کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در دزفول ⚖️【سال1403】

معمولا دعاوی کیفری با جان و مال مردم در ارتباط هستند و لازم است تا برای دفاع در این پرونده ها، یک وکیل مجرب و متخصص ما را یاری نماید. دعاوی کیفری پیچیدگی و حساسیت های خاص خود را دارند و ضروری است فردی که وکالت آن را می پذیرد، سابقه وکالت موفق در این پرونده ها را داشته باشد. اگر در شهر دزفول هستید و به دنبال وکیلی خبره در این زمینه می گردید، ما در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در دزفول می پردازیم برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در دزفول کیست؟

بهترین وکیل کیفری در دزفول کیست؟

منظور از بهترین وکیل کیفری در دزفول در واقع وکیلی می باشد که در دعاوی کیفری تخصص دارد. دعاوی کیفری به مجموعه ای از امورات خاص گفته می شود که پس از طرح آن دعاوی، دادگستری و در بیشتر اوقات دادسرا شروع به رسیدگی کرده و اقدام به کشف جرم، تعقیب فرد متهم و تحقیقات مقدماتی می کنند. بهترین وکیل دزفول همواره خواهان احقاق حقوق موکلین است و در این مسیر تمام تلاش خود را به کار می گیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در دزفول بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در دزفول سال 1403!

علی جواد موتاب

علی جواد موتاب

جناب آقای علی جواد موتاب وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول و استان خوزستان هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، بین بوعلی و فردوسی، طبقه پنجم، مجتمع تجاری افشین

شماره تماس: 09166417568

محمد عطارروشن

محمد عطارروشن

جناب آقای محمد عطارروشن وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان در طول سال ها فعالیت درخشان خود توانسته است از طریق پشتکار و توانایی خویش، مسلط بودن بر کلیه قوانین و همچنین ارائه مشاوره های آگاهانه به موکلین، به شهرت بسیار زیادی دست یابند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی خانواده، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، دعاوی ملکی و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، کوچه آزادی، مجتمع آزادی، طبقه اول

شماره تماس: 09163436744

عبدالرضا زمانیان

عبدالرضا زمانیان

جناب آقای عبدالرضا زمانیان یکی دیگر از وکلای صاحب نام در شهر دزفول می باشد. ایشان در طول سالها فعالیت خود به خوبی توانسته است اعتماد موکلین خود را جلب کند و نتایج حقوقی بسیار موفقی را بدست آورد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • دارای بیش از 15 سال سابقه کار
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم و …
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان هجرت، نبش شریعتی، ساختمان آرش طبقه اول

شماره تماس: 09163449961

رزا نظربیگی

رزا نظربیگی

سرکار خانم رزا نظربیگی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی حقوقی مختلف را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان آفرینش، تقاطع شریعتی، طبقه دوم واحد 5

شماره تماس: 09199650028

محمدرضا عاملی

محمدرضا عاملی

جناب آقای محمدرضا عاملی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: دزفول، چهارراه شریعتی، طبقه فوقانی، داروخانه صفرپور

شماره تماس: 09163447438

اهمیت مشاوره با یک وکیل کیفری خوب

اهمیت مشاوره با یک وکیل کیفری خوب در دزفول چیست؟

بهترین وکیل کیفری در دزفول وظایف بسیار سنگینی برعهده دارد، چراکه از لحاظ داشتن ارتباط مستقیم با جان و مال و آبرو و حیثیت اشخاص، در یک جایگاه بسیار حساسی قرار دارد. اگر یک دعوای کیفری به اشتباه مطرح شود و یا اگر اینکه یک وکیل کیفری نتواند احقاق حق و حقوق را به درستی انجام دهد، ممکن است ضرر و زیان‌ های جانی، مالی و آبرویی برای هر یک از طرفین دعوا رخ دهد. از سوی دیگر، هر دعوای کیفری تنها یک بار توسط دادگاه قضایی مورد بررسی قرار می گیرد. بدین شکل که پس از یک بار بررسی و صادر شدن رای نهایی، امکان دوباره مطرح کردن شکایت فراهم نمی باشد.

در نتیجه کمک گرفتن از بهترین وکیل کیفری در دزفول بسیار واجب و ضروری است. چراکه چنین وکیل متخصصی به دلیل برخورداری از ویژگی‌ ها و خصوصیات لازم در دعاوی کیفری و جنایی، به اندازه کافی به کلیه مسائل حقوقی مربوط به دعاوی کیفری نیز اشراف و تسلط دارد و قادر است با ارائه توضیحات، مدارک و مستندات، به بهترین صورت ممکن از موکل خود دفاع کند.

در هر نوع دعاوی حقوقی اعم از دعاوی ملکی، عدم مراجعه نمودن به بهترین وکیل ملکی در دزفول و یا کمک گرفتن از یک وکیل ملکی نامجرب می‌ تواند مسیر پرونده و پروسه احقاق حقوق ملکی را با مشکل مواجه سازد، مسیر زندگی فرد را به سمت منفی تغییر دهد، موجب صدمات مالی بسیار سنگینی شود و هزینه‌ های دادرسی را نیز بالا ببرد.

از جهتی دیگر، بسیاری از افراد در اواسط مسیر قضایی، تصمیم می‌ گیرند از یک وکیل کیفری جدید به جای وکیل کیفری کنونی کمک بگیرند که این مسئله نیز ریسک های خاص خود را به همراه دارد. از جمله اینکه بسیاری از وکلا پیگیری پرونده‌‌ ای که یک وکیل کیفری دیگر استارت زده است را نمی‌ پذیرند. با توجه به نکات ذکر شده، ضرورت انتخاب یک وکیل کیفری با کفایت، مجرب و متخصص در امورات کیفری بیش از پیش واضح و مشخص است.

هزینه مشاوره با بهترین وکیل کیفری در دزفول

با توجه به قوانین کشور ما، هر فردی این اختیار را دارد که از زمانی که تحت تعقیب قانونی قرار می گیرد، به بهترین وکیل کیفری در دزفول مراجعه کند. فرد متهم نیز قادر است از زمانی که تحت نظر گرفته می شود، تقاضای کمک از یک وکیل کیفری خوب را بدهد و با همراهی وکیل خود، در بازجویی ها و تحقیقات حضور داشته باشد. پرداخت هزینه های جاری در پیگیری انواع مشکلات حقوقی یکی از دغدغه های رایج افراد می تواند باشد. هزینه هایی که در این راه بر افراد متحمل می شود، شامل انجام جلسات متعدد مشاوره با کارشناسان و متخصصان حقوقی است.

کمک گرفتن از بهترین وکیل کیفری در دزفول این مزیت را دارد که در هزینه های موکل صرفه جویی گردد و از رفت و آمد های بی جا و معطل شدن در ترافیک و همچنین گشتن به دنبال وکیل متخصص جلوگیری کند. البته که افراد فقط با یک جستجوی ساده در فضای مجازی و وب سایت های معتبر حقوقی می تواند وکیل مد نظر خود را پیدا کنند.

هزینه مشاوره با بهترین وکیل کیفری در دزفول

هزینه دیگری که ممکن است برای فرد ایجاد شود، هزینه نگارش شکوائیه است. هرگاه که جرمی علیه کسی رخ می دهد، می بایست با مراجعه به دادسرا درخواست تعقیب و پیگرد متهم را بدهد. اما نگارش این درخواست از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. اگر فرد نتواند علل قانع کننده ای را ارائه دهد، درخواست وی رد می شود و زمان بسیار زیادی در همان مرحله اولیه تلف می‌ گردد.

هزینه دادرسی از دیگر هزینه هایی است که مسائل کیفری به همراه دارند. این هزینه با توجه به نوع جرمی که اتفاق افتاده است و آثاری که به دنبال دارد متقیر می باشد. تلاش دستگاه قضایی بر این است تا با متعادل سازی هزینه ها، موانع پیگیری جرایم کیفری را از سر راه بردارد. علاوه بر این در صورتی که فرد توانایی داشتن وکیل کیفری را نداشته باشد، از سوی دادگاه به او وکیل تسخیری معرفی می شود تا بدون پرداخت هزینه ای از راهنمایی و کمک های یک وکیل متخصص بهره مند گردد.

وکیل تسخیری شرایط بسیار ویژه و خاصی دارد، اما می توان گفت برای افراد تنگدست و کم توان مالی، نوعی خدمات حقوقی رایگان به حساب می آید که البته این اقدام در راستای اجرای دادرسی عادلانه انجام می شود. به این دلیل که تمامی انسان ها در هر جایگاهی که می باشند، با داشتن شان و منزلت انسانی، حق داشتن وکیل را خواهند داشت.

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، آدرس، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در دزفول آشنا کنیم تا دغدغه ای از طرف انتخاب وکیل ذهن شما را به خود درگیر نکند و بتوانید با خیال راحت گزینه مطلوب را برگزینید. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در این زمینه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا