کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در یزد ⚖️【سال1403】

انتخاب وکیل کاربلد، یکی از دغدغه‌ های رایج افراد در زمان مواجه شدن با مشکلات کیفری، حقوقی و مسائل مرتبط با آن می باشد. انتخاب وکیل کار مهم و حساسی است، چرا که می تواند به صورت کامل مسیر پرونده کیفری را تغییر دهد. در ادامه مقاله می خواهیم توضیحاتی درباره بهترین وکیل کیفری در یزد در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در یزد کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل یزد

بهترین وکیل کیفری در یزد کیست؟

به طور کلی وکیل کیفری به فردی گفته می شود که در دادگاه های کیفری، نظامی، سازمان تعزیرات حکومتی و … فعالیت داشته باشد. علاوه بر دادگاه، در یک سری امورات کیفری که با قانون کیفری و حقوقی ارتباط مستقیم دارد نظیر مجموعه قوانین مجازات اسلامی، قانون قاچاق اسلحه و … به شکل تخصصی فعالیت دارد. منظور از دعاوی کیفری در واقع فروش مال و اموال غیر، کلاهبرداری، دزدی، اختلاس و … می باشد.

در حقیقت وکیل کیفری مانند هر وکیلی در حوزه دیگر تلاش می‌ کند تا وظایف خود را در دفاع از موکل به بهترین فرم ممکن انجام دهد. نوع عملکرد وکیل کیفری با عملکرد سایر وکلا در حوزه‌های مختلف قضایی کاملا فرق دارد. وکیل کیفری در حوزه‌ ای فعالیت می کند که به طور مستقیم به حقوق اشخاص مربوط می‌ گردد و با توجه به همین عملکرد خاص و ویژه، وکیل کیفری، وکیل مدافع نیز خطاب می‌ گردد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

انتخاب بهترین وکیل در حوزه دعاوی کیفری می بایست بر اساس یک سری فاکتورها و با توجه به رزومه کاری افراد انجام شود. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل کیفری در یزد بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در یزد ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

حامد اولیا

جناب آقای حامد اولیا

جناب آقای حامد اولیا وکیل پایه یک دادگستری می باشد که توانسته است در طول سال ها فعالیت خود به موفقیت های بسیار زیادی به خصوص در زمینه پرونده های کیفری دست یابد. ایشان همواره به ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری و آگاه سازی موکلان خود می پردازند. از جمله حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: مطالبه خسارت، قصاص، مطالبه وجه، دعاوی اقتصادی، دعاوی خانواده، تملک آپارتمان، اسناد رسمی و تجاری و … .

آدرس دفتر: یزد، تفت، میدان امام، طبقه فوقانی تفت تابلو، واحد شماره یک

شماره تماس: 09129476727

ابراهیم دهقان هراتی

جناب آقای ابراهیم دهقان هراتی

جناب آقای ابراهیم دهقان هراتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در یزد می باشد. ایشان دارای خدمات متنوع وکالتی نظیر اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم قراردادهای رسمی و تجاری، ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری است . آقای هراتی بیش از صد پرونده در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی خانوادگی و ملکی داشته که با تلاش مداوم در حوزه وکالت و داشتن تعهد حداکثری به نفع موکل به پایان رسانده است.

آدرس دفتر: یزد، خاتم، هرات، میدان معلم، خیابان صدوقی، روبروی آژانس میلاد

شماره تماس: 09133518864

معصومه قلیچ

سرکار خانم معصومه قلیچ

سرکار خانم معصومه قلیچ وکیل پایه یک دادگستری در شهر یزد می باشد. ایشان با در اختیار داشتن یک رزومه درخشان، 13 سال سابقه کاری و مدرک تحصیلی دکترای حقوق جزا و جرم شناسی، جزوء یکی از برترین وکلای شهر یزد محسوب می شوند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی کیفری نظیر کلاهبرداری، جعل اسناد غیر قانونی، خیانت در امانت، سرقت و دزدی، قاچاق مواد مخدر، رابطه نامشروع و … .

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15

شماره تماس: 09134520800

علی کریم بخشش

جناب آقای علی کریم بخشش

جناب آقای علی کریم بخشش وکیل پایه یک دادگستری و یکی از اعضای کانون وکلای یزد می باشد. ایشان دارای 9 سال سابقه وکالت است که توانسته موفقیت های بسیاری را در این زمینه بدست آورد. از جمله خدمات وکالتی ایشان می‌ توان به اخذ پرونده های قضایی، تنظیم شکواییه، ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی اقتصادی و … .

آدرس دفتر: یزد، چهارراه مهدیه، بلوار امام جعفر صادق، مجتمع تجاری اداری امام جعفر صادق، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: 09131546047

حسین آخوندی

جناب آقای حسین آخوندی

جناب آقای حسین آخوندی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر یزد می باشد که توانسته است در طول سوابق اجرایی خود، اعتماد درصد زیادی از موکلین را بدست آورد. از جمله خدمات وکالتی آقای آخوندی می‌ توان به اخذ پرونده های حقوقی، تنظیم شکواییه، تنظیم قراردادهای متنوع، ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری اشاره نمود که با پرداخت هزینه معقول امکان پذیر است.

جناب آقای حسین آخوندی تعداد زیادی پرونده در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده نظیر طلاق از سمت زن، حضانت فرزند، طلاق از سمت مرد، طلاق توافقی و …، دعاوی ملکی نظیر الزام به فک رهن و اسناد ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک و … دارد که موفق شده است با تلاش و کوشش فراوان نتایج مورد رضایت موکلین را بدست آورد.

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، مجتمع شقایق، طبقه 4، واحد 13

شماره تماس: 09133567970

سید جعفر هاشمی باجگانی

جناب آقای سید جعفر هاشمی باجگانی وکیل پایه یک دادگستری در یزد می باشد و در دعاوی های مختلف مانند کیفری، ملکی، مالی، تجاری، اسناد و خانوادگی تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. آقای سید جعفر هاشمی باجگانی موفق شده است تا با تلاش و کوشش خود پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه وکالتی خود به ثبت برساند و به عنوان بهترین وکیل کیفری در یزد شناخته شود.

آدرس دفتر: یزد، بلوار طالقانی، نبش پارکینگ دادگستری، مجتمع تجاری شهاب، واحد شماره ٢

شماره تماس: 09133518852


بارزترین تفاوت شکایت کیفری و شکایت حقوقی

در یک توضیح کلی اینگونه می توان گفت که دعاوی کیفری و حقوقی تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر دارند.
جهت شروع یک پرونده کیفری ابتدا می بایست به دادسرا رجوع کنید و شکایت خود را بر روی فرم های چاپی یا به شکل دست نویس اعلام کنید و پس از دادسرا و طی نمودن مراحل بازپرسی پرونده به دادگاه صالح ارسال می گردد.

اما پرونده های حقوقی برعکس هستند و به طور مستقیم مسیر دادگاه را طی می کنند.جهت اجرای پرونده های حقوقی ابتدا می بایست فرم های دادخواست دادگستری را تهیه و تنظیم و آن ها را به مراجع قضایی ارائه کنند. برخی دیگر از تفاوت های شکایت کیفری و شکایت حقوقی عبارت است از:

  • برگه دعوت متهمان به دادگاه در دعاوی کیفری، احضاریه و در دعاوی حقوقی، اخطاریه گفته می شود.
  •  در موارد متعددی از دعاوی کیفری مشاهده شده است که رضایت فرد شاکی منجر به بسته شدن پرونده نمی شود. مواردی نظیر رشوه، قتل، زنا و … از جمله این موارد هستند.
  • رای دادگاه در دعاوی کیفری به مجازات شخص متهم ختم می شود اما در مقابل در دعاوی حقوقی، دادگاه شخص را به تحقق حقوق قانونی شخص شاکی و عمل به وظایفش موظف می کند.
  • همان گونه که اشاره شد، شکواییه کیفری می تواند در هر شکلی در اختیار مراجع قضایی قرار گیرد، اما برای شکایت های حقوقی می بایست حتماً فرم دادخواست را تهیه و تنظیم و پس از تکمیل به مراجع قضایی مربوطه ارائه دهید.
  • در دعاوی کیفری، شخص شکایت کننده را شاکی و طرف مورد شکایت را، متهم، متشاکی یا مشتکی عنه می گویند. اما در شکایت های حقوقی به شاکی خواهان و به طرف مورد شکایت خوانده می گویند و موضوع پرونده را در دعاوی حقوقی، خواسته می نامند.
بارزترین تفاوت شکایت کیفری و شکایت حقوقی

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در یزد

مشاوره با یک وکیل کیفری خوب چه مزایایی دارد؟

همواره وکلا در اکثر پرونده‌های حقوقی قادر هستند در صورت عدم حضور موکل نیز وکالت او را بر عهده گیرند و در دعاوی حقوقی به وکالت و نمایندگی او حضور یابند. پرونده‌های کیفری از این قاعده مستثنی هستند و نیازمند حضور یافتن شخص متهم می باشند و وکیل کیفری زمانی می‌ تواند وارد دادگاه شود که تحقیقات لازم و مراحل دادرسی به پایان رسیده باشد.

استفاده از مشاوره های یک وكیل کیفری کاربلد در امورات و دعاوی كیفری نه فقط دلیلی است جهت دفاع بهتر در محاکم، بلكه می‌ تواند با طریقه مطرح کردن شکایت، نوع شكایت، زمان طرح شكایت و ضمانت‌ های مربوطه نیز ارتباط داشته باشد. به عنوان مثال چگونگی تهیه و تنظیم اظهارنامه، لایحه، نحوه‌ی تنظیم شکوائیه‌ نیز بسیار مهم است.

نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که اگر فردی پرونده‌ کیفری داشته باشد، تنها یک بار امکان مطرح نمودن آن وجود دارد و طرح مجدد آن امکان پذیر نمی باشد. نتیجه گیری غلط، حقوق موکلین را ضایع می کند و بعلاوه این که هزینه‌ های دادگاه خسارات جدیدی را به بار می‌ آورد و حتی زمان از دست رفته را نیز نابود می کند. داشتن وکیل کیفری متبحر موجب می شود در اسرع وقت با بهترین فرم، شکوائیه تنظیم‌ کرده و به امورات خود رسیدگی کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در یزد

مشاوره با یک وکیل کیفری خوب چه مزایایی دارد؟

کلام آخر

از همه شما عزیزان تشکر می کنم که تا پایان مقاله همراه ما بودید. در این مقاله سعی کردیم بهترین وکیل کیفری در یزد به انضمام رزومه کاری و تحصیلی هر کدام را در اختیارتان قرار دهیم. دسترسی آسان به وکلای کیفری موجب می شود تا در صورت بروز هر گونه مشکل حقوقی، سریعا مسئله را با آنها در میان بگذاریم و راهنمایی های لازم را دریافت کنیم. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا