طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بابلسر ⚖️【سال1403】

اکثر قوانینی که در خصوص طلاق و ازدواج وجود دارد از شرع مقدس اسلام به دست آمده است. قانون مدنی زن و مرد را در زمان نکاح دارای حقوقی می داند که هر یک از آن ها ملزم به رعایت کردن حقوق دیگری و انجام بی کم و کاست تعهدات قانونی خود هستند. در زمان جدایی زوجین، لازم است روال قانونی به طور کامل طی شود تا طلاق از نظر قانونی نیز به وقوع بپیوندد؛ اما ذکر این نکته ضروری است که در انواع طلاق می بایست بر قوانین و مقررات تسلط کامل داشته باشیم و با تجربه ای کافی پای به عرصه محاکم قضایی بگذاریم. چرا که در غیر این صورت حقوق زوجین با مخاطراتی جدی رو به رو می شود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در بابلسر آشنا کنیم. دعوت می کنیم همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در بابلسر کیست؟

بهترین وکیل طلاق در بابلسر کیست؟

تفاوتی ندارد که طلاق از سوی مرد، از سوی زن یا توافقی باشد. در تمامی این موارد باید با کیفیت انجام طلاق و روند قانونی آن آشنایی کامل داشته باشید. آشنایی با حقوق قانونی خود در هر یک از آنواع طلاق می تواند از خسارت های عاطفی و مالی جلوگیری کند. هر گونه اقدام غلط در خصوص دعاوی مطرح شده مربوط به طلاق، می تواند آینده فرد را به کلی تحت تاثیر قرار دهد. برترین وکیل طلاق در بابلسر سعی دارد با استفاده از دانش حقوقی خود از بروز چنین خسارت هایی جلوگیری نماید.

وکیل طلاق خوب در بابلسر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا به این شکل اجازه ندهد حقی از موکل خود در خصوص عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده و طلاق ضایع شود. بهترین وکیل بابلسر دانش آموخته و یکی از شاخص ترین دانشگاه های فعال در سطح کشور است و با استفاده از دانشی که در این مراکز به دست آورده است، خواهد توانست دفاعیات موثری را از موکل در دادگاه ارائه دهد و موفقیت را به دست آورد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل طلاق در بابلسر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بابلسر سال 1403!

رحمان اصغر پور

رحمان اصغر پور بهترین وکیل طلاق بابلسر

آقای رحمان اصغر پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در بابلسر با تکیه بر دانش حقوقی و تجارب والایی که در زمینه دعوی خانواده دارد به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آ«ان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. وی در تمامی امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به درستی و در راستای قوانین وکالت فعالیت دارد. ایشان پرونده های پیچیده ای را در زمینه طلاق با موفقیت پشت سر گذاشته است.

آدرس: بابلسر، بلوار شهیدان محبوبی، شهیدمحبوبی 11، پلاک 50

فرهاد ذوالفقاری

بهترین وکیل طلاق بابلسر

جناب آقای فرهاد ذوالفقاری وکیل پایه یک دادگستری در بابلسر و همچنین عضو کانون وکلا، این وکیل دارای مدرک کارشناسی حقوقی از دانشگاه پیام نور بوشهر و کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه تهران است، ایشان مدیر موسسه حقوقی وکالت برهان عدات و دارای بیش از ۸ سال سابقه فعالیت در امور دعاوی خانوادگی اعم از طلاق، مهریه، نفقه، سرپرستی، تغییر نام است. از دیگر تخصص های این وکیل می توان به دعاوی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان ها ،جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی اشاره کرد.

آدرس: بابلسر، میدان شهربانی، بلوار شریفی، مجتمع البرز

مینا پاشا

 بهترین وکیل بابلسر مینا پاشا

سرکار خانم مینا پاشا وکیل پایه یک دادگستری و دارای بیش از 11 سال سابقه فعالیت در زمینه های دعاوی خانواده است، این وکیل عضو کانون وکلای دادگستری بابلسر و متخصص رسیدگی به امور خانواده است، اگر بخواهیم چند مورد از ویژگی های اخلاقی این وکیل را نام ببریم می توانیم به هوش بالا، قدرت کلام، فن بیان، طرز صحیح برخورد با موکلین، مشاوره قبل از قبول وکالت اشاره کنیم.

آدرس: مازندران، بابلسر، بلوار شریفی، مجتمع رزقی

سجاد موسوی

سید سجاد موسوی وکیل طلاق بابلسر

جناب آقای سید سجاد موسوی وکیل پایه یک دادگستری و عضو انجمن وکلای دادگستری بابلسر است، ایشان کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران است، تخصص ایشان در زمینه های خانواده، طلاق، حقوقی، کلاهبرداری، ملکی است، همچنین سید سجاد موسوی دارای چندین سال سابقه فعالیت درخشان در زمینه حل پرونده های قضایی است.

زینب کاظمیان بابلی

زینب کاظمیان بابلی بهترین وکیل طلاق در بابلسر

سرکار خانم زینب کاظمیان بابلی دارای مدرک کارشناسی حقوق با بالاترین نمره است، این وکیل عضو کانون وکلای پایه یک دادگستری در بابلسراست که در تمامی دعاوی حقوقی وکالت می پذیرد. برخی از تخصص های این وکیل شامل تنظیم دادخواست، تنظیم شکوائیه، قبول وکالت دعاوی ملکی، خانوادگی، طلاق، کیفری، دعاوی ثبت احوال، سرپرست، قیم، املاک، موجر و مستاجر و … است.

آدرس: بابلسر، چهارراه شریعتی، پاساژ ولیعصر، طبقه همکف

سید سعید ضیاء بخش

سید سعید ضیاء بخش بهترین وکیل طلاق در بابلسر

جناب آقای سید سعید ضیاء بخش وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای پایه یک دادگستری بابلسر است، ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه تهران است، آقای سید سعید ضیاء بخش یکی ازر بهترین وکلای بالسر به شمار می آید، برخی از تخصص های ایت وکیل می توان به قبول دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، سر پرستی، دعاوی ملکی، خلع ید، موجر و مستاجر، دعاوی کیفری اشاره کرد.

آدرس: بابلسر، خیابان بهشتی، مقابل بازار روز، مجتمع محمدی، طبقه۲، واحد۲۰۲


رازهایی درباره حق الوکاله وکیل طلاق در بابلسر

می توان دستمزد را به صورت توافقی تعیین نمود: باید به این موضوع توجه داشته باشید که می توانید در خصوص پرونده های مرتبط با طلاق با بهترین وکیل طلاق در بابلسر تبادل نظر داشته باشید و از او بخواهید که میزان حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین نماید. زمانی که سخن از تعیین توافقی دستمزد می کنیم باید به این موضوع دقت داشته باشید که شما نیز به عنوان موکل در میزان آن نقش خواهید داشت. شما می توانید با اطلاعاتی که از پیش به دست آورده اید، میزان حق الوکاله را کاهش دهید.

وظیفه شما تنها به پرداخت حق الوکاله محدود نمی شود: باید این موضوع را ذکر کنیم که وظیفه موکل تنها به پرداخت میزان حق الوکاله تعیین شده از سوی وکیل محدود نمی شود. در تمامی مراحل مربوط به رسیدگی به پرونده طلاق می بایست با بهترین وکیل طلاق در بابلسر در تماس باشید و با ارتباط دائمی داشته باشید. در این تعاملات لازم است در خصوص آخرین تغییرات مربوط به پرونده از وکیل خود اطلاعات دریافت کنید و اگر نکته ای در این خصوص به ذهن شما رسید با او در میان بگذارید.

حق الوکاله وکلای با سابقه بیشتر است: برای کسب نتایج مطلوب و چشمگیر لازم است به سراغ وکلای با سابقه بروید. در واقع این وکلا در طی سال های متمادی فعالیت حقوقی به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا کرده اند که می توانند از آن ها برای حل اختلافات و کسب پیروزی در خصوص پرونده های شما استفاده کنند؛ اما لازم است با این حقیقت رو به رو شوید که میزان حق الوکاله درخواستی از سوی وکلای با سابقه بیشتر از وکلای تازه کار است. باید در زمان انتخاب وکیل این موضوع را لحاظ کنید.

تنها بر اساس حق الوکاله وکیل انتخاب نکنید: قیمت یک وکیل در دعاوی طلاق از جمله مواردی است که از سوی افراد مورد بررسی قرار می گیرد. ممکن است افراد شرایط اقتصادی و مالی مناسبی نداشته باشند و به سراغ وکلای مقرون به صرفه باشند. این موضوع هیچ ایرادی ندارد. مشکل آن جایی پدیدار می شود که یک وکیل را تنها به دلیل قیمت پایین آن انتخاب کرده و از سایر ویژگی و مهارت هایی که در اختیار دارد غافل باشید و آن ها را مورد سنجش قرار ندهید.

حق الوکاله وکیل طلاق در بابلسر

لزوم توجه به تخصص و فن بیان وکیل طلاق در بابلسر

با دنبال کردن معیارهای مناسب است که می توانید در نهایت موفق به انتخاب بهترین وکیل طلاق در بابلسر شوید و نتیجه این انتخاب درست را در رای صادره از دادگاه مشاهده کنید. یکی از مهم ترین این معیارها که می بایست به طور دقیق و جدی مد نظر قرار گرفته شود، تخصص وکیل مورد نظر است. لازم به ذکر است که هر وکیلی صلاحیت عهده دار شدن پرونده های مربوط به انواع طلاق را در اختیار ندارد. چرا که طلاق با حساسیت های بالایی همراه است و باید جدی گرفته شود.

هر گونه اقدام غلط از سوی فرد یا بهترین وکیل طلاق در بابلسر می تواند با صدماتی جدی همراه باشد و آرامش را از زوجین دور نماید. باید به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در طلاق و قوانین مربوط به آن به تخصص های لازم رسیده باشند. دو راه مهم برای دستیابی به تخصص از سوی وکیل وجود دارد. در روش اول وکیل تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی به طور تخصص در حقوق خانواده و طلاق ادامه داده است و با فراگیری دانش حقوقی در این زمینه به تخصص های لازم رسیده است.

در روش دوم وکیل پرونده های بسیاری را در عرصه طلاق بر عهده گرفته است و نکات مهمی را از آن ها به خاطر سپرده است. همین نکات می تواند گره های موجود در پرونده های مشابه را بازگشایی کرده و راه کسب موفقیت را به وکیل نشان دهد. لازم به ذکر است که بازدهی وکیل طلاق در دعاوی مربوط به فسخ نکاح، انواع طلاق، انحلال نکاح، مهریه و… بیشتر است. یکی دیگر از معیارهایی که باید در زمان انتخاب وکیل برای پرونده های طلاق به آن توجه کنید، فن بیان وکیل مورد نظر است.

منظور از فن بیان، ادای دفاعیات لازم در جلسات دادگاه برای به دست آوردن حقوق موکل در دعاوی طلاق است. مهم ترین ابزار یک وکیل در دادگاه فن بیان او است. او باید در دادگاه به شرح دعاوی مطرح شده بپردازد و با ارائه مدارک لازم از قضات مربوطه درخواست کند تا عدالت را در حق موکل او به اجرا بگذارند. البته فن بیان در نقطه ای مقابل حرافی قرار گرفته است و یک وکیل حرفه ای تفاوت این دو را می داند. زبان بدن و قدرت نفوذ کلام از جمله مواردی هستند که در انتقال مفاهیم حقوقی نقشی موثر دارند.

لزوم توجه به تخصص و فن بیان وکیل طلاق در بابلسر

کلام آخر

از اینکه صبر داشتید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل طلاق در بابلسر آشنا کنیم تا وکلای شاخص را در کمترین زمان ممکن شناسایی کرده و به خدمت بگیرید. در ادامه به رازهایی درباره حق الوکاله وکلای طلاق اشاره داشتیم و آن ها را مورد بررسی قرار دادیم و در انتهای مقاله نیز به ضرورت توجه به تخصص و فن بیان به عنوان دو معیار مهم اشاره داشتیم. از شما دعوت می کنیم که نظرات خود را با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا