وکلا

10 تا از بهترین وکیل پرند ⚖️ + آدرس و شماره ☎️️【سال1403】

مردم در سطح جامعه بارها با مشکلاتی رو به رو می شوند که حل آن ها جز با حضور در مراجع قضایی امکان پذیر نیست. ممکن است از شما شکایتی شده باشد یا اینکه شما مایل باشید حل و فصل امورتان را به مراجع قضایی بسپارید. در چنین شرایطی لازم است از قوانین و مقررات حاکم بر پرونده خود آگاه باشید؛ زیرا در غیر این صورت ممکن است با عواقب ناگواری مواجه شده و حقی از شما ضایع شود. اما یافتن یک وکیل معتبر و شاخص نیز نیازمند تحقیقات بسیار است. در این مقاله از مجله حقوقی برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل پرند آشنا کنیم تا اولین قدم برای رسیدگی به پرونده خود را محکم بردارید، همراه ما باشید.

بهترین وکیل پرند

بهترین وکیل پرند کیست؟

امروزه تعدد بالای وکلای دادگستری در شهر پرند باعث شده است یافتن مطلوب ترین گزینه در میان آن ها قدرس دشوار به نظر برسد. حال اگر متر و معیاری برای سنجش توانایی های یک وکیل خبره در اختیار نداشته باشیم، بر این دشواری افزوده خواهد شد. بهترین وکیل پرند دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور و در رشته حقوق است. از این رو، دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده را در اختیار دارد و می تواند بهترین راهکار برای حل مشکل را به موکل ارائه دهد.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل پرند از قوانین و مقررات و نیز تغییرات آن آگاه است و می تواند در دادگاه با اتکا به همین قوانین از پرونده دفاع کند. بهترین وکیل پرند سابقه طولانی مدت حضور در دادگاه را در اختیار دارد و با کمک همین تجربیات می تواند روند دفاع از موکل را به بهترین شکل انجام دهد. او جسارت لازم برای جنگیدن در میدان دادگاه را دارد و همواره سعی دارد در مواجهه با موکل جانب انصاف را رعایت کند. او امانت دار خوبی است و از اسرار موکل در همه حال محافظت می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف در پرند بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل پرند سال 1403!

احمد جعفری

احمد جعفری بهترین وکیل پرند

وکیل احمد جعفری وکیل پایه یک دادگستری با 10 سال سابقه وکالت در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده تخصص در امور ملکی افتخار ایشان است. سابقه صلح و سازش بین موکلین بدون استفاده از پیچ و تاب دادگاه ها را در رزومه خود دارند. فن بیان بسیار قوی ایشان در مذاکرات حقوقی و جلسات دادگاهی از تخصص های ایشان می باشد.

برخی از تخصص آقای احمد جعفری:

  • وکالت تخصصی در امور ملکی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، تصرف عدوانی و …
  • وکالت تخصص در انواع دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزندان و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای احمد جعفری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09128115162
آدرس دفتر:
پرند، ميدان استقلال، جنب قنادی كوك، بلوكE ٦، طبقه ٧

سید عادل هفت لنگ بختیاری

سید عادل هفت لنگ بختیاری بهترین وکیل پرند

آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در رباط کریم می باشند. ایشان موفق به اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه تهران شده و بیش از یک دهه سابقه فعالیت حقوقی در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، اسناد تجاری، اداری و … دارند. از خدمات دیگری که توسط ایشان ارائه می گردد امکان اخذ وکالت از اتباع بیگانه در خصوص امور تابعیت و احوال شخصیه در ایران می باشد.

ایشان با بیش از 12 سال سابقه در امر حقوقی، کیفری، خانواده، داوری و وکالت امور احوال شخصیه اتباع همواره تلاش می کنند بهترین خدمات را به موکلین ارائه نمایند. تسلط به زبان فرانسه، انگلیسی و عربی موجب شده تا ایشان بدون نیاز به مترجم، به امور موکلین و اتباع رسیدگی کنند.

برخی از تخصص و خدمات آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری:

  • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
  • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
  • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)
  • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و تقسیم ترکه و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره ایشان، با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

شماره تماس: 09125869910
آدرس دفتر:
 پرند، میدان استقلال، ساختمانf4،طبقه پنجم، واحد146

سمیرا غفاری

سمیرا غفاری وکیل پرند

خانم سمیرا غفاری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و دارای سابقه بالا در حرفه وکالت می باشند. از تخصص های خانم غفاری می توانیم به وکالت در دعاوی ملکی، تخلیه، خلع ید، حق کسب و پیشه، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، ثبت اسناد و املاک و … اشاره کنیم.

آدرس دفتر: پرند، میدان استقلال، بلوار جمهوری، بلوک E، ورودی 7، طبقه 5، واحد 282

شماره تماس: ٠٩١٢٧٧٧٦٣٢٧

صمد بالائی

صمد بالائی وکیل پرند

آقای صمد بالائی وکیل پایه یک دادگستری در پرند، مشاور حقوقی، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … هستند. ایشان با داشتن سابقه بال در حرفه وکالت، تجارب بسیار ارزشمندی را به دست آورده اند و تلاش می کنند نتایج مطلوب نظر موکلرا در دادگاه به دست آورند.

آدرس دفتر: پرند، میدان استقلال، بلوک E، ورودی ۵، طبقه ۶، واحد ۳۰۱

شماره تماس: 09123195406

علی سلیمانی مقدم

علی سلیمانی مقدم وکیل در پرند

آقای علی سلیمانی مقدم از وکلای پایه یک دادگستری در پرند هستند، ایشان مشاور حقوقی و کیفری و متخصص در انواع پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی و … می باشند. ارائه مشاوره به متقاضیان و موکلان به صورت حضوری و تلفنی انجام می شود.

آدرس دفتر: پرند، میدان استقلال، بلوکE، ورودی4، طبقه دوم

شماره تماس: 09127924029

عطیه عیوضی

عطیه عیوضی وکیل پرند

خانم عطیه عیوضی وکیل پایه یک دادگستری در پرند، دارای بیش از 10 سل سابقه وکالت و یکی از وکلای زن متخصص در انواع دعاوی حقوقی و کیفری هستند. ایشان مشاور حقوقی و وکیل متخصص در پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، کیفری، ملکی و ثبتی می باشند.

آدرس دفتر: رباط کریم، جنب بانک سپه، پاساژ پردیسان، طبقه ۴، واحد ۵۹

شماره تماس: 09126189064

لیلا کریمی شهربابک

لیلا کریمی شهربابک وکیل پرند

خانم لیلا کریمی شهربابک وکیل پایه یک دادگستری در رباط کریم، مشاور حقوقی و دارای سابقه وکالتی بالا در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، خانوادگی و … هستند. ارائه مشاوره در زمینه های مختلف به متقاضیان و موکلین یکی از خدماتی است که توسط ایشان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: رباط کریم، خیابان شهید ملکی، پاساژ درخشان، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: ٠٩١٢٣٣٤١٧٨٣


آنچه باید در مواجهه با بهترین وکیل پرند مد نظر قرار دهیم

دقت داشته باشید که بهترین راه برای پی بردن به توانایی و مهارت بهترین وکیل پرند، تدارک دیدن یک جلسه برای ملاقات حضوری با او است. شما می توانید در این جلسه به تشریح دغدغه های خود پرداخته و تمامی خواسته های خود را با وکیل مورد نظر در میان بگذارید. وقت شناس بودن، حرفه ای بودن و حسن اخلاق وکیل تا حد زیادی در همین جلسه اول ملاقات حضوری هویدا می شود. لازم است نظر وکیل در خصوص پرونده را بخواهید تا احتمال موفقیت پرونده از نظر او مشخص شود.

بهترین وکیل پرند باید با دقت پرونده را مطالعه کرده و آن را سبک و سنگین کند. او همچنین باید به صحبت های موکل خود گوش فرا دهد تا از لایه های پنهان پرونده اطلاع حاصل کند. در پایان می بایست بهترین وکیل پرند به صراحت نظر خود درباره پرونده را بیان کند. دقت داشته باشید که وکیل هرگز نباید قول خلاف واقعی به موکل بدهد و او را امیدوار سازد. اکثر قول های خلاف واقع از سوی وکیل برای بازارگرمی داده می شود و نشانه عدم رعایت رفتار حرفه ای از سوی وکیل است.

در انتخاب بهترین وکیل پرند همواره باید شهرت او را مد نظر قرار دهید. در شهری مانند پرند به سادگی می توان با پرس و جو از افراد آگاه در صدد یافتن وکیل حرفه ای برآمد. موفقیت های یک وکیل در پرونده های مختلف باعث می شود تا توانایی هایش به زودی آشکار شود. دقت داشته باشید که مشهور بودن یک وکیل کاملا متفاوت از تبلیغاتی است که همه روزه در تلویزیون و فضای مجازی از وکلای مختلف می بینیم. تبلیغات پر رنگ و لعاب هیچ تضمینی برای مهارت های یک وکیل نیست.

تجربه نشان داده است که سپردن یک پرونده به وکیلی متخصص به مراتب نتایج مطلوب تری را به همراه خواهد داشت. از این رو، لازم است تخصص وکلا را به دقت مورد بررسی قرار دهید و هر کدام به موضوع پرونده شما نزدیک تر بود، در صدد استخدام او بر آیید. برای مثال اگر به دنبال مسائلی همچون طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، تمکین و… هستید به وکیل خانواده و اگر به دنبال شکایت از جعل سند ملک خود هستید به یک وکیل ملکی خبره مراجعه کنید.

نکات قابل توجه در مراجعه به وکیل

لایحه قضایی چیست؟

لایحه قضایی متنی حقوقی است که از سوی طرفین درگیر در یک دعوا برای دفاع نوشته می شود و در نهایت به دست قاضی می رسد. اگر چه طبق قانون تمامی افراد درگیر در یک دعوا می توانند در صدد تحریر لایحه قضایی بر آیند، اما بهترین کار این است که نوشتن آن را به بهترین وکیل پرند بسپاریم؛ زیرا نوشتن لایحه قضایی یا لایحه دفاعیه نیازمند دانش حقوقی است و در آن نیز می بایست تمام اصول نگارشی رعایت شود تا نفوذ بیشتری بر قاضی مربوطه داشته باشد.

در اصل لایحه قضایی به منظور دفاع در برابر ادعاهای طرف دیگر دعوا نوشته می شود. بهترین وکیل پرند با بهره مندی از تجربیات خود می تواند لایحه دفاعیه را به گونه ای طراحی و تنظیم کند که در مسیر موفقیت پرونده موثر باشد. او همچنین می توانید ادله، مستندات و شواهد مربوطه را نیز به لایحه قضایی پیوست نماید تا قاضی در زمان مطالعه از چند و چون کار اطلاع حاصل کند. لازم است در تحریر لایحه قضایی به مختصر نویسی روی آوریم؛ زیرا در این صورت به آن توجه بیشتری می شود.

لایحه قضایی

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل پرند آشنا کنیم تا به این شکل انتخاب وکیل برای شما ساده تر از پیش به نظر برسد و بتوانید مطلوب ترین گزینه را استخدام کنید. در ادامه نیز تلاش ما بر این بود تا نکاتی را مطرح کنیم که رعایت آن ها می تواند از جانب موکل ضروری باشد. در پایان نیز به تشریح یک مبحث حقوقی مهم پرداختیم. نشان دادیم تنظیم لایحه قضایی تا چه اندازه می تواند تخصصی باشد و می بایست آن را به یک وکیل ماهر سپرد. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم تا تجربیات و نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا