وکیل

10 تا از بهترین وکیل شوش ⚖️【سال1403】

در صورتی می توانیم به موفقیت در دادگاه امیدوار باشیم که دانش حقوقی خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده باشیم تا با استناد به مواد قانونی بتوانیم دفاع موثری را از خود ارائه داده و به اهداف تعیین شده دست پیدا کنیم؛ اما مشکل اینجا است که عموم جامعه سواد حقوقی لازم را در اختیار ندارند و نمی توانند آن طور که باید از حقوق از دست رفته خود در محاکم قضایی دفاع نمایند. هر گونه اقدام غلط و بدون در نظر گرفتن روال قانونی ممکن است برای فرد خسارت هایی را به همراه داشته باشد و از همین رو است که استخدام یک وکیل خبره و مجرب در رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری الزامی به نظر می رسد؛ اما استخدام یک وکیل شاخص همواره با دشواری هایی رو به رو است و از این رو سعی داریم در این مقاله شما را با بهترین وکیل شوش آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل شوش

بهترین وکیل شوش کیست؟

ممکن است به دلایل مختلفی دعوایی حقوقی یا کیفری علیه شما در محاکم قضایی اقامه شده باشد. همچنین این احتمال را نیز باید در نظر بگیریم که حقوقی از شما پایمال شده باشد و با حضور در دادگاه به دنبال دستیابی مجدد به حقوق خود باشید. در تمامی این شرایط نکته ای که حائز اهمیت است این می باشد که باید از قبل وکالت پرونده خود را به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شوش بسپارید. در واقع این اقدام به شما کمک خواهد کرد که حضور موثر تری در دادگاه داشته باشید و در نهایت به پیروزی برسید.

بهترین وکیل تهران سعی دارد تا احاطه کاملی بر قوانین و مقررات مرتبط با دعاوی حقوقی و کیفری داشته باشد و با فن بیانی قوی از منافع موکل خود در دادگاه دفاع نماید. وکیل خوب در شوش همواره به بررسی تغییرات قوانین می پردازد تا بتواند علم خود را به این صورت به روز نگه دارد و مطلوب ترین راهکار را در اختیار شما قرار دهد. برترین وکیل شوش سعی دارد تا جسارت و شجاعتی مثال زدنی در دادگاه از خود به نمایش بگذارد تا به این شکل منافع موکل را تامین کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در شوش را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل شوش تهران سال 1403

مریم محمود صالحی

مریم محمود صالحی وکیل در شوش

سرکار خانم مریم محمود صالحی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم محمود صالحی متخصص در دعاوی همچون کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. خانم محمود صالحی پرونده های بسیاری نیز در زمینه های طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و…داشته اند.

آدرس دفتر: شوش، دانیال، خیابان شریعتی، جنب پاساژ امین

تلفن تماس: ۰۹۱۶۶۴۴۴۷۱۹

عبدالنبی ناصر

عبدالنبی ناصر وکیل در شوش

جناب آقای عبدالنبی ناصر وکیل با سابقه و مشاور حقوقی خبره ای هستند. حوزه ی فعالیت جناب ناصر در دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و حقوقی است. شما می توانید برای استفاده از تجربیات آقای ناصر در پرونده های خود از مشاوره های ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: شوش، خیابان مقداد

تلفن تماس: ۰۹۱۶۶۴۱۳۲۲۵

فاطمه نیسی

فاطمه نیسی وکیل در شوش

سرکار خانم فاطمه نیسی یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری با تجربه ی ساکن در شهر شوش هستند. خانم نیسی تخصص ویژه ای در دعاوی حقوقی و خانواده دارند. همچنین پرونده هایی با موضوعات دعاوی کیفری و ملکی را نیز به خوبی به اتمام رسانده اند.

آدرس دفتر: شوش، دانیال، خیابان شهید دانش، بالاتر از میدان هفت، نرسیده به چهار راه خوزستان، دفتر وکالت فطمه نیسی

تلفن تماس: ۰۹۱۶۶۴۴۶۵۰۰

فریده سرخه

فریده سرخه وکیل در شوش

سرکار خانم فریده سرخه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم سرخه در دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. شما نیز می توانید برای استفاده از تخصص خانم سرخه در پرونده های خود با ایشان تماس بگیرید.

آدرس دفتر: شوش، دانیال، خیابان شریعتی، جنب پاساژ انعام و مانتو سرای بلوچ

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۴۴۸۵۸۹

کریم بنیانی

کریم بنیانی وکیل در شوش

جناب آقای کریم بنیانی با بیش از 10 سال سابقه یکی از وکلای با تجربه پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. جناب بنیانی متخصص در دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده هستند. پرونده های موفق بسیاری را در این زمینه ها حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: شوش، خیابان شهید دانش، چهارراه خوزستان

تلفن تماس: ۰۹۱۶۱۴۱۹۱۵۳

حمید پناهی

حمید پناهی بهترین وکیل شوش

جناب آقای حمید پناهی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا خبره و توانا در امور حقوقی ،کیفری، خانواده و ملکی است. ایشان با توجه به سختی پرونده به مراجعین مشاوره اربرائه می دهد و با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را صراحتا به مراجعین اعلام می دارد و همچنین پرونده های موفقی را در طی چند سال سابقه وکالتشان به اسم خود ثبت کرده اند.

آدرس دفتر: تهران، صالحیه، خیابان سی متری ولیعصر، بین خیابان بهارستان پنجم و ششم

شماره تماس: 09122030284


سه توصیه مهم در انتخاب وکیل شوش

در گام نخست لازم است خود را به متر و معیارهایی مسلح کنید تا با استفاده از آن ها بتوانید میزان مهارت و توانایی هایی که بهترین وکیل شوش در اختیار دارد را مورد بررسی قرار دهید. به این شکل می توانید از میان گزینه های متعددی که در شهر شوش حضور دارند، معتبر ترین و شاخص ترین آن ها را به خدمت بگیرید و یک گام محکم به سوی پیروزی بردارید. در ادامه سعی داریم سه توصیه مهم به شما در خصوص انتخاب وکیل داشته باشیم تا با استفاده از آن ها بتوانید تصمیم درست تری را اتخاذ کنید.

رازداری با وکیل ممنوع: باید اشاره داشته باشیم که از بیان هیچ گونه نکته کوچک یا بزرگی در ملاقات حضوری با وکیل نباید اجتناب کنید. چرا که گاهی همین نکات کوچک نتایج به دست آمده از دادگاه را تحت تاثیر قرار می دهد. لازم است هر آن چیزی که اطلاعات بهترین وکیل شوش در خصوص پرونده را افزایش می دهد را در اختیار او قرار دهید تا به این شکل بتواند راه مطلوب تری را برای عبور از مشکلات در پیش بگیرد. رازداری با وکیل در جلسات هیچ معنایی ندارد.

تنها به جنسیت وکیل توجه نکنید: به طور معمول افراد سلایق مختلفی دارند. برخی از آن ها ترجیح می دهند حل و فصل اختلافات پیش آمده در محاکم قضایی را به یک وکیل مرد و عده ای دیگر ترجیح می دهند به وکلای خانم بسپارند. نمی توان به این موضوع خرده ای گرفت اما باید دقت داشته باشید که تنها در نظر گرفتن جنسیت یک وکیل برای انتخاب او غلط است. برای مثال اگر تمایل به استخدام یک وکیل زن دارید باید تمامی ویژگی های او را در نظر داشته باشید تا به شاخص ترین وکیل زن برسید.

به شهرت وکیل توجه کنید: باید دقت داشته باشید که هر وکیلی بر اثر کسب پیروزی های متعدد در مدت زمان کوتاهی به شهرتی واقعی دست پیدا می کند. لازم است برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری به این موضوع توجه داشته باشید که شهرت یک وکیل می تواند تفاوت ها را در دادگاه رقم بزند. همواره در فضای مجازی به صورت مستمر با تبلیغات پر رنگ و لعابی از وکلا رو به رو هستیم که نباید آن ها را به منزله شهرت وکیل مورد نظر تصور کنیم. این تبلیغات تنها جنبه بازارگرمی دارد و هدف اصلی آن جلب مشتری است.

بهترین وکیل شوش

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل شوش برای چه افرادی مناسب است؟

همواره لازم است برای عبور از مشکلات پیش آمده حقوقی از بهترین وکیل شوش استفاده کرده و با کمک او از موانع بگذریم و در نهایت به موفقیت دست پیدا کنیم. باید اشاره داشته باشیم که همکاری با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شوش به دو طریق ممکن است. در نوع اول می توانید از همان ابتدای احساس نیاز برای دریافت خدمات حقوقی یک وکیل را انتخاب کرده و تا زمان اعلام رای قطعی دادگاه همکاری با او را ادامه دهید. در این نوع از همکاری شما در ازای پرداخت حق الوکاله، وکیل مورد نظر را به خدمت می گیرید.

اما باید اشاره داشته باشیم که نوع دیگری از همکاری نیز وجود دارد که در آن فرد سعی می کند ضعف های حقوقی خود در زمینه های مختلف را با دریافت مشاوره حقوقی جبران نماید تا شاید به این شکل بتواند حضور قدرتمندی در دادگاه داشته باشد و به موفقیت دست پیدا کند. امروزه می توان از روش هایی نظیر مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی سوالات خود را با بهترین وکیل شوش مطرح نمود و از او در خصوص دعاوی مطرح شده کسب تکلیف کرد. هر یک از افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارد می تواند یکی از این روش ها را برای همکاری انتخاب کند.

ممکن است فرد درگیر با پرونده تا حدودی از مسائل حقوقی شناخت داشته باشد. در این صورت است که او می تواند با دریافت مشاوره حقوقی ضعف های خود در زمینه های مختلف را جبران کرده و راه مطلوب برای حضور در محاکم قضایی را به دست آورد. همچنین باید توجه داشته باشید که هزینه ای که لازم است برای مشاوره حقوقی در اختیار داشته باشید به مراتب کمتر از زمانی است که قصد استخدام وکیل را دارید. از این رو، دریافت مشاوره حقوقی می تواند برای آن دسته از افرادی که توانایی مالی کمتری در اختیار دارند، مناسب تر باشد.

بهترین وکیل شوش

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرچ دادید و ما را تا انتهای مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل شوش آشنا کنیم تا با سهولت بیشتری بتوانید حقوقدان مورد نظرتان را انتخاب کنید. در ادامه سعی کردیم تا سه توصیه مهم در انتخاب وکیل به شما داشته باشیم و در انتهای مطلب نیز اشاره داشتیم که مشاوره حقوقی ممکن است برای برخی افراد مناسب تر باشد. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا