خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در دزفول ⚖️【سال1403】

مشکلات خانوادگی گاها پیچیده‌ تر از آنچه که تصور می‌ کنید، هستند و برای آنکه یک وکیل خانواده بتواند پرونده دعاوی خانوادگی را بپذیرد، می بایست تمامی جوانب مسائل و مشکلات را بسنجد. یک وکیل خانواده در امورات مرتبط با دعاوی خانوادگی متخصص است و در زمینه حل مشکلات و دعاوی اعضای خانواده‌ و اشخاص حقیقی فعالیت می‌ کند. از جمله دعاوی خانواده می‌ توان به طرح دعاوی نکاح دائم و موقت، شروط ضمن عقد زن، ازدواج مجدد، استرداد جهیزیه، دریافت مهریه و … اشاره نمود. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل خانواده در دزفول در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در دزفول کیست؟

بهترین وکیل خانواده در دزفول کیست؟

منظور از بهترین وکیل خانواده در دزفول، فرد متخصصی است که تحصیلات عالیه در رشته حقوق را کسب نموده است. چنین وکیل در امورات مربوط به دعاوی خانواده از تخصص و دانش کافی برخوردار است و حس مسئولیت پذیری بالایی نسبت به پرونده های موکلین دارد. بهترین وکیل دزفول خواهان برقراری ارتباط صمیمی با موکلین است تا آنها بتوانند اسرار و مشکلات خانوادگی خود را با او در میان بگذارند.

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در دزفول باید سوابق وکیل و پرونده‌ های موفقی که در این زمینه داشته است را مورد بررسی قرار دهید. چراکه وکلای حرفه‌ ای در دعاوی خانواده، راه و روش پیش بردن پرونده‌ های استرداد جهیزیه، دریافت حضانت فرزند، دریافت نفقه، گرفتن مهریه و اجرت‌ المثل را به خوبی می‌ شناسند. در نتیجه با کمک این وکلا می‌ توانید تمام حق و حقوقتان را در دادگاه دریافت کنید یا با مصلحت‌ اندیشی پرونده را با بخشیدن قسمتی از حق و حقوقتان در برهه زمانی کوتاه‌ تری به نتیجه برسانید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در دزفول بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در دزفول سال 1403!

اکرم شجاعی مهر

اکرم شجاعی مهر

سرکار خانم اکرم شجاعی مهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی حقوقی مختلف را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: دزفول، خ عدالت، بین زکریای رازی و جهاد، کوچه 6 متری، پلاک 60

شماره تماس: 09168229440

علی جواد موتاب

جناب آقای علی جواد موتاب وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، بین بوعلی و فردوسی، طبقه پنجم، مجتمع تجاری افشین

شماره تماس: 09166417568

روح اله ملکی

روح اله ملکی

جناب آقای روح اله ملکی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی خانوادگی می پردازند. جناب آقای روح اله ملکی دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای خانواده در شهر دزفول محسوب می شوند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، کوچه زرگران

شماره تماس: 09122471573

محمد عطارروشن

محمد عطارروشن

جناب آقای محمد عطارروشن وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان در طول سال ها فعالیت درخشان خود توانسته است از طریق پشتکار و توانایی خویش، مسلط بودن بر کلیه قوانین و همچنین ارائه مشاوره های آگاهانه به موکلین، به شهرت بسیار زیادی دست یابند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی خانواده، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، دعاوی ملکی و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، کوچه آزادی، مجتمع آزادی، طبقه اول

شماره تماس: 09163436744

فاطمه محقق

فاطمه محقق

سرکار خانم فاطمه محقق وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه و … را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان آفرینش، ساختمان مهر، طبقه اول، واحد یک

شماره تماس: 09168423190

مهمترین ویژگی یک وکیل خانواده خوب

مهمترین ویژگی یک وکیل خانواده خوب

بهترین وکیل خانواده در دزفول می بایست دارای از یک سری ویژگی های خاص نظیر نظم، قدرت بیان، قدرت تجزیه و تحلیل، تسلط و اشراف بر قوانین و آشنا به مسائل خانوادگی برخوردار باشد. از جمله خصوصیات مهم یک وکیل خانواده خوب و از جمله مهمترین وظایف او این است که پیش از آغاز جلسات رسیدگی و پیش از دفاع از موکل خود با مطالعه جزئیات پرونده و گفتگو با شخص متهم پرونده، ضمن مطلع شدن از مسئله اتهامات و نیز آشنایی کامل با متهم با توفیق در صحت و سقم اظهارات موکل بتواند به بهترین صورت از موکل خود دفاع کند.

اگرچه وکالت به شکل تعهد به وسیله است، بدین شکل که یک وکیل پایه یک دادگستری موظف است تمامی تلاش خود را جهت دفاع مناسب از موکل خود به کار گیرد، اما به لحاظ قانونی هیچ گونه مسئولیتی در مسیر رسیدن به نتیجه ندارد و تضمینی جهت دستیابی به نتیجه نمی‌ دهد. با این وجود یکی از خصوصیات بهترین وکیل خانواده در دزفول این است که در مقابل موکلین خود پاسخگو باشد و این احساس مسؤلیت از مهم‌ ترین خصوصیات شخصیتی او محسوب می شود. از دیگر ویژگی های قابل توجه یک وکیل خوب و کاردان می توان به موارد زیر اشاره نمود که عبارت است از:

 • یک وکیل خانواده خوب می بایست موکل را از انتخاب های بیراهه باز دارد.
 • یک وکیل خانواده خوب می بایست از اطلاعات، علم و دانش حقوقی لازم برخوردار باشد.
 • یک وکیل خانواده خوب می بایست شأن و منزلت قاضی را رعایت کند و به او کمال احترام را بگذارد.
 • از وظایف یک وکیل خانواده خوب در موکل، موکل ساده سازی مسائل حقوقی برای او خود می‌ باشد.
 • یک وکیل خانواده خوب این تعهد اخلاقی و حرفه‌ ای را بر عهده دارد که از گفتن مطالب اغراق آمیز و غیرممکن خودداری کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در دزفول

وظایف بهترین وکیل خانواده در دزفول

در صورت پدید آمدن هر نوع مشکل خانوادگی، بیشتر آقایان ترجیح می‌ دهند که با یک وکیل خانواده آقا مشکلات خانوادگی که دارند را در میان بگذارند تا رسیدگی به پرونده آنها با سرعت و دقت بهتری انجام شود. در نقطه مقابل بسیاری از زنان هستند که از مطرح کردن مشکلات خانوادگی مربوط به زناشویی و… با یک آقا معذب می شوند و بیشتر ترجیح می‌ دهند این مشکلات را با یک وکیل زن که به عنوان بهترین وکیل طلاق در دزفول محسوب می شود، در میان بگذارند.

با توجه به شرایطی که ممکن است زوجین داشته باشند، امکان طرح دعاوی خانوادگی توسط آقا و خانم فراهم است و هیچ گونه تفاوتی میان اجرای قانون برای کسانی که وکیل خانوادگی آنها آقا یا خانم باشد، وجود ندارد. یک وکیل خانواده خوب وظیفه دارد تا به موکل خود در راستای پرونده مطرح شده مشاوره های لازم را ارائه دهد و به او راهکارهای مناسبی جهت طی کردن روند دعوا ارائه کند. علاوه بر این یک وکیل خانواده خوب می بایست اسناد و مدارکی که لازم است موکل در پرونده خود آماده داشته باشد را به او اعلام کند تا ضمیمه دادخواست کند و دادخواست را به دادگاه ارائه دهد و با توجه به وکالت نامه موجود، اختیار عمل را بدست آورد.

وظایف بهترین وکیل خانواده در دزفول

بهترین وکیل خانواده در دزفول می بایست به جای موکل خود یا همراه با او در جلسات دادگاه حاضر شود. در این قسمت نیاز است وظایفی که وکلای خانواده برای رسیدگی به پرونده‌های مطرح شده در زمینه دعاوی خانواده دارند را بشناسید. برخی از این وظایف عبارتند از:

 • دفاع کردن از حق و حقوق موکل
 • رسیدگی به پرونده و پیگیری مداوم پرونده تا رسیدن به نتیجه
 • ارائه اطلاعات دقیق و شفاف در کلیه مراحل پیشبرد پرونده به موکل
 • شفافیت در پیشبرد پرونده و پاسخ دهی به صورت کامل به سوالات موکل
 • تلاش جهت نتیجه‌ بخش بودن دعاوی مطرح شده با رعایت کلیه اصول اخلاقی
 • انجام امورات قضایی، طرح لایحه، قرارداد و نامه‌ نگاری جهت پیش بردن پرونده
 • حفظ اسرار و رموز موکل و مطرح نکردن مواردی که کمکی به پیشبرد پرونده نمی‌ کند

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، آدرس، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در دزفول آشنا کنیم تا دغدغه ای از طرف انتخاب وکیل ذهن شما را به خود درگیر نکند و بتوانید با خیال راحت گزینه مطلوب را برگزینید. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در این زمینه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا