طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اردبیل ⚖️【سال1403】

طلاق فرآیند دشواری است که می تواند اثرات طولانی مدتی بر هر یک از زوجین داشته باشد. برای کسانی که قصد جدایی دارند، مهم است قبل از اقدام قانونی، از مسیری که پیش رو دارند، آگاه گردند. از آنجایی که زوجین در جریان دادرسی طلاق در اردبیل دارای حقوق و تکالیف خاصی هستند، بهتر است با وکیل متخصص و مسلط بر امور طلاق مشورت کنند تا نتیجه مطلوبی حاصل شود. جهت سهولت در امور شما، سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اردبیل بپردازیم. با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در اردبیل

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل اردبیل

بهترین وکیل طلاق در اردبیل کیست؟

یکی از مهم ترین اقدامات افراد برای پیگیری بهتر پرونده های طلاق، انتخاب وکیلی متخصص و ماهر می باشد. قرار گرفتن در جریان پرونده های حقوقی کار ساده ای نیست و به سادگی نباید از آن گذشت. تسلط بر قوانین و تصمیمات آگاهانه درمورد این قضایا حرف اول را می زند. متاسفانه اغلب اشخاص، به دلیل عدم آشنایی کافی از روال پرونده های خانواده مانند طلاق، طی روند امور آن، بر مشکلات خود می افزایند.

زمانی که جسم ما از بیماری و دردی رنج می برد، سریعا به پزشک جهت درمان آن مراجعه می کنیم، چرا که می دانیم او کاملا از نحوه درمان آگاه است و تسلط کافی بر علم مربوطه را دارد، وکیل نیز با دانش و تبهر خود التیامی برای آسیب های وارد بر زندگی خواهد بود، چرا که وجود اختلافات غیر قابل تحمل و درگیری های آن، شیوه زیستن افراد را تحت تاثیر قرار می دهد.

خوشبختانه شهر اردبیل دارای وکلای متخصص بسیاری است که افراد با راهنمایی و مشورت آنان همواره به نتایج مطلوبی رسیده اند. یکی از شروط مهم برگزیدن مشاور حقوقی، داشتن سواد و دانش کافی آن در امور حقوقی می باشد؛ علاوه بر این توانایی وی برای دفاع از شما، با فن بیان و شیوایی کلام جزو پارامتر های پر اهمیت محسوب می گردد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

وقت شناسی وکیل، باعث نظم در امور می شود، همچنین صبر وی سبب بررسی مدارک موجود با دقت بسیار و اهمیت به خواسته موکل می گردد. وکیل خوب همواره طبق برنامه ریزی های انجام شده، آماده دفاع از موکل خود در موعد مقرر می گردد. اهتمام ورزیده ایم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اردبیل به همراه شماره تماس و آدرس دفتر ایشان بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، این مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اردبیل ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

ندا آذر تاج

سرکار خانم ندا آذر تاج

خانم ندا آذر تاج وکیل پایه یک دادگستری در شهر اردبیل است. ایشان دارای چندین سال سابقه کار در زمینه وکالت پرونده های مختلف حقوقی از جمله خانواده می باشند. خانم آذر تاج با مدرک کارشناسی ارشد حقوق، پیوسته در حال افزایش آگاهی خود جهت بهبود روند پرونده های خانواده مانند طلاق، هستند.

با توجه به تجربه های بسیار وکیل آذر تاج، در مشاوره پرونده های طلاق، همواره امور موکلین خود را با تسلط بر قوانین، نفوذ کلام و فن بیان بالا، علم به روز پیگیری می کنند و به نتیجه مطلوبی می رسانند. از این رو توانسته اند به عنوان یکی از وکیل طلاق شایسته در اردبیل شناخته شوند.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان فلسطین، بانک مهر ایران، طبقه 2

شماره تماس: 09120547704


صمد صفرنژاد

 جناب آقای صمد صفرنژاد

جناب آقای صمد صفرنژاد وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق دارای بیش 14 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

تخصص آقای صفرنژاد موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور پرونده های طلاق بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، صداقت و برخورد مناسب باعث شده ایشان در کار خود موفق تر باشند. لذا جناب آقای صمد صفرنژاد را می توان جزو وکیل طلاق خوب در اردبیل معرفی کرد.

آدرس دفتر: اردبیل، میدان شریعتی، به طرف پل همت چشمه، روبروی بانک انصار، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09144510904

علی محمدیان

جناب آقای علی محمدیان

جناب آقای علی محمدیان وکیل پایه یک دادگستری در شهر اردبیل هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق و همراه چندین سال فعالیت در حوزه وکالت، دارای سوابق ارزشمندی می باشند. آقای محمدیان با تسلط بر قوانین، بیان شیوا، برخورد مناسب و علم به روزی که دارند، توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب کنند.

وکیل محمدیان همواره با دلسوزی، پیگیر امور حقوقی افراد می شوند و سعی دارند با استفاده از تجربیات حاصل شده از پرونده هایشان در زمینه های مختلف من جمله خانواده و طلاق، راه حل های موثری را ارائه دهند. از این رو جناب محمدیان را می توان جزو وکیل طلاق حاذق در اردبیل بشمار آورد.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان دادگستری، کوچه اسلامی 2

شماره تماس: 09144645184

رباب آقازاده

سرکار خانم رباب آقازاده

خانم رباب آقازاده وکیل پایه یک دادگستری در شهر اردبیل می باشند. ایشان وکیل متخصص با 8 سال سابقه فعال و مدرک کارشناسی حقوق، در زمینه های حقوقی اعسار، خانواده، اجراییات و حدود هستند. خانم آقازاده با توجه به تسلط کامل بر قوانین، فن بیان و کلام شیوا، تعهد، صداقت و برخورد مناسب در میان وکیل های ماهر طلاق در اردبیل شناخته شده اند.

تخصص وکیل آقازاده در زمینه پرونده های حقوقی خانواده من جمله طلاق، موجب گشته است که نتایج مطلوبی از پیگیری ایشان حاصل شود و رضایت موکلین خود را جلب نمایند.

آدرس دفتر: اردبیل، چهارراه امام، بن بست رسالت، ساختمان ایرانیان، طبقه 4

شماره تماس: 09141973876

ندا آذر تاج

سرکار خانم ندا آذر تاج

خانم ندا آذر تاج وکیل پایه یک دادگستری در شهر اردبیل است. ایشان دارای چندین سال سابقه کار در زمینه وکالت پرونده های مختلف حقوقی از جمله خانواده می باشند. خانم آذر تاج با مدرک کارشناسی ارشد حقوق، پیوسته در حال افزایش آگاهی خود جهت بهبود روند پرونده های خانواده مانند طلاق، هستند.

با توجه به تجربه های بسیار وکیل آذر تاج، در مشاوره پرونده های طلاق، همواره امور موکلین خود را با تسلط بر قوانین، نفوذ کلام و فن بیان بالا، علم به روز پیگیری می کنند و به نتیجه مطلوبی می رسانند. از این رو توانسته اند به عنوان یکی از وکیل طلاق شایسته در اردبیل شناخته شوند.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان فلسطین، بانک مهر ایران، طبقه 2

شماره تماس: 09120547704

محمد ابراهیمی

جناب آقای محمد ابراهیمی

جناب آقای محمد ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری در شهر اردبیل هستند. ایشان با بیش از 8 سال سابقه کاری در زمینه پرونده های حقوقی خانواده از جمله طلاق، با مدرک کارشناسی حقوق، در حال فعالیت می باشند.

طبق گفته ی موکلین، آقای محمد ابراهیمی جزو مشاوران حرفه ای، مسلط بر قوانین، دارای نفوذ کلام و فن بیان بالا، پایبند به عهد و زمان در امور، به حساب می آیند. لذا جناب محمد ابراهیمی را می توان به عنوان وکیل خوب طلاق در اردبیل معرفی کرد.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان امام، روبروی بانک ملی شعبه مرکز، ساختمان مرکزی وکلا، طبقه اول

شماره تماس: 09143544246


مراحل طلاق رجعی و آثار آن چیست؟

طبق ماده 1148 قانون مدنی، طلاق رجعی به آن نوع از طلاق می گویند که در زمان عده زوج حق رجوع به زوجه و از سر گرفتن زندگی مشترک را بدون نیاز عقد نکاح را دارد. مقصود از عده، مدت زمانی است که مربوط به دوره عادت زنانگی زن می گردد و در این دوره بنابر دلایلی مانند اختلاط نسب، نمی تواند مجددا ازدواج کند.

اقدام به رجوع نیازمند تشریفات خاصی نیست لیکن زوج جهت اطلاع یافتن دولت از چنین وقایع مهمی، باید سازمان ثبت را مطلع سازند، در غیر این صورت ممکن است موجب بر هم زدن نظم اجتماعی شود. مرد باید به دفترخانه ای که صورت جلسه طلاق در آن تنظیم شده برود و رجوع خود را در آن ثبت گرداند.

طلاق رجعی در حقیقت همانند ازدواج مجدد است، یعنی حقوق زن و شوهر به زمان قبل از طلاق بر می گردد؛ حقوقی مانند نفقه و مهریه که در زمان ازدواج برای زن وجود داشته دوباره از سر گرفته می شود و مرد ملزم به رعایت آن است. در صورت اختلاف مقدار آن، دادگاه باید میزان را تعیین کند. نکته دیگر؛ در این شرایط اگر یکی از زوجین فوت کند دیگری از او ارث می برد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بهتر است از بهترین وکیل طلاق در اردبیل راهنمایی بگیرید.

بهترین وکیل طلاق در اردبیل

طلاق بائن و انواع آن چیست؟

طلاق بائن یکی از انواع طلاق است که مرد نمی تواند در ایام عده، به زن رجوع کند. یعنی در آن امکان بازگشت مجدد بدون خواندن صیغه میسر نمی گردد و نمی توان ازدواج بعد طلاق را دوباره به رسمیت شناخت. در این نوع از جدایی نفقه به زوجه تعلق نخواهد گرفت و همچنین اگر در ایام عده یکی از طرفین فوت کند، ارثی به فرد مقابل نمی رسد.

طبق ماده 1145 قانون مدنی طلاق بائن به انواع مختلفی تقسیم می گردد، که عبارتند از: طلاق زن یائسه، طلاقی که قبل از نزدیکی صورت بگیرد و مورد دیگر آن، سومین طلاق که بعد از سه وصلت پی در پی صورت بگیرد؛ چه در شرایطی که نوع وصلت رجوع باشد یا نکاح، زمانی که برای بار سوم جدایی اتفاق می افتد، طلاق از نوع بائن می باشد.

نوع آخر از طلاق بائن شامل خلع و مبارات است. این شکل از طلاق در حالی به وقوع می پیوندد که زن نسبت به شوهر خود کراهت داشته (طلاق خلع) باشد و یا این که احساس اکراه دو طرفه (طلاق مبارات) باشد. در طلاق خلع، زن ملزم است مالی عینا معادل مهریه که می تواند بیشتر یا کمتر از آن مقدار باشد را، به زوج پرداخت کند تا او نسبت به جدایی رضایت دهد.

در این نوع از طلاق مرد نمی تواند رجوع کند مگر این که مقدار مهریه پرداختی از جانب زوجه، به زن پس داده شود. شرایط خاصی بر این نوع جدایی حاکم است؛ برای مثال، اولا این که طرفین، هردو از صلاحیت، عقل، بلوغ و اختیارات لازم برخوردار باشند، ثانیا حین جاری شدن صیغه طلاق زن نباید در عادت ماهیانه باشد، ثالثا پس از جاری شدن صیغه طلاق، زوجه اگر یائسه یا باکره نباشد، باید عده طلاق خود را به مدت 3 ماه و 10 روز نگه دارد.

برای دریافت راهنمایی های بیشتر در این خصوص می توان از بهترین وکیل طلاق در اردبیل کمک گرفت، تسلط وی سبب می شود که افراد آگاهانه در مسیر قدم بگذارند.

بهترین وکیل طلاق در اردبیل

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اردبیل، طلاق رجعی و آثارش همچنین طلاق بائن و انواع آن قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا