خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در یزد ⚖️【سال1403】

در جامعه کنونی ممکن است مشکلات عدیده ای گریبان گیر هر یک از اعضای خانوار باشد. جهت داشتن آگاهی حداکثری و پیشگیری از وقوع چنین مشکلاتی می بایست افراد به طور دائم با یک وکیل خانواده کاربلد در ارتباط باشند و مشاوره های حقوقی لازم را دریافت کنند. یک وکیل خانواده خوب تمامی تمرکز خود را بر مسائل حقوقی مختلفی مانند طلاق، حضانت فرزند، مهریه، جهیزیه و … می گذارد. در ادامه مقاله توضیحاتی درباره بهترین وکیل خانواده در یزد در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در یزد کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مهریه در یزد

بهترین وکیل خانواده در یزد کیست؟

به طور کلی مجموعه قوانین بسیار متنوعی در رابط با خانواده وجود دارد، آن دسته از وکلایی که در این حوزه تخصص دارند، به عنوان وکیل خانواده نامیده می شوند. وکلای خانواده می توانند در دادرسی‌ های دادگاه خانواده یا در یک سری مذاکرات مرتبط با موکلان به عنوان نماینده حضور یابند. یک وکیل خانواده نقش بسیار پر رنگی را در جامعه ایفا می کند و می تواند به آگاه سازی هر یک از افراد جامعه کمک کند.

عموما پرونده‌های گوناگونی وجود دارد که در دادگاه‌ های خانواده مطرح می‌ شوند نظیر اختلافات خانوادگی، طلاق، حضانت فرزند، ضرب و شتم، مهریه، خشونت خانگی و … . روند اجرایی هر یک از این پرونده ها در دادگاه‌ ها متفاوت است و وکلای خانواده مسئولیت بسیار سنگینی را در این زمینه بر عهده دارند. انتخاب بهترین وکیل خانواده می بایست بر طبق میزان تجربه، سطح علم و دانش، سوابق اجرایی و … انجام گیرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل یزد

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در یزد بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در یزد سال 1403!

سید حسن موسوی

سید حسن موسوی بهترین وکیل خانواده در یزد

آقای سید حسن موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 11 سال سابقه وکالت، دارای تحصیلات کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشند. تخصص در انواع دعاوی حقوقی و کیفری دارند و پرونده های مرتبط در این زمینه را می پذیرند.

برخی از تخصص آقای سید حسن موسوی:

 • انواع دعاوی کیفری (کلاهبرداری، مواد مخدر، سرقت، جعل سند، قتل و …
 • دعاوی خانواده (مطالبه نفقه، مهریه، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت، استرداد جهیزیه، طلاق، طلاق توافقی، حضانت و …
 • دعاوی ملکی (اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن، خلع ید غاصبانه، مطالبه خسارت اعم از خسارت و ضرر و زیان قهری یا قراردادی، مطالبه ارش مبیع معیوب، تجویز فروش مال مشاع غیر ثبتی، ابطال سند مالکیت مال غیر منقول
 • دعاوی امور حسبی، دعاوی مربوط به داوری
 • و …

جهت اعطای وکالت به آقای سید حسن موسوی و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09132584487
آدرس دفتر:
یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15


معصومه قلیچ

معصومه قلیچ بهترین وکیل خانواده در یزد

خانم معصومه قلیچ وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی دارای دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی با 14 سال سابقه وکالتی در شهر یزد می باشند. ایشان تسلط کامل بر زبان انگلیسی دارند و یکی از مجرب ترین وکلای شهر یزد محسوب می شوند. خانم معصومه قلیچ با شناخت و آگاهی در مدت وکالت خود توانسته اند نتایج مطلوبی را برای پرونده‌های موکلین بدست آورد.

برخی از مشخصات بارز ایشان به شرح موارد زیر می باشد:

 • دارای 13 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک دکترای حقوق جزا و جرم شناسی
 • قبولی انواع پرونده های حقوقی نظیر دعاوی بانکی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، حضانت، اجرت المثل، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، جعل و استفاده از سند مجعول، طلاق از سوی زوج یا زوجه، پیش فروش آپارتمان، الزام به تنظیم سند رسمی، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند و …

شماره تماس: 09134520800
آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15

علی آدینه

جناب آقای علی آدینه

جناب آقای علی آدینه یکی از وکلای مجرب و شناخته شده در شهر یزد می باشد که توانسته است کارنامه کاری موفقی را برای خود رقم بزند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد هستند و در طی سال ها فعالیت مداوم خود، اعتماد موکلین بسیاری را جلب کرده است. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • دعاوی خانواده شامل طلاق، استرداد جهیزیه، طلاق توافقی، نفقه، مهریه
 • دعاوی اموال منقول شامل ماشین آلات، خودرو، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات
 • دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، املاک، شهرداری، خرید و فروش اموال غیر منقول، موجر و مستاجر، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، سرقفلی و …

آدرس دفتر: یزد، خیابان دادگستری، جنب کانون کارشناسان

شماره تماس: 03516228763

فاطمه بنادکیان

سرکار خانم فاطمه بنادکیان

سرکار خانم فاطمه بنادکیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر یزد می باشد. ایشان یکی از وکلای مورد تایید قوه قضاییه هستند و سابقه فعالیت به عنوان وکیل خانه کارگر، وکیل بانک، وکیل کانون بازنشستگان کشوری و دعاوی مربوط به آن در کارنامه اجرایی ایشان دیده می شود. خانم بنادکیان یکی از وکلای باتجربه در کشور هستند و هم اکنون نیز در شرکت های مهم به عنوان مشاور حقوقی فعالیت دارند. دیگر مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای 20 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دکترای حقوق عمومی
 • دارای مهارت تنظیم انواع مختلف قراردادهای بین المللی، امنیتی و سیاسی
 • دارای تخصص در دعاوی مرتبط با جرائم سایبری و رایانه ای، فیشینگ، ارز دیجیتال و …
 • دارای تخصص در دعاوی خانواده نظیر مهریه، جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، اجرت المثل و …
 • دارای تخصص در دعاوی کیفری نظیر جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، سرقت، فروش مال غیر
 • دارای تخصص در دعاوی حقوقی نظیر دعاوی بانکی، پیش‌فروش آپارتمان، قرارداد مشارکت در ساخت، ابطال و یا فسخ قرارداد و یا اسناد رسمی، چک، سفته، ابطال رای داوری، اثبات نسب، دعاوی مرتبط با ارث و میراث و …

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی(کوچه روبروی دادگستری)، کوچه حسینیه نقشین، دفتر وکالت فاطمه بنادکیان

شماره تماس: 09133582463

بهاره حلوانی

سرکار خانم بهاره حلوانی

سرکار خانم بهاره حلوانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر یزد می باشد. ایشان دارای سوابق جرایی در خضانی در کارنامه خود هستند نظیر فعالیت به عنوان مشاور حقوقی در امور حقوقی بانک، شرکت پترو پالایش نیک، بیمه دی، شرکت سهامی بیمه ایران و … . برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 11 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی اصفهان با رتبه برتر
 • متخصص در دعاوی حقوقی اعم از دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، چک، سفته، پیش‌ فروش آپارتمان، اثبات نسب، ابطال رای داوری و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده نظیر طلاق توافقی، مهریه، طلاق از سوی زوج یا زوجه، الزام به ثبت ازدواج، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، حضانت، نحله ایام زوجیت، اجرت المثل و …

آدرس دفتر: یزد، بلوار پاک‌ نژاد، سه راه آبنما، ابتدای خیابان هزار درخت، مجتمع اداری نیما، طبقه 2

شماره تماس: 09131949574

علی زارع مهرجردی

جناب آقای علی زارع مهرجردی

جناب آقای علی زارع مهرجردی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان مشاور حقوقی در شهر یزد در حال فعالیت تخصصی هستند. ایشان با برخورداری از دانش و تخصص خود در حوزه های مختلف حقوقی توانسته اند به عنوان یکی از بهترین وکلای خانواده در شهر یزد شناخته شوند و رضایت موکلین خود را بدست آورند. برخی از مشخصات کاری ایشان عبارت است از:

 • دارای 20 سال سابقه وکالت
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان دادستان انتظامی کانون وکلای دادگستری استان یزد
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی و …

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، کوچه نقشین، پلاک 4، طبقه زیرین

شماره تماس: 09133554603

فاطمه یاوری

سرکار خانم فاطمه یاوری

سرکار خانم فاطمه یاوری وکیل پایه یک دادگستری در شهر یزد می باشد. ایشان یکی از وکلای موفق و کاربلد در این شهر هستند و در حوزه دعاوی خانواده متبحر می باشند. خانم یاوری در میان موکلین از اعتبار بسیار زیادی برخوردار هستند و دارای کارنامه موفقی می باشند. از جمله خدمات وکالتی ایشان عبارت است از: تنظیم شکواییه، اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری.

آدرس دفتر: یزد، خیابان مطهری، جنب پارک علم و فناوری، ساختمان موسسه حقوقی ثناجویان عدالت

شماره تماس: 09134434266


شاخه های مختلف شغل وکالت

وکیل شرکت: به طور کلی وکلای تجاری که به وکلای شرکت نیز شهرت دارند، کلیه امورات حقوقی مرتبط با تشکیل یک شرکت، تنظیم قراردادهای تجاریو مسائل مربوط به انطباق شرکت را عهده دار هستند. هر یک از وکلا اطمینان حاصل می‌ کنند که تمامی معاملات شرکت در محدوده قوانین کشوری صورت گیرند. یک وکیل تجاری قادر است تحقیقات حقوقی را انجام دهد، اسناد حقوقی را گردآوری کند، مورد بررسی قرار دهد و در مورد قراردادها مذاکرات لازم را انجام دهد.

وکیل خانواده: یک وکیل خانواده در امورات مرتبط با قراردادهای پیش از ازدواج، نفقه، طلاق، حضانت فرزندان و … به دیگران مشاوره های لازم را ارائه می دهد. همچنین هر نوع روابط داخلی یا مسائل اینچنینی نظیر به سرپرستی گرفتن اطفال، موارد بزهکاری کودکان نیز در محدوده وظایف وکیل خانواده است. وکلای خانواده قادر هستند که در شرکت‌ های دولتی متخصص در حقوق خانواده یا در شرکت‌ های خصوصی فعالیت کنند.

وکیل دعاوی مدنی: هرگاه شرایطی پیش آید که افراد بر سر مسائل و مشکلات مالی با یکدیگر اختلاف نظر داشته باشند، نیاز است تا وکلای دعاوی با حاضر شدن در دادگاه از حق و حقوق موکلین خود دفاع کنند تا در نهایت قاضی و دادگاه به یک تصمیم نهایی در این زمینه برسند. این قبیل اختلافات می‌ تواند بین افراد حقیقی یا حقوقی مانند شرکت‌ ها یا سازمان‌ ها رخ دهد.

وکیل تأمین اجتماعی: یک وکیل تأمین اجتماعی از افراد آسیب‌ پذیر در زمان تصمیم‌ گیری حمایت می‌ کند تا حقوق آن‌ ها پایمال نشود. این دسته از وکلا معمولا از افرادی که قصد دارند از حقوق خود در مسکن، مراقبت‌ های پزشکی، کمک‌ هزینه معلولیت، تصمیمات پزشکی، بستری شدن در بیمارستان، برنامه‌ریزی مالی و … استفاده کنند، حمایت می‌ کنند.

به‌ عنوان‌ مثال اینگونه می توان گفت که یک وکیل قادر است به فردی که دارای اختلال یادگیری است، جهت اخذ تصمیمات لازم در مورد مراقبت در خانه یا امورات مالی زندگی کمک کند.

شاخه های مختلف شغل وکالت

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در یزد

یک وکیل خانواده خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

داشتن مهارت‌ های ارتباطی: یک وکیل خانواده می بایست به طور دائم با موکلین خود، مخاطب‌ های پرونده یا بعضی اوقات اعضای دادگاه و قاضی ارتباط داشته باشد. همچنین یک وکیل خانواده باید بداند که چگونه ایمیل‌ها یا مکاتبات رسمی را بنویسد و در مکالمات تلفنی ارتباط مؤثر برقرار کند.

داشتن آشنایی با قانون: سطح علم و دانش حقوقی مورد نیاز برای وکیل خانواده نسبت به دانش حقوقی مورد نیاز وکیل کیفری، بسیار متفاوت است. در نتیجه اکثر وکلای موفق افرادی هستند که در یک زمینه خاص، تخصص و شناخت بسیار زیادی کسب می‌ کنند و حوزه فعالیت خود را می‌ شناسند.

داشتن علاقه نسبت به شغل وکالت: وکلای موفق همواره اشتیاق و علاقه بسیار زیادی نسبت به شغل و حرفه خود دارند. شغل وکالت به طور معمول شغلی بسیار پر استرس و پر فشار است و اگر نسبت به آن علاقه ای وجود نداشته باشد، نمی‌ توان در آن نیز موفق شد.

یک وکیل خانواده خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

کلام آخر

بسیار ممنونم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل خانواده در یزد شما را با تعدادی از وکلای کاربلد در این شهر آشنا کردیم. داشتن ارتباط مداوم با یک وکیل خانواده و گرفتن مشاوره های لازم در حوزه های مختلف، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. امیدواریم اطلاعات ذکر شده مفید واقع گردد. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + شش =

دکمه بازگشت به بالا