طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در دزفول ⚖️【سال1403】

در دزفول با افزایش مشکلات خانوادگی، بسیاری از زوجین تصمیم به جدا شدن می گیرند. حضور یک وکیل طلاق در مسیر پرونده می تواند افراد را از مسیر نادرستی که طی می کنند، نجات دهد. بسیاری از افراد در زمان مواجه شدن با مشکلات خانوادگی، به دنبال یک وکیل طلاق هستند که پرونده خود را با خیال راحت به او بسپارند. وکیل طلاق، وکیلی است که از طریق شناخت مراحل طلاق و نیز تسلط بر مراحل دادرسی، قادر است فرایند طلاق را سرعت ببخشد. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل طلاق در دزفول در اختیارتان قرار دهیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید. 

بهترین وکیل طلاق در دزفول کیست؟

بهترین وکیل طلاق در دزفول کیست؟

بهترین وکیل طلاق در دزفول به فرد حقوقدانی گفته می شود که برای پرونده های طلاق انتخاب می شود و می بایست از یک سری ویژگی های خاص برخوردار باشد. عمدتا حضور بهترین وکیل خانواده در دزفول در کنار موکل، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. در واقع یافتن یک وکیل خوب و کاربلد برای طلاق، مانند یافتن یک مکانیک مجرب برای تعمیر ماشین است. با توجه به حجم زیاد و گستردگی دعاوی خانواده و پرونده های طلاق، بسیاری از وکلا در این زمینه فعالیت می کنند.

بهترین وکیل طلاق در درفول به کسی گفته می شود که با در نظر گرفتن شرایط موکلین خود و نیز پیگیری مداوم پرونده به خصوص دعاوی طلاق از سمت زن، حق موکل خود را در کوتاه ترین برهه زمانی ممکن پس بگیرد و از حقوق مادی و معنوی موکل خود دفاع کند. نکته مهمی که در انتخاب یک وکیل طلاق خوب می بایست به آن توجه شود، بررسی تخصص ایشان می باشد. حتما وکیلی را انتخاب کنید که تخصص او دعاوی خانواده و طلاق باشد. همواره نیاز به وکیل طلاقی می باشد که بر تمامی موارد قانونی و دعاوی خانوادگی مسلط باشد و نسبت به مراحل رسیدگی به پرونده در دادگاه از آگاهی لازم برخوردار باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در دزفول بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در دزفول سال 1403!

عبدالرضا زمانیان

عبدالرضا زمانیان

جناب آقای عبدالرضا زمانیان وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان از وکلای معتبر و شناخته شده در این شهر هستند و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. آقای عبدالرضا زمانیان همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان هجرت، نبش شریعتی، ساختمان آرش، طبقه اول

شماره تماس:  09163449961

علی جواد موتاب

علی جواد موتاب

جناب آقای علی جواد موتاب وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان بیش از 10 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه کار
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، بین بوعلی و فردوسی، طبقه پنجم مجتمع تجاری افشین

شماره تماس: 09166417568

فاطمه ترسلی

فاطمه ترسلی

سرکار خانم فاطمه ترسلی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی طلاق و مهریه را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: دزفول، خ طالقانی، روبروی پارکینگ آقامیری، بعد از درمانگاه امام جعفر صادق، کوچه جلودار، پ 3

شماره تماس: 09163433082

محسن بنیادی

محسن بنیادی

جناب آقای محسن بنیادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، جنب داروخانه کوثر، طبقه فوقانی، فروشگاه اسدی

شماره تماس: 09166560237

افروز مجد

افروز مجد

سرکار خانم افروز مجد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی خانواده و طلاق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: دزفول، چهار راه سی متری شریعتی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر صفرپور

شماره تماس: 09163432981

مراحل انجام طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در دزفول

مراحل انجام طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در دزفول

جهت پیگیری پرونده های طلاق در دزفول که البته حجم پرونده ها نیز بالا می باشد، معمولا توصیه می شود که از بهترین وکیل طلاق در دزفول کمک گرفته شود تا روند پرونده به درستی طی گردد. برخی از مراحل مهم انجام طلاق عبارت است از:

 • صدور گواهی عدم سازش: اگر یک پرونده طلاق از نوع طلاق توافقی باشد، زوجین می بایست حداقل 5 جلسه به مشاوره روانشناسی بهزیستی بروند و چنانچه مشاور تشخیص دهد، گواهی عدم سازش و عدم انصراف از طلاق صادر می گردد.
 • دادخواست طلاق توافقی: پس از انجام جلسات مشاوره، دادخواست طلاق توافقی ثبت می گردد. با توجه به قانون جدید، بعضی از پرونده های طلاق توافقی به شورای حل اختلاف ارجاع داده می شود. همچنین مرحله اول طلاق از سوی مرد و یا طلاق از سوی زن، ثبت دادخواست در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی است. مدارکی که باید به وکیل طلاق تحویل داده شود، اصل و کپی تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی، اصل وکالت نامه طلاق در صورت وجود، اصل یا رونوشت عقدنامه و نسخه وکالت نامه دادگستری می باشد.
 • ارجاع به دادگاه خانواده: پس از ارجاع پرونده به دادگاه، می بایست مدارک اصلی طلاق به دادگاه ارائه شود و در مورد ادله دفاع شود. معمولا در طلاق های توافقی، برگه مشاوره بهزیستی و یا وکالت طلاق مرد به زن از اصلی‌ ترین مدارک است. در طلاق از سوی مرد، به علت وجود حق طلاق کار کمی آسان تر است. هر چند که در رویه جدید، قضات نسبت به صدور رای طلاق از سمت زوج، سخت گیر تر عمل می کنند. در این بین نیاز است مشاوره های لازم از وکیل متخصص دریافت گردد.
 • اثبات شروط طلاق: اثبات نمودن یکی از شروط مهم طلاق و از دشوارترین کارهایی است که می بایست توسط وکیل طلاق انجام گردد. به عنوان مثال اثبات رابطه نامشروع و یا ازدواج دوم مرد، مشروط به گرفتن رای در دادگاه دیگر است. یا اعتیاد شدید مرد باید در پزشکی قانونی احراز شود. ضرب و جرح و کتک کاری می‌ بایست حتما با نامه کلانتری و نیز پزشکی قانونی همراه گردد تا بتوان برای طلاق از سوی زن اقدام کرد.
 • اجرای حکم: پس از اثبات کردن و احراز شرایط طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در دزفول، حکم طلاق صادر می شود و برای اجرا به دفترخانه طلاق ارجاع داده می شود.

مهمترین شروط طلاق چیست؟

همواره یک سری شروط در عقدنامه ذکر می گردد که زن و مرد برای ازدواج باید به آنها متعهد شوند و سپس آن را امضا کنند. براساس قانون، سردفتر ازدواج وظیفه دارد که این شروط را برای زوجین به شکل کامل شرح دهد. به این شروط که 12 گانه هستند، شروط ضمن عقد گفته می شود و درصورتی که یکی از این شروط در زندگی زن وجود داشته باشد، زن می تواند با کمک بهترین وکیل زن در دزفول به دادگاه خانواده مراجعه کند و سپس تقاضای طلاق بدهد. به همین دلیل به بررسی شروط 12 گانه طلاق می پردازیم که برخی از آنها عبارت است از:

 • خودداری شوهر از دادن نفقه به همسرش به مدت 6 ماه
 • جنون مرد در شرایطی که فسخ نکاح شرعا ممکن نباشد
 • در صورت مفقودالاثر شدن مرد و اینکه بعد از شش ماه هم خبری از او نشود.
 • سو رفتار مرد یا سو معاشرت او به طوریکه ادامه زندگی را برای زن غیرقابل تحمل کند
 • ابتلا شدن مرد به یکی از بیماری های صعب العلاج، به گونه ای که ادامه زندگی زناشویی در خطر باشد
 • عدم رعایت دستور دادگاه در مورد منع شغلی مرد به شغلی که طبق نظر دادگاه با مصالح خانوادگی و حیثیت و آبروی زن باشد.
 • محکومیت مرد به حکم قطعی به مجازات پنج سال حبس یا بیشتر ویا محکوم شدن به جزای نقدی که بر اثر ناتوانی از پرداخت، منجر به پنج سال بازداشت شود و یا به حبس و جزای نقدی که به صورت مجموع به پنج سال حبس تا بیشتر بازداشت شود و همچنین حکم مجازات در حال حاضر در حال اجرا باشد.
 • ابتلا شدن مرد به هرگونه اعتیاد که به تشخیص دادگاه پایه و اساس زندگی خانوادگی را مختل کند و ادامه زندگی را برای زن دشوار کند.
 • مرد بدون هیچ دلیلی، زندگی خانوادگی را ترک کند و یا شش ماه متوالی بدون هیچونه دلیل موجه ای از نظر دادگاه غیبت نماید..
 • محکومیت قطعی مرد در اثر جرم و انجام به هرگونه مجازاتی اعم از حد و تعزیر که در اثر ارتکاب این جرم، مغایرت با حیثیت و آبروی خانوادگی شان باشد.
 • در صورتی که پس از گذشت 5 سال، زن از شوهر خود به علت عقیم بودن و یا داشتن عوارض جسمی نتواند صاحب فرزند شود.
 • مرد بدون اطلاع و رضایت از زن، همسر دیگری را انتخاب کند و یا به تشخیص دادگاه خانواده، عدالت را در بین همسران رعایت نکند
مهمترین شروط طلاق چیست؟

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل طلاق در دزفول توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا