طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در یزد ⚖️【سال1403】

پدیده طلاق دارای سختی ها و پیچیدگی های خاصی می باشد، لذا وکلای کاربلدی که در حوزه طلاق فعالیت می کنند، این امکان را برای زوجین فراهم می کنند تا بتوانند حق تضییع شده خود را باز پس گیرند، مخصوصا خانم ها که تعداد درخواست طلاق از سوی آنها بیشتر است و بیشتر به وکلای طلاق مراجعه می کنند. در ادامه مقاله می خواهیم توضیحاتی درباره بهترین وکیل طلاق در یزد در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در یزد کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل یزد

بهترین وکیل طلاق در یزد کیست؟

به صورت کلی اینگونه می توان شرح داد که طلاق دارای پروسه طولانی و پیچیده ای می باشد و علت اصلی آن هم این است که حساسیت قانون نسبت به این مسئله بسیار زیاد است. در بعضی از موارد قانون به طرفین این مجوز را می دهد که در صورت داشتن توافق در بندهای ازدواج این پروسه طلاق را سریع تر اجرا کنند.

ممکن است در محیط پیرامون خود با یک سری مفاهیم تحت عنوان طلاق های توافقی برخورد کرده باشید، بدین معنی است که قانون نسبت به توافق زوجین ارزش قائل است. این گونه از توافقات می تواند مسیر ساده تر وسریع تری را در اختیار هر یک از طرفین قرار بدهد تا آنها بتوانند خیلی سریع تر به طلاق برسند.

یک وکیل طلاق خوب موظف است که دو انتظار اساسی را برآورده کند. ابتدا می بایست در مسیر حقوقی طلاق تلاش کند که بر طبق اصول و قوانین شرعی و اخلاقی و بر اساس تمام آنچه که در تعهدات ازدواج مطرح شده، حق موکل خود را باز پس گیرد و این اجازه را ندهد که حق و حقوق او پایمال گردد.

همچنین یک وکیل طلاق خوب باید این توانایی را داشته باشد که بتواند بر طبق کلیه بندها، توافقاتی بین طرفین ایجاد کند. تا زمانی که این دسته از توافقات بیشتر باشد و بندهای زیادتری را شامل گردد، همانقدر احتمال سریع تر به موفقیت رسیدن پرونده نیز بیشتر می شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل طلاق در یزد بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در یزد سال 1403!

مهدی رمضانی زاده نوقی پور

جناب آقای مهدی رمضانی زاده نوقی پور

جناب آقای مهدی رمضانی زاده نوقی پور وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یکی از معتمدترین وکلای طلاق در شهر یزد در حال فعالیت است. ایشان دارای بیش از 11 سال سابقه کاری می باشد و به ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری در حوزه های مختلف می پردازد.

از جمله حوزه های تخصصی آقای رمضانی زاده عبارت است از: دعاوی خانواده، دعاوی امور وکالت، امور حسبی و ثبت احوال، دعاوی اقتصادی، بیمه، قصاص، دعاوی قاچاق، دیوان عدالت اداری، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، استنکاف از اجرای حکم، موجر و مستاجر و … .

آدرس دفتر: یزد، بلوار طالقانی، کوی جنب دانشگاه شهید صدوقی، طبقه فوقانی، خشکشوئی سبحان

شماره تماس: 09133563727

مرجان صفری یزدی

سرکار خانم مرجان صفری یزدی

سرکار خانم مرجان صفری یزدی وکیل پایه یک دادگستری است و به مدت 8 سال است که به صورت حرفه ای درحوزه وکالت فعالیت می کند. ایشان به اخذ پرونده های مختلف، نگارش اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضور می پردازند. برخی از حوزه های کاری ایشان عبارت است از: دعاوی خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، ملکی، موجر و مستاجر، تملک اپارتمان ها، اسناد رسمی و تجاری، مطالبه وجه و … .

آدرس دفتر: یزد، چهارراه فرهنگیان، بلوار پاکنژاد، ساختمان سبحان، طبقه 3، واحد 34

شماره تماس: 09132520364

علی کریم بخشش

جناب آقای علی کریم بخشش

جناب آقای علی کریم بخشش وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به صورت حرفه ای در شهر یزد فعالیت می کند. ایشان در حوزه دعاوی مختلفی نظیر دعاوی کیفری، خانوادگی، اقتصادی، تجاری، مالی، ملکی، امورات ثبتی و … تبحر و مهارت بسیار بالایی دارند. آقای علی کریم بخشش تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی مختلف را با درجات عالی به پایان برسانند و اعتماد موکلین را جلب کنند.

آدرس دفتر: یزد، چهارراه مهدیه، بلوار امام جعفر صادق، مجتمع تجاری اداری امام جعفر صادق، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: 09131546047

بهاره حلوانی

سرکار خانم بهاره حلوانی

سرکار خانم بهاره حلوانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و یکی از وکلای موفق شهر یزد محسوب می شود. خانم بهاره حلوانی دارای 11 سال سابقه کاری و تخصص در امور وکالت می باشد و به عنوان مشاور حقوقی در شرکت های معتبری مانند بیمه دی، پترو پالایش نیک و سهامی بیمه ایران فعالیت کرده اند.

آدرس دفتر: یزد، بلوار پاک‌ نژاد، سه راه آبنما، ابتدای خیابان هزار درخت، مجتمع اداری نیما، طبقه 2

شماره تماس: 09131949574

حسین آخوندی

جناب آقای حسین آخوندی

جناب آقای حسین آخوندی وکیل پایه یک دادگستری در شهر یزد است و دارای پرونده های موفق وکالتی در حوزه های خانواده، دعاوی مالی و اقتصادی، ملکی، امورات ثبتی و … می باشد. ایشان به عنوان مشاور حقوقی توانسته اند اعتماد موکلان خود را بدست آورند و موفقیت بسیاری را کسب کنند.

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، مجتمع شقایق، طبقه 4، واحد 13

شماره تماس: 09133567970

علیرضا بهنام فرقانی

جناب آقای علیرضا بهنام فرقانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 15 سال سابقه وکالت در شهر یزد می باشد که از تخصص های وی می توان به تعزیرات و مجازات های بازدارنده، دعاوی اقتصادی، اسناد رسمی و تجاری، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، مطالبه خسارت اشاره نمود.

آدرس دفتر: یزد، خیابان مطهری، بالاتراز پمپ بنزین روحانیان، چنب چاپ و نشر بهشت، پلاک ۵۷۸

شماره تماس: 09121023138

طاهره خدایی

سرکار خانم طاهره خدایی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری شهر یزد با گرفتن پروانه وکالت از کانون وکلا در شهر یزد شروع به فعالیت کرده است. ایشان با بیش از 18 سال سابقه وکالت خود در زمینه های دعاوی ملکی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، دعاوی اقتصادی، دعاوی مربوط به خانواده، دعاوی راهنمایی و رانندگی، مطالبه خسارت و … به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: یزد، خیابان محمدی، کوچه جنت، کوچه طالقانی، پلاک 134

شماره تماس: 09139514104

حبیب آئین

آقای حبیب آئین وکیل پایه یک دادگستری، با چندین سال سابقه موفق در حوزه وکالت فعالیت دارند. ایشان در تمامی زمینه های خانواده، کیفری، حقوقی و تجاری فعال بوده و نتایج بسیار موفقی ارائه داده اند و از بهترین وکلای حوزه طلاق در یزد به شمار می آیند و آراء مثبت بسیاری در پرونده های حضانت، طلاق، مهریه، نفقه و … را کسب کرده اند.

آدرس: یزد خ مطهری – کوچه بکایی پلاک 16 – طبقه 2

شماره تماس: 09125333760


مزیت گرفتن حق طلاق برای زنان

هرگاه یک زن از شوهر خود وکالتنامه طلاق را دریافت کند، موظف است یک وکیل دادگستری انتخاب کند تا تمامی موارد مربوط به کارهای طلاقش را دنبال کند. البته زنان هم می توانند وکیل نداشته باشند و در اختیار داشتن وکیل طلاق یک امر اختیاری است. آنچه که مشخص است، جهت اجرای صحیح و اصولی مراحل طلاق، وجود یک وکیل حرفه‌ ای واجب و ضروری است.

به صورت کلی اینگونه می توان شرح داد که یکی از مهمترین مزیت‌ های حق طلاق برای زنان این می باشد که در طلاق توافقی، پروسه اجرایی بسیار کوتاه می‌ شود. در نتیجه اگر هردوی زوجین تصمیم داشته باشند که از یکدیگر به شکل توافقی طلاق بگیرند، نیازی به گذراندن یک پروسه طولانی و خسته کننده نیست.

هر زنی می‌ تواند با تکیه بر داشتن حق طلاق، بدون هیچ گونه تلاش بیهوده، آسیب روحی و روانی و همچنین بدون استرس و اضطراب از همسر خود به شکل توافقی و به آسانی جدا شود.

همچنین ممکن است شرایطی رخ دهد که یک زن بتواند بدون حضور همسر خود، از او طلاق بگیرد که به این نوع طلاق، طلاق غیابی می‌ گویند. در این مسیر وکیل دادگستری می‌ تواند به زن کمک کند تا مراحل طلاق را بگذرانند و بدون هیچ گونه مشکل خاصی این پروسه را به نتیجه برسانند.

مزیت گرفتن حق طلاق برای زنان

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در تبریز

نقش اصلی وکیل طلاق در دادگاه

وکیل طلاق این اختیار را دارد که در زمینه های حقوقی مختلف به موکل خود مشاوره های لازم را ارائه کند و شرایط بسیار خوبی را برای هر کدام از آنها به وجود آورد تا از دغدغه های ذهنی آنها کاسته شود و اوضاع مناسبی را تجربه کنند. به صورت کلی وکلای طلاق وظایف بسیار سنگینی را برعهده دارند و نقش بسیار مهمی را در دادگاه ایفا می کنند.

در اختیار داشتن وکیل طلاق موجب می شود که موکلان به آسانی بتوانند از خدمات مشاوره ای او بهره لازم را ببرند و اطلاعات لازم در حوزه طلاق بدست آورند. بسیاری از اشخاصی که درباره وکیل طلاق اطلاعات کاملی در اختیار ندارند، به طور معمول نمی دانند که چگونه باید یک وکیل طلاق خوب را انتخاب کنند، اما واقعیت این است که یکی از ملاک های انتخاب وکیل طلاق، ارائه مشاوره های حقوقی مناسب و بجا از سوی اوست.

با داشتن وکیل طلاق، دیگر هیچ نیازی نیست که موکل در جلسات دادگاه حضور پیدا کند و افراد به آسانی می توانند بدون حضور یافتن در دادگاه، جریان دادرسی پرونده را با کمک وکیل طلاق خود پشت سر بگذارند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در اصفهان

نقش اصلی وکیل طلاق در دادگاه

کلام آخر

در مقاله بهترین وکیل طلاق در یزد به معرفی وکلای معتبر و شناخته شده در این شهر پرداختیم و اطلاعات مفیدی درباره سوابق اجرایی، مدارک تحصیلی و حوزه های تخصصی هر یک در اختیارتان قرار دادیم. امیدواریم مطالب ارائه شده برایتان مفید واقع شود. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا