ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در یزد ⚖️【سال1403】

امروزه یکی از رایج ترین و پیچیده ترین شاخه از دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی می باشد، به همین دلیل کمک گرفتن از یک وکیل ملکی خبره و کاربلد جهت پیگیری و حل و فصل این گونه دعاوی، لازم و ضروری است. در ادامه مقاله قصد داریم به توضیح بهترین وکیل ملکی در یزد بپردازیم. جهت کسب اطلاعات لازم می توانید تا پایان مقاله در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در یزد کیست؟

بهترین وکیل ملکی در یزد کیست؟

در یک توضیح کلی بدین شکل می توان شرح داد که وکیل ملکی به وکیلی گفته می شود که در مسائل مرتبط با دعاوی ملکی، تبحر و تخصص لازم را داشته باشد. منظور از دعاوی ملکی در واقع نوعی درگیری است که بر سر املاک و اموال غیر منقول بین طرفین دعوا ایجاد می شود و جهت حل این گونه درگیری ها، به مراجع قضایی رجوع می کنند.

دعاوی مختلفی در این حوزه مطرح می شود که تمامی این دعاوی در حوزه تخصصی وکیل ملکی است. انتخاب بهترین وکیل یزد که در دعاوی ملکی تخصص دارد، کار دشواری است چرا که یک وکیل در حوزه دعاوی ملکی وظایف مختلفی را بر عهده دارد و باید توانایی دفاع از حقوق موکل در این زمینه ها را داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل ملکی در یزد را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای ملکی در یزد همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در یزد ⚖️ + شماره تلفن ☎️️

سید حسن موسوی

جناب آقای سید حسن موسوی

جناب آقای سید حسن موسوی وکیل پایه یک دادگستری است و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق است و به عنوان یکی از اعضای اصلی کانون وکلای دادگستری یزد فعالیت می کند. جناب آقای موسوی دارای 12 سال سابقه وکالت می باشد و توانسته است درصد بسیار زیادی از پرونده های اجرایی را با موفقیت به سرانجام برساند.

از جمله تخصص های اصلی ایشان به عنوان یک وکیل ملکی کاربلد عبارت است از: مطالبه خسارت اعم از خسارت و ضرر و زیان قهری یا قراردادی، الزام به تنظیم سند رسمی ملک، تجویز فروش مال مشاع غیر ثبتی، ابطال سند مالکیت مال غیر منقول و … .

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15

شماره تماس: 09132584487

حمیدرضا ابویی

جناب آقای حمیدرضا ابویی

جناب آقای حمیدرضا بویی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری در حوزه های مختلف می پردازد. از جمله شاخه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی ملکی، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، تملک اپارتمان ها، مطالبه خسارت، ملکی، امورات ثبتی و … .

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، کوچه نقشین

شماره تماس: 09133541777

معصومه قلیچ

سرکار خانم معصومه قلیچ

سرکار خانم معصومه قلیچ وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری می باشد و دارای 14 سال سابقه وکالت دادگستری است. ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق می باشند و به عنوان مدرس دانشگاه نیز فعالیت کرده اند.

برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی قاچاق، دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، دعاوی راهنمایی و رانندگی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، دعاوی اقتصادی، تعزیرات حکومتی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اراضی و … .

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم

شماره تماس: 09134520800

ابراهیم دهقانی

جناب آقای ابراهیم دهقانی

جناب آقای ابراهیم دهقانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حوزه های گوناگونی نظیر تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان ها، دعاوی خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، عقود و معاملات، قصاص و … تخصص دارد.

آدرس دفتر: یزد، خاتم، هرات، میدان معلم، خیابان صدوقی، روبروی آژانس میلاد

شماره تماس: 03532570007

بهاره حلوانی

سرکار خانم بهاره حلوانی

سرکار خانم بهاره حلوانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از وکلای موفق در شهر یزد مشغول به فعالیت است. ایشان در شرکت های معتبر و شناخته شده ای به عنوان وکیل و مشاور حقوقی سابقه فعالیت دارند که برخی از این شرکت ها عبارتند از: بیمه دی، پترو پالایش نیک، سهامی بیمه ایران و … . برخی از سوابق اجرایی و تخصصی ایشان عبارت است از:

  • دارای 11 سال سوابق کاری و اجرایی در حوزه وکالت
  • دارای 5 سال سوابق کاری در زمینه ی بانکی
  • دارای مدرک دکتری حقوق خصوصی
  • فعالیت به عنوان مشاور حقوقی

آدرس دفتر: یزد، بلوار پاک‌ نژاد، سه راه آبنما، ابتدای خیابان هزار درخت، مجتمع اداری نیما، طبقه 2

شماره تماس: 09131949574

حسن رحیم زاده میبدی

جناب آقای حسن رحیم زاده میبدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری یزد می باشند. وی مشغول به فعالیت های حقوقی در زمینه های مختلف است که دعاوی ملکی جزیی از آنان می باشد. آقای حسن رحیم زاده میبدی با تلاش و کوششی که در پرونده های وکالتی خود دارد تنها هدفش را که جلب رضایت موکلینش می باشد را بدست می آورد.

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، مجتمع شقایق، طبقه ۴

شماره تماس: 09133524009

مرجان صفری یزدی

سرکار خانم مرجان صفری یزدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری شهر یزد می باشند که وی با 8 سال سابقه وکالت خود در زمینه های مختلفی از جمله ملکی (موجر و مستاجر، اجراییات، عقود و معاملات) خانواده، شهرداری، کیفری (جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، قصاص، اجراییات) و … به صورت تخصصی فعالیت کرده و یکی از وکلای خوب شهر یزد می باشند.

آدرس دفتر: یزد، چهارراه فرهنگیان، بلوار پاکنژاد، ساختمان سبحان، طبقه 3، واحد 34

شماره تماس: 09132520364

حسن قاسمی مقدم

جناب آقای قاسم مقدم وکیل ملکی در یزد

جناب آقای حسن قاسمی مقدم وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری و عضو هیئت علمی دانشگاه در شهر یزد می باشد و در شهر یزد مشغول به فعالیت حقوقی است. آقای حسن قاسمی مقدم در زمینه های ملکی، کیفری، خانوادگی، طلاق و غیره در حال فعالیت می باشد و به عنوان بهترین وکیل ملکی در یزد معرفی شده است

آدرس دفتر: یزد، صفائیه، چهاراه پژوهش، ختدن 1، پلاک 310

شماره تماس: 09122976397

مریم باقری

سرکار خانم مریم باقری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای یزد، با سالها تجربه در حوزه ی وکالت و موفقیت در پرونده ها توانسته از رقبای خود پیشی بگیرد. ایشان در تمامی حوزه ها پرونده قبول کرده و در زمینه های کیفری، ملکی، تجاری، حقوقی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس: یزد خیابان فرخی کوچه دادگستری روبروی اداره ثبت اسناد و املاک طبقه تحتاتی

شماره تلفن: 09121360968


اهمیت مراجعه به وکیل ملکی در شهر یزد

همه افراد جامعه به طور مکرر اتفاقات مختلفی را در محیط پیرامون خود مشاهده می کنند که بسیار پیچیده و آزار دهنده هستند، نظیر انواع دعواها و درگیری ها. هر یک از طرفین دعوا در تلاشند که مسئله را به نفع خود خاتمه دهند اما مسئله ای که باید به آن توجه شود، چگونگی مطرح کردن دعوا است.

معمولا طرفین دعوا ترجیح می دهند که قانون وارد عمل شود و به عنوان شخص سوم میانجی گری کند و حقوق طرفین را مشخص کند.

جهت جلوگیری از بروز مشکلات نشات گرفته از بی تجربگی، نیاز است که مسائل و مشکلات ملکی را شخصی پیگیری کند که متخصص و خبره در این کار باشد. وقتی شخصی ملک دیگری را از آن خود می کند، وکیل ملکی موظف است که تشخیص دهد دعاوی حقوقی تصرف عدوانی را مطرح کند یا کیفری.

آنچه که مشخص است این مسئله است که همواره امکان ضایع شدن حق و حقوق افراد در رابطه با اموالی که دارند وجود دارد. دعاوی ملکی گوناگونی از جمله تخلیه املاک مسکونی، فسخ قرارداد، دعوی تصرف عدوانی و  … وجود دارد که ممکن است در هر یک از آن ها فرد متحمل ضرر و زیان های مالی بسیار گزافی شود، به همین دلیل افراد جهت رسیدگی به این گونه دعاوی می بایست به وکیل ملکی متبحر و متخصص مراجعه کنند.

دلایل اهمیت مراجعه به وکیل ملکی

مهمترین وظایف وکیل ملکی در یزد

در یک تعریف کلی، وکیل به شخصی گفته می شود که از طرف موکل خود اختیارات لازم را داشته باشد تا به جای او در مقابل قانون از حق و حقوقش دفاع کند. یک وکیل ملکی کاربلد، حقوق موکل را در حوزه مسائل مالی و دعاوی که مرتبط با املاک باشد را مطرح می کند. این گونه مسائل و مشکلات ملکی به قدری پیچیده هستند که در سال های اخیر داشتن وکلای مجرب و با دانش در این زمینه واجب و ضروری به حساب می آید.

احتمالاً بسیاری از این مسائل ملکی برای اکثر افراد جامعه نا آشنا هستند یا اینکه تابحال برخورد آنچنانی با این نوع از مسائل و مشکلات نداشته اند. به طور کلی اینگونه می توان گفت که جرائم ملکی به دو قسمت کیفری و حقوقی تقسیم بندی می شوند.

دعاوی کیفری ملکی شامل:

  • تصرف عدوانی
  • جعل کردن سند ملکی
  • فروش غیر قانونی ملک
  • دعاوی کیفری، مزاحمت و ممانعت از حق
  • خیانت در ملکی که به امانت گذاشته شده است

همانطور که مشخص است، داشتن یک وکیل ملکی بدین معنی است که وکیل دارای پرونده به شکل کاملا تخصصی، اقدام به اخذ وکالت ملکی کرده و در این زمینه از تخصص و مهارت بسیار بالایی برخوردار است. سوالی که ممکن است در ذهن مخاطب ایجاد شود، این است که اصلی ترین وظایف وکیل ملکی چیست و اصولا وکالت ملکی، در چه زمینه ای مطرح می گردد؟

در پاسخ به این سوال اینگونه می توان گفت که وظایف یک وکیل ملکی نیز بسیار شبیه به وظایف دیگر وکلا می باشد. یک وکیل ملکی موظف است که بر اساس مفاد وکالت نامه و در حوزه اختیارات وکیل، در دعاوی ملکی، به دفاع از موکل خود بپردازد و برای احقاق حق و حقوق وی تلاش کند.

اگر به دنبال وکیل خانم هستید و تمایل دارید وکالت پرونده خود را به وکیل خانم بسپارید، در مطلب بهترین وکیل زن در یزد، به معرفی وکلای زن پرداخته ایم تا انتخاب راحتی داشته باشید.

همچنین یک وکیل ملکی می بایست به صورت منظم اقدام به پیگیری پرونده ملکی موکل خود کند، در جلسات دادرسی حضور پیدا کند، در صورت نیاز اقدام به تنظیم کردن لوایح جدید کند و موکل را در جریان تمامی اقدامات انجام شده، قرار بدهد.

مهمترین وظایف وکیل ملکی

کلام آخر

از تمامی افرادی که تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما بودند، تشکر می کنم. در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات مفیدی را در اختیار کسانی که به دنبال بهترین وکیل ملکی در یزد هستند، قرار دهیم و اصلی ترین وظایف وکلای ملکی را شرح دهیم. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا