقلال، خیابان کیهان، ساختمان E2، طبقه چهارم

شماره تماس: ۰۹۳۵۵۲۳۷۶۱۸

سميه حسينی دخت

سميه حسيني دخت بهترین وکیل کیفری در پرند

سرکار خانم سمیه حسینی دخت وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی فعالیت دارد و همچنین در امور کیفری پرونده هایی چون فروش مال غير، رفع تصرف، تصادف و … را با موفقیت به پایان رسانده است. وی برای بهبود روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد.

آدرس دفتر: پرند، دور ميدان استقلال، جنب قنادی كوک، بلوک E٦، طبقه ٧، واحد ٣٠٤

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۹۶۵۷۲۹

صمد بالائی

صمد بالائی بهترین وکیل کیفری در پرند

آقای صمد بالائی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در پرند به صورت تخصصی و حرفه ای به دعوی کیفری یک و دو رسیدگی می کند. ایشان پرونده های پیچیده و مهمی را با تبحر و دانش حقوقی مکفی به ثمر رسانده است. ایشان وکیلی شناخته شده و محبوب در بین مردم می باشد چرا که با فن بیان و صبوری کامل به پرونده موکلین خود رسیدگی می کند.

آدرس دفتر: پرند، میدان استقلال، بلوک E، ورودی ۵، طبقه ۶، واحد ۳۰۱

شماره تماس: 09123195406

احمد جعفری

احمد جعفری بهترین وکیل کیفری در پرند

آقای احمد جعفری وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق و درخشان در زمینه دعاوی کیفری فعالیت دارد. ایشان با تبحر و تخصص لازمه در رابطه با موضوع پرونده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و در انتهای جلسات مشاوره با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به مراجعه کننده اعلام می کند. ایشان با فن بیان شیوا در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند.

آدرس دفتر: پرند، میدان استقلال، اول بلوار جمهوری، جنب قنادی کوک، بلوک E6، طبقه ۷، واحد ۳۰۴

شماره تماس: 09128115162

علی سلیمانی مقدم

علی سلیمانی مقدم بهترین وکیل کیفری در پرند

آقای علی سلیمانی مقدم وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت موفق در حوزه های حقوقی و کیفری وکالت می پذیرد. وی با دانش حقوقی مکفی در محضر دادگاه برای رساندن حق به حق دار حاضر می شود و با ارائه ادله محکمه پسند نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: پرند، میدان استقلال، بلوکE، ورودی4، طبقه دوم

شماره تماس: 09127924029


پذیرایی مقدار و شیوه پرداخت حق الوکاله وکیل کیفری در پرند

لازم است در ازای خدماتی که از بهترین وکیل کیفری در پرند دریافت می‌کنید مبلغی را به عنوان دستمزد و هزینه به او پرداخت نمایید که آن را حق الوکاله می‌نامند. مقدار دستمزدی که وکیل به عنوان حق الوکاله از موکل خود دریافت می‌کند برای بسیاری از افراد دارای اهمیت است. از این رو بسیاری از افراد به دنبال این هستند تا از مقدار دستمزد به حق الوکاله در پرونده‌های کیفری کسب اطلاع کنند چرا که این مسئله بر روی تصمیم گیری آنها نقش موثری خواهد داشت. باید بدانیم که حق الوکاله مقدار ثابتی ندارد.

حق الوکاله در نظر گرفتن عوامل مختلفی از سوی وکیل تعیین می‌شود. یکی از مهمترین این عوامل پیچیدگی پرونده کیفری می‌باشد. اگر پرونده کیفری دارای پیچیدگی بالایی باشد به طور قطع وکیل پس از بررسی آن از شما درخواست حق الوکاله بیشتری خواهد داشت. چرا که وکیل در پرونده‌های پیچیده کیفری لازم است انرژی بیشتری را صرف نماید. همچنین اگر وکیل به این نتیجه برسد که پرونده‌ای در مدت زمان بالایی به نتیجه خواهد رسید و روند دادرسی آن طول می‌کشد دستمزد بیشتری خواهد خواست.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران

میزان سابقه و تعداد سال‌هایی که بهترین وکیل کیفری در پرند مشغول به ارائه خدمات حقوقی بوده است نیز در حق الوکاله او نقش تعیین کننده دارد. در پرونده‌های پیچیده کیفری نیاز به وکلایی دارید که سابقه درخشانی را با خود به همراه داشته باشند و در ازای استخدام چنین وکلایی نیاز است حق الوکاله بیشتری را پرداخت کنید. لازم است تمامی جزئیات مربوط به حق الوکاله را در متن قرارداد ذکر کنید برای مثال لازم است پیش‌بینی کنید که اگر پرونده‌ای با شکست روبرو شد تکلیف حق الوکاله وکیل در آن چه شود.

برای مثال توافق شما با وکیل می‌تواند به گونه‌ای باشد که در صورت شکست خوردن در پرونده مقداری از حق الوکاله او تحت عنوان جریمه کسر گردد. در بسیاری از موارد ممکن است توانایی پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا را نداشته باشید در این صورت می‌توانید با وکیل خود توافق کنید که دستمزد او را در چند قسط به او پرداخت نمایید. در پایان نیز لازم است به این نکته تاکید داشته باشیم که اگر توافقی بین طرفین حاصل نشود و قراردادی ارضا نگردد ممکن است در آینده اختلافات جدی بین طرفین ایجاد شود.

بهترین وکیل کیفری در پرند

۴ معیار مهم در انتخاب وکیل کیفری در پرند

دانش حقوقی بالا: یکی از مهمترین معیارهایی که با دنبال کردن آن می‌توانید به بهترین وکیل کیفری در پرند دست پیدا کرده و از او برای قبول وکالت در پرونده‌های کیفری دعوت به عمل آورید دانش حقوقی بالا می‌باشد. ذکر این نکته ضروری است که اگر وکیل دانش حقوقی بالایی در اختیار داشته و به قوانین و مقررات مربوطه مسلط باشد به طور قطع می‌تواند راهکارهای موثرتری را به شما به عنوان موکل ارائه دهد. از سوی دیگر نیاز است وکیلی که به خدمت می‌گیرید به طور مداوم درباره تغییرات قانون مطالعه داشته باشد.

سابقه بالا: سابقه وکیل به معنای تجربیات بالای او در زمینه مسائل حقوقی است. با استفاده از وکلای با سابقه و با تجربه است که می‌توانید مشکلات حقوقی خود در زمینه دعاوی کیفری را حل و فصل نمایید. تجربه وکیل در مباحث پیچیده حقوقی به کمک شما خواهد آمد و باعث می‌شود تا وکیل راهکارهای موثری را به شما پیشنهاد دهد. اگر از وکلای تازه کار استفاده کنید ممکن است این وکلا تجربه کافی برای ارائه به شما را نداشته باشند و پرونده‌های کیفری شما محل آزمون و خطای وکلای تازه کار نیست.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل رباط کریم

مهارت‌های کلامی: یکی دیگر از معیارهای مهمی که می‌تواند در دسترسی و استخدام بهترین وکیل کیفری در پرند به شما کمک کند مهارت‌های کلامی می‌باشد. مهارت‌های کلامی مجموعه‌ای از مهارت‌ها را شامل می‌شود که وکیل با استفاده از آنها می‌تواند مباحث پیچیده حقوقی را به سادگی و زبان قابل فهم برای موکل تشریح نماید. لازم است در جلسات ملاقات حضوری و تبادل نظر با وکیل خود مهارت‌های کلامی و فن بیان او را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا از این نظر دچار اشتباه در تصمیم گیری نشوید.

قدرت برقراری ارتباط: یکی از مهمترین شاخصه‌هایی که لازم است وکیل با خود به همراه داشته باشد قدرت برقراری ارتباط با افراد درگیر با پرونده‌های کیفری است. اگر وکیلی توانایی این رو نداشته باشد که با موکل خود ارتباط بگیرد در تمامی مراحل دادرسی با مشکل روبرو خواهند شد و نخواهند توانست مشکلات پیش آمده را حل و فصل نمایند. از سوی دیگر وکیل لازم است در جلساتی که به منظور ارائه دفاعیات در دادگاه حضور پیدا می‌کند با مهارت‌های ارتباطی خود قاضی را متقاعد سازد تا رای عادلانه صادر کند.

بهترین وکیل کیفری در پرند

کلام آخر

از شما مخاطبین عزیز بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و صمیمانه سایت برترین وکیل را دنبال نمودید تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل کیفری در پرند آشنا کنیم تا بتوانید با کمک گرفتن از این وکلا اختلافات پیش آمده را حل و فصل نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا نحوه پرداخت حق الوکاله و شیوه تعیین آن را به شما ارائه دهیم و پس از آن نیز برخی از معیارهای مهم که می‌تواند به شما در رسیدن به وکلای شاخص کمک کند را ارزیابی نمودیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با ما و سایر مخاطبان سایت در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا