ملکیوکلا

10تا از بهترین وکیل ملکی در پرند⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

حجم قابل توجهی از پرونده‌های موجود در محاکم قضایی به دعاوی ملکی اختصاص داده شده است و همه ساله نیز بر تعداد این پرونده‌ها افزوده خواهد شد. اطلاعات عمومی درباره قوانین مربوط به دعاوی ملکی بسیار کم است و همین موضوع عاملی می‌باشد تا اختلافات ملکی بسیاری در سطح کشور پدیدار شده و عمق پیدا کند. لازم است در صورت بروز اختلافات ملکی در گام نخست با یک وکیل متخصص و خبره ارتباط گرفته و از او مشاوره حقوقی دریافت کنید تا به این شکل بتوانید اطلاعات خود را در خصوص پرونده‌های قضایی افزایش داده و با قوانین و مقررات مربوطه نیز آشنا شوید. وکلای متخصص در زمینه دعاوی ملکی می‌توانند برای برون رفت شما از مشکلات پیش آمده راهکارهای موثری را ارائه دهند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در پرند آشنا کنیم پس با ما تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در پرند

بهترین وکیل ملکی در پرند کیست؟

بیشترین اختلافات ملکی در زمان تصرف و امضای قراردادهای ملکی بروز پیدا می‌کند. شما می‌توانید پیش از هرگونه اقدام در زمینه معاملات ملکی و یا تقسیم مال از یک وکیل مجرب و خبره مشاوره حقوقی دریافت کرده و طبق راهنمایی‌های او عمل نمایید تا به این شکل بتوانید از بروز بسیاری از مشکلات و اختلافات و عمیق شدن آن‌ها جلوگیری کنید. در صورتی می‌توانید بهترین وکیل ملکی در پرند را استخدام کنید که در ابتدا درباره مهارت‌ها و توانمندی‌هایی که حقوقدان مورد نظر در وجود خود دارد تحقیقات جامعی انجام داده باشید.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل پرند

ذکر این نکته ضروری است که بهترین وکیل ملکی در پرند به عنوان متخصص در زمینه املاک می‌تواند شما را در رسیدن به اهداف و منافع شخصی‌تان یاری دهد. او سال‌های زیادی در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت کرده است و همه ساله بر میزان تجربیات خود افزوده و در صورت بروز مشکلات می‌تواند از تجربیات و سابقه درخشان خود در جهت حل و فصل گره‌های موجود در دعاوی مطرح شده استفاده کند. وکیل ملکی خوب در پرند به عنوان وکیل پایه یک دادگستری به دنبال جلب رضایت موکل است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص ملکی در پرند را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی پرند سال 1402!

سید عادل هفت لنگ بختیاری

سید عادل هفت لنگ بختیاری بهترین وکیل کیفری در رباط کریم

آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در پرند می باشند. ایشان موفق به اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه تهران شده و بیش از یک دهه سابقه فعالیت حقوقی در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، اسناد تجاری، اداری و … دارند. از خدمات دیگری که توسط ایشان ارائه می گردد امکان اخذ وکالت از اتباع بیگانه در خصوص امور تابعیت و احوال شخصیه در ایران می باشد.

ایشان با بیش از 12 سال سابقه در امر حقوقی، کیفری، خانواده، داوری و وکالت امور احوال شخصیه اتباع همواره تلاش می کنند بهترین خدمات را به موکلین ارائه نمایند. تسلط به زبان فرانسه، انگلیسی و عربی موجب شده تا ایشان بدون نیاز به مترجم، به امور موکلین و اتباع رسیدگی کنند.

برخی از تخصص و خدمات آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری:

  • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
  • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
  • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)
  • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و تقسیم ترکه و …)
  • ملکی ( الزام به تنظیم سند رسمی، تصرف عدوانی، خلع ید، سرقفلی و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره سید عادل هفت لنگ بختیاری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125869910
آدرس دفتر:
 پرند، میدان استقلال، ساختمانf4،طبقه پنجم، واحد146

علی صبور شریفلو

علی صبور شریفلو بهترین وکیل ملکی در پرند

جناب اقای علی صبور شریفلو وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا، دارای بیش از چندین سال سابقه وکتالت موفق در زمینه حل دعاوی ملکی می باشد، این وکیل توانسته در طول دوره وکالتش بلسیار موفق عمل کرده و پرونده های ملکی بیشماری را به سرانجام رسانده است.

آدرس: تهران، فاز یک پرند ، بلوار شهدا

شماره تماس: 09124442520

حمیده نورپور سوغانچی کوه

سرکار خانم حمیده نورپور سوغانچی کوه وکیل پایه یک دادگستری درپرند، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های مختلف اعم از ملکی ،حقوقی، کیفری، خانواده، می باشند. مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود. این نکته را نیز باید ذکر کنم این وکیل تبحر خاصی در زمینه دعاوی ملکی اعم از خلع ید، پایان کار، فروش ملک مشاع و … نیز دارد.

آدرس: پرند انتهای بلوارامام رضا، فاز ۵، شقایق دوازدهم، بلوک۵۲c، طبقه۶، واحد۲۵، مرکز وکلا

شماره تماس: 02156356729

مهدی ملازاده قمی

 مهدی ملازاده قمی بهترین وکیل ملکی پرند

جناب آقای مهدی ملازاده قمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، بیش از 11 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی ملکی، حقوقی را دارا است، این وکیل یکی از بهترین وکیل ملکی در پرند به شمار می آید که توانسته در طول سابقه وکالتش بسیار موفق عمل کرده و پرونده های زیادی را به سرانجام برساند.

آدرس: شهر جدید پرند، خیابان آسمان، کوچه مریم۲،پلاک۶

شماره تماس: 02122095612

رامین قربانی

رامین قربانی بهترین وکیل ملکی پرند

جناب آقای رامین قربانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز داری مدرک کارشناسی ارشد و بیش از 7 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل نیز یکی از بهترین وکیل ملکی در پرند به شمار میرود و توانسته تا کنون پرونده های ملکی، حقوقی، خانواده زیادی را به سرانجام برساند.

آدرس: پرند، میدان استقلال، ورودی f۴، طبقه ۷، واحد۱۶۲

شماره تماس: 02156616802

پرستو رحیمیان ثابت

پرستو رحیمیان ثابت بهترین وکیل ملکی پرند

سرکار خانم پرستو رحیمیان ثابت وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکیل ملکی در پرند، مشاور حقوقی با بیش از چندین سال سابقه موفق می باشد، تخصص ایشان در زمینه حل دعاوی ملکی، خلع ید، تصرف عدوانی و … می باشد، همچنین این وکیل در زمیتنه های دیگر اعم قبول دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، خانواده نیز خدمات رسانی می کند.

آدرس: پرند، خیابان ملکی، پاساژ درخشان، طبقه ۳و۸

شماره تماس: 09120824062


مهمترین تفاوت‌های بهترین وکیل ملکی پرند با سایر وکلا

دانش حقوقی بالا: یکی از مهمترین تفاوت‌های بهترین وکیل ملکی در پرند با سایر وکلایی که در این زمینه مشغول به فعالیت‌های حقوقی هستند در این می‌باشد که وکلای معرفی شده از نظر دانش حقوقی در سطح بالایی قرار دارند و می‌توانند راهکارهای منطقی و درستی را به موکل خود برای حل مشکلات ارائه دهند. در شکل‌گیری دانش حقوقی یک وکیل تنها تحصیل در یکی از دانشگاه‌های مطرح کشور تاثیرگذار نیست بلکه وکیل مورد نظر لازم است به طور مداوم درباره قوانین و مقررات مطالعه کرده و علم خود را به روز نگه دارد.

قدرت نفوذ کلام: یکی دیگر از معیارهای مهم در انتخاب وکیل که از جمله مهم‌ترین تفاوت‌های وکلای معرفی شده با سایر وکلا نیز محسوب می‌شود قدرت نفوذ کلام می‌باشد. قدرت نفوذ کلام و فن بیان مجموعه‌ای از مهارت‌ها را شامل می‌شود که وکیل با استفاده از آنها می‌تواند مفاهیم حقوقی را به شیوه‌ای مطلوب‌تر برای موکل خود تشریح نموده و نیز در جلسات ارائه دفاعیات در دادگاه با کمک گرفتن از آنها عدالت را حکم فرما کند. البته هرگز نباید فن بیان را با پرحرفی یک وکیل اشتباه بگیرید.

برای اخذ مشاوره با بهترین وکیل جنوب تهران کلیک کنید!

مهارت‌های ارتباطی: در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری و صحبت با بهترین وکیل ملکی در پرند برگزار می‌شود شما به سادگی می‌توانید مهارت‌های ارتباطی وکیل را مورد بررسی قرار دهید. اگر وکیلی نتواند به درستی با موکل خود ارتباط برقرار کند به طور قطع در جلسات دادگاه نیز در ارتباط گرفتن با قاضی به مشکل برمی‌ می‌خورد. اگر وکیل تا حدودی با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد ارتباط گرفتن با موکل و سایر افراد درگیر در پرونده برای او ساده خواهد شد. همین مسئله در شکل‌گیری تعامل موثر نقش دارد.

صداقت و امانت داری: در جلسات مختلف صحبت‌هایی رد و بدل می‌شود که هیچ یک از افراد تمایل ندارد آنها از دفتر وکیل خارج شده و افراد دیگری نیز از آنها کسب اطلاع نمایند. اگر وکیل امانتدار نباشد و موکل احساس کند که اطلاعات او به خارج از پرونده درز پیدا می‌کند به طور قطع نمی‌تواند ارتباط خوبی با وکیل داشته باشد و این مسئله به کلیت دعاوی مطرح شده ضربه می‌زند. از طرف دیگر نیاز است که وکیل همواره حقیقت را درباره پرونده ملکی به موکل خود ارائه دهد و از قول‌های خلاف واقع پرهیز کند.

بهترین وکیل ملکی در پرند

تعرفه حق الوکاله وکیل ملکی پرند در صورت شکست در پرونده

دغدغه‌ای که بسیاری از افراد درگیر با پرونده‌های ملکی با آن مواجه هستند این می‌باشد که اگر وکیل نتواند خواسته‌های آنها را در خصوص دعاوی مطرح شده برطرف کند و به زبان عامیانه در محاکم قضایی شکست بخورد تکلیف حق الوکاله چه خواهد شد؟ بسیاری گمان می‌کنند که در صورت استخدام بهترین وکیل ملکی در پرند کسب پیروزی برای آنها در مراجع قضایی به طور صد درصد تضمین می‌شود که البته باید عرض کنیم که چنین تصوری کاملاً غلط می‌باشد چون همواره احتمال شکست وجود دارد.

استخدام وکلای متخصص و معتبر می‌تواند شانس کسب پیروزی را برای شما چندین برابر کند اما هرگز این بدان معنا نیست که شما با استفاده از وکلا می‌توانید به طور قطع پیروزی و موفقیت را به دست آورید. در هر پرونده‌ای ممکن است شکست رخ دهد و باید بگوییم که عدم موفقیت نیز جزوی از سرنوشت پرونده محسوب می‌شود. قانون تشریح می‌کند که اگر وکیلی به دلیل سوء رفتار و عدم انجام وظایف باعث شکست در پرونده شود موکل می‌تواند علیه او دعوایی را در محاکم قضایی اقامه نموده و حقوق خود را احقاق کند.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل تهران

اما گاهی ممکن است بهترین وکیل ملکی در پرند تمامی وظایف خود را به مطلوب‌ترین شکل ممکن انجام داده و با این حال شکست رخ دهد. حالا سوال پیش می‌آید که در چنین شرایطی چگونه باید دستمزد وکیل را محاسبه کرد و به او پرداخت نمود؟ دستمزد وکلا در خیلی از پرونده‌ها به صورت توافقی تعیین می‌گردد؛ یعنی وکیل پس از بررسی کامل پرونده سعی می‌کند نظر شخصی‌اش را درباره حق الوکاله با موکل در میان بگذارد. پس از آن نیز موکل نظر خود را خواهد داد و اگر به نقطه نظر مشترکی برسند قرارداد امضا می‌شود.

یکی از جزئیات بسیار مهم که باید در متن قرارداد قید شود مسئله حق الوکاله در صورت شکست در پرونده‌های ملکی می‌باشد. هرگز نمی‌توانیم نسخه از پیش تعیین شده‌ای را به شما پیشنهاد دهیم. چون که تمامی امورات مربوط به حق الوکاله در صورت شکست در پرونده به توافقات شما با وکیل برمی‌گردد. ممکن است توافق شما به گونه‌ای باشد که اگر وکیل در پرونده شکست خورد مبلغی به عنوان جریمه از هزینه او کسب گردد. همچنین ممکن است حق الوکاله بدون تغییر باقی مانده و وکیل به کل آن دست پیدا کند.

بهترین وکیل ملکی در پرند

کلام آخر

از شما مخاطبان گرامی بابت وقتی که صرف کردید و سایت برترین وکیل را دنبال نمودید تشکر و قدردانی می‌کنیم. مهمترین هدف ما در این مقاله این بود تا شما را با مشخصات و ویژگی‌های مهم بهترین وکیل ملکی در پرند آشنا کنیم تا به این صورت بتوانید گام‌های بلندی را به سمت موفقیت و پیروزی در پرونده‌های ملکی بردارید. در ادامه تلاش کردیم تا مهم‌ترین تفاوت‌هایی که بین وکلای معرفی شده با سایر وکلای شاغل در همین زمینه وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم. در انتهای مطلب نیز به سراغ تعرفه حق الوکاله در صورت شکست در پرونده‌های ملکی رفتیم. اکنون از شما مخاطبان گرامی درخواست می‌کنیم که نظرات و تجربیات شخصی‌تان درباره متن بالا را با ما درمیان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 2 =

دکمه بازگشت به بالا