وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در دزفول ⚖️【سال1403】

اخذ مشاوره از یک وکیل خبره و توانا می تواند گاها در مسیر موفقیت پروندتان شما را بسیار یاری کند چرا که آنان نسبت به امور پرونده ها آگاه تر هستند و تجربیاتشان در تمام حوزه های دعوی باعث برد پرونده می شود. با انتخاب بهترین وکیل زن در دزفول که به کوچکترین مسائل قانون آگاهی کافی داشته باشد، شما می‌ توانید در کوتاه ترین زمان و به ساده‌ ترین روش، راهکار قانونی مناسب را برای حل مشکل خود پیدا کنید. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در دزفول کیست؟

بهترین وکیل زن در دزفول کیست؟

منظور از بهترین وکیل زن در دزفول فرد متخصصی است که با اشراف بر مسائل حقوقی، با وکالت از افراد حقوقی یا حقیقی، به عنوان نایب آنها برای انجام امورات می‌ شود. بهترین وکیل دزفول وکیلی است که اطلاعات کافی در حوزه های مختلف حقوقی دارد و به تعهدات خود پایبند می باشد. علاوه بر این یک وکیل خوب می بایست پیش از رسیدگی به پرونده با موکل خود درباره جزئیات پرونده صحبت کند. وکیلی که نتواند به موکل خود مشاوره دهد، وکیل خوب و موفقی نخواهد شد.

همچنین مسئله مهم دیگری که در انتخاب بهترین وکیل زن در دزفول می بایست ملاک قرار دهید، مسئولیت پذیری وکیل است که یک وکیل خوب را از سایر وکلا در دزفول جدا می‌ کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن دزفول بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در دزفول سال 1403!

رزا نظربیگی

رزا نظربیگی

سرکار خانم رزا نظربیگی وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان از وکلای معتبر و شناخته شده در این شهر هستند و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. سرکار خانم رزا نظربیگی همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 11 سال سابقه کار
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان مدرس در دانشگاه دزفول
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان آفرینش، تقاطع شریعتی، طبقه دوم واحد 5

شماره تماس: 09199650028

اکرم شجاعی مهر

اکرم شجاعی مهر

سرکار خانم اکرم شجاعی مهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی حقوقی مختلف را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: دزفول، خ عدالت، بین زکریای رازی و جهاد، کوچه 6 متری، پلاک 60

شماره تماس: 09168229440

فاطمه محقق

فاطمه محقق

سرکار خانم فاطمه محقق وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه و … را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان آفرینش، ساختمان مهر، طبقه اول، واحد یک

شماره تماس: 09168423190

افروز مجد

افروز مجد

سرکار خانم افروز مجد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: دزفول، چهار راه سی متری شریعتی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر صفرپور

شماره تماس: 09163432981

نسرین شرنگ

نسرین شرنگ

سرکار خانم نسرین شرنگ یکی از موفق ترین وکلای زن در حوزه های حقوقی مختلف در دزفول می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، طلاق، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان آفرینش، جنب پاساژ سعید، مجتمع مهر، طبقه دوم

شماره تماس: 09163473596

ویژگی‌ های بهترین وکیل زن در دزفول

ویژگی‌ های بهترین وکیل زن در دزفول

آنچه که واضح و مشخص است، تجربه و مهارت یک وکیل حقوقی در حل مسائل و مشکلات قضایی بسیار مهم است. در نتیجه، افراد پیش از مراجعه به وکیل می بایست با ویژگی‌ ها و خصوصیات بهترین وکیل زن در دزفول آشنا شوند تا بتوانند یک وکیل حقوقی خوب انتخاب کنند و در پرونده‌ های قضایی به موفقیت برسند. این نظریه صحیح است که یک وکیل پایه یک دادگستری می بایست نسبت به تمامی شاخه‌ های دعاوی آگاهی لازم را داشته باشد، اما تجربه ثابت کرده است که به عنوان مثال بهترین وکیل ملکی در دزفول تنها در حوزه دعاوی ملکی تخصص دارد و تنها در آن زمینه به فعالیت می پردازد.

به طور معمول وکلای زن جزوء وکلای مجرب و متخصص در حوزه دعاوی خانواده هستند، در حالی که آنها عمدتا در دعاوی کیفری که کمی ماهیت خشن‌ تری دارند، ضعیف و ناتوان هستند. در نتیجه، پیش از انتخاب وکیل باید درباره حوزه تخصص او اطلاعات لازم را بدست آورید. در توضیح ویژگی های بهترین وکیل زن در دزفول اینگونه می توان گفت که سوابق کاری وکیل در پرونده‌ های حقوقی می بایست به خوبی مورد توجه قرار گیرد، چرا که تنها سوابق طولانی موجب افزایش تجربه وکلا در دعاوی مختلف می‌ شود.

خصوصیات شخصیتی یک وکیل زن خوب

صداقت بهترین وکیل زن در دزفول همانند هر وکیل دیگری، بسیار مهم است. صداقت وکیل به معنای افشای صحیح و کامل اطلاعات حقوقی و قانونی به موکل است. یک وکیل زن خوب باید:

1. از موکل خود استماع کند و به نیازها و اهدافش توجه کند.
2. اطلاعات لازم را به موکل ارائه دهد و به وی توضیح دهد که قوانین و مقررات چگونه بر روی موضوع خاصش تأثیر می‌گذارند.
3. تمامی گزینه‌های قانونی را به موکل ارائه دهد و به او کمک کند تا تصمیمات مناسب بگیرد.
4. از وکلا و کارکنان دیگر خود به درستی و مناسب استفاده کند و از اخلاق حرفه‌ای پیروی کند.
5. در تمامی مراحل روند حقوقی به موکل اطلاع دهد و او را در جریان تغییرات قرار دهد.
6. مشورت‌ها و مذاکرات خاصی را محرمانه نگه دارد و اطلاعات شخصی موکل را به هیچ شخص ثالثی منتقل نکند.

در نهایت، صداقت وکیل زن به معنای رعایت اصول حقوقی و اخلاقی در ارائه خدمات حقوقی به موکل است. این شامل صداقت در ارائه پیش بینی‌های واقعی، ارائه اطلاعات کامل و دقیق و رعایت محرمانگی و حریم شخصی موکل است.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل زن در دزفول توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای م

بسیار خرسندم که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید. امید است که مطالب ارائه شده در مقاله بهترین وکیل زن در دزفول کار آمد باشد و نکته ای به اطلاعاتتان افزوده باشیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 7 =

دکمه بازگشت به بالا