ملکیوکلا

10تا از بهترین وکیل ملکی در دزفول⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

عمدتا وکلا در حوزه های حقوقی متفاوتی تخصص دارند. تخصص بعضی وکلا در پرونده های مربوط به دعاوی کیفری، ملکی، خانوادگی و یا در حوزه تجارت، حمل و نقل، نفت و گاز، محیط زیست و … می باشد و به مشتریان خود در همان حوزه، مشاوره های حقوقی لازم را ارائه می دهند و در مسیر موفقیت پرونده به آنها کمک می کنند. هر وکیلی با توجه به رشته تحصیلی خود و پس از فارغ التحصیلی، جذب یکی از حوزه های تخصصی حقوقی می شود. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل ملکی در دزفول در اختیارتان قرار دهیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید. 

بهترین وکیل ملکی در دزفول کیست؟

بهترین وکیل ملکی در دزفول کیست؟

بهترین وکیل ملکی در دزفول به فرد متخصصی گفته می شود که در حوزه دعاوی ملکی تبحر و دانش لازم را دارد و به تمامی مسائل پیچیده ملکی مسلط است و تمام تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی صرف نموده است. هر چه میزان دانش بهترین وکیل ملکی در دزفول در حوزه دعاوی ملکی بیشتر باشد، می تواند راهکارهای جامع و بهتری را ارائه دهد و به درستی از موکل خود دفاع کند. همچنین قادر است امکان بازگشت ملک را در صورت به‌ حق بودن، برای موکل چندین برابر کند.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل دزفول

پیدا کردن بهترین وکیل ملکی در دزفول که از شهرت و تخصص کافی برخوردار باشد، وکالت امور ملکی را انجام دهد و موفقیت پرونده را بالا ببرد، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. یک وکیل ملکی خوب یا مشاور حقوقی املاک، فردی است که می‌ تواند پرونده‌ های مربوط به اموال غیرمنقول را بر عهده بگیرد. همچنین به خریدار یا فروشنده در حوزه های معاملات و دعاوی ملکی مشاوره ارائه دهد. این فرد به صورت تخصصی از قوانین مدنی مربوط به خرید و فروش ملک، آگاه است و از طرفی دیگر با تسلط بر قوانین حقوقی و کیفری از بروز جرم‌ های سنگین جلوگیری می‌ کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در دزفول بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در دزفول سال 1403!

محمدرضا عاملی

محمدرضا عاملی

جناب آقای محمدرضا عاملی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول می باشد. ایشان در مدت بیش از 13 سال سابقه وکالت خود توانسته است پرونده‌ های حقوقی بسیار زیادی را به نتیجه دلخواه موکلین برساند و خود را در میان موفق ترین وکلای دزفول قرار دهد. آقای محمدرضا عاملی نسبت به قوانین آشنایی کامل دارد و نسبت به پرونده موکلین راز دار می‌ باشد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 13 سال سابقه کار
 • اخذ پروانه وکالت از قوه قضاییه
 • دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: دزفول، چهارراه شریعتی، طبقه فوقانی، داروخانه صفرپور

شماره تماس: 09163447438

علیرضا دلجو

علیرضا دلجو

جناب آقای علیرضا دلجو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. جناب آقای علیرضا دلجو دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای ملکی در شهر دزفول محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان امام جنوبی نرسیده به میدان خلیج فارس (خیبر)

شماره تماس: 09394066672

نرگس فرخی راد

نرگس فرخی راد

سرکار خانم نرگس فرخی راد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول می باشد. ایشان در مدت بیش از 10 سال فعالیت حقوقی خود توانسته است پرونده‌ های متنوع بسیار زیادی را به نتیجه دلخواه موکلین برساند و خود را در میان موفق ترین وکلای استان خوزستان قرار دهد. سرکار خانم نرگس فرخی راد نسبت به قوانین آشنایی کامل دارد و نسبت به پرونده موکلین راز دار می‌ باشد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه کار
 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، جنب بانک رفاه

شماره تماس: 09372816627

عبدالعزیز مقدم دزفولی

عبدالعزیز مقدم دزفولی

جناب آقای عبدالعزیز مقدم دزفولی یکی دیگر از وکلای ملکی کاربلد در شهر دزفول می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان امام خمینی شمالی جنب درمانگاه سبزقبا، کوچه شهید فرهی، پلاک 7

شماره تماس: 09166430299

اکرم شجاعی مهر

اکرم شجاعی مهر

سرکار خانم اکرم شجاعی مهر وکیل پایه یک دادگستری در شهر دزفول و استان خوزستان هستند و به فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان عدالت، بین زکریای رازی و جهاد، کوچه 6 متری، پلاک 60

شماره تماس: 09168229440

مریم بیابانی

سرکار خانم مریم بیابانی وکیل پایه یک دادگستری می باشند و پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه به شماره 6440 دریافت کرده اند. سرکار خانم بیابانی از بهترین وکیل های ملکی در شهر دزفول به شمار می روند و در دعاوی ارث و میراث، ثبت احوال، سرپرست و قیم، اموال منقول نیز بهترین نتایج را رقم زده اند.

آدرس: دزفول، خیابان امام خمینی جنوبی، مقابل بانک سپه مرکزی

شماره تماس: 09166454533

زهرا اسماعیلی مقدم

سرکار خانم زهرا اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری و یک وکیل حرفه ای و دارای رزومه عالی در زمینه دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی می باشند. همچنین ایشان پرونده های موفقی در زمینه ی ملکی را در سابقه خود ثبت کرده است. خانم اسماعیلی مشاوره های بسیار سطح بالایی در زمینه ملکی را ارائه داده اند و شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری او بهره مند شوید.

آدرس: دزفول، خیابان شریعتی، کوچه زرگران، مجتمع رضا، طبقه دوم، واحد ۱۰

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۴۰۵۰۰۱

اختیارات بهترین وکیل ملکی در دزفول

آنچه که واضح و مشخص است، تمامی وظایف و مسئولیت‌ های بهترین وکیل ملکی در دزفول مانند سایر وکلا در حوزه های حقوقی مختلف است. این فرد می بایست مطابق با مفاد وکالتنامه خود عمل کند که حدود اختیاراتش را مشخص می‌ کند. همچنین یک وکیل خوب باید به موکل خود مشاوره های لازم را ارائه دهد و باید بتواند از او نیز در دعاوی حقوقی یا کیفری دفاع کند. همچنین این فرد وظیفه دارد از احقاق حقوق موکل خود دفاع کند و پیگیر پرونده او باشد.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز

اگر در خرید و فروش ملک و املاک، موکل دچار مشکلات متعددی شود، یکی از اختیارات بهترین وکیل ملکی در دزفول، پیگیری مشکلات پرونده است. به گونه ای که باید در جلسات دادرسی حضور پیدا کند و اگر نیاز باشد برای او لایحه تنظیم کند و در دادگاه به جای موکل پاسخگو باشد. بهترین وکیل ملکی در دزفول به دانشنامه حقوقی مسلط است و از سوی دیگر به دلیل پیگیری چندین پرونده ملکی، تجربه بالایی در این حوزه دارد. در نتیجه می‌ تواند در حوزه وکالت املاک تمامی امورات قانونی را پشت سر بگذارد. تسلط بر دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی جهت جلوگیری از وقوع جرم و کلاهبرداری لازمه خرید و فروش هر نوع اموال غیر منقول می باشد.

اختیارات بهترین وکیل ملکی در دزفول

یکی از وظایف مهم بهترین وکیل ملکی در دزفول، در ابتدا انعقاد قرارداد و تعیین وجه مشخص حق الوکاله است. در مقابل او موظف است از تخصص و مهارت خود در حوزه دعاوی ملکی مربوط به دفاع از موکل، استفاده کند. از جمله وظایف و اختیارات یک وکیل ملکی در دعاوی مربوط به خرید و فروش ملک می توان به موارد زیر اشاره نمود که عبارت است از:

 • خلع ید
 • تصرف عدوانی
 • تخلیه املاک استیجاری
 • اخذ پایانکار ساختمان
 • تایید فسخ معامله
 • رفع مزاحم تاز ملک
 • جلوگیری یا پیگیری کلاهبرداری
 • مطالبه اجرت المثل ایام تصرف
 • ممانعت از ضایع شدن حق موکل
 • پیگیری موارد مربوط به جعل سند
 • دفاع از موکل به صورت مستند و مستدل
 • برطرف کردن اختلافات بین خریدار یا فروشنده قبل از دادخواست حقوقی
 • تنظیم سند رسمی که شامل انعقاد قرارداد خرید و فروش و یا عقد رهن و اجاره و یا ابطال قرار داد اجاره

ویژگی یک وکیل ملکی متخصص و کاربلد

بهترین وکیل ملکی در دزفول به کسی گفته می شود که از جانب موکل خود اختیار انجام امورات مالی و دعاوی مربوط به ملک موکل را بر عهده دارد. عمدتا پرونده های ملکی از پیچیدگی ها و دشواری های بسیار زیادی برخوردارند که جهت عبور از آن نیاز به مراجعه به یک وکیل ملکی معتبر و شناخته شده است. وکلای مربوط به املاک و مستغلات در امورات مربوط به املاک، از تخصص و اطلاعات لازم برخوردارند. یک وکیل ملکی پیش از بسته شدن قرارداد از سوی موکل کلیه مدارک را بررسی می کند و در صورت هرگونه مشکل یا ایراد در اسناد و مدارک به موکل توصیه های لازم را خواهد داشت.

در نتیجه بهترین وکیل ملکی در دزفول، نقش مدافع منافع شما در حوزه ملک و املاک را ایفا می کند و موظف است کلیه اسناد و مدارکی را که در اختتامیه خرید املاک امضاء شده است را تهیه و از لحاظ حقوقی مورد بررسی قرار دهد. یک وکیل ملکی خوب در حوزه دعاوی ملکی باید به تمامی آیین و قوانین مربوط به املاک اشراف کامل داشته باشد. داشتن تخصص و دانش بالا یکی از ویژگی های بارز یک وکیل ملکی خوب است، چراکه تجربه و تخصص موجب می شود که درصد موفقیت بیشتری در محاکم دادگستری داشته باشد.

ویژگی یک وکیل ملکی متخصص و کاربلد

در توصیف ویژگی ها و خصوصیات مهم یک وکیل ملکی خوب می توان به دانش حقوقی مرتبط با نوع حرفه تخصصی اشاره نمود، چرا که با توجه به گستره وسیع مباحث حوزه وکالت و دعاوی مختلف حقوقی و ملکی، وکیل انتخابی شما باید کاملا با قوانین و مقررات مربوطه، نظرات متخصصان حقوق، رویه و عرف حاکم در دادگاه ها و آرای وحدت رویه مربوط به آن آشنایی و تسلط داشته باشد تا بتواند در دادگاه از موکل به بهترین حالت ممکن دفاع کند.

همچنین از دیگر ملاک ها برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در دزفول، میزان تجربه او در دعاوی مربوط به ملک و املاک است. تجربه و سوابق کاری وکلای ملکی می تواند از جمله نکات مهم و حائز اهمیت در این زمینه باشد که می بایست حتما به آن توجه کامل شود. چرا که وکلای متخصص ملکی با تجربه ای که در این زمینه در اختیار دارند، درصد موفقیت بیشتری نیز در پرونده های ملکی مشابه خواهند داشت.

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، آدرس، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در دزفول آشنا کنیم تا دغدغه ای از طرف انتخاب وکیل ذهن شما را به خود درگیر نکند و بتوانید با خیال راحت گزینه مطلوب را برگزینید. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در این زمینه را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا