وکلا

10 تا از بهترین وکیل زن در یزد ⚖️【سال1403】

وکلای زن در اکثر پرونده های خانوادگی که موکلشان زن هست، با توجه به اینکه درک بیشتری از عواطف و احساسات همجنس خود دارند و از سختی های زندگی زنان و معضلات آنان پس از جدایی از همسر و دوری از فرزند اطلاع دارند، دقت بیشتری صرف می کنند، در نتیجه زنان بیشتر ترجیح می دهند که از یک وکیل زن کاربلد کمک بگیرند و مشاوره های لازم را دریافت کنند. در ادامه مقاله توضیحاتی درباره بهترین وکیل زن در یزد در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در یزد

بهترین وکیل زن در یزد کیست؟

بهترین وکیل زن در یزد کیست؟

یک وکیل خانم موفق و کاربلد موظف است در انواع مختلف دعاوی حقوقی تخصص لازم را داشته باشد. امروزه جامعه دچار دگرگونی های فرهنگی بسیار زیادی شده است، در نتیجه وکالت در امور دعاوی حقوقی، تخصصی تر شده است و هریک از وکلا می بایست به شکل تخصصی وکالت در امور دعاوی مختلف را بر عهده گیرند و وکلای زن نیز از این حیث مستثنی نمی باشند. جهت کسب اطلاعات درباره بهترین وکیل زن، ابتدا باید به تخصص آن وکیل توجه کنید.

در حال حاضر گرایش های حقوقی بسیاری پدید آمده است که در هر کدام از این گرایش ها یک حوزه خاص و ویژه مورد بررسی قرار می گیرد. به همین دلیل هر یک از موکلین باید فقط در پی یکی از وکلائی باشند که در زمینه مشکلشان تخصص لازم را داشته باشد. یکی از بارزترین راه هایی که افراد می توانند با استفاده از آن به وکیل خود اعتماد بیشتری کنند، مدرک تحصیلی او می باشد. داشتن سطح بالایی از علم و دانش در هر زمینه ای بسیار مهم است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل زن در یزد بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در یزد سال 1403!

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل یزد

فاطمه بنادکیان

سرکار خانم فاطمه بنادکیان

سرکار خانم فاطمه بنادکیان وکیل پایه یک دادگستری و عضو وکلای مورد تایید قوه قضائیه هستند. ایشان در طول مدت وکالت خود با استفاده از دانش و تجربه و با بدست آوردن نتایج قابل قبول برای پرونده ها، رضایت موکلین را جلب کند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 20 سال سابقه حرفه ای وکالت
 • تنظیم انواع مختلف قرارداد به خصوص قراردادهای بین المللی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دکترای حقوق عمومی
 • دارای سابقه وکالت در بانک های دولتی، خانه کارگر، کانون بازنشستگان کشور
 • قبولی وکالت در حوزه پرونده های طلاق از سوی زوج یا زوجه، الزام به ثبت ازدواج، طلاق توافقی، دعاوی ملکی، دعاوی بانکی، جعل و استفاده از سند مجعول، دعاوی مرتبط با جرائم رایانه ای و سایبری، نحله ایام زوجیت و …

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، روبروی دادگستری، کوچه حسینیه نقشین، دفتر وکالت فاطمه بنادکیان

شماره تماس: 09133582463

معصومه قلیچ

سرکار خانم معصومه قلیچ

سرکار خانم معصومه قلیچ وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر یزد هستند. ایشان دارای تسلط کامل بر زبان انگلیسی می باشد و یکی از مجرب ترین وکلای شهر یزد محسوب می شود. خانم قلیچ با استفاده از شناخت و آگاهی، در مدت وکالت خود توانسته است نتایج مطلوبی را برای پرونده‌های موکلین بدست آورد. برخی از مشخصات بارز ایشان به شرح موارد زیر می باشد:

 • دارای 13 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک دکترای حقوق جزا و جرم شناسی
 • قبولی انواع پرونده های حقوقی نظیر دعاوی بانکی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، حضانت، اجرت المثل، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، جعل و استفاده از سند مجعول، طلاق از سوی زوج یا زوجه، پیش فروش آپارتمان، الزام به تنظیم سند رسمی، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند و …

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15

شماره تماس: 09134520800

طاهره خدایی

سرکار خانم طاهره خدایی

سرکار خانم طاهره خدایی وکیل پایه یک دادگستری در شهر یزد می باشد. ایشان دارای بیش از 18 سال سابقه فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف هستند و به ارائه خدمات حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری می پردازند. همواره موکلین خانم خدایی از خصوصیات و انضباط کاری ایشان مطلع هستند و کارهای حقوقی خود را به ایشان واگذار می کنند. ایشان دارای تخصص در دعاوی خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، قصاص، طلاق، نفقه و … می باشند

آدرس دفتر: یزد، خیابان محمدی، کوچه جنت، کوچه طالقانی، پلاک 134

شماره تماس: 09139514104

بهاره حلوانی

سرکار خانم بهاره حلوانی

سرکار خانم بهاره حلوانی یکی از وکلای مجرب در شهر یزد می باشد. ایشان دارای 11 سال سابقه درخشان در حوزه امورات وکالتی و مشاوره ای هستند. ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی به کار وکالت می پردازند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دارای 5 سال سابقه فعالیت به عنوان مشاور حقوقی بانک
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان مشاور حقوقی سهامی بیمه عام، بیمه دی، پتروپالایش نیک و …

آدرس: یزد، بلوار پاک‌ نژاد، سه راه آب نما، اول خیابان هزار درخت، مجتمع اداری نیما، طبقه دوم

شماره تماس: 09131949574


یک وکیل زن موفق چه شرایطی باید داشته باشد؟

در یک توضیح کلی اینگونه می توان شرح داد که مشاوره و کمک گرفتن از یک وکیل زن کاربلد در رابطه با مشکلات پرونده می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی پروسه اجرایی پرونده داشته باشد و همان گونه که پیش تر اشاره شد، یک وکیل زن با موکل خانم خود ارتباط کلامی راحت تری برقرار می کند که همین مسئله جزوء مزایای این روش در نظر گرفته می شود.

در اکثر پرونده هایی که موکل آنها خانم هستند، استفاده از یک وکیل زن برای آنها بسیار کمک کننده و لذت بخش خواهد بود، چراکه او را هم جنس و هم نظر خود می داند و حس می کند که از سوی یک وکیل زن بیشتر درک می شود.
به طور معمول زنان در پرونده های قضایی از میزان دقت و ریزبینی بسیار بالایی برخوردار هستند. در نتیجه یک وکیل زن می تواند با ریزبینی بالایی که دارد، پیچیدگی های پرونده را بهتر ببینید و مفیدترین راه حل را ارائه کند.

یک وکیل زن موفق به خوبی می بایست با توجه به سطح هوش اجتماعی و عاطفی بسیار بالایی که دارد، از اقشار آسیب پذیر جامعه به درستی دفاع کند و از طریق درک بالایی که دارد، راهنمایی های لازم را در اختیار موکل خود قرار دهد. در جامعه کنونی حضور زنان در مشاغل مختلف رشد چشم گیر و روز افزونی داشته است و هر سالی که پیش تر می رویم، اعتماد به نفس آنان جهت دستیابی شغل های مختلف بیشتر شده است و موفقیت های چشم گیری نیز به دست آورده اند.

یک وکیل زن موفق چه شرایطی باید داشته باشد؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مهریه در یزد

معیارهای انتخاب یک وکیل زن

به طور کلی ممکن است برای هر فردی شرایطی پیش آید که جهت حل نمودن مشکلات پرونده، به یک وکیل زن مجرب و کاربلد نیاز داشته باشد، در نتیجه برای انتخاب وکیل مدنظر می بایست یک سری مراحل را طی کند که عبارتند از:

 • ابتدا جهت یافتن نام وکیل می بایست از نظرات و پیشنهادات آشنایان و اقوام خود مطلع شوید و همچنین در رابطه با وکیلی که با او در گذشته همکاری داشته اند، سوالات لازم را بپرسید.
 • اگر هیچ کس نتوانست وکیل خوب و مجربی را به شما معرفی کند، می توانید در فضای اینترنتی عبارت بهترین وکیل زن را جستجو کنید تا با اسامی وکلای برتر زن در کشور آشنا شوید.
 • در مرحله بعد به پروفایل هر وکیل مراجعه کنید و تخصص و مهارت شان را مورد بررسی قرار دهید، سوابق کاری هر یک از وکلا را با یکدیگر مقایسه کنید و نام یک وکیل مناسب را انتخاب کنید.
 • پس از یافتن نام وکیل، می بایست آدرس و تلفن تماس وکیل را پیدا کنید و به دفترش مراجعه کنید.
 • در شرایطی که موکلین حاضر در دفتر نیز از عملکردشان راضی باشند، وقت ملاقات و مشاوره از منشی وکیل بگیرید و پرونده خود را به ایشان بسپارید.
معیارهای انتخاب یک وکیل زن

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در یزد

کلام آخر

بسیار متشکرم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل زن در یزد شما را با تعدادی از وکلای کاربلد و مجرب زن در این شهر آشنا کردیم. امیدواریم مطالب ذکر شده مفید واقع شده باشد. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا