ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در پاسداران ⚖️【سال1403】

رسیدگی به دعاوی ملکی در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. برای دفاع موثر در دادگاه از حق و حقوق خود می بایست با قوانین و مقررات این حوزه آشنایی کامل داشته باشید. هر گونه عدم آشنایی با قوانین می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد. استفاده از یک وکیل متخصص در این زمینه می تواند کمک شایانی به شما در حل و فصل اختلافات بکند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در پاسداران آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب قدری برای شما آسان تر از هر زمان دیگری به نظر برسد.

بهترین وکیل ملکی در پاسداران

بهترین وکیل ملکی در پاسداران کیست؟

تعدد وکلا در پاسداران باعث شده است تا انتخاب بهترین ها از میان آن ها قدری پیچیده باشد. حال آنکه می بایست شاخص هایی را در انتخاب خود مدنظر داشته باشیم تا بتوانیم بر اساس آن ها توانایی وکلا را بسنجیم. بهترین وکیل ملکی در پاسداران دانش آموخته رشته حقوق در یکی از بهترین دانشگاه های کشور است. او دانش حقوق مورد نیاز برای رسیدگی به پرونده های حوزه ملک و املاک را در اختیار دارد و می تواند از دانش خود برای حل اختلافات و دفاع از موکل بهترین استفاده را بکند.

بهترین وکیل پاسداران با قوانین ملک و املاک آشنا است. او سال های زیادی را صرف دفاع از پرونده های این حوزه در دادگاه کرده است و توانسته تجربیات خود را افزایش دهد. همین تجربیات به شما کمک خواهد کرد تا بهترین راه را برای اقامه و حل دعاوی در پیش بگیرید. بهترین وکیل ملکی در پاسداران در حفظ اسرار موکل خود سعی می کند امانت دار باشد. او پس از مطالعه کامل پرونده و اطلاع از تمامی جوانب آن، نظر خود را صادقانه بیان می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های ملکی در پاسداران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در پاسداران سال 1403!

حمیدرضا گل پور

حمیدرضا گل پور وکیل ملکی در پاسداران

آقای حمیدرضا گل پور وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای ملکی متخصص در پاسداران می باشند. ایشان سابقه وکالت بالا در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … دارند و همواره تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین خود به دست بیاورند.

آدرس دفتر: پاسداران، مرکز خرید پاسداران، طبقه چهارم، واحد 37

شماره تماس: ٠٩١٢١٣٧٣١٨٨

میترا احمدزاده ایراندوست

میترا احمدزاده ایراندوست وکیل ملکی در پاسداران

خانم میترا احمدزاده ایراندوست وکیل پایه یک دادکگسرتی در تهران، عضو کانون وکلای مرکز، مشاور حقوقی در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و یکی از وکلای ملکی متخصص هستند. ایشان در محله پاسداران به ارائه خدمات وکالتی مختلف در زمینه های مختلف به خصوص ملکی می پردازند.

آدرس دفتر: پاسداران، روبروی باشگاه بانک مرکزی، ساختمان سینا

شماره تماس: 09121936848

آرش دولتشاهی

آرش دولتشاهی وکیل ملکی در پاسداران

آقای آرش دولتشاهی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای خبره در انجام انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و به خصوص ملکی هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی دارند و تجاری ارزشمندی را در این سال ها به دست آورده اند که موجب موفقیت هرچه بیشتر در پرونده های بعدی می شود.

آدرس دفتر: خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، نبش ناطق نوری، برج زمرد

شماره تماس: ٠٩١٢٣٠٧٥١٨٧

سبا باقری

سبا باقری وکیل ملکی در پاسداران

خانم سبا باقری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای خبره در پاسداران می باشند. ایشان آماده ارائه انواع خدمات حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی در پاسداران هستند و سابقه حقوقی بالایی در حرفه وکالت دارند. لذا می توانند بهترین خدمات حقوقی را به موکلین خویش ارائه کنند.

آدرس دفتر: پاسداران، خیابان گل نبی، تقاطع شهید ناطق نوری، پلاک١٠، برج زمرد، طبقه ١٢، واحد ١٢٤

شماره تماس: ٠٩١٢١٧٥٧٤٩٤

علی رضا پیروز رام

علی رضا پیروز رام وکیل ملکی در پاسداران

آقای علی رضا پیروز رام وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای متخصص در دعاوی ملکی هستند. ایشان سابقه حقوقی بالا در انواع دعاوی حقوقی و کیفری را دارند و به ارائه انواع خدمات مختلف اعم از مشاوره و وکالت در پرونده ها می پردازند.

آدرس دفتر: پاسداران، خیابان گل نبی، برج زمرد، طبقه ٧، واحد ٧٢

شماره تماس: ٠٩١٢١٣٢٣٢١٦

ضرورت مراجعه به وکیل پاسداران در دعاوی ملکی

دعاوی ملکی یکی از پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در دادگاه ها را تشکیل می دهند. این دعاوی معمولا در هنگام خرید و فروش و یا اجاره ملک و املاک به وقوع می پیوندند. فرد برای دفاع از حقوق ملکی خود در محاکم قضایی لازم است از قوانین و مقررات حاکم بر این حوزه اطلاع کافی داشته باشد. هر گونه عدم دانش حقوقی ممکن است فرد را با خسارات جبران ناپذیری از نظر مادی رو به رو کند و عواقب آن برای سال ها با فرد همراه بماند.

لازم است در دعاوی ملکی ایجاد شده دنبال یک وکیل متخصص باشید. در واقع لازم است تحقیقات خود را به صورت کامل انجام دهید تا بتوانید بهترین وکیل ملکی در تهران را انتخاب نمایید. بهترین وکیل ملکی در پاسداران سال های زیادی را صرف رسیدگی به پرونده های ملکی کرده است و از این لحاظ توانسته در این زمینه متخصص شود. تجربیات او به شما کمک می کند تا اختلافات پیش آمده را به مطلوب ترین شکل ممکن حل کرده و از بروز خسارات احتمالی جلوگیری می کند.

شاید بسیاری از افراد به دلیل هزینه ای که لازم است برای حق الوکله بهترین وکیل ملکی در پاسداران بپردازند از استخدام آن صرف نظر کنند. حال اینکه باید این نکته را مدنظر قرار داد که هزینه شکست در دعاوی ملکی به مراتب بیشتر از هزینه ای است که باید به عنوان دستمزد به وکیل مورد نظر بپردازید. پس ضروری است در دعاوی ملکی با یک وکیل مجرب و متعهد در ارتباط باشید.

ضرورت مراجعه به وکیل در دعاوی ملکی

خلع ید به چه معناست؟

به گفته بهترین وکیل تهران دعاوی خلع ید یکی از پر تکرارترین دعاوی مطرح شده در دادگاه ها را تشکیل می دهند. در دعاوی خلع ید فرد به مراجع قضایی مراجعه می کند و اعلام می دارد که فردی بدون رضایت و مجوز قانونی بر ملک وی متصرف شده است. در این حالت مالک زمین یا شخصی که پیش از این متصرف بر ملک بوده است از دادگاه می خواهد تا نسبت به خلع ید فرد متصرف اقدام نمایند و دست فرد متخلف را از ملک او کوتاه کنند. در واقع خلع ید به معنی رفع تصرف فرد متخلف از ملک مورد نظر با حکم دادگاه است.

قانون مدنی هیچ گونه تعریفی از دعوای خلع ید ارائه نداده است اما حقوقدانان خلع یا را به عنوان دعوای مالکیت در نظر گرفته اند. پس می توان چنین تعبیر کرد که در دعوای خلع ید فردی که مالک زمین است خواستار رفع تصرف غیرقانونی و بدون قرارداد توسط شخص متصرف می شود و از حق مالکیت خود بر ملک مذکور دفاع می نماید. دعاوی خلع ید از پیچیدگی های خاص خود برخوردار هستند و لازم است برای حل و فصل آن ها از بهترین وکیل ملکی در پاسداران کمک بگیرید.

برای مطرح کردن هر گونه دعوا در محاکم قضایی لازم است فرد شرایط و ارکان مخصوص به آن دعوا را در اختیار داشته باشد. اقامه دعوی خلع ید نیز از این مسئله جدا نیست. لازم است فرد خواهان ضمن داشتن شرایط لازم برای طرح دعوای خلع ید، دادخواستی را تقدیم دفاتر خدمات الکترونیک قوه قضائیه کند و خواسته خود را به صورت واضع بیان کند. در صورتی که خواسته او مطابق قانون باشد، دادگاه پس از برگزاری جلسات به رفع تصرف و خلع ید ملک مورد نظر حکم می دهد.

لازم است خواهان که مدعی تصرف دیگری بر ملک خود شده است، در جلسات دادگاه حضور پیدا کند و به اثبات موضوعاتی برای دادگاه بپردازد. او ابتدا باید بتواند مالکیت خود بر ملک مذکور را اثبات کند و در گام بعدی باید غاصبانه بودن رفتار خوانده را مورد ارزیابی قرار دهد. در صورتی که برای دادگاه محرز شود که تصرف عدوانی بوده است و خواهان مالک زمین است، حکم خلع ید خوانده صادر می گردد.

دعاوی خلع ید

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل ملکی در پاسداران آشنا کنیم تا با خیال آسوده تر بتوانید وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین به بررسی مبحث حقوقی خلع ید پرداختیم تا به دانش شما در این زمینه افزوده شود. در پایان نیز ضرورت استفاده از وکیل در دعاوی ملکی را گوشزد کردیم. اکنون از شما دعوت می کنیم تا تجربیات و نظرات خود در این زمینه را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا