وکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در دزفول ⚖️【سال1403】

با بالا رفتن آمار طلاق در جامعه، درخواست جهت اخذ مهریه و گرفتن حق و حقوق نیز افزایش یافته است و بسیاری از زناندر دزفول پس از مرحله طلاق، درخواست مهریه خود را دارند و برای دریافت مهریه خود به بهترین وکیل مهریه در دزفول مراجعه می کنند. وکلای فراوانی وجود دارند که تخصص آن ها در حوزه طلاق و مهریه است و به عنوان وکیل مهریه شناخته می شوند و بسیاری از زنان برای گرفتن حق و حقوق خود به این گروه از وکلا مراجعه می کنند. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل مهریه در دزفول در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در دزفول کیست؟

بهترین وکیل مهریه در دزفول کیست؟

بهترین وکیل مهریه در دزفول به وکیل پایه یک دادگستری گفته می‌ شود که نسبت به تمامی امورات مرتبط با دعاوی خانواده اعم از مهریه، از تخصص و تبحر ویژه‌ ای برخوردار است. در واقع بهترین وکیل دزفول نسبت به قوانین مدنی مربوط به مهریه اطلاعات جامع و کاملی دارد و حوزه فعالیت خود را در بخش های حقوقی مختلفی قرار داده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در دزفول بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در دزفول سال 1403!

ناصر شکرایی

ناصر شکرایی

جناب آقای ناصر شکرایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی طلاق و مهریه را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، نبش خیابان دکتر بهشتی، پلاک 19

شماره تماس: 09161418449

نرگس فرخی راد

نرگس فرخی راد

سرکار خانم نرگس فرخی راد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی طلاق و مهریه را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 7 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، جنب بانک رفاه

شماره تماس: 09372816627

طیبه غلامی

طیبه غلامی

سرکار خانم طیبه غلامی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول می باشد. ایشان در مدت بیش از 8 سال فعالیت حقوقی خود توانسته است پرونده‌ های متنوع بسیار زیادی را به نتیجه دلخواه موکلین برساند و خود را در میان موفق ترین وکلای استان خوزستان قرار دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: دزفول، خ دادگستری، نبش خ شهید مفتح

شماره تماس: 09163447354

علیرضا دلجو

علیرضا دلجو

جناب آقای علیرضا دلجو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. جناب آقای علیرضا دلجو دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای خانواده در شهر دزفول محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان امام جنوبی، نرسیده به میدان خلیج فارس (خیبر)

شماره تماس: 09394066672

شیرین بختیار

شیرین بختیار

سرکار خانم شیرین بختیار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول می باشند. ایشان با فن بیان قوی، امانت داری نسبت به پرونده موکلین، تسلط بر قوانین، توانسته است خود را میان بهترین وکلای دزفول جای دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه کار
 • وکیل و مشاور حقوقی در حوزه های کاری مختلف
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی پزشکی، دعاوی حمل و نقل، دعاوی رایانه ای، دعاوی سیاسی، دعاوی قاچاق، دعاوی مطبوعاتی، دعاوی نظام صنفی، دعاوی نظام مهندسی و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، کوچه زرگران، ساختمان اداری رضا، طبقه دوم، واحد 9

شماره تماس: 09169387267

معصومه پیشکول

سرکار خانم معصومه پیشکول وکیل پایه یک دادگستری و دارای سال ها تجربه موفق در حوزه خانواده می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق از دانشگاه آیت الله بروجردی می باشند و تنظیم دادخواست، لوایح و قراردادها اخذ حق الوکاله منصفانه از خدمات او می باشد. خانم پیشکول پیگیری مستمری از پرونده های خود دارد و مشاور حقوقی ارائه می دهد. خانم معصومه پیشکول از بهترین وکیل های مهریه دزفول می باشند.

آدرس: دزفول، میدان یعقوب لیث، ابتدای بلوار معلم

شماره تماس: 09166326939

افروز مجد

سرکار خانم افروز مجد دارای گواهی وکالت پایه یک دادگستری می باشد. ایشان سال ها سابقه در حوزه وکالت دارند و حسن برخورد او با موکلین زبان زد است. خانم مجد در حوزه ی مهریه شهر دزفول بسیار خوش درخشیده اند و توانسته اند بیشترین آراء مثبت را دریافت کنند. بنابراین می توان گفت خانم مجد از بهترین وکیل های مهریه شهر دزفول می باشد.

آدرس: استان خوزستان، شهر دزفول

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۴۳۲۹۸۱

وظایف یک وکیل مهریه خوب

انتخاب بهترین وکیل مهریه در دزفول امری بسیار مهم و تخصصی است. چراکه اگر از یک وکیل مجرب، متعهد و کاربلد کمک نگیرید، ممکن است متحمل ضررهای مالی جبران ناپذیری شوید. یک وکیل متخصص مهریه می بایست به حقوق خانواده، قوانین مدنی و قانون طریقه اجرای محکومیت‌ های مالی تسلط کامل داشته باشد. علاوه بر این بهترین وکیل طلاق در دزفول کسی است که با فرایند مزایده و صدور اجراییه و نحوه مطالبه مهریه پس از طلاق از طریق ثبت یا دادگاه آشنا باشد و بتواند به درستی از موکل خود در دادگاه دفاع کند.

گاها بهترین وکیل مهریه در دزفول می بایست اعسار زوج را اثبات و یا رد کند و گاهی نیز باید به سرعت روند توقیف اموال را پیگیری کند. در نتیجه ضروری است که از یک وکیل مهریه متخصص، مجرب، مسئولیت‌ پذیر و آگاه کمک بگیرد. به صورت کلی مهم‌ ترین مزایای یک وکیل متخصص مهریه به شرح موارد زیر است که عبارتند از:

وظایف یک وکیل مهریه خوب
 • تسهیل روند مطالبه مهریه
 • جلوگیری از تضییع حقوق طرفین
 • انجام سریع مراحل توقیف و مزایده
 • عدم سردرگمی در دادگاه یا اداره ثبت
 • عدم نیاز به حضور موکل در مراحل مختلف پیگیری
 • عدم نیاز به پیگیری شخصی و کاهش فشارهای روحی و روانی

روش های مطالبه و اخذ مهریه

در یک توضیح کلی اینگونه می توان گفت که مهریه مالی است که به‌ محض آن که عقد نکاح صورت می گیرد، زن مالک آن می‌ گردد که به آن مهریه گفته می‌ شود و زن قادر است هر نوع تصرفی در آن به نفع خود انجام دهد. براساس آنچه که در قانون کشور آمده است، اگر مهر وجه رایج کشور باشد، متناسب با تغییرات شاخص، قیمت سالانه زمان تأدیه نسبت به سال اجرای عقد نکاح که توسط بانک مرکزی تعیین می‌ گردد، مورد بررسی قرار می گیرد و پس از تعیین نمودن میزان دقیق مهریه، مقدار مبلغ تعیین شده به زن پرداخت خواهد شد، مگر آن که به شکل دیگری میان طرفین توافق شده باشد.

باتوجه به این مسئله که زن مالک مهر است، هر زمان که تمایل داشته باشد آن را دریافت کند، می بایست مراحلی را براساس قوانین مربوطه طی کند که انجام این مراحل نیز توسط یک وکیل مهریه خوب صورت می گیرد و زن می‌ تواند کلیه کارهای مربوط به گرفتن مهریه را به بهترین وکیل مهریه در دزفول بسپارد. برخی از روش های دریافت مهریه عبارت است از:

روش های مطالبه و اخذ مهریه

دریافت مهریه از طریق اجرای ثبت

 • در ابتدا زن اگر بخواهد خود برای گرفتن مهریه اقدامات لازم را انجام دهد، می بایست به دفترخانه ای که در آن جا عقد نکاح انجام شده، مراجعه کند و درخواست صدور اجرائیه مهریه را بدهد و پس از آن که صدور اجرائیه انجام گرفت، این مسئله به مرد ابلاغ می‌ گردد تا او مهلتی برای پرداخت حق و حقوق تعیین شده داشته باشد.
 • پس از اتمام یافتن مهلت برای پرداخت مهر از سوی مرد، این بار نوبت به زن می‌ رسد که به اداره اسناد رسمی مراجعه کرده و اموال مرد را جهت توقیف معرفی کند و اگر در خصوص اموال مرد اطلاعاتی در دست زن نباشد، درخواست استعلام و اداره اسناد رسمی از طریق بانک، دفاتر اسناد و … اموال مرد را شناسایی و آنها را توقیف می‌ کند.

دریافت مهریه از طریق دادگاه

 • زن می بایست از طریق بهترین وکیل مهریه در دزفول، دادخواستی مطابق با مطالبه مهریه در سامانه ثنا ثبت کند، حال اگر مبلغ مهر کمتر از نرخ بیست میلیون باشد، شورای حل اختلاف و اگر بیشتر از این نرخ باشد، دادگاه به این مسئله رسیدگی می کند.
 • زن می‌ تواند با این هدف که مرد اموال خود را حین رسیدگی منتقل نکند و به نوعی از پرداخت دینی که بر گردن اوست، شانه خالی نکند، در کنار دادخواست مهر درخواستی مبتنی بر تأمین خواسته یا همان توقیف اموال به میزان خواسته را به دادگاه ارائه دهد.
 • پس از آن فرایند دادرسی در دادگاه انجام می‌ گیرد و دادگاه با بررسی پرونده حکم به پرداخت مهر توسط مرد می‌ دهد.
 • پس از آن که حکم مربوطه صادر شد، مرد مجبور به پرداخت مهریه تعیین شده است و در صورت عدم پرداخت مهریه از سوی مرد، زن این اختیار را دارد که درخواست صدور حکم جلب مرد را به دادگاه ارائه دهد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل مهریه در دزفول توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا